Νέα

Έχετε σκεφτεί ποτέ να εγκαταλείψετε το άθλημα του μπουρδελιάρη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladimir1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aggelioforos1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
731
Like
1.426
Πόντοι
206
Θα αναγκαστείτε να το εγκαταλείψετε,γιατί το σώμα σας δεν θα μπορεί να ανταπεξέλθει.έχω ενα παράδειγμα,ενας φίλος των παππουδων μου,οσο ήταν μεχρι μεγάλη ηλικία σχετικά,την έπεφτε σε οτι κινούταν,και τον είχε χωρίσει φυσικά η γυναίκα του ,και τα παιδιά του δεν του μιλαγανε,και Αθήνα αμα βρισκόταν,στανταρ θα τιμούσε κοπελες του χωρου,και τώρα τη στιγμη που μιλάμε είναι 88-89 ετων,κατακοιτος σχεδόν,και απο τα 80κατι του κατέπεσε, δεν μπορεί ούτε σκαλιά να κατέβει,με μαγκούρα και τον πονάνε τα πόδια του,και χωρίς τη μαγκούρα θα πέσει και εχει και τη μέση του.και ο ιδιος λεει πώς κατάντησε,και καμία σχεση ο πορνόγερος που ξέραμε
3μιση Μπιλ έλα να σε ξεπατωσω σήμερα κ τις 2 τρύπες να τεσταρω τις αντοχές σου
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.413
Like
17.468
Πόντοι
3.656
1) Η εξωτερική μου εμφάνιση είναι γύρω στο 5/10 και συνδιασμό με αλλά θέματα π.χ
δε ξέρω να οδηγάω και δεν είμαι καλός στη διαχείριση των οικονομικών μου με κάνουν να σκέφτομαι πως ποτέ δε θα σταματήσω να πηγαίνω.

Όσες φορές ως ενήλικας ( όταν ήμουν πιτσιρικάς είχα ρίξει 5 πούτσες σε αξιοπρεπή ) φάνηκε κάποια κοπέλα που ήθελε να γαμηθεί μαζί μου ήταν η χαμηλής νοημοσύνης η άσχημη και ακόμα χειρότερα ο συνδιασμός.

2)Το μόνο που μετάνιωσα ( αν και φεμινιστης δεν είχα καταντήσει ποτέ ) είναι πως για δικούς μου λόγους δε πήγα σε μπουρδέλο μικρότερος.
1)Αν έρχεσαι σε επαφή με πολλές ... και δουλέψεις κάτι ... πχ μπράτσα ... αλλιώτικο ντύσιμο ....

κάποια στιγμή θα γουστάρει και κανά 7αρι ... ας είναι και βλαμμένη ...
έχε το υπόψη ........ δεν είναι παρηγοριά

2)αν είχες λεφτά και δεν πήγαινες, ναι , μαλακία
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
1
Like
14.519
Oh well,βάλε τον σε αγνόηση
Και αυτό εχω κανει στα μηνύματά του
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι επειδή ήθελα να σε γαμησω κολλημένη
Να το ,το δεχεσαι και ο ιδιος,αλλά οχι και να μου γινεσαι στενος κορσες
 

Aggelioforos1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
731
Like
1.426
Πόντοι
206
Και αυτό εχω κανει στα μηνύματά του
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να το ,το δεχεσαι και ο ιδιος,αλλά οχι και να μου γινεσαι στενος κορσες
Κάποια άλλη ατάκα έχεις πέρα από το: στενός κορσες??εσύ φοβάσαι να γαμηθεις μη και δε μπορείς μετά τα επόμενα ραντεβού σου
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
1
Like
14.519
Κάποια άλλη ατάκα έχεις πέρα από το: στενός κορσες??εσύ φοβάσαι να γαμηθεις μη και δε μπορείς μετά τα επόμενα ραντεβού σου
Οχι δεν εχω αλλη,αυτην εχω,και επισης γ κάνε μια αυτοκριτικη κ σκεψου γτ στο λέω αυτό
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.207
Πόντοι
2.836
Μια παύση ο καθένας κάνει για τους δικούς του λόγους από το σπορ, και μετά προς τη δόξα τραβα:rockon:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
2
Like
2.028
Πόντοι
216
Το πραγματικό θέμα εδώ δεν είναι αν θα αναγκαστούμε να σταματήσουμε... ναι, μοιραία, θα έρθει μια εποχή, που δεν θα γίνεται να συνεχίσουμε. Είτε γιατί θα πρέπει να καταπίνουμε τα βιάγκρα με τις χούφτες για να μας σηκωθεί, είτε γιατί θα πρέπει να έχουμε απο πίσω μας το επιτελείο της Β καρδιολογικής του Γεννηματάς, μήπως τα τινάξουμε στην πράξη, μοιραία θα κρεμάσουμε καπότα. Όλοι μας. Το ζουμί εδώ είναι λιγάκι το ίδιο με το περιβόητο Dum Spiro Spero... ή, για να παραφράσω τη μετάφραση λιγάκι "όσο μου σηκώνεται είμαι μπουρδελιάρης"
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
19
Like
9.719
Πόντοι
9.095
Να το εγκαταλείψω εντελώς δεν υπάρχει λόγος αφού κατά διαστήματα εμφανίζονται αστεράκια ειτε σε μασάζ,στριπ,γραφεια,στούντιο,παντού!Η οικονομία όμως που έχω κάνει αξίζει την αποχή
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Ουσιαστικά έχω αποσυρθεί.
Οι δόξες μου ήταν στα 90s, δηλαδή στη μετεφηβική και στην νεανική ηλικία.
Στα τέλη εκείνης της δεκαετίας ξεκίνησα τις μεγάλες σχέσεις μου, οπότε για ένα διάστημα δώδεκα και πλέον ετών απείχα συνειδητά.
Έκανα ένα come back στα 10s, με σποραδικές επισκέψεις σε επιλεγμένα μαγαζιά, όπου προσπαθούσα μάλιστα να πετυχαίνω κορίτσια που γνώριζα και είχα περάσει καλά μαζί τους.
Μετά τύποι, ανακάλυψα ότι κυκλοφορεί πολύ πρόθυμο και φρέσκο "κρέας" στα σόσιαλ μίντια.
Όταν λοιπόν έχεις την επιλογή να πας με μια νέα κοπέλα που σε γουστάρει κιόλας, γιατί να πληρώσεις επαγγελματία;
Κάπως έτσι λοιπόν βούτηξα με τα μούτρα στα one night stands και αποσύρθηκα από τον αγοραίο έρωτα.
Έχω και τα λεφτά και τις καύλες, αλλά πλέον προτιμώ τη μαλακία από κάποια που με βλέπει σαν χαρτονόμισμα με πόδια...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.007
Like
938
Πόντοι
96
όποιος δει τον λάκκο στη φάβα νωρίς και ξεκόψει,

να είναι σίγουρος , χαμένος δεν θα βγει.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
8.961
Κριτικές
18
Like
19.506
Πόντοι
4.546
Εγώ βρήκα τον σωστό δρόμο, αυτόν της αρετής, ξεκοψα και σώθηκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom