Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

Επισκέπτης
Πως είναι δυνατόν κάποια να μοιράζει φυλλάδια για €20 μεροκάματο και να βγαίνει περιστασιακά μόνο στη βίζιτα και να μπαζώνει € 5000 σε 2 βδομάδες? Γιατί δεν το κάνει συνέχεια ?

Εγώ δεν μπορώ να καταλήξω. Τα φώτα σας.

μπορει να της ποναει το μουνι από τις πολλες πουτσες και το κανει περιστασιακα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Πουτανα που βγαζει 5000 σε 15 ημερες δεν θα καταδεχτει ΠΟΤΕ να δουλεψει για 20 ευρω. Τα louboutin τα rolex και τα LV που αποτελουν πλεον για αυτην μονιμη καταναλωτικη αναγκη για να ξεχναει τις πουτσες που τρωει δεν αγοραζονται με το βασικο μισθο.  :S :S :S
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Πως είναι δυνατόν κάποια να μοιράζει φυλλάδια για €20 μεροκάματο και να βγαίνει περιστασιακά μόνο στη βίζιτα και να μπαζώνει € 5000 σε 2 βδομάδες? Γιατί δεν το κάνει συνέχεια ?

Εγώ δεν μπορώ να καταλήξω. Τα φώτα σας.
για να σου απαντήσω όσο μπορώ σε αυτό θα χρησιμοποιήσω κ το παρακάτω ποστ
ολα αυτα πρεπει να πανε στο νημα με τις ελλεεινιδες.  :hi:
μπορεί πολύ να το βλέπουν μόνο οικονομικά κ να λένε το εύκολο χρήμα η να το βλέπουν μόνο σαν πελάτες αλλά δεν σημαίνει ότι είναι κιόλας έτσι γιατί τότε δεν θα έβλεπες κ όλες αυτές που αναφέρονται στο παραπάνω θρεντ που κοιτάνε να βρουν έναν να πουλάνε έρωτες κ να τα τρώνε
Μόνο με τις κοπέλες που μπαίνουν εδώ να μιλήσεις θα δεις ότι υπάρχει πολύ αρωστια εκεί έξω κ δεν την αντέχουν όλες για πολύ  από εκεί κ πέρα όταν θες όμως να κρίνεις κάτι κ να βγάλεις συμπέρασμα σε κάτι όπως το θέμα που παρουσιάζει το νήμα πρέπει να λάβεις υπόψιν σου όλο το φάσμα της καθημερινότητας και του τι παίζει εκεί έξω στην πλειοψηφια πράγματα που αναφέρονται κ στο θρεντ που είπε το παιδί κ όχι αποκλειστικά κ μεμονωμένα σε ένα πράγμα δλδ την δουλειά
Τώρα σε ότι ρωτάς είναι κάτι που είπα κ πιο πριν κάποιες έκαναν αυτή την δουλειά για λίγο η για πολύ όχι για το πολύ κ εύκολο χρήμα αλλά κ για άλλους λόγους κ πολλές φορές σοβαρούς
Κοπέλα που έμπαινε εδώ κάποτε τώρα είναι παντρεμένη με παιδιά είχε την αδερφή της ανήλικη με καρκίνο που ευτυχώς τα κατάφερε κ είχε χάσει τους γονείς της οπότε αυτή η δουλειά είχε τα χρήματα που της χρειαζόντουσαν
Είναι πολλά που πρέπει να λάβει υπόψιν του κάποιος πριν κρίνει κατακρίνει κ καταδικάσει κάποια αποκλειστικά από την δουλειά της
Τώρα θα μου πεις έπιασα την περίπτωση κ πόσοι να ξέρουν τι τρέχει από πίσω
Οκ συμφωνώ αλλά όταν αποφασίζει κάποιος για τέτοιο σχέση το από πίσω κοιτάει κ κρίνει κ με βάση αυτό θα πράξει γι'αυτό και είναι δύσκολο να δώσεις απάντηση σε ένα θέμα που είναι τόσο σύνθετο κ που αφορά καθαρά πως το βλέπει ο καθένας αποκλειστικά
 

fuckpro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2019
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Πουτανα που βγαζει 5000 σε 15 ημερες δεν θα καταδεχτει ΠΟΤΕ να δουλεψει για 20 ευρω. Τα louboutin τα rolex και τα LV που αποτελουν πλεον για αυτην μονιμη καταναλωτικη αναγκη για να ξεχναει τις πουτσες που τρωει δεν αγοραζονται με το βασικο μισθο.  :S :S :S

Κι εγώ έτσι πίστευα, μέχρι που διαπίστωσα το αντίθετο. Και δεν καταλαβαίνω τι παίζεται.
Ειναι διαπιστωμένα βιζιτατζού με τέτοια έσοδα. Το κάνει 2-3 φορές το χρόνο. Και τον υπόλοιπο καιρό φυλλάδια. Πες εσύ να πω κι εγώ !

Αβυσσος !!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Κι εγώ έτσι πίστευα, μέχρι που διαπίστωσα το αντίθετο. Και δεν καταλαβαίνω τι παίζεται.
Ειναι διαπιστωμένα βιζιτατζού με τέτοια έσοδα. Το κάνει 2-3 φορές το χρόνο. Και τον υπόλοιπο καιρό φυλλάδια. Πες εσύ να πω κι εγώ !

Αβυσσος !!

Παπαρια διαπιστωσες τυπε. Ξερεις ακριβως και ποσα βγαζει εσυ και σε ποσο καιρο. Θες photo  :think: :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Ε, ξέρω. Για να σου λέω ! Ετυχε να το διαπιστώσω. Μην είσαι απόλυτος.

Για πες πως το διαπυστωσες τυπε. Εντωμεταξυ να ετοιμασω photo. Βρηκαμε Κυριακατικο.  :S :S :S
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Παπαρια διαπιστωσες τυπε. Ξερεις ακριβως και ποσα βγαζει εσυ και σε ποσο καιρο. Θες photo  :think: :S :S :S
γιατί το θεωρείς απίστευτο? Περίπου 300 ευρώ την μέρα είναι 2-3 ραντεβού να κάνει την μέσα με 100-150 ευρώ βγήκαν λεφτά
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
γιατί το θεωρείς απίστευτο? Περίπου 300 ευρώ την μέρα είναι 2-3 ραντεβού να κάνει την μέσα με 100-150 ευρώ βγήκαν λεφτά

Ναι τυπε και τις αλλες μερες θα πλενει σκαλες. Το κοριτσι του μεροκαματου .Ονειρεψου  :S :S :S
 

fuckpro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2019
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Ναι τυπε και τις αλλες μερες θα πλενει σκαλες. Το κοριτσι του μεροκαματου .Ονειρεψου  :S :S :S

Οσο διαπιστωμένα είναι τα € 300 / μέρα, τόσο είναι και τα φυλλάδια.

Μην έχεις χοντρό κεφάλι !!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606

Εσυ αν μπορουσες να βγαλεις 5000 σε 15 ημερες (σε οποιαδηποτε δουλεια), μετα θα πηγαινες και θα δουλευες για 20 ευρω την ημερα  , ή θα  ελεγες γιατι να μην βγαλω αλλα 5000 τις επομενες 15 :think:  :S :S :S








 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ναι τυπε και τις αλλες μερες θα πλενει σκαλες. Το κοριτσι του μεροκαματου .Ονειρεψου  :S :S :S
τι  να σου πω ρε φίλε εδώ στο ζοο ήξερα γυναίκα σε πάρα πολύ καλή θέση με πολύ καλά λεφτά κ οπότε την έπιαναν καβλες ψωνιζοταν για 20 ευρώ την πιπα κ 50 πηδιμα στο αμάξι
Με ραντεβού που κανονίζε στο τσατ

Κ μια δεύτερη που δούλευε σε δικηγορικό γραφείο την ανάφερε σε άλλο θρεντ ένας άλλος φίλος η χτες η προχτές
Δεν ξέρεις τι τρέλα κ τι καβλες έχει η κάθε μια
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
τι  να σου πω ρε φίλε εδώ στο ζοο ήξερα γυναίκα σε πάρα πολύ καλή θέση με πολύ καλά λεφτά κ οπότε την έπιαναν καβλες ψωνιζοταν για 20 ευρώ την πιπα κ 50 πηδιμα στο αμάξι
Με ραντεβού που κανονίζε στο τσατ

Κ μια δεύτερη που δούλευε σε δικηγορικό γραφείο την ανάφερε σε άλλο θρεντ ένας άλλος φίλος η χτες η προχτές
Δεν ξέρεις τι τρέλα κ τι καβλες έχει η κάθε μια

tenor.gif
 

fuckpro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2019
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Δεν μας ειπες πως το διαπιστωσες τυπε  :S :S :S

Τώρα, πως το διαπίστωσα είναι άλλη υπόθεση. Ετυχε. Παντως το διαπίστωσα.

Οσο για μένα, ναι, συμφωνώ. Αν μπορούσα να βγαλω 300 δεν θα πήγαινα για 20.

Εκτός αν. Τι να πώ ? Δεν το γουστάρει και το κάνει μόνο όσο αναγκάζεται.

Η έχει τα φυλλάδια για κάλυψη. Δεν μπορεί να αποκαλύψει τις βίζιτες.

Δεν ξέρω. Υποθέτω. Γι' αυτό και περιμένω γνώμη από κανέναν πιο έξυπνο ή πιο έμπειρο.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Πολλά μπορούμε να πούμε και να γράψουμε αλλά το κυριότερο είναι ότι το συγκεκριμένο επάγγελμα ειδικά όταν ασκείται για μεγάλο χρονικό διάστημα αφήνει ισχυρό ψυχολογικό αποτύπωμα στη γυναίκα που το κάνει παροξύνοντας και προϋπάρχοντα ψυχολογικά προβλήματα, έτσι ώστε να καθιστά πολύ δύσκολη την δημιουργία φυσιολογικής σχέσης και αυτό είναι το συμπέρασμα όλων των ερευνών που έχουν γίνει με αυτό το αντικείμενο μια εκ των οποίων από το ΤΕΙ Ηρακλείου Κρήτης το 2005 στην οποία συνεργάστηκα και εγώ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Κι εγώ έτσι πίστευα, μέχρι που διαπίστωσα το αντίθετο. Και δεν καταλαβαίνω τι παίζεται.
Ειναι διαπιστωμένα βιζιτατζού με τέτοια έσοδα. Το κάνει 2-3 φορές το χρόνο. Και τον υπόλοιπο καιρό φυλλάδια. Πες εσύ να πω κι εγώ !

Αβυσσος !!
Τίποτα παραλογο δεν βλεπω σε αυτο. Εσυ τι παραλογο βλεπεις?
Εκτος αν θεωρεις οτι εχουν ολες οι εκδιδομενες τις αντοχες να βιζιταρουν σε μονιμη βαση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Εσυ αν μπορουσες να βγαλεις 5000 σε 15 ημερες (σε οποιαδηποτε δουλεια), μετα θα πηγαινες και θα δουλευες για 20 ευρω την ημερα  , ή θα  ελεγες γιατι να μην βγαλω αλλα 5000 τις επομενες 15 :think:  :S :S :S
Τύπε εισαι λιγο ακυρος εδω

Δεν μιλαμε για "οποιαδηποτε" δουλεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom