Νέα

Είχε μετατρέψει το σπίτι της σε οίκο ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sargiris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μαλακες μπατσοι, και θα πηγαινα Κοζανη σε λιγο καιρο.

Σκατα στα μουτρα σας.
 

Επισκέπτης
Το πραγματικά ανήθικο μπουρδέλο στην Ελλάδα είναι η αστυνομία !

Είναι τελείως διακοσμητικοί και ενίοτε επιβλαβείς.
Δεν είναι ικανοί να εξιχνιάσουν ούτε ένα έγκλημα σε κανένα μέρος της Ελλάδας.
Όταν τους φωνάζεις για άμεσο βοήθεια δεν έρχονται ΠΟΤΕ στην ώρα τους και έχουν το θράσος να στο λένε στα μούτρα όταν τους τηλεφωνείς.
Τις ταυτότητες τους είπαμε να κάνουνε και τα έχουν κάνει μπουρδέλο οι ξεφτίλες (κυριολεκτικά τρίτος κόσμος, τουλάχιστον σε Αθήνα –Θεσσαλονίκη).

Το μόνο που είναι ικανοί να κάνουν είναι να ταλαιπωρούνε τις κοπέλες που συνήθως εκδίδονται οικιοθελώς, (για να τραβήξουν καμιά μαλακία στο σπίτι τους από αυτά που είδαν), ή να κόβουν κλίσεις για να σακατεύουν τους ήδη σακάτιδες μισθούς του μέσου Έλληνα.

Ξεφτίλες !!!!
θεος!!!!ξεροχισα πραγματικα με το κιμενο σου παικτι μου!!!!ευγε σκιστι μου ευγε!!!!respect!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Η ΕΛ.ΑΣ φροντίζει για την ασφάλεια όλων μας... Ξέρετε πόσους γλύτωσε απο αφροδίσια νοσήματα ;;; εεε ;;; :P
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
edit: και δεν ειμαι διαολοπαπας.. διαόλου καλτσα.... :grin:

εντιτα(to edit στα σπανιολικα).....δεν εισαι διαολου καλτσα αλλα ο εξορκιστης των κακων και παραπανω ευρωζητουντων στα μασατζιδικα κορασιδων απανταχου προελευσεως!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μεγαλυτερες καριολες ειναι οι κυριες αγαμηδιδες οι οποιες στη βαρεμαρα της επαρχιακης ζωης στην Κοζανη σκεφτηκαν να κανουν who ολο και πιο πολυ τη φαση και να αποκαλυφθει-Αλλα δεν αποκλειεται και οι αντρες μεταξυ τους να το σφυραγανε πολυ και να εφτασε στα αυτια των μπατσων οι οποιοι με προσχημα αδειες υγιεινης-χαρακτηρισμος απο γιατρο κτλ το κλεισανε
Ενα πραγμα ομως δεν καταλαβαινω
Σε αυτο το γαμημενο συστημα γιατι παντα πρεπει να κλεινει ενα σπιτι που η κυρια του επιθυμει να δεχεται καυλια αντι για πρωινο?Δεν εχει το δικαιωμα?Εκτος αν πρεπει να δηλωθει και μετα να ανοιξει το σπιτι της σε παρτουζοχωρο -εχει αυτο το δικαιωμα-Αλλα και παλι τοτε θα βρεθει καποια κομπλεξαρα κυρια Αγαμηδου που θα κανει τη ζημια-
Αρα καταληγουμε οτι το προβλημα ειναι η εκαστοτε κυρια Αγαμηδου
Λεμε ΝΑΙ στις ΠΟΥΤΑΝΕΣ
    ΝΑΙ ΣΤΑ CALL GIRLS
    NAI ΣΤΙΣ ΒΙΖΙΤΕΣ
    ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΚΤΙΚΟ
    ΝΑΙ ΣΤΟ ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΗ ΜΑΠΑ
    ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΕΞ
 

Επισκέπτης
χινοοοοοο ......μιν σινεχιζεις ψολαρα μου!!!πος τα λες ετσι γιγαντα μου!!!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Ας πήγαινε να κάνει ότι θέλει η κοπέλα αλλά δηλωμένη με ανάλογες ιατρικές εξετάσεις...Το να εκδίδεται παράνομα είναι φυσικό να έρθει κάποια στιγμή αντιμέτωπη με τον νόμο...
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πριν καμμια δεκαρια χρονια, οταν ειμουν πρωτοετης φοιτητης στη θεσσαλονικη εμενα σε ενα διαμερισμα στο κεντρο. Στον ιδιο οροφο εμεναν και δυο φοιτητριες οι οποιες "δεχοντουσαν" κοσμο στο σπιτι τους. Οι τυπισσες απο οτι ειχα καταλαβει πρεπει να περνανε συστημενους ηλικιας 40-50 χρονων οι περισσοτεροι, και απο οτι τους ειχα κοψει φραγκατοι. Μαλιστα ενας μια φορα κτυπησε κατα λαθος το δικο μου κουδουνι. Μετα το πρωτο χρονο μετακομισα και τις εχασα. 
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Το μουνι σερνει Καραβι
           

 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
και γω όταν ήμουν φοιτητής στα τει στη σίνδο θεσσαλονίκης υπήρχαν 4 κορίτσια που μόλις κατάλαβαν ότι έχει ψωμί η υπόθεση κάναν το 1 τους δωμάτιο μπουρδέλο και κοιμόταν όλες στο άλλο (όταν είχε δουλειά στο "σπίτι"). Από ΄κείνο το δωμάτιο περάσανε από πρωτοετείς-ψάρακλες,αιώνιοι φοιτητές 32άρηδες+,φύλακες, καθηγητές (αυτοί βέβαια δεν πλήρωναν με λεφτά αλλά με βαθμούς γιατί κάπως θα έπρεπε να δικαιολογήσουν την παραμονή τους στη θεσσαλονίκη τα κορίτσια-αν δεν παιρνούσαν και κάνα μάθημα!...)κοκ
Κάποια στιγμή έγινε μεγάλο σούσουρο σε όλα τα τει.
Ξέρετε ποιός έκανε τη ζημιά?
Ε? ποιός ή μάλλον ποιές?
Οι αγάμητες φαρδοκώλες "Μαρίες οι άσχημες".
Και έληξε άδοξα το κοινονικό τους έργο στους ταλαίπωρους φοιτητές (και όχι μόνο)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Μπουρδελο
      Πανεπιστημιο...
 
OP
OP
sargiris

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Όλη η Ελλάδα ενα μπουρδέλο!
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
καλα ρε πουστη μου ολο στην επαρχεια για εμας εδω δεν εχει τιποτα :2funny: :2funny: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom