Νέα

Είδατε βυζί η Καλομοίρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα motormount
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 721
  • Εμφανίσεις 338K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

dj palmo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
δεν θα με χαλαγε καθολου το καλομοιρακι
ειδικα απο πισω και να φωναζει με ναζι
ποναει...πω τρελενομαι
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
15 σελίδες thread γι' αυτό το πατσαβουράκι, ρε παιδιά;
Μα τόσο μαλάκες είμαστε πια;
Νομίζω πως το site έχει χάσει το δρόμο του
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
το προσωπο της ειναι σαν κατι αλβανεζες στον ρεντη που ξεφωρτόνουν τελάρα..
 

Επισκέπτης
Καλά ρε σεις... αυτή ήταν γύρω στα 17-18 (αν δεν κάνω λάθος) όταν βγήκε στο Big Brother ή ξέρω γω πως το λέγαν. Ένα συνηθισμένο πιπίνι και μάλιστα τίποτα το φοβερό. Έχετε περάσει έξω από σχολεία τελευταία? Εγώ περνάω από 2-3 κάθε πρωί που πάω στην δουλειά μου... και κολάζομαι λες και είμαι ο Ντιτρού ρε σεις!!! Υπάρχουν μάλιστα κάτι 17άρικα που τα περνάς για 25άρες! Πολύ πρόοδος!

Τι να μας πει η Καλομοίρα λοιπόν... απλά είναι "γατούλα" και πουλάει! Κι έτσι την προωθούν οι παραγωγοί των ΜΜΕ. Κατά άλλα... δείτε τις photos  4-5 posts πιο κάτω και πείτε μου τι το ΤΡΟΜΕΡΟ πια βλέπετε!!! Κι όπως είπε κι ένας συνάδελφος, αν την πετύχαινα σε "σπίτι" της Ιάσωνος για 15 ευρώ, δεν νομίζω να έμπαινα... στην Φυλής του 20άρικου σίγουρα δεν θα έμπαινα!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Μην περνασ εξω απο τα σχολεια μη σε αποπλανησουν τα πιπινια!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Sorry, αλλά την βρήκα τυχαία και έχει κάτι που θυμίζει (λίγο) από το εν λόγω πορνίδιο την Καλομοίρα...


Την ανοχή σας παρακαλώ!

17091821qf2.jpg
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Δεν μου φαινεται να της μοιαζει και πολυ.Καλο μωρακι παντως
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Sorry, αλλά την βρήκα τυχαία και έχει κάτι που θυμίζει (λίγο) από το εν λόγω πορνίδιο την Καλομοίρα...

Αυτή είναι η Κα-υ-λομοίρα !!!
ΜΑΚΑΡΙ να της έμοιαζε η ελληνοαμερικανιδούλα...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
lambros κανε εναν κοπο και αλλαξε τους χαρακτηρες στο μηνυμα σου, καθως απαγορευεται η μονιμη χρηση κεφαλαιων καθως και μονιμη χρηση bold χαρακτηρων..
Άστον ρε πάτερ....τέτοια φωτό που έβαλε από το μωρό,αξίζει και ένα λάθος.....αμέσως να τον φάς τον άνθρωπο....χεχεχεχεχεχε
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
τι εκανε ο τραγόπαπας?
εσβυσε ολο το ποστ?
τους εδωσαν μια εξουσια και μας το παιζουν μαγκες οι αχρηστοι?
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.kalomiranetwork.com/vhs/02/MpalamoutiasmaStinThalassa-UnexpectedCapture-Mikonos-Foto-011a.jpg[/img[/URL]]
[URL=http://[URL unfurl="true"]www.kalomiranetwork.com/vhs/02/MpalamoutiasmaStinThalassa-UnexpectedCapture-Mikonos-Foto-011.jpg[/URL]] [color=blue][b]> [/b][/color] [/URL]
 

chris_18

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Καλομοίρα είσαι το κλυτερο μωρό...χύνω μόνο με το νάζι σου..keep going!






edit AssFiller :τροποποίηση σε ελληνικούς χαρακτήρες
 

Greek

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παίδες έχετε υπόψιν σας βιντεάκι το οποίο εμφανίζει την καλομοίρα να παίρνει πίπα σε γκόμενο και  μετέπειτα να κάνει sex μαζί του? μιλάμε για καλομοίρα πριν να έλθει και γίνει γνωστή στην ελλάδα..
όχι τίποτα άλλο διότι προσφάτως έπεσε στα χέρια μου το εν λόγω βιντεάκι (περίπου 4min) και θα ήθελα την άποψη αυτών που το έχουν δει για την γνησιότητα του
η κοπέλα πάντως που "πρωταγωνιστεί" μοιάζει πολύ της καλομοίρας όχι μόνο σε εμφάνιση αλλά και σε εκφράσεις του προσώπου πχ
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει ΟΝΤΩΣ μια πορνοσταρ που μοιαζει πολυ στην Καλομοιρα
 

Επισκέπτης
παίδες έχετε υπόψιν σας βιντεάκι το οποίο εμφανίζει την καλομοίρα να παίρνει πίπα σε γκόμενο και  μετέπειτα να κάνει sex μαζί του? μιλάμε για καλομοίρα πριν να έλθει και γίνει γνωστή στην ελλάδα..
όχι τίποτα άλλο διότι προσφάτως έπεσε στα χέρια μου το εν λόγω βιντεάκι (περίπου 4min) και θα ήθελα την άποψη αυτών που το έχουν δει για την γνησιότητα του
η κοπέλα πάντως που "πρωταγωνιστεί" μοιάζει πολύ της καλομοίρας όχι μόνο σε εμφάνιση αλλά και σε εκφράσεις του προσώπου πχ
Αυτό αξίζει να το ανεβάσεις ακόμα και αν δεν είναι η ίδια ...
Προσωπικά πρώτη φορά το ακούω αλλά δεν είναι και αδύνατο . Άνοιξε το δρόμο η Pamela...
 

dimis82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
παίδες έχετε υπόψιν σας βιντεάκι το οποίο εμφανίζει την καλομοίρα να παίρνει πίπα σε γκόμενο και  μετέπειτα να κάνει sex μαζί του? μιλάμε για καλομοίρα πριν να έλθει και γίνει γνωστή στην ελλάδα..
όχι τίποτα άλλο διότι προσφάτως έπεσε στα χέρια μου το εν λόγω βιντεάκι (περίπου 4min) και θα ήθελα την άποψη αυτών που το έχουν δει για την γνησιότητα του
η κοπέλα πάντως που "πρωταγωνιστεί" μοιάζει πολύ της καλομοίρας όχι μόνο σε εμφάνιση αλλά και σε εκφράσεις του προσώπου πχ


Ακομα να ανεβει το βιντεο?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom