Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ψυχραιμια...ολα υπαρχουν στο ερωτικο παιχνιδι...η κοπελα που ειχα μακροχρονια σχεση που εδειχνε να διασκεδαζει την ιστορια με τις εργαζομενες.Δεν ηταν λιγες αλλα ουτε και πολλες φορες που καλεσαμε cg για να  :knockinb:..ολα πηγαιναν καλα..ηθελα μονο με τη κοπελα μου να πηγαινω με επαγγελματιες...ομως σε καποια φαση περασα τα ορια..και το παιχνιδι εγινε εξαρτηση..η ανακαλυψη των σαιτς βοηθησε σε αυτο...φυσικα και χωρισαμε και μαλιστα μου τα χτυπησε και εν μερει ειχε δικιο..εφταιγε η απληστια μου η η λιμπιντος μου...το ξεπερασα και συνεχισα....

Το καλοκαιρι γνωριζω και κανω σχεση με αλλη κοπελα...δε την εχω παρει στα σοβαρα...εκεινη ομως παρα πολυ...της αναφερω οτι συμμετεχω ενεργα σε καποια κοινοτητα και γραφω για τα σπιτια και της κοπελες των αθηνων.Δεν ειχε προβλημα αλλα αποριες του στυλ....Μα καλα εγλυψες την τανα?..στο κρεβατι με ρωταγε αν ειναι το πουτανακι μου κλπ...ΓΝΩΡΙΣΕ και τον φιλο μου τον αντμιν τον γουρχολ...βγηκαμε και δεν ειχε προβλημα ακομα και οταν ο γουρ εφερε μαζι του γνωστη εταιρα απο οικο του γκαζιου..διαβαζε το σατ και διασκεδαζε...εκανε ερωτησεις...για τους φιλους μου απο δω μεσα...

Πιστευα οτι αργα η γρηγορα θα γινονταν και το τριο ολε...αλλα χωρισαμε..ειρηνικα και ωραια..μιλαμε ακομα και εχουμε καλη σχεση(1η φορα που χωριζω αναιμακτα και ψυχικα ανωδυνα)...

Οι δυο κοπελες...δε ζηλευανε τις εργαζομενες αλλα ολες τις υπολοιπες...!!!...κατι τους γοητευε σε αυτο το επαγγελμα ισως να ηταν ενα κομματι του εαυτου τους.
:boobies: :boobies:....


 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μα καλα λες εκφρασεις τυπου <<ανοιγω τα ποδια μου>> <<μπορειτε να μου στειλετε μυνημα>> και μαλλον εχεις ξεχασει ποια ειναι η βασικη θεματολογια του site, εμεις φταιμε που το πηγαμε ενα βημα παραπανω?  :- :-
Κανε οτι θες εχουμε και αλλα γυναικεια μελη στο σιτε που δεν ειναι ιεροδουλες
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Θα στουμπωσε απο πμ η καρολινα... :2funny:
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Aθηναια γκάγκαρη η εν πασι περιπτώσι δεν εχω χωριο η καταγωγη απο καπου.Δεν ειναι δυσκολο να το βρεις αν googlαρεις αρκετα.Μου αρεσει που διαβαζω τις κριτικες σας.Anyway δεν ενδιαφερει κανεναν το τι σκεφτομαι εγω οποτε α καποιος θελει να με ρωτησει κατι ας μου στειλει μνμ .
Αν αυτο για καποιον ειναι ανοιγμα ψυχης...τοτε θα το ειχαν κλεισει το μαγαζι οι ψυχολογοι  :P

Τι σου εχει κανει πιο πολυ εντυπωση απο αυτα πουχεις διαβασει? Ρωταμε γιατι οπως εσυ διαβαζεις για μας ετσι και μεις θελουμε να μαθουμε για σενα...
 

CARLA751

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
λυπουμαι για την παρεξηγηση.θα ειμαι πιο κοσμια στο μελλον.Σας καληνυχτίζω κυριοι.Εχομε και εργασιαν αυριον.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Η διαφορά ενός άντρα και μιας γυναίκας όταν θέλει να σβύσει τις κάβλες του/της είναι πως ο άντρας τις περισσότερες φορές θα ζημιώσει το πορτοφόλι του, ενώ η γυναίκα μάλλον θα πουλήσει κάτι από την ψυχή της.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

τι είπε ο άνθρωπος ρε!!! :headbang: :headbang:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Βρισκω αδιαφορο το να συζηταει ενα ζευγαρι τις προηγουμενες σεξουαλικες του δραστηριοτητες, παρα μονον αν εχει στοχο την περαιτερω βελτιωση της ηδη υπαρχουσας σεξουαλικης καταστασης....
αναμεσα σε φιλους δεν υπαρχουν τετοια ορια....γνωριζω φιλους μου που πηγαν/πανε με ιεροδουλες και ουτε εχω σοκαριστει ουτε εχω εντυπωσιαστει...
ειναι παραλογο μια γυναικα να "σοκαρεται" με κατι τετοιο....
εαν το θρεντ βεβαια αναφερεται στο να πει καποιος στη γκομενα/συζυγο του οτι πηγε με ιεροδουλη ΕΝΩ εχουν σχεση τοτε αλλαζει το θεμα.... :grin: :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Βρισκω αδιαφορο το να συζηταει ενα ζευγαρι τις προηγουμενες σεξουαλικες του δραστηριοτητες, παρα μονον αν εχει στοχο την περαιτερω βελτιωση της ηδη υπαρχουσας σεξουαλικης καταστασης....
αναμεσα σε φιλους δεν υπαρχουν τετοια ορια....γνωριζω φιλους μου που πηγαν/πανε με ιεροδουλες και ουτε εχω σοκαριστει ουτε εχω εντυπωσιαστει...
ειναι παραλογο μια γυναικα να "σοκαρεται" με κατι τετοιο....
εαν το θρεντ βεβαια αναφερεται στο να πει καποιος στη γκομενα/συζυγο του οτι πηγε με ιεροδουλη ΕΝΩ εχουν σχεση τοτε αλλαζει το θεμα.... :grin: :grin:

Με....σκετα φιλουs/εs  το ξερω κι εγω....... :-
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Βρισκω αδιαφορο το να συζηταει ενα ζευγαρι τις προηγουμενες σεξουαλικες του δραστηριοτητες, παρα μονον αν εχει στοχο την περαιτερω βελτιωση της ηδη υπαρχουσας σεξουαλικης καταστασης....
         :thumbsup:


Ειναι τρομερο αφροδισιακο
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε ηδη, αλλα πρέπει, πολυ σοβαρά ,  να ανοιξει ενα θρεντ  με τίτλο
>>>>
Έχετε ομολογήσει ποτέ σε   πόρνη ότι έχετε παει  με γυναίκα? Πώς αντιδρουν? !
:o :o :o :o :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε ηδη, αλλα πρέπει, πολυ σοβαρά ,  να ανοιξει ενα θρεντ  με τίτλο
>>>>
Έχετε ομολογήσει ποτέ σε   πόρνη ότι έχετε παει  με γυναίκα? Πώς αντιδρουν? !
:o :o :o :o :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν το πιστευουν! :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
          :thumbsup:


Ειναι τρομερο αφροδισιακο

ο γιεα.....αν ειναι να λειτουργησει ως εμποδιο δεν υπαρχει λογος να συζητιεται το παρελθον....αν ειναι να λειτουργησει ως εξαψη τοτε ευχαριστως να μιλησουμε και για ιεροδουλες και για τον αμερικανικο στολο αμα λαχει :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ο γιεα.....αν ειναι να λειτουργησει ως εμποδιο δεν υπαρχει λογος να συζητιεται το παρελθον....αν ειναι να λειτουργησει ως εξαψη τοτε ευχαριστως να μιλησουμε και για ιεροδουλες και για τον αμερικανικο στολο αμα λαχει :2funny:

Κοριτσια , κοριτσια  τουs αμολυσανε   τρεχτεεεεεεεε :grin: :grin: :grin:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ο Γύπας και η Παρθένος, όχι μόνο γνωρίζουν για τις στουντιότσαρκές μου, αλλά γνωρίζουν και όλες τις πικάντικες λεπτομέρειες. Όταν βγαίνουμε, τους διηγούμαι τις πιο πρόσφατες στουντιοεμπειρίες. Πολλές φορές τους βάζω και τεστάκια πολλαπλής επιλογής (σχετικά με το πώς την πέφτω στην τσατσά, καθώς και που χύνω στην πουτάνα). Επειδή ο Γύπας είναι Σκορπιός στο ζώδιο (με ωροσκόπο Σκορπιό), κάθε φορά που σκοπεύω να ταξιδέψω με τα ΚΤΕΛ, την ειδοποιώ για να μου δώσει τη θετική της αύρα, ώστε να καθίσω δίπλα σε καμιά γριά με κοσμήματα. Πέουνγκ. Κουλό ε;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Aθηναια γκάγκαρη η εν πασι περιπτώσι δεν εχω χωριο η καταγωγη απο καπου.Δεν ειναι δυσκολο να το βρεις αν googlαρεις αρκετα.Μου αρεσει που διαβαζω τις κριτικες σας.Anyway δεν ενδιαφερει κανεναν το τι σκεφτομαι εγω οποτε α καποιος θελει να με ρωτησει κατι ας μου στειλει μνμ .
Αν αυτο για καποιον ειναι ανοιγμα ψυχης...τοτε θα το ειχαν κλεισει το μαγαζι οι ψυχολογοι  :P

για αυτο εχω γραψει τις μισες και δεν γραφω συχνα...
γιατι τα διαβαζουν οι λυσασμενες και μετα στο παιζουν
και περιφρονηση απεξω "καλα πας σε μπουρδελα? δεν ντρεπεσαι?"  :2funny:
ουστ ιδεολογικο θεμα που λεει και ο απολυτος αρσενικος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom