Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Νομίζω ότι η σχέση με εκδιδόμενες γυναίκες είναι ψυχοφθόρο.. και θεωρώ ότι για να κάνει κάποιος σχέση πρέπει να έχει και εκείνος κάποιοι ψυχολογικό θέμα..
ενω εσυ που τις πηγαινες τυροπιτες στη δουλεια και γαμουσες ακα εισαι καλα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
source.gif
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Καλά η αλήθεια είναι οτι πρέπει να είσαι λίγο ναυάγιο για να κάνεις σχέση με πουτανα και να το ξέρεις.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
95
Like
11.156
Πόντοι
17.885
όταν λες ήρθατε κοντά; Πήγαινες και την έπαιρνες από τη δουλειά και πηγαίνατε για φαγητό;

θα σου πω πως δεν πήγαινα από τη δουλειά και πηγαίναμε και τρώγαμε, επίσης θα σου πω πως μια εκδιδόμενη γυναίκα και την αντρική ψυχολογία γνωρίζει και πως να προστατέψει το ταίρι της ξέρει και πως ν αφήσει κάποια θέματα ψυχοφθόρα στην άκρη. Από κει και πέρα επειδή δεν είναι μια καθημερινή δουλειά απαιτεί λεπτούς χειρισμούς και από τις 2 πλευρές για να μην ναυαγήσει η σχέση. Εγώ δεν κοίταξα ποτέ ούτε δουλειές ούτε εθνικότητες ούτε προίκες! Δεν είμαι λεφτάς, ΔΕΝ πεινάω όμως. Εγώ την καρδιά μου δεν την περιορίζω δεν βάζω μη μα σου κτλ, εγώ στην καρδιά μου δεν βάζω πωλητήριο, όταν και αν...θα την χαρίσω. Μέχρι τότε θα μπλέκω ξανά και ξανά 1) γιατί γουστάρω 2) γιατί καλώς ή κακώς δεν μπορώ να πάθω/να μου κάνουν κακό!  
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ενω εσυ που τις πηγαινες τυροπιτες στη δουλεια και γαμουσες ακα εισαι καλα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
source.gif
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
τοσο τσιπης φτωχομπινεδιαρης???
ΥΓ επινε φαντα με ανθρακικο στα καπακια κ δεν εχει ψοφησει απο εμπολα ακομη???
ΥΓ εδω αλλοι(δεν ονοματιζουμε)γαμαγαν ακα την Μαρια την φυλακοβια με βερυκοκα,στις τυροπιτες θα κολησουμε???
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.514
Κριτικές
61
Like
42.844
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:..

... Θα γίνω καρφί.ε?

Αφήστε τα καρφώματα.
 

mixanikos20fx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Οι πουτάνες συνήθως έχουν πολλά ψυχολογικά προβλήματα. Επίσης λένε και πολλά ψέματα. Υπάρχει περίπτωση να σου λένε οτι τα έχουν με εσένα και να χρωστάνε η να έχουν χίλια δυο προβλήματα και στο τέλος να σε μπλέξουν και εσένα. Βέβαια δεν είναι απόλυτο αυτό, κάποιες είναι αρκετά ικανές ώστε να μπαίνουν σε τέτοιες φάσεις και να τα βγάζουν πέρα μια χαρά...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.514
Κριτικές
61
Like
42.844
Πόντοι
22.785
Οι πουτάνες συνήθως έχουν πολλά ψυχολογικά προβλήματα. Επίσης λένε και πολλά ψέματα. Υπάρχει περίπτωση να σου λένε οτι τα έχουν με εσένα και να χρωστάνε η να έχουν χίλια δυο προβλήματα και στο τέλος να σε μπλέξουν και εσένα. Βέβαια δεν είναι απόλυτο αυτό, κάποιες είναι αρκετά ικανές ώστε να μπαίνουν σε τέτοιες φάσεις και να τα βγάζουν πέρα μια χαρά...
... :2funny:


...... Βλέπω κατάθεση ψυχής..

..βρε βρε βρε... :think:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε εδώ κοτζάμ εισαγγελέας διέλυσε το σπίτι του με την Χειλουδάκη οπως θυμόμαστε κι εσείς παραξενεύεστε
από τους "δικαστές" που λέει κι ο άλλος;


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλά η αλήθεια είναι οτι πρέπει να είσαι λίγο ναυάγιο για να κάνεις σχέση με πουτανα και να το ξέρεις.

Γι αυτούς που δεν το ξέρουν μιλάμε ρε μαστορα; εγώ νόμιζα ότι το ξέρουν όλοι από την πληρωμή και μετά.
Πάλι με γέλασαν;


:S :S :S
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.517
Πόντοι
41.447
α χα χα χα χα χα χα..
σοβαρο πουστρακι..
γραφει στους ιερολοχιτες..
ΚΑΤΑΚΑΘΙ ΟΛΚΗΣ λεμε..

Επίσης άχρηστος δημόσιος υπάλληλος ξερολας μυρωδιάς που τον διόρισε το ΠΑΣΟΚ ( σώσε μας)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.517
Πόντοι
41.447

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Εγω ενα πραγμα ξερω...

την πορνη την πληρωνεις για να φυγει!!

:grin: :grin: :grin:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γαμούσε αυτός ή μόνο περπατούσε;

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom