Νέα

Εδώ Πολυτεχνείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ΕΤΣΙ..
ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΜΟΥ..
ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΤΕΘΕΙΤΕ..
ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ "ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΛΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΙ"..
ΜΟΥΝΑΚΙΑ..
ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΑ..
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
ΕΤΣΙ..
ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΜΟΥ..
ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΤΕΘΕΙΤΕ..
ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ "ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΛΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΙ"..
ΜΟΥΝΑΚΙΑ..
ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΑ..

ΧΥΔΑΙΟΣ ΞΕΚΟΛΙΑΣΜΕΟΣ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ ΟΠΩς ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΛΙΘΙΑ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΝΕ ΟΤΑΝ ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΟΙ ΝΤΑΓΛΑΡΑΔΕΣ ....
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
ρε καραγκιοζακο τι εγραψα πριν???
μην κρινετε εξ ιδιων τα αλλοτρια..
ποια μασκα ρε βλακεντιε???
επειδη εσυ νομιζεις οτι μπορεις να γραφεις οτι παπαρια θες κρυμμενος πισω απο το πισι σου,ηλιθιωδως πιστευοντας οτι αμα ασχοληθει καποιος δεν θα σε βρει,αυτοματα το ιδιο πιστευουν κ οι υπολοιποι???
δεν κρυφτηκα ποτε κοπελλα μου..
εχω μαθει απο τα 15 να πληρωνω τις ζημιες μου..
στην ΧΟΝΤΡΟΨΩΛΑΡΑ μου σε γραφω..
οπως κ τα λοιπα κουτσαβακια που μαγκιζουν εκ του μακροθεν..
ποια σαβουρα ρε μπινε???
με ταμπελακια κ απαξιωτικα επιθετα(ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΠΑΝΤΑ),μου απαντησες σε οτι γραφω με στοιχεια-γεγονοτα κ επιχειρηματα???
ΤΡΑΒΑ ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΤΥΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..
ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΚΟΛΛΟΣΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..
ΑΠΟ ΠΑΠΑΡΙΩΝΕΣ Κ ΦΕΘΡΥ-ΠΑΠΙΟΥΣ,ΜΕΧΡΙ ΣΤΡΑΠΟΝΙΑΡΗΔΕΣ ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΕΣ Κ ΛΑΚΗΔΕΣ ΝΑΖΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΙΣΙ..
τραβα παρακατω μωρη καταπιολα..

ΒΛΑΚΟΜΕΤΡΟ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ ΧΥΔΑΙΟΤΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΑΙΡΑΖΟΥΝ ..... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΕΝΤΟΠΙΣΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΟΙ ΕΠΑΙΟΝΤΕΣ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ....

δεν μαρεσει να παρουσιάζω αυτα που ζητάς γιατι εκτιμω την πληρη ανυπαρξια σου στην κοινωνικη ζωη ολων αυτων που βρισκονται στο ευρύτερο περιβάλλον μου ασχετα του πόσο τους αξιολογω αρνητικα θετικά ...

τα γραπτά σου σε χαρακτηρίζουν ....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ΕΤΣΙ..
ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΜΟΥ..
ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΤΕΘΕΙΤΕ..
ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ "ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΛΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΙ"..
ΜΟΥΝΑΚΙΑ..
ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΑ..

Σιγά μωρή κλασομπανιερα θα σκίσει την κυλοτα σου
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.747
Like
1.432
Πόντοι
366
ξεροχύνω με πλεζουρα  :wanker: :wanker:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Δε βαρέθηκαν ακόμα το παραμυθάκι......
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ο οδηγός του τανκ που εισέβαλε στο Πολυτεχνείο: «Ήθελα να τους φάω, τους έβλεπα σαν μαμούνια»

Μετά την εισβολή και το τανκ περίπτερο

Μέσα στο Πολυτεχνείο ο A. Σκευοφύλαξ είδε πολλούς τραυματίες και ίσως, όπως λέει, και νεκρούς. «Στο προαύλιο του Πολυτεχνείου ήταν πολύ χτυπημένοι, θυμάμαι ότι είδα πολλούς τραυματίες, ενώ τρεις-τέσσερις ήταν σωριασμένοι κάτω, ακίνητοι. Δεν ξέρω αν ήταν νεκροί. Δεν κοίταξα να δω. Κάποια στιγμή ένας φοιτητής όρμησε κατά πάνω μου και μου είπε: "Τι κατάλαβες τώρα που μπήκες;". Αφήνιασα. Έβγαλα το πιστόλι και προτάσσοντάς το γύρισα και του είπα ουρλιάζοντας: "Σκάσε, ρε κωλόπαιδο, μη σε καθαρίσω". Αυτός ο φοιτητής δεν ξέρει πόσο τυχερός στάθηκε εκείνη τη στιγμή... Αν έλεγε μια κουβέντα παραπάνω, θα τον σκότωνα! Τέτοιος ήμουν. Ένας φασίστας».

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Ο οδηγός του τανκ που εισέβαλε στο Πολυτεχνείο: «Ήθελα να τους φάω, τους έβλεπα σαν μαμούνια»

Μετά την εισβολή και το τανκ περίπτερο

Μέσα στο Πολυτεχνείο ο A. Σκευοφύλαξ είδε πολλούς τραυματίες και ίσως, όπως λέει, και νεκρούς. «Στο προαύλιο του Πολυτεχνείου ήταν πολύ χτυπημένοι, θυμάμαι ότι είδα πολλούς τραυματίες, ενώ τρεις-τέσσερις ήταν σωριασμένοι κάτω, ακίνητοι. Δεν ξέρω αν ήταν νεκροί. Δεν κοίταξα να δω. Κάποια στιγμή ένας φοιτητής όρμησε κατά πάνω μου και μου είπε: "Τι κατάλαβες τώρα που μπήκες;". Αφήνιασα. Έβγαλα το πιστόλι και προτάσσοντάς το γύρισα και του είπα ουρλιάζοντας: "Σκάσε, ρε κωλόπαιδο, μη σε καθαρίσω". Αυτός ο φοιτητής δεν ξέρει πόσο τυχερός στάθηκε εκείνη τη στιγμή... Αν έλεγε μια κουβέντα παραπάνω, θα τον σκότωνα! Τέτοιος ήμουν. Ένας φασίστας».



Σιγά, μας πήρανε τα δάκρυα.....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Bλεπουμε ποια  ανθελληνικα αριστερα σκουπιδια ηταν στο πολυτεχνειο



απο τον πατερα του παππα μεχρι τον φιλοτρομοκρατη "δημοσιογραφο" φιλιππακη


ολα τα σκουπιδια μαζεμενα σε μια λιστα



:vomit: :vomit: :vomit:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Ο οδηγός του τανκ που εισέβαλε στο Πολυτεχνείο: «Ήθελα να τους φάω, τους έβλεπα σαν μαμούνια»

Μετά την εισβολή και το τανκ περίπτερο

Μέσα στο Πολυτεχνείο ο A. Σκευοφύλαξ είδε πολλούς τραυματίες και ίσως, όπως λέει, και νεκρούς. «Στο προαύλιο του Πολυτεχνείου ήταν πολύ χτυπημένοι, θυμάμαι ότι είδα πολλούς τραυματίες, ενώ τρεις-τέσσερις ήταν σωριασμένοι κάτω, ακίνητοι. Δεν ξέρω αν ήταν νεκροί. Δεν κοίταξα να δω. Κάποια στιγμή ένας φοιτητής όρμησε κατά πάνω μου και μου είπε: "Τι κατάλαβες τώρα που μπήκες;". Αφήνιασα. Έβγαλα το πιστόλι και προτάσσοντάς το γύρισα και του είπα ουρλιάζοντας: "Σκάσε, ρε κωλόπαιδο, μη σε καθαρίσω". Αυτός ο φοιτητής δεν ξέρει πόσο τυχερός στάθηκε εκείνη τη στιγμή... Αν έλεγε μια κουβέντα παραπάνω, θα τον σκότωνα! Τέτοιος ήμουν. Ένας φασίστας».


Κόψε την προπαγάνδα πασοκε ... εντός ιδρύματος νεκρός ουδείς ... βάσει των επισήμων καταγραφών ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ ...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

http://[URL unfurl="true"]www.lifo.gr/icache/860/561/1/1096287_07-ap2.jpg[/img[/URL]]

ανθελληνες προδοτες
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
http://[URL unfurl="true"]www.periodista.gr/images/junta.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.periodista.gr/images/apostatheropoiisi.jpg[/img[/URL]]
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Ο Τζώνυ και επίσημα κκεσυριζοσυμμορίτης.  :vomit: :vomit: :vomit:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
παντως κατανταει γελοιο η μοδα των τελευταίων ετων με το αστειο επιχειρημα "μεσα στο πολυτεχνειο δεν πεθανε κανεις"...αυτό δηλαδή τι σημαινει?η 17ν γιορτάζεται συμβολικα για τους  αγωνες που εδωσε μια πολύ μικρη μειοψηφια του ελληνικου λαου τοτε...
δηλαδή εχει διαφορα αν καποιος σκοτωθηκε στις 16 ή στις 18 νοεμβρη?
αν καποιος σκοτωθηκε στην αυλη ή στην σταδιου ή στην σολωνος???

υγ: επισης το πολυτεχνειο είναι ένα γεγονός αντίστασης και ως τετοιο πρεπει να αντιμετωπίζεται..δηλαδή ως ένα ιστορικο γεγονός...αν καποια από τα προσωπα αυτά μετα το πολυτεχνειο εχουν κλεψει δισεκατομμύρια και εχουν καταστρεψει την χωρα, αυτό δεν εχει καμια σχεση με το ιστορικο γεγονός του πολυτεχνείου...όπως και δεν εχει σχεση αν ο κολοκοτρωνης εδερνε την γυναικα του ή την μανα του....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom