Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Ολοι εσεις που είσαστε ή είχατε σχέση με εκδιδόμενη πως ξεοπερνάτε τη σκέψη ότι η δικιά σας πουλάει το μουνι της σε άλλους για λεφτά και ότι τη χύνουν στο στόμα που εσεις μετά κάνετε αγαπούλες ?
Ψυχολογικά πως το αντέχετε και το ανέχεστε αυτό ,εκτος και εαν δεν παίζουν αισθήματα στη σχέση σας ?
εσεις αγαπητε πως ειστε τοσο σιγουρος οτι η κυρια με την οποια εχετε σχεση η οτιδηποτε αλλο δεν κανει τα ιδια για την δικη της αιτιολογια?απλα στη μια περιπτωση το ξερεις στην αλλη απλα το υποψιαζεσαι και ευχεσαι να μην ειναι ετσι.....
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Ολοι εσεις που είσαστε ή είχατε σχέση με εκδιδόμενη πως ξεοπερνάτε τη σκέψη ότι η δικιά σας πουλάει το μουνι της σε άλλους για λεφτά και ότι τη χύνουν στο στόμα που εσεις μετά κάνετε αγαπούλες ?
Ψυχολογικά πως το αντέχετε και το ανέχεστε αυτό ,εκτος και εαν δεν παίζουν αισθήματα στη σχέση σας ?
Δεν είναι το ίδιο αλλά είναι κοντά:
Εσύ πως ξεπερνάς το γεγονός ότι μια γκόμενα σου μπορεί να έχει κάνει όσα περιγράφεις παραπάνω με τους πρώην της;
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
62
Πόντοι
1
εσεις αγαπητε πως ειστε τοσο σιγουρος οτι η κυρια με την οποια εχετε σχεση η οτιδηποτε αλλο δεν κανει τα ιδια για την δικη της αιτιολογια?απλα στη μια περιπτωση το ξερεις στην αλλη απλα το υποψιαζεσαι και ευχεσαι να μην ειναι ετσι.....

Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν είναι το ίδιο
Αλλο να έχω μια σχέση με μια κοπέλα που είχε πριν από εμένα μια άλλη σχέση και αν έκανε ότι γούσταρε χωρις λεφτά και άλλο να έχεις αισθήματα για μία εδιδόμενη που ΞΕΡΕΙΣ ότι γαμιέται κάθε μερα με διάφορους για λεφτά
Με τι μουτρα τη βλέπεις μετά ? Και πρόσεξε δεν κατηγορώ την κοπέλα που κάνει τη δουλεια της απλα προσπαθω νακαταλάβω πως το περνάτε ψυχολογικά  και ηθικά αυτο .Επίσης με την αξιοπρέπεια σας τι γίνεται ?  
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
62
Πόντοι
1
Δεν είναι το ίδιο αλλά είναι κοντά:
Εσύ πως ξεπερνάς το γεγονός ότι μια γκόμενα σου μπορεί να τα έχει κάνει όσα περιγράφεις και παραπάνω με τους πρώην της;

Αλλο να τα εκανε με τους πρωην της και αλλο να το κανει καθε μερα ενω ειναι σε σχεση με εμένα
Αυτο που λες το καταλαβαίνω και θα είχε ενδιαφέρον να το συζητησουμε εαν καποιος κάνει σχέση μαι μια εκδιδόμενη που ΘΑ σταματησει για τα μάτια μας .....Εκει αλλάζει το θέμα νομιζω
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Αλλο να τα εκανε με τους πρωην της και αλλο να το κανει καθε μερα ενω ειναι σε σχεση με εμένα
Αυτο που λες το καταλαβαίνω και θα είχε ενδιαφέρον να το συζητησουμε εαν καποιος κάνει σχέση μαι μια εκδιδόμενη που ΘΑ σταματησει για τα μάτια μας .....Εκει αλλάζει το θέμα νομιζω

Γιατί θεωρείς αυτονόητο το γεγονός ότι ένας άντρας είναι κουλ στην σκέψη ότι πριν από το ίδιο περάσαν άλλοι 100 που σκάγαν τα χύσια τους στην μάπα τις αγαπημένης τους;
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
62
Πόντοι
1
Γιατί θεωρείς αυτονόητο το γεγονός ότι ένας άντρας είναι κουλ στην σκέψη ότι πριν από το ίδιο περάσαν άλλοι 100 που σκάγαν τα χύσια τους στην μάπα τις αγαπημένης τους;

Οταν είμαι σε σχέση μια μια κοπέλα δε θα κατσω να σκεφτω τι έκανε κ με ποιον πριν από 2 3 ή 6 μηνες με άλλους
Θα με ενοχλήσει όμως εαν ξέρω οτι ΕΝΩ είμαι σε σχεση γαμιεται με αλλους είτε για λεφτα είτε όχι είτε λεγεται πουτανα είτε οχι
με αυτο το σκεπτικο οποια δεν είναι παρθενα θα επρεπε να μας ενοχλει ....
Επαναλαμβάνω εαν η πουτανα σταματησει για να μεινει μαζι μου αλλαζει το θεμα ( και ανοιγει μεγα άλλο που λεγεται εμπιστοσύνη....)
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν είναι το ίδιο
Αλλο να έχω μια σχέση με μια κοπέλα που είχε πριν από εμένα μια άλλη σχέση και αν έκανε ότι γούσταρε χωρις λεφτά και άλλο να έχεις αισθήματα για μία εδιδόμενη που ΞΕΡΕΙΣ ότι γαμιέται κάθε μερα με διάφορους για λεφτά
Με τι μουτρα τη βλέπεις μετά ? Και πρόσεξε δεν κατηγορώ την κοπέλα που κάνει τη δουλεια της απλα προσπαθω νακαταλάβω πως το περνάτε ψυχολογικά  και ηθικά αυτο .Επίσης με την αξιοπρέπεια σας τι γίνεται ?  

Από τον καιρό του Αδάμ και της Εύας η ντροπή είναι το σήμα κατατεθέν του ανθρώπινου είδους. Εσύ πώς έχεις ξεφύγει απ' τα νύχια της και περιφέρεσαι ξέγνοιαστος σ' αυτές τις παραδείσιες πελούζες όπου ο διάβολος δεν έχει παίξει ποτέ του γκολφ; Από ποιο προκαπιταλιστικό όνειρο θερινής νυχτός ξεπετάχτηκες, εύθυμε Πουκ;
Από ποια εργασιακή ουτοπία μας έρχεσαι, ωραίε νυμφίε, κι ανακράζουμε όλοι μας "ωσαννά!";

Πες μας, πώς το 'φεραν οι μοίρες και τα χρόνια να δουλεύεις αψηφώντας καπιταλισμούς και Θεό;
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Από τον καιρό του Αδάμ και της Εύας η ντροπή είναι το σήμα κατατεθέν του ανθρώπινου είδους. Εσύ πώς έχεις ξεφύγει απ' τα νύχια της και περιφέρεσαι ξέγνοιαστος σ' αυτές τις παραδείσιες πελούζες όπου ο διάβολος δεν έχει παίξει ποτέ του γκολφ; Από ποιο προκαπιταλιστικό όνειρο θερινής νυχτός ξεπετάχτηκες, εύθυμε Πουκ;
Από ποια εργασιακή ουτοπία μας έρχεσαι, ωραίε νυμφίε, κι ανακράζουμε όλοι μας "ωσαννά!";

Πες μας, πώς το 'φεραν οι μοίρες και τα χρόνια να δουλεύεις αψηφώντας καπιταλισμούς και Θεό;

Θα σου δώσω εγώ την απάντηση:

Ντρέπονται κάποιοι άλλοι για λογαριασμό σου.
Εσύ απλά κάνεις αυτό που γνωρίζεις καλά.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Οταν είμαι σε σχέση μια μια κοπέλα δε θα κατσω να σκεφτω τι έκανε κ με ποιον πριν από 2 3 ή 6 μηνες με άλλους
Θα με ενοχλήσει όμως εαν ξέρω οτι ΕΝΩ είμαι σε σχεση γαμιεται με αλλους είτε για λεφτα είτε όχι είτε λεγεται πουτανα είτε οχι
με αυτο το σκεπτικο οποια δεν είναι παρθενα θα επρεπε να μας ενοχλει ....
Επαναλαμβάνω εαν η πουτανα σταματησει για να μεινει μαζι μου αλλαζει το θεμα ( και ανοιγει μεγα άλλο που λεγεται εμπιστοσύνη....)

Ωραία τα λές αλλά έχεις καταλάβει οτι απαντάς μόνος σου στο ερώτημά σου.
Εσύ έχεις βάλει ενα χρονικό περιορισμό στο μυαλό σου για να νιώθεις καλά με μια γυναίκα. Δεν με νοιάζει τι έκανε πριν αρκεί να μην κάνει κάτι τώρα.
Άλλος δεν μπορεί να το βάλει.
Βάζει π.χ. ποσοτικό. Δλδ αν μάθει οτι η γκομενά του έχει γαμηθεί με 5 ας πούμε είναι κουλ. Παραπάνω την θεωρεί πουτάνα.
Αλλος βάζει ποιοτικά χαρακτηριστικά.
Π.χ. δεν με νοιάζει με πόσους έχει πάει αρκει να μην έχει πάει με πάκη.
Ε είναι και κάποιοι οι οποίοι είναι τέρμα ανοιχτόμυαλοι. Δεν τους απασχολεί ούτε με ποιον ούτε με πόσους έχουν γαμηθεί και θα γαμηθούν από εδώ και στο εξής. Τρανό παράδειγμα τα swinging clubs. O άλλος πάει να δει να γαμάνε την γυναίκα του...
Όλα δλδ είναι θέμα μυαλού. Πως τα έχει ο καθένας τακτοποιημένα στο κεφάλι του
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
62
Πόντοι
1
Ωραία τα λές αλλά έχεις καταλάβει οτι απαντάς μόνος σου στο ερώτημά σου.
Εσύ έχεις βάλει ενα χρονικό περιορισμό στο μυαλό σου για να νιώθεις καλά με μια γυναίκα. Δεν με νοιάζει τι έκανε πριν αρκεί να μην κάνει κάτι τώρα.
Άλλος δεν μπορεί να το βάλει.
Βάζει π.χ. ποσοτικό. Δλδ αν μάθει οτι η γκομενά του έχει γαμηθεί με 5 ας πούμε είναι κουλ. Παραπάνω την θεωρεί πουτάνα.
Αλλος βάζει ποιοτικά χαρακτηριστικά.
Π.χ. δεν με νοιάζει με πόσους έχει πάει αρκει να μην έχει πάει με πάκη.
Ε είναι και κάποιοι οι οποίοι είναι τέρμα ανοιχτόμυαλοι. Δεν τους απασχολεί ούτε με ποιον ούτε με πόσους έχουν γαμηθεί και θα γαμηθούν από εδώ και στο εξής. Τρανό παράδειγμα τα swinging clubs. O άλλος πάει να δει να γαμάνε την γυναίκα του...
Όλα δλδ είναι θέμα μυαλού. Πως τα έχει ο καθένας τακτοποιημένα στο κεφάλι του

Φιλε μου καταλαβαίνω τι λες και χαιρομαι που κανουμε αυτη την κουβεντα γιατι με απασχολει περισσότερο από οτι μπορεις να φανταστεις !!

Δεν είναι ακριβως ο χρονικός περιορισμός το προβλημα για εμένα .Δεν είναι δυνατον να είμαι σε σχεση με μια κοπέλα ,να την αγαπω ,να εχω αισθήματα ,να καιγομαι για αυτη και να ΞΕΡΩ οτι εχθες το βραδυ γαμηθηκε με 5 η 6 αλλοους για λεφτα .Είναι θέμα και προσωπικού πόνου ,και εγωισμού ,και αξιοπρέπειας και εμπιστοπσύνης ,πες το οπως θες ....

Δε μπορει να είναι το ιδιο με το να εχω μια μια σχέση με μια που ξέρω οτι παλαιότερα είχε σχέση,το βρισκω απολυτα φυσιολογικο  .Αρα δεν είναι θεμα χρομνικου περιορισμου εαν γαμηθηκε με αλλο εχθες ήπριν 6 μηνες αλλα το οτι τωρα είναι μαζί μου
Να το θεσω αλλιως
Εαν τωρα εχω σχεση με εκδιδομενη και γαμιεται με αλλους δε θα τη χωρισω επειδη το κανει σαν επαγγελμα αλλα εαν δεν ειναι εκδιδομενη και με κερατωσει  είναι λογικό να τη χωρίσω ? Αρα δεν ειναι λογικο να τη χωρισω γιατι είναι εκδιδομενη και είναι ΟΚ ? η να πουμε αλλιως ,το γαμησι με αλλους δεν θεωρειται κερατωμα αλλα εργασία ?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ολοι εσεις που είσαστε ή είχατε σχέση με εκδιδόμενη πως ξεοπερνάτε τη σκέψη ότι η δικιά σας πουλάει το μουνι της σε άλλους για λεφτά και ότι τη χύνουν στο στόμα που εσεις μετά κάνετε αγαπούλες ?
Ψυχολογικά πως το αντέχετε και το ανέχεστε αυτό ,εκτος και εαν δεν παίζουν αισθήματα στη σχέση σας ?

Μιλώντας μόνο για μένα θα σου πω ότι δεν τρέχει κάστανο. Ούτε φτασμενος είμαι στο σπορ άλλα κι ούτε θα γίνω. Ότι περιστατικα μου έχουν τύχει (ελαχιστα) κοιτούσα μόνο να γαμαω κι ας είμαι πεζος. Δεν το κυνηγησα ποτέ γιατί πιστευω ότι είναι λάθος να το κυνηγάς αλλά ωραίο να το απολαμβάνεις μόνο και μόνο επειδή γαμας και τα παίρνεις όλα. Κστι που στην δουλειά της δεν θα το πάρεις εύκολα. Πως το κάνεις; με το να λες αυτό που θέλουν όταν δεις το κενό που εχουν. Δεν έχουν όλες αυτό το κενό. Θέλει τροπο. Γιατι το κάνεις; γιατί δεν σε ζαλίζουν με μέλλον επειδή ακροβατουν στο παρον. Το βλέπω ως παρέα με γαμησι. Δεν με εκμεταλλεύονται κσι δεν τις εκμεταλλευομαι. Σεβομαι-σεβονται,προσεχω-προσεχουν κι όλα καλα. Είμαι σε θέση να καταλάβω συναισθηματισμούς που γράφονται απο μέλη και να τους διακρινω αμέσως αλλά δεν είναι κάτι συγκλονιστικό το θεμα. Απλώς παρουσιάζεται έτσι λόγω διαφορετικής πλοκης κι επειδή σπανίζει ή θεωρείται κάτι εξτριμ. Άσε που θεωρείται ντε και καλά σούπερ ντουπερ ότι σε διάλεξε ανάμεσα σε άλλους. Δεν σε διάλεξε ομως, απλα την βολευεις. Ειτε επειδή αισθάνεται άνετα ειτε επειδή δεν ξέρω τι. Οι πιο πολλοί αισθάνονται σαν παραφουσκωμενες γαλοπούλες και το φιλοσοφουν ακούγοντας τις ιστορίες της πουτανας που λεει τον καημό της. Εγώ δεν λέω καημούς αλλά ακούω. Κι ακούω γιατί αν μιλήσω θα εχουμε σύρραξη. Δεν μπορώ να αγαπήσω πουτανα. Το θεωρώ ξεπεσμο (μου). Προτιμώ κάτι πιο βατο που να περιέχει βήματα και θυσιες κι ας πάει καλά ή σκατα. Με την πουτανα και καλά να παει (που δεν παει σχεδόν ποτέ) θα το χαλασω εγώ. Δεν έχει νόημα πλην καποιου σασπένς όλο αυτό. Για τα χυσια στην μούρη πάλι δεν τρέχει κάστανο. Πλυμενη να ναι και φιλώ κομπλε.  Σαμπως σαν πελάτης είμαι σίγουρος τι κάνει; ή μήπως δεν τα κάνει; Ότι άλλο θες ρώτα με γιατί σε λίγο θα πάω νανι. Τον εμπηξα και νυσταξα. Γλυκά και ρομαντικά. Καιρός ήταν...
 

pavlosspaliaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
127
Like
227
Πόντοι
21
Παρακολουθω το νημα και θα ηθελα να πω την αποψη μου.
οι γυναικες που εκδιδονται για το χρημα  εχουν 3 βασικα μειονεκτηματα  1ο  ειναι φιλοχρηματες και συνεπως οποτε βρισκουν ευκαιρια θα πηδιουνται ακομα  κι αν λενε οτι εχουν σταματησει το πουτανιλικι δε σταματαει ποτσ οταν το μαθει η γυναικα  2ο  δεν εκτιμουν τους αντρες  στο μυαλο τους τους εχουν απαξιωσει αρα δεν θα αγαπησουν ποτε      3ο  εχουν ψυχολογικα προβληματα και οσο περναει ο καιρος τα ξεσπανε στον οποιο γκομενο εχουν.
το συμπερασμα ειναι οτι η σχεση με τετοια γυναικ ειναι  καταδικασμενη  ψαξτε αλλου εχει τοσες γυναικες γυρω μας
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παρακολουθω το νημα και θα ηθελα να πω την αποψη μου.
οι γυναικες που εκδιδονται για το χρημα  εχουν 3 βασικα μειονεκτηματα  1ο  ειναι φιλοχρηματες και συνεπως οποτε βρισκουν ευκαιρια θα πηδιουνται ακομα  κι αν λενε οτι εχουν σταματησει το πουτανιλικι δε σταματαει ποτσ οταν το μαθει η γυναικα  2ο  δεν εκτιμουν τους αντρες  στο μυαλο τους τους εχουν απαξιωσει αρα δεν θα αγαπησουν ποτε      3ο  εχουν ψυχολογικα προβληματα και οσο περναει ο καιρος τα ξεσπανε στον οποιο γκομενο εχουν.
το συμπερασμα ειναι οτι η σχεση με τετοια γυναικ ειναι  καταδικασμενη  ψαξτε αλλου εχει τοσες γυναικες γυρω μας

Έτσι είναι.
Οπότε παρέα και φικι φικι.
Σχέση δεν λέει. Όποιος θέλει ας κάνει όμως. Δεν υποχρεώνεται κανείς να δεχθεί άλλων συμπεράσματα.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Παρακολουθω το νημα και θα ηθελα να πω την αποψη μου.
οι γυναικες που εκδιδονται για το χρημα  εχουν 3 βασικα μειονεκτηματα  1ο  ειναι φιλοχρηματες και συνεπως οποτε βρισκουν ευκαιρια θα πηδιουνται ακομα  κι αν λενε οτι εχουν σταματησει το πουτανιλικι δε σταματαει ποτσ οταν το μαθει η γυναικα  2ο  δεν εκτιμουν τους αντρες  στο μυαλο τους τους εχουν απαξιωσει αρα δεν θα αγαπησουν ποτε      3ο  εχουν ψυχολογικα προβληματα και οσο περναει ο καιρος τα ξεσπανε στον οποιο γκομενο εχουν.
το συμπερασμα ειναι οτι η σχεση με τετοια γυναικ ειναι  καταδικασμενη  ψαξτε αλλου εχει τοσες γυναικες γυρω μας
Συμφωνώ και προσυπογράφω
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γιατί θεωρείς αυτονόητο το γεγονός ότι ένας άντρας είναι κουλ στην σκέψη ότι πριν από το ίδιο περάσαν άλλοι 100 που σκάγαν τα χύσια τους στην μάπα τις αγαπημένης τους;

Αυτή η υπηρεσία έχει εκλείψει σχεδόν.
Μόνο σε cg κι αν.
Στα μπουρδελα είναι δυσευρετη και πώς να μην είναι όταν έχουν κουβαληθει διποδα συναισθηματικά μαξιλάρια που χαιδολογουν (αλλά και συμβουλεύουν ως ζηλοφθονοι ) τις πουτανες ; οι οποίες με την σειρά τους δεν νοιαζονταν για το τι έκαναν μέχρι που ήρθαν οι υπερασπιστές της λουλουδιασης οι οποίοι
απλώς θέλουν να τα κάνουν μόνο αυτοί.

(όταν δεν στραπονάρονται)
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
62
Πόντοι
1
Μιλώντας μόνο για μένα θα σου πω ότι δεν τρέχει κάστανο. Ούτε φτασμενος είμαι στο σπορ άλλα κι ούτε θα γίνω. Ότι περιστατικα μου έχουν τύχει (ελαχιστα) κοιτούσα μόνο να γαμαω κι ας είμαι πεζος. Δεν το κυνηγησα ποτέ γιατί πιστευω ότι είναι λάθος να το κυνηγάς αλλά ωραίο να το απολαμβάνεις μόνο και μόνο επειδή γαμας και τα παίρνεις όλα. Κστι που στην δουλειά της δεν θα το πάρεις εύκολα. Πως το κάνεις; με το να λες αυτό που θέλουν όταν δεις το κενό που εχουν. Δεν έχουν όλες αυτό το κενό. Θέλει τροπο. Γιατι το κάνεις; γιατί δεν σε ζαλίζουν με μέλλον επειδή ακροβατουν στο παρον. Το βλέπω ως παρέα με γαμησι. Δεν με εκμεταλλεύονται κσι δεν τις εκμεταλλευομαι. Σεβομαι-σεβονται,προσεχω-προσεχουν κι όλα καλα. Είμαι σε θέση να καταλάβω συναισθηματισμούς που γράφονται απο μέλη και να τους διακρινω αμέσως αλλά δεν είναι κάτι συγκλονιστικό το θεμα. Απλώς παρουσιάζεται έτσι λόγω διαφορετικής πλοκης κι επειδή σπανίζει ή θεωρείται κάτι εξτριμ. Άσε που θεωρείται ντε και καλά σούπερ ντουπερ ότι σε διάλεξε ανάμεσα σε άλλους. Δεν σε διάλεξε ομως, απλα την βολευεις. Ειτε επειδή αισθάνεται άνετα ειτε επειδή δεν ξέρω τι. Οι πιο πολλοί αισθάνονται σαν παραφουσκωμενες γαλοπούλες και το φιλοσοφουν ακούγοντας τις ιστορίες της πουτανας που λεει τον καημό της. Εγώ δεν λέω καημούς αλλά ακούω. Κι ακούω γιατί αν μιλήσω θα εχουμε σύρραξη. Δεν μπορώ να αγαπήσω πουτανα. Το θεωρώ ξεπεσμο (μου). Προτιμώ κάτι πιο βατο που να περιέχει βήματα και θυσιες κι ας πάει καλά ή σκατα. Με την πουτανα και καλά να παει (που δεν παει σχεδόν ποτέ) θα το χαλασω εγώ. Δεν έχει νόημα πλην καποιου σασπένς όλο αυτό. Για τα χυσια στην μούρη πάλι δεν τρέχει κάστανο. Πλυμενη να ναι και φιλώ κομπλε.  Σαμπως σαν πελάτης είμαι σίγουρος τι κάνει; ή μήπως δεν τα κάνει; Ότι άλλο θες ρώτα με γιατί σε λίγο θα πάω νανι. Τον εμπηξα και νυσταξα. Γλυκά και ρομαντικά. Καιρός ήταν...

Αφου δε μπορεις να αγαπησεις πουτανα μας καλυψες,δεν εχω κατι αλλο να ρωτησω
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
62
Πόντοι
1
Παρακολουθω το νημα και θα ηθελα να πω την αποψη μου.
οι γυναικες που εκδιδονται για το χρημα  εχουν 3 βασικα μειονεκτηματα  1ο  ειναι φιλοχρηματες και συνεπως οποτε βρισκουν ευκαιρια θα πηδιουνται ακομα  κι αν λενε οτι εχουν σταματησει το πουτανιλικι δε σταματαει ποτσ οταν το μαθει η γυναικα  2ο  δεν εκτιμουν τους αντρες  στο μυαλο τους τους εχουν απαξιωσει αρα δεν θα αγαπησουν ποτε      3ο  εχουν ψυχολογικα προβληματα και οσο περναει ο καιρος τα ξεσπανε στον οποιο γκομενο εχουν.
το συμπερασμα ειναι οτι η σχεση με τετοια γυναικ ειναι  καταδικασμενη  ψαξτε αλλου εχει τοσες γυναικες γυρω μας

Φίλε τα ειπες απλα και ουσιαστικά
Το δε πρωτο που ειπες είναι και ο λόγος που κατα τη γνωμη μου δε μπορεις να εχεις σχεση με πουτανα ακομα και εαν σου πει οτι σταματαει για τα ματα σου .Τα λεφτα σου θελει και οχι τα ματια σου
Παρα ταυτα εξακολουθουν να υπαρχουν πολλοι που δαγκωνουν τα λαμαρινα ....
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
η να πουμε αλλιως ,το γαμησι με αλλους δεν θεωρειται κερατωμα αλλα εργασία ?

Αυτό δεν το είδα πριν. Αν τυχόν σου πέσει τέτοια περίπτωση και σου πει ότι είναι η δουλειά της (κάτι αληθές) προτείνω την εξής απάντηση.

"Καταλαβαίνω μωρό μου και είμαι χαρούμενος που η σχέση μας δεν βασίζεται πια στο χρημα".

Θα καταλάβει με την μία.

Δεν χρειάζονται σεντόνια σε τέτοιες περιπτώσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom