Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
πες τα μεγαλε!
μονο εσυ βαζεις ντοκουμεντα απο θεομουνα!
μια νυχτα απο τη ζωη σου,ολοκληρη δικη τους

Εγώ είμαι 20 χρόνια στο παίγνιο.Δεν μπορεί ο άλλος ετσι εύκολα να φτάσει σε αυτό το επίπεδο.Θελει πολλές ωρες πτήσης.
Ημουνα στρατό και οταν οι άλλοι φαντάροι ψωλαρμενίζανε εγώ διάβαζα τσεχικα για να ξεχυθω στα μουνολιβαδα.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ψαχτηκε στο tineye η φωτο;
ο aegeanorg στην πραγματικη του ζωη ειναι πιο σαπιος κι απο τα νουμερα που φερνει η αννιτα πανια
εχει φαει θερμοπυρηνικες χυλοπιτες και σκατο με το κουταλι απο τις συμπατριωτισσες του ροδιτισσες απο το νηπιαγωγειο μεχρι τωρα που πηρε 30 χρονων μαντραχαλος
ως glockperfection εσκουζε που δεν εχει βρει ποτε του γκομενα ουτε ροδιτισσα ουτε φοιτητρια
παει με αλβανους παρεα στις παραλιες μπας και πετυχει καμια χοντρη φινλανδη να βρεξει κι αυτος ο αλλοιμονος το πουτσοκεφαλακι του
ενταξει ρε,μπορει να ειναι απλα τυχαιο το γεγονος οτι απο τοτε που σταματησε να ποσταρει ο γκλοκπερφεξιον,αρχισε ο ετζιανοργκ
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγώ είμαι 20 χρόνια στο παίγνιο.Δεν μπορεί ο άλλος ετσι εύκολα να φτάσει σε αυτό το επίπεδο.Θελει πολλές ωρες πτήσης.
Ημουνα στρατό και οταν οι άλλοι φαντάροι ψωλαρμενίζανε εγώ διάβαζα τσεχικα για να ξεχυθω στα μουνολιβαδα.
Α ρε τιτανα του πουτσωματος!
γαμα τις τρελε μου!
σε θελω παντοδυναμο!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ΑΚΑΠΟΕΙΡΑ - ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΣ - ΣΑΒΒΙΔΗΣ

το τριπτυχο των αισωπων που εχουν πρηξει μπαλες με υποτιθεμενα κατορθωματα, δηθεν μοντελογκομενες και να χαμε να λεγαμε
ολοι τους ποσταραν ψευτικες φωτο παρουσιαζοντας τες ως δηθεν γκομενες μεχρι που εγιναν σωβρακο

κολλητος τους ο aegeanorg

ο τεταρτος της παρεας των πινοκιο που εχει σωθει μεχρι στιγμης μονο και μονο επειδη δεν εχει ποσταρει φωτο με υποτιθεμενη γκομενα για να ξεφτιλιστει κι αυτος
εγραφε οτι σκαει με καμπριο αμαξι στα nightclub της ροδου και κατεβαζει απο διπλα τη ρωσιδα μοντελο που γαμαει ενω στην πραγματικοτητα ειναι κλεισμενος σε καποια υπογα εστιατοριου και πλενει ολο το καλοκαιρι ταψια και κατσαρολικα
και ειναι και σαν ασβος στη μαπα ο ντενεκες ο γυφταρμας ο λιμας
Οι διαφορές μας θα λυθούν ωραία πολιτισμένα και σοβαρά στον ετήσιο διαγωνισμό Μαλακίας του site όπου εκεί τα μέλη που διαβάζουν θα κρίνουν με τη ψήφο τους την σοβαρότητα του καθενός!
Να θυμίσω πως πρόπερσι ήσουν φιναλίστ και εστεμμένος δεύτερος ΜΑΛΑΚΑΣ του σάιτ πίσω από τον Pussy Waggon! Πέρσι στους ομίλους σώθηκες τελευταία στιγμή αλλά και πάλι τον ΑΚΑ τον ξεπέρασες σε ψήφους ΜΑΛΑΚΙΑΣ

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

α/α   ΟΜΙΛΟΣ C'   ΨΗΦΟΙ
1   Jhonny64   65
2   pentagiotissa   62
------------------------------
3   το πουλί   61
4   Souker   49
5   dimitrakis29   34
6   Kman2   32
7   Hristidis 7   21
8   dmtrsxxx   15
  SYNOLO   339

Όσο για το ξεμπρόστιασμα που θέλεις να μου κάνεις, είναι λίγο δύσκολο ασχέτως του ότι έχω ποστάρει κατά καιρούς πολλές γκόμενες! Μια μουνάρα παντρεμένη Πολωνέζα μάλιστα την είχα βγάλει στη Πολωνία μπροστά στα μάτια ενός Moderator με πολύ σοβαρή παρουσία στο φόρουμ που το έχει επιβεβαιώσει!
Πέρα απο αυτό έχω συναντηθεί με πολλά μέλη και μπορούν να επιβεβαιώσουν του λόγου το αληθές!
Θα τα πούμε σε ένα μήνα στον διαγωνισμό!  
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Οι διαφορές μας θα λυθούν ωραία πολιτισμένα και σοβαρά στον ετήσιο διαγωνισμό Μαλακίας του site όπου εκεί τα μέλη που διαβάζουν θα κρίνουν με τη ψήφο τους την σοβαρότητα του καθενός!
Να θυμίσω πως πρόπερσι ήσουν φιναλίστ και εστεμμένος δεύτερος ΜΑΛΑΚΑΣ του σάιτ πίσω από τον Pussy Waggon! Πέρσι στους ομίλους σώθηκες τελευταία στιγμή αλλά και πάλι τον ΑΚΑ τον ξεπέρασες σε ψήφους ΜΑΛΑΚΙΑΣ

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

α/α  ΟΜΙΛΟΣ C'  ΨΗΦΟΙ
1  Jhonny64  65
2  pentagiotissa  62
------------------------------
3  το πουλί  61
4  Souker  49
5  dimitrakis29  34
6  Kman2  32
7  Hristidis 7  21
8  dmtrsxxx  15
  SYNOLO  339

Όσο για το ξεμπρόστιασμα που θέλεις να μου κάνεις, είναι λίγο δύσκολο ασχέτως του ότι έχω ποστάρει κατά καιρούς πολλές γκόμενες! Μια μουνάρα παντρεμένη Πολωνέζα μάλιστα την είχα βγάλει στη Πολωνία μπροστά στα μάτια ενός Moderator με πολύ σοβαρή παρουσία στο φόρουμ που το έχει επιβεβαιώσει!
Πέρα απο αυτό έχω συναντηθεί με πολλά μέλη και μπορούν να επιβεβαιώσουν του λόγου το αληθές!
Θα τα πούμε σε ένα μήνα στον διαγωνισμό! 
τελικα εισαι ο γκλοκπερφεξιον?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ενταξει ρε,μπορει να ειναι απλα τυχαιο το γεγονος οτι απο τοτε που σταματησε να ποσταρει ο γκλοκπερφεξιον,αρχισε ο ετζιανοργκ
Δεν το έκρυψα ποτέ πως είμαι ο Glock! Το είχα ανακοινώσει πως άλλαξα νικ!  :hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ΑΚΑΠΟΕΙΡΑ - ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΣ - ΣΑΒΒΙΔΗΣ


ο τεταρτος της παρεας των πινοκιο που εχει σωθει μεχρι στιγμης μονο και μονο επειδη δεν εχει ποσταρει φωτο με υποτιθεμενη γκομενα για να ξεφτιλιστει κι αυτος
Έλα ψωλοβρόντη μου... κάτσε ψάξε όσο θέλεις!

Επιδή έχω κέφια κάνω δώρο στο φόρουμ τη παντρεμένη της Κρακοβίας!Μπορεί και ο Φιντέλ να επιβεβαιώσει την ενδυμασία αν πήγε να τη βρεί με τις φίλες της εκεί που του είπα!!
Ακόμα και η πιρφοροκρακοβία μπορεί να είναι λίρα εκατό!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καλη η Πολωνεζα χωρις προσωπο αλλα σαν τα αλογα του Σαββιδαρου δεν είναι φιλε μου.
Δεν διεκδικώ την δόξα του Sav!!! :2funny: Ο καθένας στα κυβικά του! :hi: Για ζήτα όμως και από τον Μπούφο να μας δείξει τι γαμάει...? :think:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καλη η Πολωνεζα χωρις προσωπο αλλα σαν τα αλογα του Σαββιδαρου δεν είναι φιλε μου.

Η τελευταία που τον παρακαλούσε ....
image

image
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
τι γίνεται ρε παιδιά, όλο γαμήσια και γκομενάρες διαβάζω... :S

τρελα γαμησια σου λεω,αλλοι γαμανε τη μιση ανατολικη ευρωπη ιντερνετικα,αλλους τους κανουν βολτες με ελικοπτερα γκομενες.
βρεχει πουτσες και εκατομμυρια και σε αυτο το νημα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
ΑΚΑΠΟΕΙΡΑ - ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΣ - ΣΑΒΒΙΔΗΣ

το τριπτυχο των αισωπων που εχουν πρηξει μπαλες με υποτιθεμενα κατορθωματα, δηθεν μοντελογκομενες και να χαμε να λεγαμε
ολοι τους ποσταραν ψευτικες φωτο παρουσιαζοντας τες ως δηθεν γκομενες μεχρι που εγιναν σωβρακο

κολλητος τους ο aegeanorg

ο τεταρτος της παρεας των πινοκιο που εχει σωθει μεχρι στιγμης μονο και μονο επειδη δεν εχει ποσταρει φωτο με υποτιθεμενη γκομενα για να ξεφτιλιστει κι αυτος
εγραφε οτι σκαει με καμπριο αμαξι στα nightclub της ροδου και κατεβαζει απο διπλα τη ρωσιδα μοντελο που γαμαει ενω στην πραγματικοτητα ειναι κλεισμενος σε καποια υπογα εστιατοριου και πλενει ολο το καλοκαιρι ταψια και κατσαρολικα
και ειναι και σαν ασβος στη μαπα ο ντενεκες ο γυφταρμας ο λιμας
Λαθος κανεις εδω , ο aegeanorg δεν ειναι παπατζης αν και δεν εχουμε γνωριστει απο κοντα ...
εχουμε κοινο γνωστο/φιλο που μου το εχει επιβεβαιωσει ,μπορεις να του προσαψεις αλλα αν θες οχι ομως αυτο

the biggest ever papatzis :grin: μιας και τους αναφερεις ηταν αυτος παντως ... απλα ΘΕΟΣ :2funny:


Δεν το έκρυψα ποτέ πως είμαι ο Glock! Το είχα ανακοινώσει πως άλλαξα νικ!  :hi:
Βασικα το ειχα καταλαβει/ανακοινωσει πρωτος και συμφωνησες  ;)
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
aegeanorg = αρχαγγελιτης μαυριδερος κωλοβλαχος που δεν εχει πιασει ουτε χερι ροδιτισσας 30 χρονια και περιμενει να γαμησει καμια βαρελω φινλανδη τα καλοκαιρια

κολλητος φιλος ολων των ψευταραδων του σαη που ξεφτιλιστηκαν και αυτοδιαγραφηκαν

πες μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Pre Έλληνα
Ευχαριστώ για τα συχαριτήρια

Δεν μου λές...τι θα κάνω εγώ (ή κάποιος άλλος συμπατριώτης) τώρα που πάω Κίεβο και δει κανένας χαζοιταλιάνος ή Τούρκος τη δικιά μου και νομίσει "να μια γκόμενα που γυρνάει με Μεσογειακούς,παμε να την φάμε απο τον μαλάκα" και της την πέσει όταν πάω τουαλέτα στη καφετέρια ή στο Club!? Και αυτό μου έχει τύχει έτσι ακριβώς στη Φιλανδία με ένα γομάρι Φιλανδό που στο τέλος τις έφαγε και μου ζητούσε συγνώμη!Είναι ακραία σενάρια αλλά πρέπει να είμαστε έτοιμοι και για το χειρότερο!
Το θέμα πάντος έχει λήξει! Δεν νομίζω να χρειάζεται περαιτέρω αναφορά!

δεν ξερω τι λετε, ο γκλοκπερφεξιον γαμαει και δερνει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom