Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Μόλις άκουσα την πορτα να κλείνει άκουγα κάτι ομιλίες απ εξω. Ενώ μετά ησυχία. Ο πονος στην κοιλιά με είχε κάνει να διπλώσω στα δυο. Μετά από πολυ ώρα συνήλθα και με δυσκολία κατάφερα να σηκωθώ. Μόλις περασε ο πονος άρχισε να περνει τη θέση του ο θυμός. Ήθελα να τους σκωτοσω όλους και τα παχυδερμα και τους αλβανουσ. Ανέβηκα στον πανω όροφο να τους τσακίσω. Αρχισα να κοπαναω την πορτα αλλά τιποτα. Κοντεψα να τη σπάσω. Αλλά τιποτα δεν άκουσα τιποτα σαν να μην ήταν κανεις μέσα. Πήρα τηλέφωνο τη γυναίκα μου στο κινητό αλλά δεν απαντουσε. Δεν ήξερα τι να κάνω
να σου πω εγώ τι να κάνεις.....να πας να πάρεις μάτι που σκίζουν τη σούφρα της Στέλλας
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Γυρισα σπιτι και δεν ήξερα τι να κάνω να παρω την αστυνομία να δηλώσω την απαγωγη της Στέλλας τι;σε μια φάση μετά από ωρα απόγνωσης είχα μια βιντεοκλιση απ το κινητό της Στέλλας. Επιτέλους είπα ειναι καλα θα την άφησαν για να περνει τηλέφωνο. Μόλις πατησα αποδοχή της κλήσης πρώτα δεν φαινόταν τίποτα άκουσα όμως βογκητά. Μετά η κάμερα από εκεί που έδειχνε το πατωμα έδειξε τη γυναίκα μου πανω σ ενα κρεβάτι μαζί με πεντε ατομα. Απ ότι κατάλαβα ο ξάδερφος ο χοντρό Κώστας ήταν από κάτω απ τη γυναίκα μου και της το έβαζε στο μουνι από πανω της ήταν ο Έρικ ο πουστης και της το βαζε στον κωλο. Ο άλλος Αλβανός της το έδινε στο στόμα και στους δυο κοιλαραδες φίλους του Κώστα η γυναίκα μου τους έπαιζε τις πουτσες . Ενώ αυτός που κρατουσε το κινητό σχολίαζε. Ωρε τι πουτανα ειναι αυτη και τετοιες μαλακίες. Εγώ αρχισα να βρίζω και να τον προκαλώ να μου πει που την έχουν και ότι θα τους σκωτοσω όλους. Αυτός με αγνοούσε ενώ σε μια δόση μου είπε. - πω πω φίλε σε παραδεχομαι η γυναίκα σου είναι μεγάλο αστέρι. Πάντως σημερα μην ανησυχείς που δε θα γυρίσει σπίτι ειναι σε καλά χέρια. Και το κλείσε ο πουστης γελώντας. Ενώ δεν είχα ιδέα ποιος ήταν
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Γυρισα σπιτι και δεν ήξερα τι να κάνω να παρω την αστυνομία να δηλώσω την απαγωγη της Στέλλας τι;σε μια φάση μετά από ωρα απόγνωσης είχα μια βιντεοκλιση απ το κινητό της Στέλλας. Επιτέλους είπα ειναι καλα θα την άφησαν για να περνει τηλέφωνο. Μόλις πατησα αποδοχή της κλήσης πρώτα δεν φαινόταν τίποτα άκουσα όμως βογκητά. Μετά η κάμερα από εκεί που έδειχνε το πατωμα έδειξε τη γυναίκα μου πανω σ ενα κρεβάτι μαζί με πεντε ατομα. Απ ότι κατάλαβα ο ξάδερφος ο χοντρό Κώστας ήταν από κάτω απ τη γυναίκα μου και της το έβαζε στο μουνι από πανω της ήταν ο Έρικ ο πουστης και της το βαζε στον κωλο. Ο άλλος Αλβανός της το έδινε στο στόμα και στους δυο κοιλαραδες φίλους του Κώστα η γυναίκα μου τους έπαιζε τις πουτσες . Ενώ αυτός που κρατουσε το κινητό σχολίαζε. Ωρε τι πουτανα ειναι αυτη και τετοιες μαλακίες. Εγώ αρχισα να βρίζω και να τον προκαλώ να μου πει που την έχουν και ότι θα τους σκωτοσω όλους. Αυτός με αγνοούσε ενώ σε μια δόση μου είπε. - πω πω φίλε σε παραδεχομαι η γυναίκα σου είναι μεγάλο αστέρι. Πάντως σημερα μην ανησυχείς που δε θα γυρίσει σπίτι ειναι σε καλά χέρια. Και το κλείσε ο πουστης γελώντας. Ενώ δεν είχα ιδέα ποιος ήταν

Συγχαρητήρια βρε φίλε.

Έχεις καταφέρει να τρολάρεις ολόκληρο bou.


Μπράβο σου.
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Παντως ρε μανωλακη σε παραδέχομαι, ούτε ο παπακαλιατης τέτοιο σενάριο.Σε ποιο κεφάλαιο θα αρχίσουν να σε τρυπανε οι Αλβανοί
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Μανωλιό με ποιον τροπο θα τους σκοτωσεις ολους αυτους;Εδω 1 σφαλιαρα σου δινουν και πεφτεις αναισθητος!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
872
Κριτικές
40
Like
4.612
Πόντοι
6.555
Μανωλιό με ποιον τροπο θα τους σκοτωσεις ολους αυτους;Εδω 1 σφαλιαρα σου δινουν και πεφτεις αναισθητος!
ειναι απλο ....θα τους πιπωσει ολους , θα κατσει σε ολους και μολις εξουθενωθουν θα τους σκοτωσει....τι ειναι 5-6 πουτσες που θα φαει μπροστα στην εκδικηση? ειναι σατανικος ο μανωλακης μη τον βλεπεις ετσι χαπατο...
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Παντως ρε μανωλακη σε παραδέχομαι, ούτε ο παπακαλιατης τέτοιο σενάριο.Σε ποιο κεφάλαιο θα αρχίσουν να σε τρυπανε οι Αλβανοί
Δε θα με τρηπησουν μήπως θες να τρηπησουν εσένα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μανωλιό με ποιον τροπο θα τους σκοτωσεις ολους αυτους;Εδω 1 σφαλιαρα σου δινουν και πεφτεις αναισθητος!
Θα βρω τροπο
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
ειναι απλο ....θα τους πιπωσει ολους , θα κατσει σε ολους και μολις εξουθενωθουν θα τους σκοτωσει....τι ειναι 5-6 πουτσες που θα φαει μπροστα στην εκδικηση? ειναι σατανικος ο μανωλακης μη τον βλεπεις ετσι χαπατο...
Εσυ θα πιπωνεις . Για σένα τι 5 και 10 πουτσες για σένα δεν είναι τίποτα
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Mανωλακηηηηηηηηηηη....τι λεει ο αλλος???στο σκισανε το κωλαρακι?????γι αυτο ειχες πρεμουρα με τον Ερικ????
Τρελλοπουστα...και σε υποστηριζα...!!!!!ρεζιλη με εκανες.......
Εσένα σε ξεπατώνουν και σε σκίζουν οι Αλβανοί σκατοπουστα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Εσένα σε ξεπατώνουν και σε σκίζουν οι Αλβανοί σκατοπουστα
Bρε τρελλοπουστα.....ολους πουστηδες τους εχεις βγαλει...οσους εχουνε γαμησει την αγαπημενη σου....ποτε θα το καταλαβεις....αλλα βρε τρελοπατρινε σου αξιζει ενα ποιημα.....για να σου παει καλα η χρονια.....
Απο μικρος φαινοσουνα πως αγαπας τα συκα.....
θα σου φυτεψω μια συκια στο μαγειριο διπλα......
να τα τρως και φρεσκα και τσαπελες...Βασιλικα.....!!!!!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Γυρισα σπιτι και δεν ήξερα τι να κάνω να παρω την αστυνομία να δηλώσω την απαγωγη της Στέλλας τι;σε μια φάση μετά από ωρα απόγνωσης είχα μια βιντεοκλιση απ το κινητό της Στέλλας. Επιτέλους είπα ειναι καλα θα την άφησαν για να περνει τηλέφωνο. Μόλις πατησα αποδοχή της κλήσης πρώτα δεν φαινόταν τίποτα άκουσα όμως βογκητά. Μετά η κάμερα από εκεί που έδειχνε το πατωμα έδειξε τη γυναίκα μου πανω σ ενα κρεβάτι μαζί με πεντε ατομα. Απ ότι κατάλαβα ο ξάδερφος ο χοντρό Κώστας ήταν από κάτω απ τη γυναίκα μου και της το έβαζε στο μουνι από πανω της ήταν ο Έρικ ο πουστης και της το βαζε στον κωλο. Ο άλλος Αλβανός της το έδινε στο στόμα και στους δυο κοιλαραδες φίλους του Κώστα η γυναίκα μου τους έπαιζε τις πουτσες . Ενώ αυτός που κρατουσε το κινητό σχολίαζε. Ωρε τι πουτανα ειναι αυτη και τετοιες μαλακίες. Εγώ αρχισα να βρίζω και να τον προκαλώ να μου πει που την έχουν και ότι θα τους σκωτοσω όλους. Αυτός με αγνοούσε ενώ σε μια δόση μου είπε. - πω πω φίλε σε παραδεχομαι η γυναίκα σου είναι μεγάλο αστέρι. Πάντως σημερα μην ανησυχείς που δε θα γυρίσει σπίτι ειναι σε καλά χέρια. Και το κλείσε ο πουστης γελώντας. Ενώ δεν είχα ιδέα ποιος ήταν
Δηλαδή μετά το real life cuckold είχαμε και cuckold μέσω βιντεο - κλήσης ; :confused:

Τέτοια σενάρια η αλήθεια είναι πως τα έχω δεί σε τσόντες , αλλά νόμιζα πως δεν συμβαίνουν στην πραγματική ζωή :confused:

Αν και μάλλον δεν συμβαίνουν και μας τρολλάρεις , τέλος πάντων ... τέτοια συνέχεια δεν την είχα φανταστεί. Νόμιζα οτι θα συνέχιζες απο εκεί που γυρνάει η Στέλλα πίσω.

Υγ. Απορία το έχω , στα τόσα γαμήσια που έχει φάει η Στέλλα απο άλλους , δεν θυμάμαι να την έγλυψε κανείς ... τι σκατά όλοι σιχαίνονται ; Κανένας απο αυτούς δεν ηταν "γλειψιματίας" που έλεγε και ένας φίλος μου ; Για μας που μας αρέσει το γλείψιμο δηλαδής.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Δηλαδή μετά το real life cuckold είχαμε και cuckold μέσω βιντεο - κλήσης ; :confused:

Τέτοια σενάρια η αλήθεια είναι πως τα έχω δεί σε τσόντες , αλλά νόμιζα πως δεν συμβαίνουν στην πραγματική ζωή :confused:

Αν και μάλλον δεν συμβαίνουν και μας τρολλάρεις , τέλος πάντων ... τέτοια συνέχεια δεν την είχα φανταστεί. Νόμιζα οτι θα συνέχιζες απο εκεί που γυρνάει η Στέλλα πίσω.

Υγ. Απορία το έχω , στα τόσα γαμήσια που έχει φάει η Στέλλα απο άλλους , δεν θυμάμαι να την έγλυψε κανείς ... τι σκατά όλοι σιχαίνονται ; Κανένας απο αυτούς δεν ηταν "γλειψιματίας" που έλεγε και ένας φίλος μου ; Για μας που μας αρέσει το γλείψιμο δηλαδής.

Έχεις δει σε gangbang να γλείφουν ;


Αφήστε ήσυχο τον Μανωλάκης.


Είναι οκ άτομο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Έχεις δει σε gangbang να γλείφουν ;


Αφήστε ήσυχο τον Μανωλάκης.


Είναι οκ άτομο.
Ναι η αλήθεια είναι πως σε gangbang σπάνια πέφτει γλύψιμο ακόμα και στις τσόντες. Αλλά σε τρίο για παράδειγμα είναι πιό συχνό νομίζω , τέλος πάντων.

Απλά μου φάνηκε περίεργο γιατί εκτός απο τα πρόσφατα gangbangs , στις αρχές είχαμε και περιπέτειες της Στέλλας με λιγότερα άτομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom