Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Επειδή το ανέφερε ο Λάκης, το M6 το επιβεβεβαιωνω, όπως κ αλλά αμάξια. Έχω γνωρίσει τον Σαβ. εδώ κ ένα χρόνο περίπου, είναι αυτός που λέει, φυσικά κ δεν μου έφαγε λεφτά, Ούτε υπήρξε τέτοιο θέμα. Παρέα κάνουμε, Έχω δει κάποια πράγματα κ στο κομμάτι δουλειά, οι ξένοι συνεργάτες του είναι πολύ δυνατοί παίκτες.
Με τα αγάμητα ναυάγια εδώ, που έχουν δώσει ρεσιτάλ ανανδρίας δεν θα ασχοληθώ. Σας τα λέει ωραία ο Λάκης κ ο Μήτσος.
Μετά την καραντίνα, πήρε ακόμα ένα αμάξι, αλλά παρακατιανό, της σειράς, για την πόλη, των 20Κ.
Επίσης, Λάκη, τα μουνετα που έχω δει live ήταν τουλάχιστον 1,70.
Κ να πω ότι συχνά αναφέρουμε κ τις ιστορίες σου, συνοδεία Τάλισκερ. Αγαπημένες , η υπόγα του βαφέα κ ο πρεζάκιας με τα τσιμπούρια κ το γυάλινο μάτι. Απαντάω ΜΟΝΟ σε εσένα, γιατί η στάση σου ήταν αντρική εδώ, εν αντίθεση με τα πατημένα σκατά στο πάρκο, που γράφουν τις μλκ τους.
Στο από κοντά θα τα έβλεπες κ ο ίδιος αυτά. Η πρόσκληση δεν ήταν για να σου αποδείξει κάτι, ή να κάνει επίδειξη, ήταν γιατί θα κάναμε καλή παρέα μαζί. Κ  ως αργά, γιατί κανείς μας δεν έχει... πρωινό ξύπνημα..
Tύπε τι δουλειά κάνεις;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
τραλαλακη πιες κανα δυο καψουλια ακομα να αρχισεις να πετας τις καλες τις μαλακιες τωρα τι να ασχοληθω  :grin:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Η αίσθηση του χιούμορ, είναι αντίστοιχη με την αίσθηση που έχει
ΟΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝ ΤΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ... ΜΕΝΕΙ ΜΕΝΙΔΙ ή ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ....



Ρε σκουπίδι ....

ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ , ΕΝΗΛΙΚΕΣ, ΤΗ ΛΕΞΗ ΚΑΡΚΙΝΟΣ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ;;;


Αν ο άλλος είπε ψέμα για κάτι τέτοιο , είναι καριόλης ...
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ...


Κανείς άνδρας δεν κάνει πλάκα με κάτι τέτοιο ....


κάτι καριολόπουστες που παίζουν ρε ....
εισαι η πουτανα της ελλεηνιδας πρωην σου!
σαπισε στο διαμερισματακι φιδεμπορα!
σε εθαψε κατω απο την ταφόπλακα του διαζυγιου.
ποτε δε θα το ξεπερασεις ανθρωπακι!
ουτε η μικρη ψωλη σου θα μεγαλωσει!
βρε ζωον αρχιτρομπα,εγω λεω φιδιες για καταπολεμηση του καρκινου με καλη διατροφη μονο,να με ακουσει κανενας κακομοιρης απελπισμενος και να παει στα θυμαρακια ή ο Ρωσοποντιος μυθομανης?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
εισαι η πουτανα της ελλεηνιδας πρωην σου!
σαπισε στο διαμερισματακι φιδεμπορα!
σε εθαψε κατω απο την ταφόπλακα του διαζυγιου.
ποτε δε θα το ξεπερασεις ανθρωπακι!
ουτε η μικρη ψωλη σου θα μεγαλωσει!
βρε ζωον αρχιτρομπα,εγω λεω φιδιες για καταπολεμηση του καρκινου με καλη διατροφη μονο,να με ακουσει κανενας κακομοιρης απελπισμενος και να παει στα θυμαρακια ή ο Ρωσοποντιος μυθομανης?

Αρχίδι μαραμένο ....

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ...

ξεκώλι είσαι ........

Εγώ δεν διάβασα τίποτε για θεραπεία.

Αν είναι άρρωστος, θέλει λίγο σεβασμό.
Από άνδρες.

Οι τρύπιες τι να πουν ......
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τύπε ... θα τον ρωτήσεις και αν είναι ... swinger ;;;

Η βασική ερώτηση είναι ...

Καμιά αλητεία παίζει ;;;;
Ρε μπαγάσα, τι τις θέλεις τις αλητείες; Αφού μόνος σου τραβάς το χαλάκι κάτω από τα πόδια σου.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Tύπε τι δουλειά κάνεις;
Ασχολούμαι με το χρηματιστήριο, μετοχές κ παράγωγα.
Με μεγάλη επιτυχία, θα τολμούσα να πω.
Βοηθάνε κ οι συνεργάτες κ οι καλοί πελάτες, που έχουν τώρα πια,
επταψήφια χαρτοφυλάκια.
Δεν είναι υπάλληλοι με διαμέρισμα στα Βριλήσσια βέβαια, τέτοιους μεγιστάνες δεν έχω στον κύκλο μου.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αρχίδι μαραμένο ....

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ...

ξεκώλι είσαι ........

Εγώ δεν διάβασα τίποτε για θεραπεία.

Αν είναι άρρωστος, θέλει λίγο σεβασμό.
Από άνδρες.

Οι τρύπιες τι να πουν ......
βρε μαλακαντρεα ποσες φορες να ποσταρω τα ιδια?
γιατι εσυ περνιεσαι για αντρας?
η πουτανα της φακλανας πρωην σου εισαι

Θα μοιραστω μαζι σας καποια γεγονοτα.

Σε ηλικια 47 ετων πεθανε ο αδερφος μου απο καρκινο. Ο πατερας μου εχει κανει επεμβαση για καρκινο. Η μητερα μου εχει κανει αφαιρεση στηθους λογω καρκινου. Εγω, ειχα ενα μικρο θεμα με το εντερο αλλα ευτυχως το προλαβα νωρις και ολα εως τωρα ειναι οκ.

Εκατσα και μιλησα με ιατρους σχετικα με το θεμα διατροφης. Πολυ συντομα καταλαβα οτι δεν ξερουν τη τυφλα τους και πως το μονο που σου λενε ειναι οτι τους εχουν πει να λενε. Στην ουσια, υπαρχουν για να παραγουν χρημα για τις τσεπες τους.

Το εψαξα και πιο περα. Μιλησα με ανθρωπους απο το εξωτερικο. Σχεδον μια απο τα ιδια.

Ξεκινησα τα πειραματα πανω μου. Χορτοφαγικη διατροφη (οχι με ετοιμα γευματα επεξεργασμενα τροφιμα) με προπονηση κανονικα στο γυμναστηριο και εξετασεις μετα απο ενα μηνα. Μειωση σε δυναμη μηδεν. Οι εξετασεις ολες στα παντα κομπλε. Παρατηρησα ομως μια ατονια στους μυς μου, σαν να λιωνουν κατι, σαν να εξαφανιζονται. Επισης καταλαβα οτι πρεπει να παιρνω συμπληρωματα για b, σιδηρο, d, a, ω3 κτλπ.

Κατεληξα λοιπον στο εξης: Χορτοφαγικη διατροφη σε καθημερινη βαση μαζι με ενα αυγο βραστο (βιολογικο), 200γρ γιαουρτι προβειο (βιολογικο) και μια φορα την εβδομαδα κρεας κατσικι (βιολογικο). Καθημερινα οσπρια ημερας (φακες φασολια ρεβυθια), σαλατες εποχης, μπροκολο-κουνουπιδι στον ατμο και καποιο γευμα με λαχανικα εποχης ειτε στο φουρνο ειτε μαγειρευτα. Επισης σε καθημερινη βαση μια καλη χουφτα απο μιξ ωμων ξηρων καρπων (συνηθως τα πεταω μεσα στο γιαουρτι.

Τι εχω αφαιρεσει εντελως: Αλευρι και οτι φτιαχνεται απο αλευρι, πατατες, ρυζι, σνακς, ζαχαρη, ελαιολαδο και καθε αλλου ειδους λαδι, τυρια, αλλαντικα, κρεατα (εκτος απο κατσικι μια φορα την εβδομαδα), φρουτα (τα λαχανικα εχουν πιο πολλες βιταμινες τα φρουτα ειναι γεματα φρουκτοζη που μεταβολιζεται μετα απο δυο ωρες απο το συκωτι σε γλυκοζη), ζυμαρικα, αναψυκτικα-χυμους (και τους φυσικους ειναι καθαρη ζαχαρη) και γενικα καθε ειδους τροφη που ειναι επεξεργασμενη και εχει μεσα ζαχαρα.

Τα καρκινικα κυτταρα για να τραφουν θελουν ζαχαρα και παρουσια ινσουλινης στο αιμα. Ετσι αναπτυσονται. Το ιδιο και πολλες αλλες ασθενειες ειτε καρδιολογικα προβληματα ειτε διαβητης κτλπ.

Οι εξετασεις μου ειναι ολες οκ. Κανω καθε μηνα. Τα παντα μαζι με ορμονων ουρα κτλπ. Ποτε δεν ημουν καλυτερα. Ποτε δεν ειχα τοση δυναμη και αντοχη στο γυμναστηριο και δεν ημουν σε τοσο καλη φορμα.

Πολυ σημαντικο ειναι επισης να αφηνουμε ενα 16ωρο εως να φαμε το πρωτο γευμα. Παραδειγμα: Πρωτο γευμα στις 12:00, δευτερο στις 16:00 και τριτο στις 20:00. Να ξεκουραστει το παγκρεας και το πεπτικο συστημα σε αυτο το 16ωρο και να ερθουν οι ορμονες μας στα επιπεδα που πρεπει. Το μοντελο πρωινο μεσημεριανο και δειπνο ειναι εντελως λαθος. 16 ωρες ουτε μπουκια (μονο νερο και καφε σκετο) και μεσα στο 8ωρο 3 γευματα.

Πριν ξεκινησετε να λετε ο καθενας τα δικα του, δειτε στο διαδικτυο ομιλιες του Dr Fung (εχει σωσει πολλες ζωες ο ανθρωπος).

Ως ανθρωπος που εχει στην οικογενεια του εναν νεκρο, 2 γονεις με καρκινο και τη γλυτωσα ξυστα και ο ιδιος, κατι παραπανω εχω σαν εμπειρια και γνωση. Ειναι εντελως διαφορετικο απλα να λεμε οτι λεμε και αλλιως να εχεις το προβλημα με βαριες συνεπειες στο σπιτι σου.

Οι ιατροι δεν ξερουν τιποτα απο διατροφη, λενε οτι τους εχουν πει να λενε. Ειναι μονο για να παραγουν χρημα. Υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα ειναι σπανιες. Ακομα και αυτοι ομως, δεν γνωριζουν απο διατροφη και το πως η τροφη μπορει να γινει ειτε η σωτηρια σου ειτε ο θανατος σου.

Ο βιγκανισμος ειναι λαθος. Αν ηταν σωστο δεν θα χρειαζοταν ολα αυτα τα συμπληρωματα για να μην εχεις ελλειψεις. Τωρα ο καθενας εχει δικαιωμα να πει αυτο που θελει να πει. Η πραξη ομως δειχνει αλλα.

Το δυτικο μοντελο διατροφης με ολες αυτες τις σαβουρες και το καρκινο σε μορφη τροφιμων, ειναι και αυτο λαθος.

Οσπρια καθημερινα, λαχανικα εποχης καθημερινα, ενα βραστο αυγο, ενα γιαουρτι προβειο και μια φορα την εβδομαδα κρεας απο κατσικι. Τηγανια πεταμα, φουρνοι μικροκυματων πεταμα. Λαδια πεταμα.

Προσπαθησα να τα γραψω οσο πιο συνοπτικα μπορουσα και να μην πλατιασω πολυ το ολο θεμα. Δειτε το βιντεο με τον Dr Fung και καλη συνεχεια σε ολους μας.

ΥΓ: Δεν εχω σκοπο να ερθω σε διαδικτυακη κοντρα με κανεναν. Δεν με απασχολει τι θα πει ο καθενας κτλπ. Δικαιωμα του. Εγραψα οτι εγραψα για καποιον που θελει πραγματικα να ακουσει και να βοηθησει τον εαυτο του ή τα παιδακια του. Για τους υπολοιπους φανατικους εγωιστες ξερολες ταλιμπαν στα αρχιδια μου.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ασχολούμαι με το χρηματιστήριο, μετοχές κ παράγωγα.
Με μεγάλη επιτυχία, θα τολμούσα να πω.
Βοηθάνε κ οι συνεργάτες κ οι καλοί πελάτες, που έχουν τώρα πια,
επταψήφια χαρτοφυλάκια.
Δεν είναι υπάλληλοι με διαμέρισμα στα Βριλήσσια βέβαια, τέτοιους μεγιστάνες δεν έχω στον κύκλο μου.
ο Σαβ ειναι πελατης σου μαν?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ασχολούμαι με το χρηματιστήριο, μετοχές κ παράγωγα.
Με μεγάλη επιτυχία, θα τολμούσα να πω.
Βοηθάνε κ οι συνεργάτες κ οι καλοί πελάτες, που έχουν τώρα πια,
επταψήφια χαρτοφυλάκια.
Δεν είναι υπάλληλοι με διαμέρισμα στα Βριλήσσια βέβαια, τέτοιους μεγιστάνες δεν έχω στον κύκλο μου.
Είχες γράψει πιο παλιά κάποια πράγματα και είχα σχηματίσει την εντύπωση ότι ασχολείσαι με χρηματοοικονομικά. Οπότε οκ.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ασχολούμαι με το χρηματιστήριο, μετοχές κ παράγωγα.
Με μεγάλη επιτυχία, θα τολμούσα να πω.
Βοηθάνε κ οι συνεργάτες κ οι καλοί πελάτες, που έχουν τώρα πια,
επταψήφια χαρτοφυλάκια.
Δεν είναι υπάλληλοι με διαμέρισμα στα Βριλήσσια βέβαια, τέτοιους μεγιστάνες δεν έχω στον κύκλο μου.

Μιας και ξέρεις από αυτά,μπορείς να με βοηθήσεις;
Πατάω shift για να ολοκληρώσω μια συναλλαγή και δεν γίνεται τίποτα,τι παίζει; :think:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μιας και ξέρεις από αυτά,μπορείς να με βοηθήσεις;
Πατάω shift για να ολοκληρώσω μια συναλλαγή και δεν γίνεται τίποτα,τι παίζει; :think:
Ειναι ενδομενιδιακες οι συναλλαγές με shift, πρέπει να εχεις γεννηθεί στο Καζακστάν για να ολοκληρωθεί
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Επειδή το ανέφερε ο Λάκης, το M6 το επιβεβεβαιωνω, όπως κ αλλά αμάξια. Έχω γνωρίσει τον Σαβ. εδώ κ ένα χρόνο περίπου, είναι αυτός που λέει, φυσικά κ δεν μου έφαγε λεφτά, Ούτε υπήρξε τέτοιο θέμα. Παρέα κάνουμε, Έχω δει κάποια πράγματα κ στο κομμάτι δουλειά, οι ξένοι συνεργάτες του είναι πολύ δυνατοί παίκτες.
Με τα αγάμητα ναυάγια εδώ, που έχουν δώσει ρεσιτάλ ανανδρίας δεν θα ασχοληθώ. Σας τα λέει ωραία ο Λάκης κ ο Μήτσος.
Μετά την καραντίνα, πήρε ακόμα ένα αμάξι, αλλά παρακατιανό, της σειράς, για την πόλη, των 20Κ.
Επίσης, Λάκη, τα μουνετα που έχω δει live ήταν τουλάχιστον 1,70.
Κ να πω ότι συχνά αναφέρουμε κ τις ιστορίες σου, συνοδεία Τάλισκερ. Αγαπημένες , η υπόγα του βαφέα κ ο πρεζάκιας με τα τσιμπούρια κ το γυάλινο μάτι. Απαντάω ΜΟΝΟ σε εσένα, γιατί η στάση σου ήταν αντρική εδώ, εν αντίθεση με τα πατημένα σκατά στο πάρκο, που γράφουν τις μλκ τους.
Στο από κοντά θα τα έβλεπες κ ο ίδιος αυτά. Η πρόσκληση δεν ήταν για να σου αποδείξει κάτι, ή να κάνει επίδειξη, ήταν γιατί θα κάναμε καλή παρέα μαζί. Κ  ως αργά, γιατί κανείς μας δεν έχει... πρωινό ξύπνημα..

Επειδή αναφέρθηκες σε ρεσιτάλ ανανδρίας ....

Οι περιπέτειες του κιμάνιου-κιμέριου, κυκλοφορούν από τις εκδόσεις Άιολος

:takethis:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Επειδή το ανέφερε ο Λάκης, το M6 το επιβεβεβαιωνω, όπως κ αλλά αμάξια. Έχω γνωρίσει τον Σαβ. εδώ κ ένα χρόνο περίπου, είναι αυτός που λέει, φυσικά κ δεν μου έφαγε λεφτά, Ούτε υπήρξε τέτοιο θέμα. Παρέα κάνουμε, Έχω δει κάποια πράγματα κ στο κομμάτι δουλειά, οι ξένοι συνεργάτες του είναι πολύ δυνατοί παίκτες.
Με τα αγάμητα ναυάγια εδώ, που έχουν δώσει ρεσιτάλ ανανδρίας δεν θα ασχοληθώ. Σας τα λέει ωραία ο Λάκης κ ο Μήτσος.
Μετά την καραντίνα, πήρε ακόμα ένα αμάξι, αλλά παρακατιανό, της σειράς, για την πόλη, των 20Κ.
Επίσης, Λάκη, τα μουνετα που έχω δει live ήταν τουλάχιστον 1,70.
Κ να πω ότι συχνά αναφέρουμε κ τις ιστορίες σου, συνοδεία Τάλισκερ. Αγαπημένες , η υπόγα του βαφέα κ ο πρεζάκιας με τα τσιμπούρια κ το γυάλινο μάτι. Απαντάω ΜΟΝΟ σε εσένα, γιατί η στάση σου ήταν αντρική εδώ, εν αντίθεση με τα πατημένα σκατά στο πάρκο, που γράφουν τις μλκ τους.
Στο από κοντά θα τα έβλεπες κ ο ίδιος αυτά. Η πρόσκληση δεν ήταν για να σου αποδείξει κάτι, ή να κάνει επίδειξη, ήταν γιατί θα κάναμε καλή παρέα μαζί. Κ  ως αργά, γιατί κανείς μας δεν έχει... πρωινό ξύπνημα..
Κ'εγώ την Bmw Μ6 την είδα,μου είχε ανοίξει την κάμερα ενώ μιλάγαμε και μου την είχε δείξει,μου είχε στείλει και ένα βιντεάκι που ήταν αυτός στην Μ6 με μιά γκόμενα.Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω γιατί δεν τον έχω γνωρίσει από κοντά.
  Τώρα αυτό που λέτε ότι θα μου φάει λεφτά,τ'ακούω και  :2funny:αφού αν βρεθούμε θα πάμε Φυλής και Μεταξουργείο,αυτός εκεί δεν γαμάει γιατί είναι βρωμερά  :2funny:ε,τι θα μου φάει?το φαλάφελ 1.2 ευρώ?ή το σουβλάκι 2 ευρώ?που θα πάρουμε μετά το  :knockinb:  :2funny:
  Η πλάκα είναι που ο νυχτοφύλακας αμέσως άρχισε της  :jerking:η Μ6  στη Γερμανία κάνει 9.000 ευρώ  :jerking: :2funny: ναι αλλά αυτός ο ηλίθιος δεν ξέρει ότι μόνο βενζίνη καίει 30-32 λίτρα στα 100χλμ. αν το πατήσεις  :2funny:.Αυτοί έχουν μείνει ακόμα ότι μπορείς να πάρεις 4 λάστιχα με 140 ευρώ  :2funny:τότε που είχαν αυτοκίνητο πριν την κρίση  :2funny:Μ'αρέσει που μιλάνε και κρίνουν τον Σαββίδη άνθρωποι που δεν έχουν ούτε πατήνι  :2funny:και είναι εντελώς άφραγκοι  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Εγώ αν έρθω Ελλάδα αν θέλει φυσικά θα τον συναντήσω αν έρθει στη Φυλής και το μεταξουργείο.

Πρόσφατα βρέθηκα ξανά με μία παρέα πολύ παλιών μελών του bou.com.

Για μάζωξη της ίδιας παρέας είχα κάνει δημόσια, στο σάϊ, πρόταση στον Σαββίδαρο να έρθει και να μας βρει τον Δεκέμβριο του 2019, ένα βράδυ που κλαίγονταν ότι ήταν μόνος του.

Μάλιστα ένας από την παρέα διοργάνωνε το 1998 - 2000 πολύ μεγάλες συναντήσεις μελών του bou.com οι οποίες είχαν μείνει ιστορικές. Πάρα πολλά μέλη γνωρίστηκαν έτσι.

Φυσικά ο Σαββίδαρος ούτε καν ασχολήθηκε όχι βέβαια να απαντήσει.

Επομένως, το συμπέρασμα είναι, ότι κανένα ενδιαφέρον δεν είχε να γνωρίσει άλλα μέλη του bou.com παρόσα έλεγε.

Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
Καλά καταλαβαίνεις τι γράφεις?βρε ηλίθιε? :jerking: :2funny:

    ---------- Μάλιστα ένας από την παρέα διοργάνωνε το 1998 - 2000 πολύ μεγάλες συναντήσεις μελών του bou.com οι οποίες είχαν μείνει ιστορικές. Πάρα πολλά μέλη γνωρίστηκαν έτσι.  -----------

    Ποιό bourdela.com υπήρχε μωρέ το 1998-2000  :2funny: τότε οι περισσότεροι δεν είχατε ούτε κινητά πόσο μάλλον ίντερνετ  :2funny:άσε που το σά'ι'τ έγινε το 2005

    Η συνάντηση αυτή που έγινε?Στο El Bassa? :2funny:ήρθε και ο Καίσαρας εκεί? :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
την Bmw Μ6 την είδα,μου είχε ανοίξει την κάμερα ενώ μιλάγαμε και μου την είχε δείξει,μου είχε στείλει
και ένα βιντεάκι που ήταν αυτός στην Μ6 με μιά γκόμενα. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω γιατί δεν τον έχω γνωρίσει από κοντά.
Μ'αρέσει που μιλάνε και κρίνουν τον Σαββίδη άνθρωποι που δεν έχουν ούτε πατήνι και είναι εντελώς άφραγκοι  :2funny: :
:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom