Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
    ---------- Μάλιστα ένας από την παρέα διοργάνωνε το 1998 - 2000  πολύ  μεγάλες
συναντήσεις μελών του bou.com οι οποίες είχαν μείνει ιστορικές. Πάρα πολλά μέλη γνωρίστηκαν έτσι.   -----------
Ποιό bourdela.com υπήρχε μωρέ το 1998-2000  :2funny: τότε οι περισσότεροι δεν είχατε ούτε κινητά πόσο μάλλον ίντερνετ
άσε που το σά'ι'τ έγινε το 2005
Η συνάντηση αυτή που έγινε? Στο El Bassa? ήρθε και ο Καίσαρας εκεί? :2funny:
:cheesy:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Κ'εγώ την Bmw Μ6 την είδα,μου είχε ανοίξει την κάμερα ενώ μιλάγαμε και μου την είχε δείξει,μου είχε στείλει και ένα βιντεάκι που ήταν αυτός στην Μ6 με μιά γκόμενα.Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω γιατί δεν τον έχω γνωρίσει από κοντά.
  Τώρα αυτό που λέτε ότι θα μου φάει λεφτά,τ'ακούω και  :2funny:αφού αν βρεθούμε θα πάμε Φυλής και Μεταξουργείο,αυτός εκεί δεν γαμάει γιατί είναι βρωμερά  :2funny:ε,τι θα μου φάει?το φαλάφελ 1.2 ευρώ?ή το σουβλάκι 2 ευρώ?που θα πάρουμε μετά το  :knockinb:  :2funny:
  Η πλάκα είναι που ο νυχτοφύλακας αμέσως άρχισε της  :jerking:η Μ6  στη Γερμανία κάνει 9.000 ευρώ  :jerking: :2funny: ναι αλλά αυτός ο ηλίθιος δεν ξέρει ότι μόνο βενζίνη καίει 30-32 λίτρα στα 100χλμ. αν το πατήσεις 

9.000 δεν κάνει θες κάνα 30.000ευρώ.
Το θέμα Μήτσο είναι πως δεν είναι δικό του,ο Σαββ είναι παρκαδόρος,ξέρω και το μαγαζί που δουλεύει,φουκαράς είναι που την ψάχνει να βρει κάνα κορόιδο για εξτραδάκια.

Έχει δουλέψει και οδηγός VIP Μύκονο season,καλά λεφτά με tips.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
9.000 δεν κάνει θες κάνα 30.000ευρώ.
Το θέμα Μήτσο είναι πως δεν είναι δικό του,ο Σαββ είναι παρκαδόρος,ξέρω και το μαγαζί που δουλεύει,φουκαράς είναι που την ψάχνει να βρει κάνα κορόιδο για εξτραδάκια.

Έχει δουλέψει και οδηγός VIP Μύκονο season,καλά λεφτά με tips.
Ωραία κ'εσύ που το ξέρεις?Στη τυχη το λες ή έχεις πληροφορίες ότι είναι έτσι?
  Στη Ρωσσία βρίσκεις άνετα με 13.500 ευρώ          

  Το πρόβλημα είναι οτι με 507 άλογα σε γαμάνε τα τέλη κυκλοφορίας και εκτός αυτού αυτό το αμάξι δεν είναι καθόλου φτηνό στην συντήριση και οι Bmw χαλάνε συνέχεια!Είναι πολύ ζημιάρικα αυτοκίνητα!Οπότε θες λεφτά γιά να συντηρήσεις αυτό το αμάξι!
  Γιατί ο νυχτοφύλακας και η τραμοπουστάρα  δεν έχουν αυτοκίνητο? δεν μπορούν να πάρουν ένα Ford Fiesta ή ένα Golf3 με 500 ευρώ?να το αγωράσουν μπορούνε πως θα το συντηρίσουν όμως?γ'αυτό και πάνε με το λεοφωρείο  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ωραία κ'εσύ που το ξέρεις?Στη τυχη το λες ή έχεις πληροφορίες ότι είναι έτσι?
  Στη Ρωσσία βρίσκεις άνετα με 13.500 ευρώ          

  Το πρόβλημα είναι οτι με 507 άλογα σε γαμάνε τα τέλη κυκλοφορίας και εκτός αυτού αυτό το αμάξι δεν είναι καθόλου φτηνό στην συντήριση και οι Bmw χαλάνε συνέχεια!Είναι πολύ ζημιάρικα αυτοκίνητα!Οπότε θες λεφτά γιά να συντηρήσεις αυτό το αμάξι!
  Γιατί ο νυχτοφύλακας και η τραμοπουστάρα  δεν έχουν αυτοκίνητο? δεν μπορούν να πάρουν ένα Ford Fiesta ή ένα Golf3 με 500 ευρώ?να το αγωράσουν μπορούνε πως θα το συντηρίσουν όμως?γ'αυτό και πάνε με το λεοφωρείο  :2funny:

Με ένα γρήγορο ψάξιμο εδώ, μοντέλα 2008-2009
Τώρα αν γράφουν μαλακίες τι να πω...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
  Η πλάκα είναι που ο νυχτοφύλακας αμέσως άρχισε της  :jerking:η Μ6  στη Γερμανία κάνει 9.000 ευρώ  :jerking: :2funny: ναι αλλά αυτός ο ηλίθιος δεν ξέρει ότι μόνο βενζίνη καίει 30-32 λίτρα στα 100χλμ. αν το πατήσεις  :2funny:.
Κι αφού το τεπόζιτό της είναι κοντά στα 70 λίτρα, μόλις κάνει 200 χιλιόμετρα ψάχνει βενζινάδικο ο οδηγός γιατί πάει με τις αναθυμιάσεις. Σωστά;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Με ένα γρήγορο ψάξιμο εδώ, μοντέλα 2008-2009
Τώρα αν γράφουν μαλακίες τι να πω...
Δε μου φένεται παράλογο που στη Γερμανία είναι ακριβότερα αυτά τα αμάξια,εδώ τα έχουν σαν παιχνήδια πλούσιοι πιτσιρικάδες και στις γκόμενες δε μετράνε γιατί εδώ οι γκόμενες θελουν μεγάλα τζιπ  βάλε ότι εδώ αυτό το αμάξι θα έχει τέλη κυκλοφορίας τουλάχιστον 1.000 ευρώ  :headbang:οπότε το πετάνε!Αυτό που έβαλα στην αγγελία είναι ένα μήνα και δυσκολο να το πάρει κάποιος!Πρέπει να είναι κάποιος φανατικός του συγκεκριμένου μοντέλου γιά να το πάρει.
  Το ίδιο γίνεται και με της Mersedes GL βρίσκεις με γελοία λεφτά π.χ.  GL 500        βρίσκεις με 10.000-11.000 ευρώ σε πολύ καλή κατάσταση αν ψάξεις πριν το ριστά'ι'λινγκ οι τιμές είναι τελείως τσάμπα
            5.500-7.500 ευρώ! Με τα Gl αυτό γίνεται γιατί πάρα πολύ κακή φήμη ότι χαλάνε συνέχεια αυτά τα αμάξια!και αν πάθουν κάτι δίνεις εξωπραγματικές τιμές γιά επισκευή  :headbang: :headbang: :headbang:και δεν τα παίρνει κανένας.Εδώ όλοι θέλουν ένα αμάξι να μην επισκευάζουν τίποτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κι αφού το τεπόζιτό της είναι κοντά στα 70 λίτρα, μόλις κάνει 200 χιλιόμετρα ψάχνει βενζινάδικο ο οδηγός γιατί πάει με τις αναθυμιάσεις. Σωστά;
Αν δεν το πατάς καίει 15-16 λίτρα στα 100χλμ. αν το πατάς όμως άνετα φτάνει 30 λίτρα στα 100χλμ!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αν δεν το πατάς καίει 15-16 λίτρα στα 100χλμ. αν το πατάς όμως άνετα φτάνει 30 λίτρα στα 100χλμ!
H BMW λέει ότι εκτός πόλης καίει γύρω στα 9 λίτρα. Το κουπέ του 2018 των 600 ίππων. Βέβαια άμα θέλεις εσύ καίει και 40 λίτρα, γιατί όχι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
H BMW λέει ότι εκτός πόλης καίει γύρω στα 9 λίτρα. Το κουπέ του 2018 των 600 ίππων. Βέβαια άμα θέλεις εσύ καίει και 40 λίτρα, γιατί όχι;
Και το δικό μου λέει ότι καίει 15.7  :2funny: η BMW καίει λιγότερο γιατί δεν έχει μόνιμη τετρακίνηση είναι πισοκίνητο
  Του 2018 δεν ξέρω,αυτό που μου έδειξε στο βίντεο ήταν το πιό παλιό μοντέλο σαν της αγγελίας των 507 αλόγων.Αυτό καίει γύρω στα 15 με κανονική οδήγηση.
  Τώρα αν η bmw λέει 9 θα καίει γύρω στα 11.
   
9.000 δεν κάνει θες κάνα 30.000ευρώ.
Το θέμα Μήτσο είναι πως δεν είναι δικό του,ο Σαββ είναι παρκαδόρος,ξέρω και το μαγαζί που δουλεύει,φουκαράς είναι που την ψάχνει να βρει κάνα κορόιδο για εξτραδάκια.

Έχει δουλέψει και οδηγός VIP Μύκονο season,καλά λεφτά με tips.
Εσύ αυτά τα ξέρεις?ή τα λες έτσι?Εγώ π.χ. έλεγα γιά το Σκυλοχάρα ότι μένει στο νοίκι στη Νέα Σμύρνη ότι δεν έχει τίποτα κλπ. εγώ αυτά τα ξέρω δεν τα λέω έτσι.
  Εσύ γιά το Σαββίδη που τα ξέρεις αυτά?
  Ωραία ας πούμε ότι είναι έτσι όπως τα λες (που δεν το πολυπιστεύω) ότι ψάχνει γιά εξτραδάκια.Από ποιόν θα τα πάρει τα εξτραδάκια? :2funny:εγώ αν τον συναντήσω θα πάμε Φυλής και Μεταξουργείο και δεν έχω πρόβλημα να τον κεράσω σουβλάκι ή φαλάφελ.Καλά δεν βλέπεις ότι όλοι εδώ μέσα είναι χρεωκοπημένοι και τελειωμένοι και δεν έχουν φράγκο  :2funny: Από ποιόν θα τα πάρει τα λεφτά?Από τον Βλάκμαν? :2funny:Από το νυχτοφύλακα που χρωστάει παντού? :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο διάβασε και βγάλε συμπέρασμα μόνος σου.
Βγάλε από την εξίσωση τον εαυτό σου,δεχόμαστε πως εσένα δεν ήθελε να σε ρίξει.

Μιλάμε για ΑΠΑΤΕΩΝΑ!!!
Όποιος στη ζωή του έχει κάνει 2-3 σοβαρές συναλλαγές-αγοραπωλησίες το καταλαβαίνει...
Στηνεις μια εταιρια με εδρα το Κιεβο (2000$ κοστος μαζι με τα εξοδα ενος ετους λογιστη κτλπ). Η εταιρια αυτη (εταιρια με ακινητα καλυτερα για να μπορεις μετα να παρεις δανεια, βαζεις απο την αρχη και ενα μουνετο Ουκρανη με ποσοστο 30% στην εταιρια για να μπορεις να παιξεις πιο ανετα μπαλα) θα αγορασει το ακινητο και θα το νοικιασει σε αλλη εταιρια του εξωτερικου (Ευρωπη ή Αμερικη) με συμβολαιο long term.

Εαν ειναι καλο το ακινητο σε καλη θεση και παιξεις καλη μπαλα μπορεις ανετα να υπογραψεις συμβολαιο για 5ετια με σταθερο ενοικιο 500$. Με την υπογραφη προπληρωνεσαι το πρωτο ετος και τραβας για το επομενο με δανειο απο τη τραπεζα βαζοντας υποθηκη το πρωτο και το δευτερο και προσκομιζοντας το συμβολαιο που εχεις για το πρωτο αλλα και το προσυμφωνο συμβολαιου που εχεις και για το δευτερο. Τον επομενο χρονο, πας για τα επομενα.

Ολα ειναι θεμα γνωριμιων, μουνετο εμπιστο τουμπανο να μπαινει παντου μπροστα θες, δικηγορο τσακαλι και τραπεζιτη. Τους τα χωνεις και προχωρας.

  :hi:

Τυπε θες να βγαλεις χρημα και να στο δωσει καποιος ετοιμο το τροπο και τις γνωριμιες τσαμπα;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ακου πως γινονται οι δουλειες τυπε.

Συναντηση σε γραφειο δικηγορου στις 10:00 ωστε να ειναι ανοιχτες οι τραπεζες.

Εχεις μαζι σου ενα χαρτι που λεγεται BANK STATEMENT το οποιο στο δινει η τραπεζα σου δωρεαν και εκει θα αναγραφει οτι τη ταδε του μηνα (προσφατη εως πριν 10 ημερες ημ/νια) ο ταδε.....του ταδε και της ταδε με ΑΤ ταδε διατηρει στη τραπεζα μας το λογαριασμο ταδε με αριθμο και shift ταδε....το ποσο των ταδε.....ευρω. Υπογραφη και σφραγιδα.

Παιρνει ο δικηγορος τη τραπεζα που εχει σφραγισει το εντυπο και επιβεβαιωνει οτι ειναι εγκυρο.

Αφου εχεις δειξει λοιπον οτι δεν εισαι μπλαμπλας (οπως το 99% των τυπων που στηνουν δουλειες σε καφε χωρις χαρτια χωρις τιποτα και τρωνε τον χρονο του κοσμακη ασκοπα με παπαριες) μιλαμε πανω στο πως θα κανουμε δουλεια.

Τι εχεις να διαθεσεις, για ποσο χρονικο διαστημα, ορους κτλπ ολα.

Οταν μας ξεκαθαρισεις το τι ακριβως θες, θα γραφτει παρουσια συμβολαιογραφου ενα συμβολαιο συνεργασιας οπου εκει θα αναγραφονται τα παντα!!!

Υπογραφουν ολοι εντος τραπεζης και γινεται η τραπεζα πλεον ο επιτηρητης της συμφωνιας και ρυθμιζει το cash flow.

Κραταει  τραπεζα τα δικα της, οι δικηγοροι-συμβολαιογραφοι τα δικα τους, εφοριες κτλπ και αυτοι, εσυ και εμεις και ειμαστε ολοι χαρουμενοι για τη συνεργασια μας και ετοιμαζομαστε για την επομενη.

Ετσι, ισως μιλησουμε και δουλεψουμε.

Αλλιως, οχι. Ψαξου αλλου.

  :hi:

Τον ρωτάω μετά από αυτό.
"Όλα αυτά θα γίνουν επί Ελληνικού εδάφους και σε Ελληνικό δίκαιο και θα αφορούν δικαιοπραξίες και συναλλαγές που θα συμβούν στην Ουκρανία;"

Δεν απάντησε ποτέ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο διάβασε και βγάλε συμπέρασμα μόνος σου.
Βγάλε από την εξίσωση τον εαυτό σου,δεχόμαστε πως εσένα δεν ήθελε να σε ρίξει.

Μιλάμε για ΑΠΑΤΕΩΝΑ!!!
Όποιος στη ζωή του έχει κάνει 2-3 σοβαρές συναλλαγές-αγοραπωλησίες το καταλαβαίνει...
Τον ρωτάω μετά από αυτό.
"Όλα αυτά θα γίνουν επί Ελληνικού εδάφους και σε Ελληνικό δίκαιο και θα αφορούν δικαιοπραξίες και συναλλαγές που θα συμβούν στην Ουκρανία;"

Δεν απάντησε ποτέ!
Ωραία ας πούμε ότι είναι έτσι όπως τα λες!Από ποιόν μπορεί να φάει λεφτά κάποιος απατεώνας εδώ μέσα? :2funny:Από τον Βλάκμαν?Από τον νυχτοφύλακα?που είναι καταχρεωμένος :2funny:αφού όλοι τους είναι κακομοίρηδες και χρεωκοπημένοι  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Γ'αυτό που λες ότι είναι παρκαδόρος και ότι στη Μύκονο δούλευε σωφέρ έχεις αποδείξεις?ή το λες έτσι.
    Εγώ είμαι εδώ γιά να  :2funny: με τους φουκαράδες  :2funny:και μπορώ να δώσω και κάποιες πληροφορίες σχετικά με την Ρωσσία.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μητσάκο που θα φαω μπέργκερ με 3 ρούβλια πιτερμπουργκι ?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ωραία ας πούμε ότι είναι έτσι όπως τα λες!Από ποιόν μπορεί να φάει λεφτά κάποιος απατεώνας εδώ μέσα? :2funny:Από τον Βλάκμαν?Από τον νυχτοφύλακα?που είναι καταχρεωμένος :2funny:αφού όλοι τους είναι κακομοίρηδες και χρεωκοπημένοι  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Γ'αυτό που λες ότι είναι παρκαδόρος και ότι στη Μύκονο δούλευε σωφέρ έχεις αποδείξεις?ή το λες έτσι.
    Εγώ είμαι εδώ γιά να  :2funny: με τους φουκαράδες  :2funny:και μπορώ να δώσω και κάποιες πληροφορίες σχετικά με την Ρωσσία.

Είναι και απατεώνας και παθολογικός ψεύτης!
Είχε γεμίσει θέμα με ψεύτικες φωτογραφίες από δήθεν γκόμενες του από το vk.com.

Όταν με το καλό έρθεις Ελλάδα έλα να σε πάω να σου ανοίξει την πόρτα. ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είναι και απατεώνας και παθολογικός ψεύτης!
Είχε γεμίσει θέμα με ψεύτικες φωτογραφίες από δήθεν γκόμενες του από το vk.com.

Όταν με το καλό έρθεις Ελλάδα έλα να σε πάω να σου ανοίξει την πόρτα. ;)
Εγώ από γκόμενες είδα μία που καθόταν δίπλα του στην BMW στο βίντεο.Είδα την BMW που μου άνοιξε την κάμερα.Τώρα αν ήταν δικιά του ή όχι δεν μπορώ να το ξέρω.Μου έδειξε και κάτι ρολλόγια στην κάμερα αλλά εγώ από ρολλόγια δε ξέρω και πολλά οπότε είτε μου δείξουν ένα Ρόλεξ ρολό'ι' των 1.000 ευρώ είτε ένα πραγματικό μπορεί να μην καταλάβω την διαφορά.
    Αν ξέρεις ότι είναι έτσι όπως τα λες βάλε αποδείξεις,όπως όταν αποκάλυπτα τα ψέματα του Σκυλοχάρα έβαζα φωτογραφίες,θα θυμόνται οι παλιοί που έλεγε γιά το γάμο ενός φίλου του  μεγιστάνα  :2funny:εγώ βρήκα της φωτογραφίες από το γάμο και της έβαλα με σβισμένα πρόσωπα και ήταν σα τη γιορτή που έκανε γιά τους άστεγους το νέο έτος ο δημος Αθηναίων  :2funny:
    Εκτός αν το λες έτσι βγάζοντας συμπέρασματα από αυτά που διάβασες γ'αυτόν.
    Και πάλι ωραία όλα αυτά αλλά από ποιόν θα μπορούσε να φάει λεφτά εδώ μέσα? :2funny:όταν όλοι τους είναι χρεωκοπημένοι  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εγώ από γκόμενες είδα μία που καθόταν δίπλα του στην BMW στο βίντεο.Είδα την BMW που μου άνοιξε την κάμερα.Τώρα αν ήταν δικιά του ή όχι δεν μπορώ να το ξέρω.Μου έδειξε και κάτι ρολλόγια στην κάμερα αλλά εγώ από ρολλόγια δε ξέρω και πολλά οπότε είτε μου δείξουν ένα Ρόλεξ ρολό'ι' των 1.000 ευρώ είτε ένα πραγματικό μπορεί να μην καταλάβω την διαφορά.
    Αν ξέρεις ότι είναι έτσι όπως τα λες βάλε αποδείξεις,όπως όταν αποκάλυπτα τα ψέματα του Σκυλοχάρα έβαζα φωτογραφίες,θα θυμόνται οι παλιοί που έλεγε γιά το γάμο ενός φίλου του  μεγιστάνα  :2funny:εγώ βρήκα της φωτογραφίες από το γάμο και της έβαλα με σβισμένα πρόσωπα και ήταν σα τη γιορτή που έκανε γιά τους άστεγους το νέο έτος ο δημος Αθηναίων  :2funny:
    Εκτός αν το λες έτσι βγάζοντας συμπέρασματα από αυτά που διάβασες γ'αυτόν.
  Και πάλι ωραία όλα αυτά αλλά από ποιόν θα μπορούσε να φάει λεφτά εδώ μέσα? :2funny:όταν όλοι τους είναι χρεωκοπημένοι  :2funny:

Σιγά μη πάω να παρακολουθήσω ένα τελειωμένο ψεύτη,απλά ατύχησε και πηγαίνω σε κάποια μέρη που υποτίθεται είναι θαμώνας.
Ξέρω και άλλα για γκρουπάκια στο viber που προσπαθεί να πείσει αρκετούς από εδώ μέσα που έχουν πολύ μικρή συμμετοχή.

Εσύ όταν λες για κάποιον πως δουλεύει νεκροθάφτης έχεις φωτογραφίες;

Για το τελευταίο,να ξέρεις,κορόιδα υπάρχουν πάντα... ;)

Για δωσε περισοτερες πληροφοριες
Το εχω κουβεντιασει με ενα φιλο μου να παρουμε
ενα διαμερισμα στο κιεβο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σιγά μη πάω να παρακολουθήσω ένα τελειωμένο ψεύτη,απλά ατύχησε και πηγαίνω σε κάποια μέρη που υποτίθεται είναι θαμώνας.

Πάλι παραμύθια ;;
Εκτός από το distiller και το γκάλαξυ , είχε πει άλλα στέκια ο Σαβ ;;;
Ποιά ;;;;;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
H BMW λέει ότι εκτός πόλης καίει γύρω στα 9 λίτρα. Το κουπέ του 2018 των 600 ίππων. Βέβαια άμα θέλεις εσύ καίει και 40 λίτρα, γιατί όχι;
φίλε δυστυχώς τοσα καταναλωνει μ το κουμπί Μ μοουντ στο τιμόνι στο οφ δουλεύει στα 400 άλογα με ήρεμες καταναλώσεις μιλάμε για 16 18 με το σπορτ μοντ ανοιχτό στα 507 τα 23-25 είναι για πλάκα αν δε το πατήσεις φλερτάρεις με τα 30 χαλαροτατα
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μητσάκο σου έδειξε και το βαμμένο νύχι ο Σαβ ?

index.php
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μητσάκο σου έδειξε και το βαμμένο νύχι ο Σαβ ?

Για να τα λέμε όλα ... ο Σαβ έβαλε πηρούνια που ο μπραμπους βρήκε ότι κάνουν  600$.

Ο μπράμπους δεν έχει δείξει ούτε .... 6€ ....

Μόνο κριτικές μυθιστορημάτων ........

Τύπος που μιλάει για amg , brabus κτλ ... διαβάζει λογοτεχνία ....

Λέτε ο βλάχος και ο καταραμένος να μελετούσαν ... ποίηση ;;;;;

Ο ιαβέρης να είναι φαν της όπερας ;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom