Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλησπερα

πρεπει να παραδεχτω κατι για μενα. Ειμαι 33 χρονών και ειχα μολις 3 σχεσεις στη ζωη μου, με πολυ συντομη διαρκεια. Το κακο είναι οτι δεν φαινεται να με εππηρεαζει πολύ αλλα δεν ορκίζομαι κιόλας. Η αληθεια είναι οτι θέλω γρήγορο σεξ και οχι πολλά πολλά και με τις υπηρεσίες που παρεχονται σημερα έμεινα πισω στις σχέσεις.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
join the club :rockon: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
το κακο ρε παιδια ειναι οτι δεν ξερω πως να κανω σχεση... Καλα για γαμο ασε γαμησε το. Το ακουω και παθαίνω απο κρισεις πανικου μεχρι τι να πω αλλο. Ρε μπας και ειμαι δαιμονισμένος?? Τωρα τελευταια παντως το εριξα στην εκκλησια!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα

πρεπει να παραδεχτω κατι για μενα. Ειμαι 33 χρονών και ειχα μολις 3 σχεσεις στη ζωη μου, με πολυ συντομη διαρκεια. Το κακο είναι οτι δεν φαινεται να με εππηρεαζει πολύ αλλα δεν ορκίζομαι κιόλας. Η αληθεια είναι οτι θέλω γρήγορο σεξ και οχι πολλά πολλά και με τις υπηρεσίες που παρεχονται σημερα έμεινα πισω στις σχέσεις.
οχι τυπε δεν ειναι ανωμαλια
εγω παλι τις προτιμω γιατι δεν υπαρχει το πρηξιμο αρχιδιων πριν και μετα το σεξ :2funny:
ειδικα αν ειναι ελλεεινιδες :2funny:
εξαλλου οπως ειχε και ο ταδε:ανωμαλος δεν ειναι καποιος, ανωμαλη ειναι η κοινωνια στην οποια ζει

:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
δηλαδη ρε αρσενικο νομιζεις οτι ειμαστε στη σωστη ροτα. Ειναι και αυτοι οι εφιαλτες που βλεπω...Τυψεις ή δαιμονες δεν ξερω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δηλαδη ρε αρσενικο νομιζεις οτι ειμαστε στη σωστη ροτα. Ειναι και αυτοι οι εφιαλτες που βλεπω...Τυψεις ή δαιμονες δεν ξερω
αυτο θα το καταλαβεις οταν κανεις και καλα σχεσεις τυπε
θα φας καλα απτις ελλεεινιδες δικε μου :2funny: :2funny:
ρε ασπρουλη πεστου τι θα αντιμετωπισει να ξερει :2funny:
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι φιλε. Απο καποιο σημειο και μετα ειδικα αρχιζει να μη σε νοιαζει και πολυ για σχεση. Οταν βλεπεις οτι τοσο ευκολα μπορεις να γαμας πανεμορφες γυναικες και να διαλεγεις αναμεσα σε πολλες χωρις τον κινδυνο να σου πει καμια "οχι", τοτε αρχιζεις και αναρωτιεσαι αν αξιζει τον κοπο να παρακαλας το καθε μπαζο που θελει αργα ή γρηγορα να παντρευτει και να σε κρατησει δεσμιο για μια ζωη.  :think:
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
προλαβαινω τωρα?? παπαρια το εχασα το τραινο.
 

Επισκέπτης
αυτο θα το καταλαβεις οταν κανεις και καλα σχεσεις τυπε
θα φας καλα απτις ελλεεινιδες δικε μου :2funny: :2funny:
ρε ασπρουλη πεστου τι θα αντιμετωπισει να ξερει :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι στον σωστο δρομο το παλικαρι!Αρκει να μην παρεσυρθει απο το κοινωνικο κατεστημενο και lifestyle που πλασσαρεται απο πατσαβουρες ελεινιδες και τους αγαπουληδες τους :2funny: :2funny:
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
με καθυσηχατε τωρα νιωθω καπως καλυτερα μετα απο την φλασιά που εφαγα και είναι και Ανάσταση σημερα
 

Επισκέπτης
με καθυσηχατε τωρα νιωθω καπως καλυτερα μετα απο την φλασιά που εφαγα και είναι και Ανάσταση σημερα

ναι ρε μην εισαι μαλακας.
Καθεσαι και ακους την μια και την αλλη σαβουρα και μαλακα?
Τα πε το παιδι πιο πανω
Διαλεγεις οσες μουναρες θελεις χωρις πρηξιμο αρχιδιων!
Μην μασας συνεχισε τα πιτσιλισματα σου ανελεητα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι στον σωστο δρομο το παλικαρι!Αρκει να μην παρεσυρθει απο το κοινωνικο κατεστημενο και lifestyle που πλασσαρεται απο πατσαβουρες ελεινιδες και τους αγαπουληδες τους :2funny: :2funny:
τυπε εισαι σωστος :rockon:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
τυπε εισαι σωστος :rockon:

H αλήθεια βρισκεται μερικα χρονια πριν: Την εποχη που τα πραγματα ηταν πιο ξεκαθαρα το 1950 και πριν οταν οι αντρες δεν ειχαμε διαβληθει και η ϊσοτητα¨ηταν μονο στα ονειρα μερικων γυναικων και μερικωνπραπλανημενων ανδρων. Τοτε την χτρυση αυη εποχη οι αντρες ειχαν την γυναικα σπιτι να αναθρεφει τους διαδοχους και αυτοι πηγαιναν και στα μπουρδελα τους γιανα κανουν το κεφι τους. Αλλα μετα αρχισαμε τις σαχλαμαμρες περι ισης συμμετοχης και ισοτιμης ¨δηθεν" κοινωνιαςκαι να πως καταντησαμε να αναρωτιόμαστε εαν ειναι φυσιολογικο να πηγαινουμε στα μπουρδελα.
Καποτε οι αντρες μετα την δουλεια μηγαιναν για ενα ποτο και μετα μαζευονταν σε ενα "σαλονι" να πιουν και να διασκεδασουν με τα κοριτσια και τις γυναικες τους τις εβλεπαν το βραδυ για το δειπνο. Ας την φαμε τωρα!
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τωρα οι ανδρες βαζουν και κρεμες για καλη επιδερμιδα
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
τωρα οι ανδρες βαζουν και κρεμες για καλη επιδερμιδα
η κρεμα ειναι το λιγοτερο! Και ο παπους μου το 30 εβαζε πομαδες μετα το ξυρισμα Αλλα το σαλον στην Μπενακη τοτε ηταν ενα το τιμουσε σε τακτα διαστηματα! Αλλωστε οι αθηναιοι αστοι το '30 ηταν αρκετα κομψευομενοι, η αξυρισια και η ελλειψη γραβατες ηταν "εργατικες συνηθειες" Αλλα τις παλιοδουλειες τους τις εκαναν μια χαρα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ετσι ειναι φιλε. Απο καποιο σημειο και μετα ειδικα αρχιζει να μη σε νοιαζει και πολυ για σχεση. Οταν βλεπεις οτι τοσο ευκολα μπορεις να γαμας πανεμορφες γυναικες και να διαλεγεις αναμεσα σε πολλες χωρις τον κινδυνο να σου πει καμια "οχι", τοτε αρχιζεις και αναρωτιεσαι αν αξιζει τον κοπο να παρακαλας το καθε μπαζο που θελει αργα ή γρηγορα να παντρευτει και να σε κρατησει δεσμιο για μια ζωη.  :think:

exactly :2funny:
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τι να πω ρε γαμωτο μπερδεμα. Σκεφτομαι τοτε που ημουν 28 και δεν με ενοιαζε τιποτα, τωρα...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Ειναι απλουστατο κυριοι: ΔΙΠΟΡΤΟ ειναι η λυση Εαν θελουμε γαμο αυτος γινεται για παιδια και για κοινωνικους λογους και να εχεις εναν ανθρωπογια τα γεραματα :) Αλλα ουτε πολλα πολλα ουτε πολυ οικειοτητα... με την συζυγο. Απλα και σταρατα. Αμα θελετε συννενοηση και επικοινωνια ΞΕΧΑΣΤΕ το. Δεν μπορεις να κανεις χωριο με τις γυναικες. Αυτες σκεφτονται απλα και πρακτικα, βημα βημα, εμεις σκεφτομαστε με αλματα. Ειναι απλο: Παντρευεσαι την εχεις κυρια  και την σεβεσαι και μητερα των παιδιων σου, αλλα ουτε πολλες κουβεντες ουτε πολλες εξηγησεις. Και το μπουρδελο μπουρδελο.
 

Επισκέπτης
το κακο ρε παιδια ειναι οτι δεν ξερω πως να κανω σχεση... Καλα για γαμο ασε γαμησε το. Το ακουω και παθαίνω απο κρισεις πανικου μεχρι τι να πω αλλο. Ρε μπας και ειμαι δαιμονισμένος?? Τωρα τελευταια παντως το εριξα στην εκκλησια!

Kαλά ξηγιέσαι.Η πίστη σώζει. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom