Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Για ζήτα όμως και από τον Μπούφο να μας δείξει τι γαμάει...? :think:

Το πουλί όμως είναι καλόψυχος άνθρωπος και πάνω από όλα φιλελεύθερος δεξιός, υπέρμαχος της ελεύθερης αγοράς
και πολέμιος του κρατισμού που κατέστρεψε την ελλάδα !!!!!!!


[size=12pt]τη ΝΔ την ψηφισαμε και θα την ξαναψηφισουμε :

επειδη εκλεισε τις επιχειρισεις των πιο αχρηστων απο τους φοροφυγαδες ελ. επαγγελματιες[/size]
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ποιος ειναι ο μπουφος?
και τι γαματε?
Αυτός είναι ο Μπούφος! Τι γαμάει ας μας δείξει...

Ο ΜΠΟΥΦΟΣ

Καμμένο εγκεφαλικά άτομο με ύφος θολοκουλτουριάρη, που την έβγαζε για πολλά χρόνια στα τραπεζάκια της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ και τις νομαρχιακές γλείφοντας για μεταπτυχιακό και διορισμό! Στα τραπεζάκια έκανε άπειρες συζητήσεις του φραπέ και κάθε φορά που πέταγε μια σκυλοσοφία το συνδύαζε και με έναν κύκλο καπνού , ομολογουμένως καλού! Στα τραπεζάκια σε ακροατήριο τύπου Αλεξ και Μπαρόκ είχαν πέραση αυτά που έλεγε αλλά οι ξανθιές μουνάρες δαπήτισες δεν συγκινούνταν ίσως διότι κάπως γυναικόφερνε  και το στυλάκι του ήταν ανάλαφρο!
Στη πορεία με κάποιο βύσμα ήρθε στρατό στη Ρόδο, σε ένα νησί που τότε γαμούσαν ακόμα και οι σκουπιδιάρηδες ωραία μικρά σκανδιναυικά μουνάκια κι αυτός κατάφερε να βλέπει μουνί μόνο στις γριές του Αγίου Φανουρίου πληρώνοντας 40ευρα για ένα γαμήσι στα γρήγορα!
Στη πορεία, ως βυσματικός υπάλληλος πλέον στη παγκόσμια πρωτευουσα την Αθήνα και χωρίς να έχει ιδέα τι παίζει εξωτερικό έχει βρει νόημα στη ζωή του στο ΜΠΟΥ.ΚΟΜ  κυνηγώντας ναζί, φασίστες, απογόνους ταγματασφαλιτών και μάγισσες έχοντας μια μπροσούρα με φιλοσοφικές φράσεις διάσημων φιλοσόφων όπως ο Κλαουσεβιτσ, ο κομφούκιος, ο Νίτσε, ο Γκάντι, ο Μπουκόφσκι και διάφοροι άλλοι που το προμηθεύτηκε απο το βιβλιοπωλείο της γειτονιάς του και το ανοίγει όταν στριμώχνεται!
Έιναι και τόσο νάρκισσος που νομίζει πως τα γράφει τόσο γαμάτα που κάθε φορά που δημοσιεύει μήνυμα , τον διαπερνά μια αίσθηση ηδονής και μετά πάει σε κανένα πηδηχτήριο να δει τι είναι γυναίκα! 
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Λαθος κανεις εδω , ο aegeanorg δεν ειναι παπατζης αν και δεν εχουμε γνωριστει απο κοντα ...
εχουμε κοινο γνωστο/φιλο που μου το εχει επιβεβαιωσει ,μπορεις να του προσαψεις αλλα αν θες οχι ομως αυτο

the biggest ever papatzis :grin: μιας και τους αναφερεις ηταν αυτος παντως ... απλα ΘΕΟΣ :2funny:

Βασικα το ειχα καταλαβει/ανακοινωσει πρωτος και συμφωνησες  ;)
Έτσι ακριβώς έγινε φίλε Τάσσο :hi:

Καλά από παπατζήδες εδώ μέσα άλλο τίποτα! Και τι δεν έχουμε διαβάσει ! Θυμάσαι τις τρακαρισμένες φερραρι και κάτι φωτογραφίες από διαμερίσματα και μερσεντες προς πώληση στη Μολδαβία  :2funny:? Και πόσους άλλους!
:2funny
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ψάξε 2-3 ώρες ακόμα τον παλιό μου λογαριασμό να βρεις τίποτα πιο πιασάρικο... Αυτό δεν φτουραει   :P
ενα λεπτο εψαξα στην πρωτη σελιδα,βρηκα κατι αξιολογο.
εχεις γραψει πολλα και βαριεμαι.
δεν ειναι σαββιδικου επιπεδου,σαββιδιζουν βεβαια.
τωρα που αποχωρησε ο Σαβμαν μπορεις να προσπαθησεις να αναπληρωσεις το κενο.
μισσιον ιμποσιμπλ θα μου πεις,αλλα το γομαρι Φινλανδο σαμπως ηταν πιο ευκολο να τον ξαπλωσεις με μια κινηση Μπρους Λι?
παραμονευε ο μπαμπεσης να πας τουαλετα για να σου φαει το γυναικακι,που να ηξερε με ποιον τα εβαλε!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ενα λεπτο εψαξα στην πρωτη σελιδα,βρηκα κατι αξιολογο.
εχεις γραψει πολλα και βαριεμαι.
δεν ειναι σαββιδικου επιπεδου,σαββιδιζουν βεβαια.
τωρα που αποχωρησε ο Σαβμαν μπορεις να προσπαθησεις να αναπληρωσεις το κενο.
μισσιον ιμποσιμπλ θα μου πεις,αλλα το γομαρι Φινλανδο σαμπως ηταν πιο ευκολο να τον ξαπλωσεις με μια κινηση Μπρους Λι?
παραμονευε ο μπαμπεσης να πας τουαλετα για να σου φαει το γυναικακι,που να ηξερε με ποιον τα εβαλε!
εχω κανει εγω homework δεν χρειαζεται
τα εχω σωσει σε word θα βγαινουν ενα ενα
θα πεσει πολυ γελιο με τον μαλακα τον κωλοβλαχο
το προφιλ glockperfection εχει παρα πολυ ζουμι

και καλως καταλαβες οτι σαββιδιζει απο το πρωτο μηνυμα μου διαβασες
γαμουσε γκομενα υπερμουνο και μολις πηγε ενας φινλανδος ντουλαπα να την πειραξει, ο κωλοβλαχος τον αρχισε στο βαρατε και τον εκανε αλογο στο ξυλο
εχει πολλα ακομα με αγαμιες κλπ
θα γελασουμε πολυ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ενα λεπτο εψαξα στην πρωτη σελιδα,βρηκα κατι αξιολογο.
εχεις γραψει πολλα και βαριεμαι.
δεν ειναι σαββιδικου επιπεδου,σαββιδιζουν βεβαια.
τωρα που αποχωρησε ο Σαβμαν μπορεις να προσπαθησεις να αναπληρωσεις το κενο.
μισσιον ιμποσιμπλ θα μου πεις,αλλα το γομαρι Φινλανδο σαμπως ηταν πιο ευκολο να τον ξαπλωσεις με μια κινηση Μπρους Λι?
παραμονευε ο μπαμπεσης να πας τουαλετα για να σου φαει το γυναικακι,που να ηξερε με ποιον τα εβαλε!
Πωπω μου θύμησες ιστορία  του  2004 στο Κουόπιο!  Τότε είμουν 20άρης και είχα πάει Φιλανδία σε μια γκόμενά! Είχα πλακωθεί στο ξύλο με έναν Φιλανδό γιατί κάθησε δίπλα από τη δικιά μου στο κλάμπ!
Πιτσιρικάδες είμασταν τότε Τύπε..  :2funny:

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Πωπω μου θύμησες ιστορία  του  2004 στο Κουόπιο!  Τότε είμουν 20άρης και είχα πάει Φιλανδία σε μια γκόμενά! Είχα πλακωθεί στο ξύλο με έναν Φιλανδό γιατί κάθησε δίπλα από τη δικιά μου στο κλάμπ!
Πιτσιρικάδες είμασταν τότε Τύπε..  :2funny:
ητανε εκεινο το καλοκαιρι που ειχες αγορασει για πρωτοχρονιατικο δωρο τη φερραρι, μηνας νοεμβριος ητανε οτι ειχε αρχισει ο θερισμος
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εχω κανει εγω homework δεν χρειαζεται
τα εχω σωσει σε word θα βγαινουν ενα ενα
θα πεσει πολυ γελιο με τον μαλακα τον κωλοβλαχο
το προφιλ glockperfection εχει παρα πολυ ζουμι

και καλως καταλαβες οτι σαββιδιζει απο το πρωτο μηνυμα μου διαβασες
γαμουσε γκομενα υπερμουνο και μολις πηγε ενας φινλανδος ντουλαπα να την πειραξει, ο κωλοβλαχος τον αρχισε στο βαρατε και τον εκανε αλογο στο ξυλο
εχει πολλα ακομα με αγαμιες κλπ
θα γελασουμε πολυ
Το homework ήταν με το ένα  :jerking: ή με τα δύο  :jerking2: ?
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πωπω μου θύμησες ιστορία  του  2004 στο Κουόπιο!  Τότε είμουν 20άρης και είχα πάει Φιλανδία σε μια γκόμενά! Είχα πλακωθεί στο ξύλο με έναν Φιλανδό γιατί κάθησε δίπλα από τη δικιά μου στο κλάμπ!
Πιτσιρικάδες είμασταν τότε Τύπε..  :2funny:
Ωραιος ο Γιουβεσκουλας!


Ετσι φτάνουμε στο σημείο που η τύπισα έκανε το μεγα σφάλμα αν ποτέ ήθελε κάτι απο εμένα(πούτσο+μονιμη κατοικία στον Παραδεισο+χρήμα). Αρχές του έτους πήρε 4 φίλες να πανε Τουρκία παρα τις αρνητικές προτροπές μου!Όταν γύρισε μου είπε πως την διώξαν απο τη δουλεια και μου ζήτησε να έρθει για να ξεφύγει απο τα προβληματά της! Και εδώ μάλλον θα ακούσω πολλά αλλά η απαντησή μου ήταν η εξής: ¨If u have Greek boyfriend and u respect him u never go to Turkey" διότι υπάρχει και κάτι που ονομάζεται ψυχή και μάλιστα Ελληνική). Με αυτό λοιπόν το τυχαίο γεγονός την έχασα(την γλύτωσα)!
Η σχέση μου όμως με την χώρα δεν τελειώνει όμως το αντίθετο μάλλον! Ο θεός αγαπά τον κατεργάρη αλλά και τον νοικοκύρη και ρέφαρα το σνόμπ της...Όπως έχεται πει δασκαλε στις γυναικοπαρέες του Κιέβου πρέπει να συζητούνται ολα ετσι ο "φακελός" μου πρέπει να ήταν θετικός στην παρέα της...
Οταν ήρθαν οι φίλες της διακοπές αυτό το καλοκαίρι μου πάσσαραν μια άλλη ομοεθνή τους απο Κίεβο που έκανε μόνη της διακοπές στο ξενοδοχείο τους!
Η νέα κορασίς(A τύπου) είναι το αντίθετο της πρώτης μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου (99,99% πιθανότης)! Είναι απο αυτές που λέτε σπίτι-δουλειά-σπίτι και δεν τις βρίσκεις στα κλαμπ (0,001 πιθανότις υπάρξεως)!
Το ραντεβού μας με την καινούρια ειναι σε ένα μηνα! Εύχομαι να μην κούρασα και για τους φανατικούς του θρέντ ελπίζω το ανάγνωσμα να ήταν ευχάριστο και άκρως καλοκαιρινό εν μέσω γενικής μιζέριας εις την χώρα μας και πιθανώς σε κάποιους να ειναι μια πριγραφή μιας παρόμοιας κατάστασης που βίωσαν η πιθανώς να βιώσουν!
Παρακαλώ τους πρεσβυτέρους της σχολής εις νουθετείαν εάν χρήζει, προς  βαθύτεραν γνώση της συμπεριφοράς των Ουκρανίδων!

 
εχει οντως πολυ ψωμι το προφιλ!
Ή μαλλον πολυ τσεμπουρεκ!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
υπάρχει και υποστηρικτικό υλικό των ιστοριών?
εγραψαν οι cuopio times για το περιστατικο
η Ουκρανη μετα το ¨If u have Greek boyfriend and u respect him u never go to Turkey" αυτοκτονησε,οποτε ας το αφησουμε
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
υπάρχει και υποστηρικτικό υλικό των ιστοριών?
δυστυχως οχι πολυ

ο κωλοβλαχος ηταν πιο πονηρος απο βαλκανιο φουκαρα και σαββιδη και δεν ανεβαζε πολλες φωτο και βιντεο για να μη γινει σωβρακο
ειναι μονο στο μπλα μπλα
α εχει και 2-3 ατομα εδω μεσα που λογικα πρεπει να εχουν μιλησει με PM και επιβεβαιωνουν ο,τι λεει
"πεταει ο γαιδαρος" λεει ο κωλοβλαχος, βγαινει κι ο αλλος και λεει "ναι πεταει τον ειδα κι εγω"

αλλα αμα κατσεις και διαβασεις τις ιστοριες του φαινεται απο χιλιομετρα οτι ειναι ποιητης φανφαρας
εντωμεταξυ μετα απο καιρο ξεχναει τι εχει πει και λεει αντιθετα
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Και εσύ έχεις δίκιο σε αυτά που έγραψες πριν λίγο και ισχύουν ακριβώς! Κι εγώ μίλησα για εσχάτη των περιπτώσεων! Βεβαια οπως λες ο καθένας αντιλαμβάνεται διαφορετικά τη περίπτωση!Πολύ λόγος έγινε τελικά!
Οι προσωπικες επιθέσεις είναι περριτές!Δεν είμαι μυθομανής και πιστεύω πως όλα έχουν την σχετικότητά τους!
να το λεει ξεκαθαρα ο ανθρωπος
πολυ δυνατο προφιλ
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
υπάρχει και υποστηρικτικό υλικό των ιστοριών?

Τζόναρε καλώς ήρθες στην εποχή της ψηφιακής πραγματικότητας. Αν είσαι λαγωνικό κάνε έρευνα να δεις που είναι η αλήθεια που την είχα δει τελευταία φορά στους Sex Pistols. Έτσι είναι οι ιντερνετικές κοινότητες, θέλει πολύ ψάξιμο για να βρεις ποιος είναι ο παπατζής και ποιος ο ορίτζιναλ.

Περιμένω thread (αν δεν υπάρχει ήδη) με ξεμπροστιάσματα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
α εχει και 2-3 ατομα εδω μεσα που λογικα πρεπει να εχουν μιλησει με PM και επιβεβαιωνουν ο,τι λέει
Έχω συναντηθεί με πάνω από 10 μέλη εδώ μέσα και μόνο 2-3 είναι όσοι με έχουν δει στη Ρόδο! Και ποτέ δεν κρύφτηκα!
Εσύ πέρα από τον van Pousten έχεις συναντήσει κάποιον?
Γιατί δεν έστειλες πμ με τηλέφωνο στον Σαβ εκείνο το βράδυ?  Εδώ υπέγραφες συμβόλαια με δάνεια για 15 χρόνια χωρίς να διαβάζεις τους όρους για να μιλήσεις σε γυναίκα που δεν γυρίζει να σε κοιτάξει καμία  και σε πείραξε να έχει ο Σαβ το τηλέφωνό σου?
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Έχω συναντηθεί με πάνω από 10 μέλη εδώ μέσα και μόνο 2-3 είναι όσοι με έχουν δει στη Ρόδο! Και ποτέ δεν κρύφτηκα!
Εσύ πέρα από τον van Pousten έχεις συναντήσει κάποιον?
Γιατί δεν έστειλες πμ με τηλέφωνο στον Σαβ εκείνο το βράδυ?  Εδώ υπέγραφες συμβόλαια με δάνεια για 15 χρόνια χωρίς να διαβάζεις τους όρους για να μιλήσεις σε γυναίκα που δεν γυρίζει να σε κοιτάξει καμία  και σε πείραξε να έχει ο Σαβ το τηλέφωνό σου?
μην κλαις καλη μου
εγω θα σε γαμησω οταν δεν θα ασχολουνται οι αλλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom