Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
εκείνο το post του σαβ , για τους μαλάκες του χαλανδρίου ... δεν θα ξεχαστεί ποτέ ...

πόνεσε πολύ και πλήγωσε ασυγχώρητα τα όνειρα ζωής .... και τα συμπλέγματα ανωτερότητας ....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσάκο σου έδειξε και το βαμμένο νύχι ο Σαβ ?

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=238750.0;attach=1252255;image[/img[/URL]]
[/quote]Εγώ δεν θα κρίνω αν το νύχι είναι του Σαββίδη ή όχι ή αν τα μαχαιροπίρουνα είναι δικά του αλλά έχω μιά απορία?Τα μαχαιροπίρουνα ή τουαλέτα και το μπάνιο είναι ένδειξη πλούτου? :jerking: :2funny:  εδώ ο άλλος ο φουκαράς επέμενε να βάλω φωτογραφία την τουαλέτα μου και το μπάνιο μου  :jerking: :2funny:.
   Γιά μένα ένδειξη πλούτου είναι να έχει κάποιος ακίνητα,ένα εισόδημα κάθε μήνα,ένα καλό αμάξι.Ένδειξη άνετης ζωής είναι να μην δουλεύει και να έχει την οικονομική άνεση να πάρει ότι θέλει.
  Τώρα να καυχιέται κάποιος ότι έχει πιρούνια  :2funny:ή ότι πήγε σε κάποιο ξενοδοχείο με πισίνα ή ότι έφαγε ένα πιάτο κατεψηγμένες γαρίδες είναι γιά  :2funny:
  Εμένα ο Σαββίδης δε μου άφησε κακή εντύπωση,το αντίθετο καλό παιδάκι μου φάνηκε.Τώρα αν η Bmw M6 ήταν δικιά του ή δεν ήταν ή αν έχει εκατομμύρια ή δεν έχει είναι δικό του θέμα.Πάντος δεν τον είδα να είναι φουκαράς.Και με μεγάλη μου ευχαρίστηση αν έρθω Ελλάδα θα τον συναντήσω αν έρθει στην Φυλής και το Μεταξουργείο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάντως μήτσο δεν θα αμφισβητήσεις ότι με ερωτεύονται και ... άνδρες !
Τόσο ελκυστικός και καυλιάρης είμαι !!!!
Σώγαμπροι από την κρήτη , βιβλιοφάγοι με πορσικά ....

κανείς δεν αντιστέκεται στη γοητεία μου !!!!!
Φαντάσου τι κάνω σε κακογαμημένες παντρεμένες !!!!!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάντως μήτσο δεν θα αμφισβητήσεις ότι με ερωτεύονται και ... άνδρες !
Τόσο ελκυστικός και καυλιάρης είμαι !!!!
Σώγαμπροι από την κρήτη , βιβλιοφάγοι με πορσικά ....

κανείς δεν αντιστέκεται στη γοητεία μου !!!!!
Φαντάσου τι κάνω σε κακογαμημένες παντρεμένες !!!!!!!!!
Πόρσε δεν είχε ποτέ του  :2funny:εδώ ρε δεν ήξερε πόσο καίνε τα μεγάλα αμάξια  :2funny:έλεγε εντελώς άσχετα νούμερα  :jerking: :2funny:Όποιος είχε τέτοιο αμάξι έστω και γιά 2-3 μήνες ξέρει πολύ καλά πόσο καίνε.Απλός αυτός δεν είχε ποτέ του  :2funny:Μου είχαν πει ότι παλιά σε πμ έγραφε ότι μοιραζε διαφημιστικά φιλάδια γιά να επιβιώσει  :headbang:.
 
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
ελα παιδια καλημερα τι εχουμε σημερα ?  :grin:
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
ρε τυποι, αυτο με τα μαχαιροπηρουνα δε το πιασα, ριξτε μια ξηγα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Να μας βάλεις ο Λάκης φωτογραφία το αριστερό του χέρι,να δούμε αν έχει βαμμένο νύχι.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Να μας βάλεις ο Λάκης φωτογραφία το αριστερό του χέρι,να δούμε αν έχει βαμμένο νύχι.
θα ειναι μαυρο τυπε αλλα οχι απο βερνικι απο μακα αν κρινω απο την φωτο με την σκελεα την κιτρινιασμενη και τη μινερβα την μπλουζα που ειχε ανεβασει που καποτε ηταν ασπρη  :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πάντως μήτσο δεν θα αμφισβητήσεις ότι με ερωτεύονται και ... άνδρες !
Τόσο ελκυστικός και καυλιάρης είμαι !!!!
Σώγαμπροι από την κρήτη , βιβλιοφάγοι με πορσικά ....

κανείς δεν αντιστέκεται στη γοητεία μου !!!!!
Φαντάσου τι κάνω σε κακογαμημένες παντρεμένες !!!!!!!!!
Τίποτα δεν κάνεις.
εσυ ενας μοναχικός πληγωμένος ανθρωπακος απο την πρώην του που φυλακίστηκε στο διαμερισματακι του,ξεχασμενος απο τη ζωή.
Κακογαμημενη ηταν σίγουρα η φακλανα πρώην σου για να σε σουταρει και να σε θαψει ζωντανο.
Η μονη σου παρηγοριά ρε Ταπερμαν είναι να μπαίνεις στο μπουρδέλα.κομ τα τελευταία 15 χρόνια για να λες φιδιες και να φαντασιωνεσαι ναζιστές στην εξουσία.
Της κοντης ψωλης,της φταίνε οι τρίχες!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
θα ειναι μαυρο τυπε αλλα οχι απο βερνικι απο μακα αν κρινω απο την φωτο με την σκελεα την κιτρινιασμενη και τη μινερβα την μπλουζα που ειχε ανεβασει που καποτε ηταν ασπρη  :2funny:

Κατουριέται πάνω του ο Λάκης;
Έχει προστάτη...δεν του σηκώνεται; :think:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
θα ειναι μαυρο τυπε αλλα οχι απο βερνικι απο μακα αν κρινω απο την φωτο με την σκελεα την κιτρινιασμενη και τη μινερβα την μπλουζα που ειχε ανεβασει που καποτε ηταν ασπρη  :2funny:

Αποδεικνύεις κάθε φορά , ότι τα τραβέλια της συγγρού , είναι πιο άνδρες από σένα ....
για αυτό και εδώ τακιμιάζεις μόνο με λούγκρες των τσοντοσινεμά ....

Το ξεφτιλόμετρο το έχεις τερματίσει .... κάτοχε μπράμπους , μ6 κτλ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ... ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ !!!!!!!!
:orchestra:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Λαλάκη,γαμάς καθόλου ρε μαλάκα;
Σου κάνει κου-κου; :think:
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Πόρσε δεν είχε ποτέ του  :2funny:εδώ ρε δεν ήξερε πόσο καίνε τα μεγάλα αμάξια  :2funny:έλεγε εντελώς άσχετα νούμερα  :jerking: :2funny:Όποιος είχε τέτοιο αμάξι έστω και γιά 2-3 μήνες ξέρει πολύ καλά πόσο καίνε.Απλός αυτός δεν είχε ποτέ του  :2funny:Μου είχαν πει ότι παλιά σε πμ έγραφε ότι μοιραζε διαφημιστικά φιλάδια γιά να επιβιώσει  :headbang:.
 

Καμία δουλειά δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να λες ψέματα, να είσαι ρατσιστής, να κερατωνεις την κοπέλα σου (την γυναίκα σου κερατωσε τη όσο θες αλλά την κοπέλα σου είναι ντροπή).
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πόρσε δεν είχε ποτέ του  :2funny:εδώ ρε δεν ήξερε πόσο καίνε τα μεγάλα αμάξια  :2funny:έλεγε εντελώς άσχετα νούμερα  :jerking: :2funny:Όποιος είχε τέτοιο αμάξι έστω και γιά 2-3 μήνες ξέρει πολύ καλά πόσο καίνε.Απλός αυτός δεν είχε ποτέ του  :2funny:Μου είχαν πει ότι παλιά σε πμ έγραφε ότι μοιραζε διαφημιστικά φιλάδια γιά να επιβιώσει  :headbang:.
 

Για την άλλη πουστάρα λέω ... ρε ... το μπράμπους ...

αυτός έχει μπράμπους , αμεγκε , μ6,  λαμποργκίνι
ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΔΕΛΦΙΣΤΙΚΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ....

διάβαζε και κούντερα ....
(υπάρχουν posts , αν χρειαστεί θα τα βάλω).

ΕΣΥ ΜΗΤΣΟ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ;;;

[size=16pt]Οι ρώσοι γαμιάδες λεφτάδες με τις λάμπο στην αγία πετρούπολη και τις ψηλές ξανθιές ...

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ;;;[/size]


Σαν την τρύπια , τον μπράμπους ;;;;;;;;

Διαβάζει και άρλεκιν , αλλά για εκείνα δεν γράφει εδώ.
Γράφει αλλού ..........
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ΕΣΥ ΜΗΤΣΟ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ;;;

Ψάχνεις στήριγμα στον Μήτσο ρε γελοίε,σαν τα παιδάκια.
Ο παππούς του Μητσάρα είχε ξεκωλιάσει-ξεκοιλιάσει τους προγόνους σου. :wanker: :wanker: :wanker:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Για την άλλη πουστάρα λέω ... ρε ... το μπράμπους ...

αυτός έχει μπράμπους , αμεγκε , μ6,  λαμποργκίνι
ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΔΕΛΦΙΣΤΙΚΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ....

διάβαζε και κούντερα .... τον αγαπημένο της ... μιμής !!!!
(υπάρχουν posts , αν χρειαστεί θα τα βάλω).

ΕΣΥ ΜΗΤΣΟ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ;;;

[size=16pt]Οι ρώσοι γαμιάδες λεφτάδες με τις λάμπο στην αγία πετρούπολη και τις ψηλές ξανθιές ...

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ... ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ;;;[/size]


Σαν την τρύπια , τον μπράμπους ;;;;;;;;

Διαβάζει και άρλεκιν , αλλά για εκείνα δεν γράφει εδώ.
Γράφει αλλού ..........
τραλαλακη εχω γραψει εγω καπου οτι εχω η ειχα μ6 μπραμπους πορσε μορσε?  :2funny:

ορσε μαλακα
1.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom