Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Περι μονογαμίας. Νομίζω ότι δεν χρειάζεται να βγάζουμε συμπεράσματα και θεωρίες βάσει μόνο των εμπειριών μας και αυτών που έχουμε ακούσει.Δεν ξέρουμε τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του και τι λέει μετά ή τι δεν λέει.Πιστεύω ότι υπάρχουν μονογαμικοί άντρες είτε επειδή πραγματικά αγαπούν την συντροφό τους, είτε επειδή έχουν παιδιά και αισθάνονται τύψεις να κάνουν κάτι τέτοιο, είτε επειδή φοβούνται, είτε επειδή δειλιάζουν κλπ κλπ.Δεν μ'ενδιαφέρουν οι λόγοι.Το να είσαι μονογαμικός δεν σημαίνει ότι δεν έχεις σκεφτεί ποτέ η δεν έχεις θελήσει σεξουαλικά κάποια άλλη γυναίκα.Από το μυαλό μέχρι την πράξη όμως υπάρχει διαφορά κι εκεί πιστεύω ξεχωρίζει ένας άνθρωπος που σέβεται το ταίρι του και τον εαυτό του πάνω απ'όλα, από έναν που δεν έχει αυτοέλεγχο και αυτό μπορεί να του κοστίσει κάτι ξεχωριστό εν τέλει.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ολοι θεωριες κ μαλακιες για να υποστηριξουν τα πιστευω τους. εφοσον δε με επηραζει αμεσα κατι, ας κανει ο καθενας ο,τι θελει.
πολυγαμιες, μονογαμιες κ θρησκειες. πφ.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Περι μονογαμίας. Νομίζω ότι δεν χρειάζεται να βγάζουμε συμπεράσματα και θεωρίες βάσει μόνο των εμπειριών μας και αυτών που έχουμε ακούσει.Δεν ξέρουμε τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του και τι λέει μετά ή τι δεν λέει.Πιστεύω ότι υπάρχουν μονογαμικοί άντρες είτε επειδή πραγματικά αγαπούν την συντροφό τους, είτε επειδή έχουν παιδιά και αισθάνονται τύψεις να κάνουν κάτι τέτοιο, είτε επειδή φοβούνται, είτε επειδή δειλιάζουν κλπ κλπ.Δεν μ'ενδιαφέρουν οι λόγοι.Το να είσαι μονογαμικός δεν σημαίνει ότι δεν έχεις σκεφτεί ποτέ η δεν έχεις θελήσει σεξουαλικά κάποια άλλη γυναίκα.Από το μυαλό μέχρι την πράξη όμως υπάρχει διαφορά κι εκεί πιστεύω ξεχωρίζει ένας άνθρωπος που σέβεται το ταίρι του και τον εαυτό του πάνω απ'όλα, από έναν που δεν έχει αυτοέλεγχο και αυτό μπορεί να του κοστίσει κάτι ξεχωριστό εν τέλει.
:thumbsup: :cool2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ολοι θεωριες κ μαλακιες για να υποστηριξουν τα πιστευω τους. εφοσον δε με επηραζει αμεσα κατι, ας κανει ο καθενας ο,τι θελει.
πολυγαμιες, μονογαμιες κ θρησκειες. πφ.

γαμησετα.... σεντονια απο εδω σεντονια απο εκει
βγαζει αφρους ο αλλος απο το στομα μεχρι να πει τις μαλακιες του
κανει φουσκιτσες με τα σαλακια του  :2funny: :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
γεια σου ανατολακο!!!ολα καλα?

φτανει με τις ευγενειες! :2funny:


απο που προκυπτει αυτο?

...Από την επιστήμη της βιολογίας, αγαπητή μου...αλλά και από την πραγματικότητα...αν ο άντρας ήταν μονογαμικός, δε θα υπήρχε η πορνεία σ αυτήν την έκταση...ίσως ούτε κι αυτό το site...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
...Από την επιστήμη της βιολογίας, αγαπητή μου...αλλά και από την πραγματικότητα...αν ο άντρας ήταν μονογαμικός, δε θα υπήρχε η πορνεία σ αυτήν την έκταση...ίσως ούτε κι αυτό το site...
Και με επιστημονικα κριτηρια να τουs το λεs,  αυτεs δεν το καταλαβαινουν
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
...Από την επιστήμη της βιολογίας, αγαπητή μου...αλλά και από την πραγματικότητα...αν ο άντρας ήταν μονογαμικός, δε θα υπήρχε η πορνεία σ αυτήν την έκταση...ίσως ούτε κι αυτό το site...
Με τον έκρηκτικό συνδυασµό της άγνοιας των µαζών, οί κοινωνίες του καιρού περιέπεσαν σέ ένα εγκληµατικό παραλήρηµα, που στράφηκε κυρίως κατά τών άνδρών !!!!!!!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
...Από την επιστήμη της βιολογίας, αγαπητή μου...αλλά και από την πραγματικότητα...αν ο άντρας ήταν μονογαμικός, δε θα υπήρχε η πορνεία σ αυτήν την έκταση...ίσως ούτε κι αυτό το site...
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: Ανατριχιασα!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Με τον έκρηκτικό συνδυασµό της άγνοιας των µαζών, οί κοινωνίες του καιρού περιέπεσαν σέ ένα εγκληµατικό παραλήρηµα, που στράφηκε κυρίως κατά τών άνδρών !!!!!!!
Ειμαστε απροστατευτοι!!!!!  Πεστα πεστα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
...Γειά σου, μουνιτσα. Έτσι σε θέλω. Να διαχέεις τη γνώση που απέκτησες στο Cambridge...Η μονογαμία είναι ΑΝΩΜΑΛΗ κατάσταση για έναν άντρα. Από βιολογικής άποψης, είναι "κυνηγός" και πρέπει να διαχύσει τα γονίδιά του σε πολλές...


και για τη γυναικα :P μην τα ισοπεδωνουμε ολα...διαβασα και μια σχετικη ερευνα για αυτο προσφατα :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    21,6 KB · Εμφανίσεις: 35

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
έτυχε να το αποκαλύψω σε μια φίλη και με ρώταγε αν περνάω καλύτερα έτσι και γιατί.
Οπότε της εξήγησα ότι είναι μια φάση σαν καραμέλες, τις πιπιλάς, λιώνουν, αφήνουν μια ωραία γεύση αλλά δεν καλύπτουν την πείνα. Συμφώνησε. Οι γυναίκες το έχουν διαφορετικά. Δεν είναι κυνηγοί, είναι πιο σταθερές λόγω φύσεως.
Μπορώ να γονιμοποιήσω εκατομμύρια γυναίκες, αλλά καμία γυναίκα δεν μπορεί να δώσει παραπάνω από ένα αυγό. Επομένως ακολουθώντας τη φύση μου που είναι η μετάδοση της γενετικής μου πληροφορίας σε όσο το δυνατόν περισσότερα αυγά, δεν παρεκκλίνω στο ελάχιστο από το φυσιολογικό.
Επειδή δεν είναι διαθέσιμες για τον α,β,γ,δ...λόγο οι γυναίκες για να εναποθέτω το σπέρμα μου μέσα τους, επιλέγω τις καραμέλες.
Το μόνο που με ρώτησε είναι αν πριν από την πράξη, κατά τη διάρκειά της και μετά από αυτήν υπήρχε κάτι, οτιδήποτε που να δημιουργεί συναισθηματική έλξη κι αν αυτό έπαιζε ρόλο στην επιλογή επανάληψης ή σκέψεων για κλιμάκωση επιθυμίας για κάτι παραπάνω από τα τετριμμένα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
9
Like
13.037
Πόντοι
3.836
το έχω πει (βέβαια πάντα λέω πριν από καιρό) και συνήθως η αντίδραση είναι "είσαι ρηχος, δε σέβεσαι τις γυναίκες, οι καημένες οι σεξεργάτριες που υποφέρουν".

Καλό είνια εκεί να πουλήσεις κλάψα "το έκανα επειδή είχα πληγωθεί από ένα χωρισμό, ένιωθα μόνος και είχε μειωθεί η αυτοπεποίθησή μου, με την πουτάνα ακόμη μιλάμε που και που" και τέτοιες πιπες.

Δε νομίζω μια γυναίκα όσο ανοιχτόμυαλη και αν είναι να μπορεί να κατανοήσει τι παίζει με το αγοραίο σεξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom