Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Περιμένω συχαριτήρια και για τρίτη φορά με τις μαλακίες που λέω
τι διαμαντι ειναι αυτο!
πως δεν το ειχα παρει  χαμπαρι τοσο καιρο?
για αυτο αλλαξε προφιλ,μεχρι να τον ξεσκεπασουν!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
μην κλαις καλη μου
εγω θα σε γαμησω οταν δεν θα ασχολουνται οι αλλοι
Έχεις σκεφτεί ποτέ να γαμήσεις καμιά γυναίκα ή το έχεις βγάλει από το μυαλό σου τελείως και γαμάς μόνο εδώ μέσα?
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Χαίρομαι που ξοδεύεις παραγωγικά τον χρόνο σου  :headbaning1: :headbaning2: :headbaning1:
δυστυχως το ουκρανικο χαρεμι μου δεν μπορει να παρει βιζα.
ευτυχως παρηγγειλα ενα ντουκι Φινλανδο για σακκο του μποξ και προπονουμαι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
καλα μη νομιζετε βεβαια οτι το προφιλ aegeanorg δεν εχει μικρα διαμαντακια

απο την περιοδο που δεν γαμουσε τη μις κοσμος και ειχε αγαμιες

Σφήνα ... .
Μόλις γύρισα από Κολοράντο!  Αρχιδόκαμπος σκέτος..  Μόνο 2 ημίμπαζα που τους την έπεσε όλο το μαγαζί..  Κάτι άλλο ελεύθερο δεν είχε αν και την μέρα οι δρόμοι Ίσως είναι οι πιο μονόδρομοι της Μεσογείου αυτές τις μέρες! Ψάχνωμασταν και 5-10 άτομα τι γίνεται και με το τίντερ που δεν ματσαρει κανένας!
Το μόνο καλό είναι πως πλάθουμε παχιές.."κασερόπιτες" για να τις προσφέρουμε στις Ουκρανίδες μουνάρες για να συνεχίσουν να είναι αυτές που είναι!
Η συνάντηση με τον αρχηγό θα είναι πυρηνική σύμπτυξη που θα απελευθερώσει τεράστια ..."ενέργεια" στα μαγαζιά του Κιέβου!!!
Θα υπάρξουν πολλά "αθώα" θύματα!!
:2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
τι διαμαντι ειναι αυτο!
πως δεν το ειχα παρει  χαμπαρι τοσο καιρο?
για αυτο αλλαξε προφιλ,μεχρι να τον ξεσκεπασουν!
Ακατέργαστο Τύπε! Δεν έχεις βρει τα καλύτερα!
Για να σε βοηθήσω μην πάθουν τίποτα τα ματάκια σου στο ψάξιμο έχω γράψει  πως είμαι κοντός ,χοντρός άφραγκος αγάμητος και πάνω απ'όλα βλάκας ...
Μολογώ χωρίς ξύλο ..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Ακατέργαστο Τύπε! Δεν έχεις βρει τα καλύτερα!
Για να σε βοηθήσω μην πάθουν τίποτα τα ματάκια σου στο ψάξιμο έχω γράψει  πως είμαι κοντός ,χοντρός άφραγκος αγάμητος και πάνω απ'όλα βλάκας ...
Μολογώ χωρίς ξύλο ..
και βλαχος
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
δυστυχως το ουκρανικο χαρεμι μου δεν μπορει να παρει βιζα.
ευτυχως παρηγγειλα ενα ντουκι Φινλανδο για σακκο του μποξ και προπονουμαι
Έχει καταργηθεί η βίζα! Τώρα περιμένουμε να βγει η Ουκρανία από τις κόκκινες χώρες λόγο κορονοιου !
Σου προτείνω να ακυρώσεις τη παραγγελία του Φιλανδού και να τον αντικαταστήσεις με Τούρκο! Η προπόνηση θα είναι καλύτερη!
Μιλάω εξ εμπειρίας ! Ψάξτο και θα το βρεις στο παλιό μου προφίλ! Ήταν στις αναφορές μου όταν ζούσα Γερμανία!   :hi:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ακατέργαστο Τύπε! Δεν έχεις βρει τα καλύτερα!
Για να σε βοηθήσω μην πάθουν τίποτα τα ματάκια σου στο ψάξιμο έχω γράψει  πως είμαι κοντός ,χοντρός άφραγκος αγάμητος και πάνω απ'όλα βλάκας ...
Μολογώ χωρίς ξύλο ..
ετσι τρελε μου.
γαμα τους ολους τους τουρκαλαδες.δουλευες Γερμανια?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ετσι τρελε μου.
γαμα τους ολους τους τουρκαλαδες.δουλευες Γερμανια?
Δεν θα στα πω και όλα στο σκονάκι, ψάξε και εσύ λιγο μύστη μου! :rockon:

* νήμα Βαρσοβίας έχω αναφέρει πολλές φορές τι έκανα Γερμανία
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Eπιβεβαιώνω Ροδίτη ποδοσφαιριστή-ντιτζει, το μυθικό πουλί στην προκείμενη από τη μύτη πιάστηκε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το ΄χε πει...Σαββίδη θα λέμε και θα κλαίμε. :-( :-( :-( :-(
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τύπε ... το να βρεις μια ακριβή βότκα στο google , είναι εύκολη υπόθεση για όλους.
Αυτά έκανε και  ο Σαβ. Μου πρότεινε .... beluga .

Μου αρέσει η καλτίλα, για αυτό πίνω φθηνές βότκες.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ , να έμπαινε κάποιο στοιχηματάκι ...

να έβαζε κάποιος σε κουρτίνα στα κρυφά βότκα σκέτη σε πλαστικά ποτήρια
ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΑΝ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΓΛΗ ....


Να δούμε αν θα αναγνώριζαν τη μοσκό , από τη μπελούγκα και τη κρεμλίν
ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΩΝ ΚΛΑΡΙΝΟΜΟΥΣΑΤΩΝ και βιζιτομπαρόβιων ξεκωλιδίων του ίνστα
μπελβεντέρε ...........


Εκεί και χαρτί θα άλλαζε χέρια και θα γέλαγαν άπαντες οι παρευρισκόμενοι ....
Aυτή στην έβαλα γιατί μου αρέσει και την πίνω τακτικά. Όχι για ποζεριά. Αλλά τιμώ και δροσίζω το λαρύγγι μου και με τις άλλες, που πολλοί τις θεωρούν υποδεέστερες. Επειδή πίνω χρόνια βότκα, προσυπογράφω όσα λες. Όχι μονον δε θα καταλάβαιναν τι πίνουν, αλλά και Αεροφλότ βότκα να τους έβαζες σε μπουκάλι Μπελβεντέρε, θα την εύρισκαν γευστικό αριστούργημα. Χώρια οι γελοίοι ποζεράδες που σε κάθε τραπέζι πίστα, γαλαρία, πατάρι, βάζουν Μπελβεντέρε και Γκρέυ για να κάνουν εντύπωση στα θήλεα που συνοδεύουν. Πραγματικά θα βγάζαμε άκοπο μεροκάματο.

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Eπιβεβαιώνω Ροδίτη ποδοσφαιριστή-ντιτζει, το μυθικό πουλί στην προκείμενη από τη μύτη πιάστηκε.
Άσε ο Τσίου έχει homework  :jerking: τώρα! Θα μας γράψει πτυχιακή όταν διαβάσει 300+ σελίδες glock!  :2funny:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Πως ειστε τοσο σιγουροι οτι ο τυπος μιλαει Ρωσικα η εστω Ουκρανικα ? που ειναι το ιδιο και δεν χρησιμοποιει κανα τρανσλειτ  :huh: :think:

Περαν απο ακριβες βοτκες και ακριβα ουισκια που εδειξε ο τυπος θα σας φερει και το καλυτερο τσιπουρο απ το Φιερι της Αλβανιας γιατι εδω δεν βρηκε κατι καλο  :S :S :S :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο εξελληνισμενος Αλβανος που παει να το παιζει ρωσοποντιος :think: :2funny: :2funny: :2funny:


και θα χωσει και ενα προντιτζι κανα σμακ μαι μπιτσαπ ξερω γω η Αλβανιδα 1 γενιας μεγαλωμενη στην Ελλαδα που προσπαθει να γινει ρωσοποντια  :2funny: :2funny: :vomit:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Διχασμένη πρωσοπικότητα είναι ο Σαν βίδες με σχιζοφρένια και έντονες ομοφυλοφιλικές τάσεις!

Λες να ειναι απο αυτους τους  :effemine: που τους αρεσει να γυαλιζουν το πομολο αλλα νιωθουν ενοχες και για αυτο βριζουν ολους τους πουστηδες;

Επισης ο Σαβ μου πικεριζε παρα πολυ εντονα.. Ειχα σκεφτει να φτιαξω νημα αλλα βαριομουν τα σεντονια..

- Μοναχικοτητα
- Μισογυνισμος
- Απεχθεια Ελληνιδων (Σαβ: μονο οι Σλαβες ειναι καλες γκομενες)
- Δεν εκανε ποτε σχεσεις
- Γαμουσε μονο επι πληρωμη  (ο ενας μεταξι ο αλλος ακριβες βιζιτες)
- Εβριζε/απαξιωνε τους παντες

Ο ενας ειχε φτιαξει λογαριασμο κ καλα γκομενας και ο αλλος εβαψε το νυχι του για να το παιξει γκομενα.

Η μονη διαφορα τους ηταν τα λεφτα που (δεν) ειχε ο Σαβ. Επιτιμος πικεριστης για μενα.

Παντως θα με ενδιεφερε μια γραφικη συγκριση της συχνοτητας γραφης του πικερ και του Σαβ..
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Λες να ειναι απο αυτους τους  :effemine: που τους αρεσει να γυαλιζουν το πομολο αλλα νιωθουν ενοχες και για αυτο βριζουν ολους τους πουστηδες;

Επισης ο Σαβ μου πικεριζε παρα πολυ εντονα.. Ειχα σκεφτει να φτιαξω νημα αλλα βαριομουν τα σεντονια..

- Μοναχικοτητα
- Μισογυνισμος
- Απεχθεια Ελληνιδων (Σαβ: μονο οι Σλαβες ειναι καλες γκομενες)
- Δεν εκανε ποτε σχεσεις
- Γαμουσε μονο επι πληρωμη  (ο ενας μεταξι ο αλλος ακριβες βιζιτες)
- Εβριζε/απαξιωνε τους παντες

Ο ενας ειχε φτιαξει λογαριασμο κ καλα γκομενας και ο αλλος εβαψε το νυχι του για να το παιξει γκομενα.

Η μονη διαφορα τους ηταν τα λεφτα που (δεν) ειχε ο Σαβ. Επιτιμος πικεριστης για μενα.

Παντως θα με ενδιεφερε μια γραφικη συγκριση της συχνοτητας γραφης του πικερ και του Σαβ..
Για να είμαστε δίκαιοι αν κάποιος έκανε κριτική στις Ελλεινίδες για όλα τα γνωστά που τους καταλογίζουμε, του την έπεφτε πολύ άσχημα(κριτική επιτρεπόταν μόνο απο τον ίδιο)!
Έλεγε πως υπάρχουν τυπάκια Ελληνίδες που μπορείς να περάσεις καλά  με συνοδεία σεντονιού  για τα χάλια των αντρών!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom