Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Νομίζω οτι στα αγορια που κυκλοφορουν εδω μεσα αρεσει να επικρατει ενος ειδους omerta.Και ειναι πολυ φυσικο μια και αυτο το "χομπυ"οφείλει και μέρος της γοητείας του σε αυτη ακριβώς την κρυψίνια.Εγω προσωπικα ισως να ζηταγα να παρω ματι αλλα η δική μου ζωη ειναι μια αλλη ιστορια.Αγορια καλό ειναι να μην λετε τιποτα μονο και μονο γιατι δίνετε ενα πολυ ισχυρο οπλο στον "εχθρο" για τον επομενο καυγα.

τι ειδους ιστορια...?
 

CARLA751

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Μην αλλαζετε το θεμα του topic ειναι αγένεια.Οποιος θέλει να του ανοιξω την ψυχή μου μπορώ να τον διαβεβαιώσω οτι πιο ευκολα θα του ανοίξω κατι άλλο παρα αυτή. ;)
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Τωρα που ειπες αδερφος θυμηκα μια κοπελια που μου ειχε πει οτι ο αδερφος της πανικοβλητος
μια μερα της ειπε οτι εσπασε το προφυλακτικο ενω πηδουσε μια τανα

- Απορω τι παει και κανει εκει ο ηλιθιος λεει .. δε βρισκει μια κοπελα να παντρευτει ... και συ πας ?
- ΕΕε ειχα παει σαν νεος και γω , ξερεις τωρα
- Ααχχχ βρε ... καλα απορω τι σας κανουν και σας τραβανε εκει  , σας τρωνε τα λευτα βρε
- Ρε συ  εκει πας γαμας και γεια σου , δε σε ρωτανε πολλα πολλα θα σου πω κι αλλα την αλλη φορα
- Πανω στο καλο φευγεις ?
- Ε αφου κορναρει ο αλλος

Δεν ξαναβρεθηκαμε ....

τωρα αυτες που απαξιωνουν...
Ζηλιαρες , αυτο ειναι , επηδι δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν κραζουν τις τανες
οπως και γω κραζω τον βραντ πιτ , τον μπουφο τον αχρηστο , τον ξενερωτο  :cheesy:
αφησε τες εκει αν προσκηνανε το τοτεμ τους  ;)

Η Ζωη ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη μωρο μου  :rockon: :rockon:

Ρε φιλε,εισαι πολυ σωστος λεμεεεε....Και ιδεολογικα και εικαστικα-καλλιτεχνικα εν γενει
Ο Μπραντ Πητ ειναι ενας αχρηστος μαλακας και η γυναικα του μια αργοστροφη εγωκεντρικη πουτανα που ασχολειται με μαυρακια για να την δειχνουν περισσοτερο τα Μεσα.
Και οι δυο τους μαζι εχουν λιγοτερο νιονιο απο σενα ή απο μενα/
Αποδειξη:

Eγω δεν ειμαι κακεντρεχης- μιλαω με αποδειξεις.... ;)
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Μην αλλαζετε το θεμα του topic ειναι αγένεια.Οποιος θέλει να του ανοιξω την ψυχή μου μπορώ να τον διαβεβαιώσω οτι πιο ευκολα θα του ανοίξω κατι άλλο παρα αυτή. ;)

Αυτο το λες για να μας εντυπωσιασεις ή τα πιστευεις??
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Μην αλλαζετε το θεμα του topic ειναι αγένεια.Οποιος θέλει να του ανοιξω την ψυχή μου μπορώ να τον διαβεβαιώσω οτι πιο ευκολα θα του ανοίξω κατι άλλο παρα αυτή. ;)

εισαι της δουλειας?
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Και όποια δεν είναι μπορεί να γίνει στο άψε-σβήσε.
Δεν θέλει κόπο. Τρόπο θέλει να ζητηθούν τα χρήματα...

"Μόνο σε δύο ανθρώπινες ασχολίες μπορεί ο ερασιτέχνης να είναι καλύτερος από τον επαγγελματία. Στον πόλεμο και στην πορνεία."

                                                  Μ. Ναπολέων
 

CARLA751

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον μπηκα σε αυτο το σαιτ γιατι μου αρεσει να βλεπω τσοντες και γενικα με φτιαχνει αυτη η μπουρδελοκατασταση,Πιθανα να ειμαι μια καταπιεσμενη MILF αλλα thats life και ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο.Δεν ειμαι του επαγγελματος αν και με φτιαχνει η ιδεα της εκδιδόμενης επι χρήμασι γυναικός.Αυτα.
Α και ενας απο τους λογους που ειμαι εδω ειναι γιατι γουσταρω την ειλικρίνια μεταξύ σας και οχι τις υποκρισίες που επικρατούν σε αλλα forum.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Λοιπον μπηκα σε αυτο το σαιτ γιατι μου αρεσει να βλεπω τσοντες και γενικα με φτιαχνει αυτη η μπουρδελοκατασταση,Πιθανα να ειμαι μια καταπιεσμενη MILF αλλα thats life και ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο.Δεν ειμαι του επαγγελματος αν και με φτιαχνει η ιδεα της εκδιδόμενης επι χρήμασι γυναικός.Αυτα.
Α και ενας απο τους λογους που ειμαι εδω ειναι γιατι γουσταρω την ειλικρίνια μεταξύ σας και οχι τις υποκρισίες που επικρατούν σε αλλα forum.
Aπο ειλικρινια...αλλο τιποτα θα χορτασεις... :grin:
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Λοιπον μπηκα σε αυτο το σαιτ γιατι μου αρεσει να βλεπω τσοντες και γενικα με φτιαχνει αυτη η μπουρδελοκατασταση,Πιθανα να ειμαι μια καταπιεσμενη MILF αλλα thats life και ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο.Δεν ειμαι του επαγγελματος αν και με φτιαχνει η ιδεα της εκδιδόμενης επι χρήμασι γυναικός.Αυτα.
Α και ενας απο τους λογους που ειμαι εδω ειναι γιατι γουσταρω την ειλικρίνια μεταξύ σας και οχι τις υποκρισίες που επικρατούν σε αλλα forum.

Και για το σαιτ απο που εμαθες??? Ελληνίδα είσαι??
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Λοιπον μπηκα σε αυτο το σαιτ γιατι μου αρεσει να βλεπω τσοντες και γενικα με φτιαχνει αυτη η μπουρδελοκατασταση,Πιθανα να ειμαι μια καταπιεσμενη MILF αλλα thats life και ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο.Δεν ειμαι του επαγγελματος αν και με φτιαχνει η ιδεα της εκδιδόμενης επι χρήμασι γυναικός.Αυτα.
Α και ενας απο τους λογους που ειμαι εδω ειναι γιατι γουσταρω την ειλικρίνια μεταξύ σας και οχι τις υποκρισίες που επικρατούν σε αλλα forum.

Mέσα σε ένα τέταρτο πάντως μια χαρά μας την άνοιξες την ψυχή σου... :coffee:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ε που θα παει σε 2-3 μερες θα βαλει και ταριφα.
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Παντως την απαντηση ετοιμη την ειχε...
 

CARLA751

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Aθηναια γκάγκαρη η εν πασι περιπτώσι δεν εχω χωριο η καταγωγη απο καπου.Δεν ειναι δυσκολο να το βρεις αν googlαρεις αρκετα.Μου αρεσει που διαβαζω τις κριτικες σας.Anyway δεν ενδιαφερει κανεναν το τι σκεφτομαι εγω οποτε α καποιος θελει να με ρωτησει κατι ας μου στειλει μνμ .
Αν αυτο για καποιον ειναι ανοιγμα ψυχης...τοτε θα το ειχαν κλεισει το μαγαζι οι ψυχολογοι  :P
 

CARLA751

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
κατι μου λεει οτι εθιξα το ανδρικο αβατο εδω μεσα και θελετε ντε και καλα να με βγαλετε στο κλαρι.Τωρα ειναι αργα!!χαχα.οκ αν δεν θελετε δεν ξαναγραφω.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ποστρισε καμια φωτο καρολονα..να δουμετι μιλφ εισαι? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom