Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
To ρωσοπόντιος δεν είναι αντεθνικό ; Τι δεν σε ενδιαφέρει ;;;

Και μην πει κανείς ότι ... ήμουν κολλητός του Σαβ.
Άπειρες φορές μου την είχε πει και του την είχα πει.

Το αμάξι του πάντως το είδε και ο μήτσος και άλλα μέλη ΠΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ ΕΔΩ.
Μου έχουν επιβεβαιώσει με pm , αλλά δεν τους αποκαλύπτω.


Ο απίστευτης μαλακίας γελοίος .... κλασική κομπλεξάρα των ΒΠ,
συνεχίζει ασταμάτητα τη μαλακία του κατά ριπάς !

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ , ΟΤΙ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ , ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ
ή του την λέει ...


ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ... ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ή ΣΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ....



Δεν μπορώ και δεν θέλω να φανταστώ , πόσων γενεών γαμήσια πρέπει να έχει φάει και να κουβαλάει
για να πιστεύει κάτι τέτοιο .


Οι υπόλοιποι ;;;





Ρε μαλάκες ;;;

ΚΑΜΙΑ ΑΛΗΤΕΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ;;;;;
Επειδή το ανέφερε ο Λάκης, το M6 το επιβεβεβαιωνω, όπως κ αλλά αμάξια. Έχω γνωρίσει τον Σαβ. εδώ κ ένα χρόνο περίπου, είναι αυτός που λέει, φυσικά κ δεν μου έφαγε λεφτά, Ούτε υπήρξε τέτοιο θέμα. Παρέα κάνουμε, Έχω δει κάποια πράγματα κ στο κομμάτι δουλειά, οι ξένοι συνεργάτες του είναι πολύ δυνατοί παίκτες.
Με τα αγάμητα ναυάγια εδώ, που έχουν δώσει ρεσιτάλ ανανδρίας δεν θα ασχοληθώ. Σας τα λέει ωραία ο Λάκης κ ο Μήτσος.
Μετά την καραντίνα, πήρε ακόμα ένα αμάξι, αλλά παρακατιανό, της σειράς, για την πόλη, των 20Κ.
Επίσης, Λάκη, τα μουνετα που έχω δει live ήταν τουλάχιστον 1,70.
Κ να πω ότι συχνά αναφέρουμε κ τις ιστορίες σου, συνοδεία Τάλισκερ. Αγαπημένες , η υπόγα του βαφέα κ ο πρεζάκιας με τα τσιμπούρια κ το γυάλινο μάτι. Απαντάω ΜΟΝΟ σε εσένα, γιατί η στάση σου ήταν αντρική εδώ, εν αντίθεση με τα πατημένα σκατά στο πάρκο, που γράφουν τις μλκ τους.
Στο από κοντά θα τα έβλεπες κ ο ίδιος αυτά. Η πρόσκληση δεν ήταν για να σου αποδείξει κάτι, ή να κάνει επίδειξη, ήταν γιατί θα κάναμε καλή παρέα μαζί. Κ  ως αργά, γιατί κανείς μας δεν έχει... πρωινό ξύπνημα..
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
καλα δεν ξερεις τι σου γινεται!
εισαι ασχετος εγκλωβισμενος στο ματριξ σου!
μαθε μπαλιτσα απο το Χατζηπαναγη του real estate

Λες ο Σαββίδης να βάλει υποψηφιότητα για πλανητάρχης?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Πρόσφατα βρέθηκα ξανά με μία παρέα πολύ παλιών μελών του bou.com.

Για μάζωξη της ίδιας παρέας είχα κάνει δημόσια, στο σάϊ, πρόταση στον Σαββίδαρο να έρθει και να μας βρει τον Δεκέμβριο του 2019, ένα βράδυ που κλαίγονταν ότι ήταν μόνος του.

Μάλιστα ένας από την παρέα διοργάνωνε το 1998 - 2000 πολύ μεγάλες συναντήσεις μελών του bou.com οι οποίες είχαν μείνει ιστορικές. Πάρα πολλά μέλη γνωρίστηκαν έτσι.

Φυσικά ο Σαββίδαρος ούτε καν ασχολήθηκε όχι βέβαια να απαντήσει.

Επομένως, το συμπέρασμα είναι, ότι κανένα ενδιαφέρον δεν είχε να γνωρίσει άλλα μέλη του bou.com παρόσα έλεγε.

Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Επειδή το ανέφερε ο Λάκης, το M6 το επιβεβεβαιωνω, όπως κ αλλά αμάξια. Έχω γνωρίσει τον Σαβ. εδώ κ ένα χρόνο περίπου, είναι αυτός που λέει, φυσικά κ δεν μου έφαγε λεφτά, Ούτε υπήρξε τέτοιο θέμα. Παρέα κάνουμε, Έχω δει κάποια πράγματα κ στο κομμάτι δουλειά, οι ξένοι συνεργάτες του είναι πολύ δυνατοί παίκτες.
Με τα αγάμητα ναυάγια εδώ, που έχουν δώσει ρεσιτάλ ανανδρίας δεν θα ασχοληθώ. Σας τα λέει ωραία ο Λάκης κ ο Μήτσος.
Μετά την καραντίνα, πήρε ακόμα ένα αμάξι, αλλά παρακατιανό, της σειράς, για την πόλη, των 20Κ.
Επίσης, Λάκη, τα μουνετα που έχω δει live ήταν τουλάχιστον 1,70.
Κ να πω ότι συχνά αναφέρουμε κ τις ιστορίες σου, συνοδεία Τάλισκερ. Αγαπημένες , η υπόγα του βαφέα κ ο πρεζάκιας με τα τσιμπούρια κ το γυάλινο μάτι. Απαντάω ΜΟΝΟ σε εσένα, γιατί η στάση σου ήταν αντρική εδώ, εν αντίθεση με τα πατημένα σκατά στο πάρκο, που γράφουν τις μλκ τους.
Στο από κοντά θα τα έβλεπες κ ο ίδιος αυτά. Η πρόσκληση δεν ήταν για να σου αποδείξει κάτι, ή να κάνει επίδειξη, ήταν γιατί θα κάναμε καλή παρέα μαζί. Κ  ως αργά, γιατί κανείς μας δεν έχει... πρωινό ξύπνημα..

Εγώ χωρίς να πάρω θέση καθώς συμπαθούσα τον Σαββίδη διότι ήταν αστείος (με την κακή έννοια μεν αστείος δε).
Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι και αυτός και ο φυλόβιος είναι κάτι μπαρμπάδια που είναι ξερωγώ 50 χρόνων (εσύ 37 οπότε όχι πολύ καλύτερος) και το παίζουν λεφτάδες επειδή δεν χρειάζονται να δουλεύουν. Το οποίο εδώ που τα λέμε αν τελειώσεις μια σοβαρή σχολή πχ. Ιατρική, Ηλεκτρολόγους ή Μηχανολόγους, Νομική είναι αστείο να το κάνεις ακόμα και στην Έλλαδα και εσείς το πλασάρετε σαν κατόρθωμα. Νομίζω ότι αυτό που πραγματικά αισθάνονται μέσα τους είναι κατωτερότητα για αυτό κοροϊδεύουν τους άλλους και λένε φιδιές που απ ότι κατάλαβα έκανε ο Σαββίδης με ψεύτικες φωτό.
Όσο για δημητράκη που επίσης συμπαθώ και βλέπω τα βιντεάκια του, απ ότι έχω δει είναι ένας τυπάς κοντός με καράφλα μ κάποια ακίνητη περιουσία που ζει σε συνθήκες λαθρομετανάστη. Και πριν ακούσω ζηλεύω κλπ θα σου πω ότι βγάζω περισσότερα από όσα μπορώ να χαλάω και διαχειρίζομαι και την ακίνητη περιουσία της οικογένειας οπότε δεν χρειάζομαι καν το εισόδημα της δουλειάς και είμαι κάτω των 30 οπότε ξεκαβαλήστε λίγο. Μην κάνετε το λάθος ότι επειδή οι περισσότεροι συμπαθούμε φυλόβιο, σαβ, δημητράκη γιατί μας διασκεδάζουν τους θαυμάζουμε κιόλας.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Δεν ήταν από πλατίνα ...
αλλά εσύ τα βρήκες ότι κάνουν 600$

Για σένα δεν είμαστε σίγουροι ότι έχεις 60$ ...

Μόνο βιβλιοκριτική είσαι εδώ μέσα ....
ρε μαλακα τραλαλακη την μια με κανεις γονο αριστοκρατικης οικογενειας την αλλη μπατιρη αποφασισε ρε μαλακα να ξερω τι να παω να βαλω ενεχυρο το δυαρι στα πατησια η την βιλα στο λοφο πανι  :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε μαλάκες .... το βασικότερο δεν λέτε ...


-Καμιά αλητεία παίζει ;;;;;;;

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κ  ως αργά, γιατί κανείς μας δεν έχει... πρωινό ξύπνημα..

Λίγα για τα λιγούρια που χτυπάνε κάρτα ...


Μην τα πατάτε στον κάλο !

Κρίμα είναι τα κακορίζικα !!!!!!

Μισούνε τόσο το μητσάρα για αυτό !!!!!!!

ΜΗΤΣΑΡΑ ΟΓΚΟΛΙΘΕ ...

Σε ζηλεύουν που δεν χτύπησες ποτέ κάρτα ... και δεν κατέθεσες ποτέ σιβι και να κάνεις πίπες
για να προσλάβουν ........


Φουκαράδες είναι όλοι .... λινάτσες ..........

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΣ ΠΟΛΥ ΜΗΤΣΟ !
ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΒΕΙΣ !!!!!!

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
στο άλλο το τσόκαρο ... είπα να έρθει στο κεφαλάρι ... 6-7 άτομα ήμασταν ....

θα τον κερνάγαμε καμιά βαρστάϊνερ βαρελίσια .... γιατί είμαστε φτωχολογιά όλοι ...
δεν ήμαστε τίποτε μεγιστάνες , να μένουμε σε πολυκατοικία των 40 διαμερισμάτων στο χαλάνδρι ...

και αυτός λέει μαλακίες για μανούρες και σαματά κτλ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
σηκωσε το το γαμημενο δεν μπορω δεν μπορω να περιμενω  :rockon:
%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CF%81%CE%BF-%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B7%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CF%8C-%CF%86-%CF%85%CF%84%CE%B6%CE%AC%CE%BD%CE%B9-%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%B1%CE%AF%CF%89%CE%BD-39111749.jpg
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
στο άλλο το τσόκαρο ... είπα να έρθει στο κεφαλάρι ... 6-7 άτομα ήμασταν ....

θα τον κερνάγαμε καμιά βαρστάϊνερ βαρελίσια .... γιατί είμαστε φτωχολογιά όλοι ...
δεν ήμαστε τίποτε μεγιστάνες , να μένουμε σε πολυκατοικία των 40 διαμερισμάτων στο χαλάνδρι ...

και αυτός λέει μαλακίες για μανούρες και σαματά κτλ
πλακα κανω ρε Λακη.
με εχεις κανει να κλασω στα γελια τοσες φορες και πιστεψες οτι θα σε βαρεσω κιολας?
εισαι και διμετρος πως να τα βαλω μαζι σου?

 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200713-134147.jpeg
    Screenshot_20200713-134147.jpeg
    190,3 KB · Εμφανίσεις: 25

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πρόσφατα βρέθηκα ξανά με μία παρέα πολύ παλιών μελών του bou.com.

Για μάζωξη της ίδιας παρέας είχα κάνει δημόσια, στο σάϊ, πρόταση στον Σαββίδαρο να έρθει και να μας βρει τον Δεκέμβριο του 2019, ένα βράδυ που κλαίγονταν ότι ήταν μόνος του.

Μάλιστα ένας από την παρέα διοργάνωνε το 1998 - 2000 πολύ μεγάλες συναντήσεις μελών του bou.com οι οποίες είχαν μείνει ιστορικές. Πάρα πολλά μέλη γνωρίστηκαν έτσι.

Φυσικά ο Σαββίδαρος ούτε καν ασχολήθηκε όχι βέβαια να απαντήσει.

Επομένως, το συμπέρασμα είναι, ότι κανένα ενδιαφέρον δεν είχε να γνωρίσει άλλα μέλη του bou.com παρόσα έλεγε.

Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
ηταν απασχολημενος με τη θεραπεια του καρκινου με χατσαπουρι και τζονυ πρασινο.
γαμαγε και κατι μοντελα απο vk.com και club-flirt.com που τους δινεις 30% της εταιρειας real estate για να μοστραρουν τα βυζια τους.
πληρωνε με shift.
που να προλαβει να ερθει ο μαν?

σε ματριξ νομιζεις οτι ζει?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
σηκωσε το το γαμημενο δεν μπορω δεν μπορω να περιμενω  :rockon:

Αφού δεν έχεις ζωή ρε μαλάκα ...
[size=15pt] να μην περιαυτολογησω αλλα εχω λιωσει στη μαλακια  [/size]


Είσαι για ... βιβλιοκριτική ... και έχεις βάλει άβαταρ τον
Louis-Ferdinand Céline

στο μπουρδελο φόρουμ ... και σχολιάζεις βιβλία σαν αυτά που διάβαζε η μιμή ....


ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ !!!!!!!!!
  Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!

Καμιά αλητεία δεν παίζει ;;;;;;;





 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ηταν απασχολημενος με τη θεραπεια του καρκινου με χατσαπουρι και τζονυ πρασινο.
γαμαγε και κατι μοντελα απο vk.com και club-flirt.com που τους δινεις 30% της εταιρειας real estate για να μοστραρουν τα βυζια τους.
πληρωνε με shift.
που να προλαβει να ερθει ο μαν?

σε ματριξ νομιζεις οτι ζει?

Μόνο Ταλισκερ πίνει ο Σαβ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αφού δεν έχεις ζωή ρε μαλάκα ...

Είσαι για ... βιβλιοκριτική ... και έχεις βάλει άβαταρ τον
Louis-Ferdinand Céline

στο μπουρδελο φόρουμ ... και σχολιάζεις βιβλία σαν αυτά που διάβαζε η μιμή ....


ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ !!!!!!!!!
Καμιά αλητεία δεν παίζει ;;;;;;;


:2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ηταν απασχολημενος με τη θεραπεια του καρκινου

Η αίσθηση του χιούμορ, είναι αντίστοιχη με την αίσθηση που έχει
ΟΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝ ΤΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ... ΜΕΝΕΙ ΜΕΝΙΔΙ ή ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ....



Ρε σκουπίδι ....

ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ , ΕΝΗΛΙΚΕΣ, ΤΗ ΛΕΞΗ ΚΑΡΚΙΝΟΣ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ;;;


Αν ο άλλος είπε ψέμα για κάτι τέτοιο , είναι καριόλης ...
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ...


Κανείς άνδρας δεν κάνει πλάκα με κάτι τέτοιο ....


κάτι καριολόπουστες που παίζουν ρε ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom