Νέα

Εχω ενα μικρο προβλημα και θελω τη βοηθεια των παλιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Λοιπον τυποι για να σας κουρασω: ψαχνω βιζιτα/ιεροδουλη η οποια να ξερετε οτι κανει deepthroat. "Μα σιγα το πραμα, για κατι τετοιο, τοσο απλο, εφτιαξες νεο θεμα" θα σκεφτει καποιος. Δεν ειναι μονο αυτο το προβλημα ειναι οτι ο φαλος μου ειναι πολυ μεγαλυτερος απο τον μεσο ορο και ποτε καμια γκομενα ή ιεροδουλη ή βιζιτα δεν εχει καταφερει να βαλει μεσα πανω απο τα 3/4 .
Οπως φανταζεστε το ιδιο προβλημα εχω και στην καθημερινη μου ζωη καθως οι γκομενες που μπλεκω το ευχαριστιουνται πολυ αλλα εγω οχι τοσο οσο θα ηθελα. Μεχρι τωρα (28 ετων) καταφερα να βρω μονο μια γκομενα που μπορουσα / με αφηνε να τη γαμαω δυνατα στα τεσσερα (την χωρησα γιατι ηταν πιο χαζη κι απ'το σκυλο μου). Μια περιοδο την επεφτα μονο σε ξεκωλακια με την ελπιδα καποια να μη μου πει " πιο αργα" , "οχι ολο μεσα " κλπ. Ματαια. Αυτο γινοταν μονο αν επινε (το ΧΥ ξεκωλακι) μεχρι το πρωι και μετα απο το πολυ το ποτο δε καταλαβαινε  :fuck1: .
Αν καποιος ξερει καποιο call girl ή καποιο studio στο οποιο να εργαζεται κοπελα που να ειναι μαστορισσα στο deepthroat ας με βοηθησει.

Ευχαριστω εκ των προτερων
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.620
Like
21.999
Πόντοι
5.006
τι τραβαμε και εμεις οι αλογοπουτσηδες τυπε.... :dunno:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Αρα 'μεγαλο'προβλημα οχι μικρο
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
506
Πόντοι
316
τύπε το πιο πιθανό είναι να αποκτήσεις και δεύτερο πρόβλημα: να σε πρήζουν τα πουστράκια του σαι που ψάχνουν απεγνωσμένα αφρικανικού τύπου ψωλές στον πάτο τους
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τύπε το ποιο πιθανό είναι να αποκτήσεις και δεύτερο πρόβλημα: να σε πρήζουν τα πουστράκια του σαι που ψάχνουν απεγνωσμένα αφρικανικού τύπου ψωλές στον πάτο τους

:happy: :effemine:
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
τύπε το πιο πιθανό είναι να αποκτήσεις και δεύτερο πρόβλημα: να σε πρήζουν τα πουστράκια του σαι που ψάχνουν απεγνωσμένα αφρικανικού τύπου ψωλές στον πάτο τους

Μη λες τετοια και σταματησω να δεχομαι εισερχομενα
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
ποσο την εχεις τυπε?

21 τυπε. Μπορει πολλοι να κοροϊδεψουν αλλα αν δε βιωσεις κατι δε μπορεις να καταλαβεις. Φαντασου οι πουτανες να σου ελεγαν "οχι στα τεσσερα" , " με εσενα οχι απο πισω " , " μη το βαλεις ολο " , "αργα αργα " ... Κατανταει ενοχλητικο.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
21 τυπε. Μπορει πολλοι να κοροϊδεψουν αλλα αν δε βιωσεις κατι δε μπορεις να καταλαβεις. Φαντασου οι πουτανες να σου ελεγαν "οχι στα τεσσερα" , " με εσενα οχι απο πισω " , " μη το βαλεις ολο " , "αργα αργα " ... Κατανταει ενοχλητικο.

Σε όλους τα ίδια λένε αδερφέ....
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
506
Πόντοι
316
στις περισσότερες τσόντες οι μακρυψώληδες έχουν κακή στύση οπότε οι γκόμενες δεν νιώθουν και πολλά.
ποτέ δεν θα ξεχάσω τα σοφά λόγια 83χρονου στο καφενείο απευθυνόμενος σε συνομήλικο φίλο του μετά από 3 τσίπουρα
"άμα την έχεις μεγάλη και σίγουρη μην μασάς πουθενά"
οπότε το μεγάλη από μόνο του δεν λέει τπτ.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Δικαιολογιες για να αποφυγουν το ξεκωλιασμα τυπε!
και γω μεγαλο και χοντρο τον εχω αλλα μια χαρα ξεκολιαζω... ποναει αλλα δε λεει οχι! ;) :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.620
Like
21.999
Πόντοι
5.006
21 τυπε. Μπορει πολλοι να κοροϊδεψουν αλλα αν δε βιωσεις κατι δε μπορεις να καταλαβεις. Φαντασου οι πουτανες να σου ελεγαν "οχι στα τεσσερα" , " με εσενα οχι απο πισω " , " μη το βαλεις ολο " , "αργα αργα " ... Κατανταει ενοχλητικο.
τυπε δεν θελω να σε στεναχωρησω, αλλα εισαι κατω από τον μεσο ορο του σαιτ... :rolleyes:
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
στις περισσότερες τσόντες οι μακρυψώληδες έχουν κακή στύση οπότε οι γκόμενες δεν νιώθουν και πολλά.
ποτέ δεν θα ξεχάσω τα σοφά λόγια 83χρονου στο καφενείο απευθυνόμενος σε συνομήλικο φίλο του μετά από 3 τσίπουρα
"άμα την έχεις μεγάλη και σίγουρη μην μασάς πουθενά"
οπότε το μεγάλη από μόνο του δεν λέει τπτ.

Η ψωλη μου αιματωνεται σε ολο το μηκος της. Σκληρος ειμαι. Το προβλημα που εχω, αν ειναι προβλημα, ειναι οτι σπανια μπορω να κανω 2η φορα σεξ σε συντομο χρονικο διαστημα με καλη στυση ( συντομο χρονικο διαστημα ειναι οτιδηποτε μικροτερο της 1 ωρας).
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Αμα το πορτοφολι ειναι... "μεγαλο και σιγουρο" τυφλα να χει η ψωλη τυποι
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Ποσους ομως εχουν σταματησει επειδη πονανε κλπ ...

Τι να σου πω ρε μπρο....Νομίζω θα χες μεγαλύτερο πρόβλημα αν την είχες πολυ παχιά και όχι τόσο με το μήκος...

Ντάξει, δεν είναι και 42...Απλά πρέπει να βρεις το στανταράκι σου νομίζω...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom