Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
εγω σε οσες το εχω πει το παιζουν και καλα σοκαρισμενες
μιλαω για τις ελλεεινιδες
τους φαινεται πολυ περιεργο πως κανει καποιος κατι τετοιο :2funny:
και φυσικα ολες ειχαν πρωην που δεν ειχαν παει ποτε σε μπουρδελο :2funny:
ουστ νουμερα

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
μετά υπάρχουν και οι ανώμαλοι σαν και μένα που αγαπάνε το άθλημα και δεν μπορούν να το κόψουν για άλλους λόγους....

Δεν κατάλαβαίνω τι εννοείς "άλλους λόγους", αλλά καταλαβαίνω το ότι δε μπορείς να το κόψεις.

Πρώτη φορά πήγα σε μπουρδέλο 14 ετών.  Και βεβαίως, όσες ρώτησαν (μετά: "Ποιά ήταν η πρώτη σου εμπειρία?") τους το είπα.
Διατί να το κρύψωμεν άλλωστε, που θα λεγε και ο Μητσοτάκης!

Τα ΠΟΛΥ ψώνια δε τους άρεσε. Οι πιο "νορμάλ", το κατάλαβαν. Τι γκόμενα να πηδήξεις όταν είσαι 14?

Αυτό που ΔΕΝ έχω πει (και δε θα το πω ποτέ νομίζω) είναι ότι μόλις κάτσει καινούρια περίπτωση (και την πηδήξω), θα πάω (ακόμα και τώρα) σε μπουρδέλο (ή CT ή CG, ή studio, κλπ - όλη η γκάμα παίζει) δεν ξέρω γιατί.  Δεν το χω ψάξει.  Ίσως για να ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ στον εαυτό μου ότι "εν τάξει, μας έκατσε, αλλά δε σημαίνει και τίποτα αυτό, εμείς συνεχίζουμε όπως πάντα" (και την έχουμε γραμμένη στ' αρχίδια μας).  Θα στο δίνω, αλλά θα το δίνω κι αλλού (και δε θα το ξέρεις κι όλας). Και επειδή το "αλλού" εκτός πουτανίας έχει κόπο, χρόνο, μπλέξιμο, παραμύθι, ψέμματα κλπ και ΔΕΝ καλύπτεται εύκολα, η εύκολη λύση είναι το μουνί επί πληρωμή.
Το οποίο είναι και το φτηνότερο τελικά, και η πιο καθαρή εξήγηση.

Άρα αυτό δε το λέμε - διαλέγω την κουρτίνα 3.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Με αλλα λογια ,καλο το σπιτικο φαγητο ,αλλα δεν θα παψουμε να τιμαμε τα σουβλατζιδικα !
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
ναι, δεν είναι ταμπού.
Οι ερωτήσεις μετά είναι που με στέλνουν.

Ήταν ωραία;
Ήταν πιο ωραία από μένα;
Γαμιότανε καλύτερα;
Χωρίς καπότα την πήρες;
Πόσο κοστίζει μόνο μια πίπα;
Ξεχωριστά χρεώνουν την πίπα από την επαφή;
Πως είναι τα δωμάτια;

 

graziano

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν κατάλαβαίνω τι εννοείς "άλλους λόγους", αλλά καταλαβαίνω το ότι δε μπορείς να το κόψεις.

Πρώτη φορά πήγα σε μπουρδέλο 14 ετών.  Και βεβαίως, όσες ρώτησαν (μετά: "Ποιά ήταν η πρώτη σου εμπειρία?") τους το είπα.
Διατί να το κρύψωμεν άλλωστε, που θα λεγε και ο Μητσοτάκης!

Τα ΠΟΛΥ ψώνια δε τους άρεσε. Οι πιο "νορμάλ", το κατάλαβαν. Τι γκόμενα να πηδήξεις όταν είσαι 14?

Αυτό που ΔΕΝ έχω πει (και δε θα το πω ποτέ νομίζω) είναι ότι μόλις κάτσει καινούρια περίπτωση (και την πηδήξω), θα πάω (ακόμα και τώρα) σε μπουρδέλο (ή CT ή CG, ή studio, κλπ - όλη η γκάμα παίζει) δεν ξέρω γιατί.  Δεν το χω ψάξει.  Ίσως για να ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ στον εαυτό μου ότι "εν τάξει, μας έκατσε, αλλά δε σημαίνει και τίποτα αυτό, εμείς συνεχίζουμε όπως πάντα" (και την έχουμε γραμμένη στ' αρχίδια μας).  Θα στο δίνω, αλλά θα το δίνω κι αλλού (και δε θα το ξέρεις κι όλας). Και επειδή το "αλλού" εκτός πουτανίας έχει κόπο, χρόνο, μπλέξιμο, παραμύθι, ψέμματα κλπ και ΔΕΝ καλύπτεται εύκολα, η εύκολη λύση είναι το μουνί επί πληρωμή.
Το οποίο είναι και το φτηνότερο τελικά, και η πιο καθαρή εξήγηση.

Άρα αυτό δε το λέμε - διαλέγω την κουρτίνα 3.
+10000~~~ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΜΠΛΕΞΙΜΑΤΑ
ΠΟΥΤΣΑ ΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ναι, δεν είναι ταμπού.
Οι ερωτήσεις μετά είναι που με στέλνουν.

Ήταν ωραία;
Ήταν πιο ωραία από μένα;
Γαμιότανε καλύτερα;
Χωρίς καπότα την πήρες;
Πόσο κοστίζει μόνο μια πίπα;
Ξεχωριστά χρεώνουν την πίπα από την επαφή;
Πως είναι τα δωμάτια;

Εισαι, η ησουν, με την λαθος γκομενα αν ρωταει τετοιες μαλακιες.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Οχι ,αυτα ρωτανε ολες
ΟΛΕΣ ειναι οι λαθος γυναικες
Με εξαιρεση ενα 0,1%
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ναι, δεν είναι ταμπού.
Οι ερωτήσεις μετά είναι που με στέλνουν.

Ήταν ωραία;
Ήταν πιο ωραία από μένα;
Γαμιότανε καλύτερα;
Χωρίς καπότα την πήρες;
Πόσο κοστίζει μόνο μια πίπα;
Ξεχωριστά χρεώνουν την πίπα από την επαφή;
Πως είναι τα δωμάτια;









αυτη ετοιμαζετε για την δουλεια σιγα-σιγα... :tits2: :pipa2: :tits: :fuck1:
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Άμα δεν πας στο μπουρδέλο δεν γίνεσαι άντρας. Οπότε όχι μόνο δεν πρέπει να ντρεπόμαστε αλλά και να είμαστε περήφανοι γι αυτό...
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Eχω ομολογησει σε γυναικες οτι ΠΑΩ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΠΟΡΝΕΣ
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Άμα δεν πας στο μπουρδέλο δεν γίνεσαι άντρας. Οπότε όχι μόνο δεν πρέπει να ντρεπόμαστε αλλά και να είμαστε περήφανοι γι αυτό...

εχμ εχμ :rolleyes:

πλακα εχει παντως που εννοειται οτι κ αυτο το θεμα κατεληξε στις καριολες ελλεεινιδες, που ειναι σεμνομουνες ταχα μου κ σοκαρονται. κ απο την αλλη οποια πηδιεται δεξια κ αριστερα καλη ωρα σαν εσας ειναι πουτααααανα αλλα οχι απο αυτες που προτιματε :rolleyes:
:2funny:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
εχμ εχμ :rolleyes:

πλακα εχει παντως που εννοειται οτι κ αυτο το θεμα κατεληξε στις καριολες ελλεεινιδες, που ειναι σεμνομουνες ταχα μου κ σοκαρονται. κ απο την αλλη οποια πηδιεται δεξια κ αριστερα καλη ωρα σαν εσας ειναι πουτααααανα αλλα οχι απο αυτες που προτιματε :rolleyes:
:2funny:

τραβε ρε ξοανο να πλυνεις κανα πιατο που εχεις γνωμη για τα παντα >:(
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
εχμ εχμ :rolleyes:

πλακα εχει παντως που εννοειται οτι κ αυτο το θεμα κατεληξε στις καριολες ελλεεινιδες, που ειναι σεμνομουνες ταχα μου κ σοκαρονται. κ απο την αλλη οποια πηδιεται δεξια κ αριστερα καλη ωρα σαν εσας ειναι πουτααααανα αλλα οχι απο αυτες που προτιματε :rolleyes:
:2funny:

Δεν ξέρω αν θα τις έλεγα πουτανες αλλα στις "ελλεεινιδες" δίνεις και συναισθημα και ανοιγεσαι σαν ανθρωπος ενω στις επαγγελματιες εγω προσωπικα δεν ανοιχτηκα ποτε! Συνεπως περιμένεις κατι παραπανω απο αυτες απο το να πηδιουνται με οποιον βρουν λογο ανασφαλειας...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν ξέρω αν θα τις έλεγα πουτανες αλλα στις "ελλεεινιδες" δίνεις και συναισθημα και ανοιγεσαι σαν ανθρωπος ενω στις επαγγελματιες εγω προσωπικα δεν ανοιχτηκα ποτε! Συνεπως περιμένεις κατι παραπανω απο αυτες απο το να πηδιουνται με οποιον βρουν λογο ανασφαλειας...

διαβασε καλυτερα τα ποστς των περισσοτερων που δηλωνουν οτι ακομα κ οταν εχουν σχεση, πανε με πουτανες. κ οι ιδιοι κρινουν τις γκομενες που κερατωνουν.
κ γτ πρεπει να εχει ανασφαλειες καποια για να γαμιεται δεξια κ αριστερα? να γουσταρει αποκλειεται?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βρομιαρες και αρωστιαρες . ετσι τις θεωρουν κοι κοινες θνητες τις τανες
εστω κι αν οι τανες εξεταζονται συχνοτερα απ αυτες ,
παντως οτι διατρεχουν μεγαλυτρο κινδυνο , διατρεχουν ...

Αλλες παλι κρυφοκαυλωνουν και ρωτανε λεπτομεριοουλες
ή σου λενε < καλα εκανες > θελοντας να δειξουν ανωτεροτητα ..
μερικες ισως το πιστευουν κιολας


Ειναι πολυ αντιφατικο παντως να φαινετε ποιο παραξενο το να δεις
δυο ανθρωπους να πηδιουνται οπως τους προσταζει η φυση
απ το να προσκυνουν ενα ξυλο  :idiot: :idiot: :idiot:

www.imagerous.com/] [/URL]
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
διαβασε καλυτερα τα ποστς των περισσοτερων που δηλωνουν οτι ακομα κ οταν εχουν σχεση, πανε με πουτανες. κ οι ιδιοι κρινουν τις γκομενες που κερατωνουν.
κ γτ πρεπει να εχει ανασφαλειες καποια για να γαμιεται δεξια κ αριστερα? να γουσταρει αποκλειεται?


Το ότι υπαρχουν ακραια παραδειγματα αντρων εδω μέσα το δεχομαι και ασχετως αν διαφωνω ή συμφωνω εγω αντιπροσωπευω εμενα και μονο!
Και ανδρες και γυναικες κερατωνουν απο ανασφαλεια... αυτο ειναι γνωστο!
Εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα η γκομενα μου να πηδιεται με αλλους γιατι γουσταρει ...ΑΛΛΑ...
1)Δεν νοειται να το κανει αυτο κρυφα αν η σχεση ειναι σοβαρη(πρεπει να υπαρχει ειλικρινια σε καποια πραγματα), τοτε πρεπει να μου το πει!
2)Αν ειμαστε πιο χαλαρα στην σχεση  τοτε να μην εξαρταται απο μενα οικονομικα και να βγαζει το πορτοφολι της και να κανει και να λεει οτι θελει! Αλλα τωρα να εξαρταται απο μενα ειτε οικονομικα ειτε συναισθηματικα και να μου τα φοραει(κρυφα) κιολας με κανει.... ΜΑΛΑΚΑ! Και καποια πραγματα δεν τα ανεχεται ο ανθρωπινος εγωισμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom