Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ποσο σε ζηλεύω!
Παίχτηκε τουζα με μοντελακια?

Δυστυχως όχι,γιατί θελανε τον Σαβ μόνο.

Μου μίλησε όμως για τις μελλοντικές επιχειρηματικες κινήσεις του.
(Περαιτερω ινφο στην 2η σελίδα του νήματος)
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ετοιμάζει μεγάλο project στο δήμο Αχαρνών.
Δεν μπορώ να πω πολλά για την ώρα.
Το μόνο που μπορώ να αποκαλύψω είναι ότι θα χτίσει τον πρώτο ουρανοξύστη από τσιμεντόλιθους
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.961
Πόντοι
2.356
Σταματήστε επιτέλους να συκοφαντείτε το Ρωσοπόντιο Πρίγκιπα!
Τοση ζήλεια πια!
Συγνωμη δεν θα αυθαδιασω ποτε ξανα  :grin:

ΥΓ. Αναλυσεις σε βαθος για το συστημα του Μπλοκ και την συμπεριφορα των γυναικων του γραφτηκαν πριν μια δεκαετια περιπου στο μπου ,με στρωτη γραφη και στην καθαρευουσα για τους μυημενους.
Αυτο ειναι επιπεδο και οχι γενικες επιφανειακες αρλουμπες για τις σλαβες ...

ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕς  λοιπον σε αυτες τησ χωρες ειναι της περισοτερες φορες απο τα χαμιλοτερα κοινονικα στρωματα οπου δεν υπαρχουν ουτε τα στοιχιοδη για επιβιοση!!!!!!!! η ζωη τους δεν εχει για τους προαγογους τους καμια αξια!!!!!!!!!!!!!!!! απλα εινε εν διναμη εργαλεια για αυτους για οικονομικες απολαβες προτον εκβιασμο δευτερον και εξυπερετηση φιλον και συνεργατον που τους στιριζουν!!!!! ΚΙΝΔΙΝΟς ΣΟΒΑΡΟς ΔΙΛΑΔΗ ΓΙΑ ΑΣΧΕΤΟΥς ΑΝΕΜΕΛΟΥς ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΜΠΛΟΚ ΕΛΛΗΝΕς ΓΑΜΙΑΔΕς!!! για μολισματικες ασθενειες κτλ αυτα ειναι ψιλα γραματα για αυτους!!!!!!!!!  οι περισοτεροι δε νταβατζιδες ειναι αστινομοασφαλιτες που μεσο της πουτανας μπορουν να μαθουν και πολα απο τα απλητα σου!!! πχ ναρκοτικα ομοφιλοφειλια οικονομικη επιφανεια στην χορα προελευσης σου για ενδεχομενη απαγογη!!! που παρκαρεις το αμαξι σου και πολλα αλλα που ουτε σου περνανε απο το μιαλο !!!!! γιατι απλουστατα δεν εισε κουμουνιστης!!!!!! στον υπαρκτο κουμουνιστικο συιστιμα!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

υπαρκτος κουμουνισμος!!!!! την δεκαετια του 80 και του 90 οπιοσ εζησε στο ανατολικο μπλοκ ψιφιζει ακρα δεξια και χιτλερ και με τα διο χερια δαγκοτο!!!! Ο ΘΕΩΣ ΜΑΣ !!! ΦΙΛΑΞΕ!!! ΜΑΓΚΕς ΟΧΙ ΟΤΙ με εκφραζουν οι αλλοι πουλιμενοι ξεφτιλες πολιτικοι της ελαδας αλλα τουλαχιστον η μανα μου πουτανα δεν εγινε!!! και οτι και να γινει ενα πιατο φακες θα το φαμε!!!! τΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ για τα νεα παιδια που υποστιριζουν τησ αριστερες ιδεες ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΟΝ ΦΩΣΤΗΡΟΝ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΟΝ!!!! εγω βεβεα τουσ καταλαβενο τηφλη ιπακοη στον ηγετη και το κομμα ολα τα αλλα ειναι ψιλα γραματα !!!!!!!!!!!ενστικτο ζωου οσο πιο πιστα  και χωρισ ελεοσ αδιστακτα σκιλια γινουν  και οσους πιο πολουσ <<παραβατεσ >>συντροφους κατοδοσουν ρουφιανεψουν καταστρεψουν τοσο πιο ψιλα θα αναριχηθουν στην ιεραρχια !!! αακριβως ο νομος τις ζουγκλας και η εξελικτικη θεωρια του δαρβινου ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!!!!  αυτα λοιπον τα μαυρα σκηλια που για να αναριχιθουν στην υγεσια πατησαν στην κιριολεξια επι πτωματον ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΩΙΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΟΝ!!! εχουν κυριαρχισει παντου!!! αυτοι και οι υπερετες τους !!!!! μαλακα ελληναρα οταν συναναστραφεις και τους κανεισ και <<φιλους  χα χα χα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:>> να ξερης οτι στο τελοσ εση θα εισε ο χαμενος καταστραμενος!!!!  μακρια και απλα τιπικος με αυτους!!!!!! μονο αν σε κανουν δουλο και σε ελενχουν πληρος εσενα και την οικογενεια σου << ΑΛΟΣΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟς ΤΟΥΣ ΣΚΟΠΟς>> ΤΟΤΕ μονο θα φας ενα κοματι μπαγιατικο ψωμι!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΑΤΕΑ ΤΑΞΗ ΑΝΘΡΩΠΟΝ!!!!!!!! οσοι ελληνεσ πιγαν να το πεξουν μαγκες και να κανουν δουλιες με αυτους ακομα μεσα ειναιεκει !!!!!!!! η γιναν πρακτορες  και τερμα η ελευθερη ζωη!!!!!  ΑΑΑΑΑ ΡΕΕ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΜΟς!!!!! ΠΟΥ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝΑ 6ΜΙΝΟ στα φλοροκαναρα στην ελλαδα που το πεζουν αριστεροι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 6 μηνες φτανουν!!!!!!!!!!!θα φωναζουν μετα ελια ελια και κοτσο βασιλια!!!!!!! μεχρι να πεθανουν!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αναμνισεις !!!!!!!!! ερχοταν ενα φορτιγο με ψωμι αδειαζε στον δρομο με την ανατροπι σε ενα ναιλον κατο στο δρομο και περιομενες στη σειρα κανα τριορο για μια φρατζολα ψωμι την μιση σου μερα την περναγες περιμενοντας στην ουρα!!!!!!!! τοτε που γαμαγες οπος ελεγε με μια κολινος ο χαρι κλιν εγδινες την γκομενα στο κρεβατι και το μουνι τισ ειταν σαν θαμνος με οσμες κτλ  η τριχα στα ποδια δε  !!! της ζεστενε τισ κριες νυχτεσ του χειμονα!!!!!!!! αρεε αναμνισεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:S
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Επιβεβαιωμενο.
Παντα σε συνδυασμό με μαύρη σοκολάτα και φουντούκια
Και κανένα χατσαπουρι που και που (το είχε αναφέρει ο Σαβ σε συζήτηση με τον Λάκη)

Ουίσκυ με σοκολάτα πίνουν μόνον οι γυναίκες!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Καλό θα ήταν να αναφέρουμε ότι κάποιοι πίστεψαν τον Σαβ και συμφωνούσαν απόλυτα μαζί του. Ονόματα δεν γράφω ακόμα ας βγουν να το παραδεχτούν οι ίδιοι.

Εφαγαν το κορομηλο μαζί με το σκουλήκι , τη φάκα μαζί με το ποντίκι.

Και θεωρούνται και <<εμπειροι>> παίκτες , τρομάρα τους


:2funny:
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ουίσκυ με σοκολάτα πίνουν μόνον οι γυναίκες!

Αλλοι μετα το φαγητο πινουν τσιπουρα-ρακη-ουζο-κρασια κτλπ.

Εγω μετα το φαγητο πινω ουισκι, συνηθως 2-3 διαφορετικα. Παρεα με μαυρη σοκολατα ιον χωρις ζαχαρη και φουντουκια.

Τωρα ξεκινησα με αυτο της φωτο, στην υγεια σου.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Καλό θα ήταν να αναφέρουμε ότι κάποιοι πίστεψαν τον Σαβ και συμφωνούσαν απόλυτα μαζί του. Ονόματα δεν γράφω ακόμα ας βγουν να το παραδεχτούν οι ίδιοι.

Εφαγαν το κορομηλο μαζί με το σκουλήκι , τη φάκα μαζί με το ποντίκι.

Και θεωρούνται και <<εμπειροι>> παίκτες , τρομάρα τους


:2funny:
Δηλαδή θες να πεις ότι όσοι έδιναν το τηλέφωνό τους και προσωπικά στοιχεία σε ενα ρωσοποντιο μεγιστανα, σχεδίαζαν μέχρι και μπίζνες μαζι του και καταπιναν αμασητα οσα τους έλεγε ο Ωνάσης του Μενιδίου ειναι χαφτιες?
Θα έπρεπε να ντρέπεσαι ξεφτιλισμένε.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Συγνωμη δεν θα αυθαδιασω ποτε ξανα  :grin:

ΥΓ. Αναλυσεις σε βαθος για το συστημα του Μπλοκ και την συμπριφορα των γυναικων του γραφτηκαν πριν μια δεκαετια περιπου στο μπου ,με στρωτη γραφη και στην καθαρευουσα για τους μυημενους.
Αυτο ειναι επιπεδο και οχι γενικες επιφανειακες αρλουμπες για τις σλαβες ...

:S

το ειχα γραψει και αλλου
γκομενα απο εσσδ μου ειχε πει πως απελυσαν τον πατερα της απο το εμπορικο ναυτικο γιατι διαβαζε νιτσε
αλλη γεννημενη κοντα στο 90 μου ειπε οτι δεν ειχαν παμπερς
αλλη οτι εβαζαν ζαχαρη στα μακαρονια για γλυκο
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
το ειχα γραψει και αλλου
γκομενα απο εσσδ μου ειχε πει πως απελυσαν τον πατερα της απο το εμπορικο ναυτικο γιατι διαβαζε νιτσε
αλλη γεννημενη κοντα στο 90 μου ειπε οτι δεν ειχαν παμπερς
αλλη οτι εβαζαν ζαχαρη στα μακαρονια για γλυκο
αυτα γινονταν στη Ρωσια.
Στο Σοβιετικο Καζακσταν ουσιαστικα διοικουσαν οι Ρωσοποντιοι προγονοι του Σαββιδη και δεν ειναι τυχαιο που το αποκαλουσαν κομμουνιστικη Ελβετια
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.961
Πόντοι
2.356
το ειχα γραψει και αλλου
γκομενα απο εσσδ μου ειχε πει πως απελυσαν τον πατερα της απο το εμπορικο ναυτικο γιατι διαβαζε νιτσε
αλλη γεννημενη κοντα στο 90 μου ειπε οτι δεν ειχαν παμπερς
αλλη οτι εβαζαν ζαχαρη στα μακαρονια για γλυκο
Τον ειδα τον κομμουνισμο το 88 στη Βουδαπεστη
δυο βδομαδες ειχα καθησει σε γκομενα με διαμερισμα σε μπλοκ  :S

Αλογα καθαροαιμα βεβαια οι μαγιαρες ...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τον ειδα τον κομμουνισμο το 88 στη Βουδαπεστη
δυο βδομαδες ειχα καθησει σε γκομενα με διαμερισμα σε μπλοκ  :S

Αλογα καθαροαιμα βεβαια οι μαγιαρες ...

Τύπε θα έρθεις κι εσύ πορνομετανάστης στην ουγγαρία ;;
Είμαστε αρκετοί ....
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
αυτα γινονταν στη Ρωσια.
Στο Σοβιετικο Καζακσταν ουσιαστικα διοικουσαν οι Ρωσοποντιοι προγονοι του Σαββιδη και δεν ειναι τυχαιο που το αποκαλουσαν κομμουνιστικη Ελβετια

απο ουκρανια και βαλτικη τα ακουσα
οι ρωσιδες αποφευγουν να κατηγορησουν την εσσδ
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τύπε θα έρθεις κι εσύ πορνομετανάστης στην ουγγαρία ;;
Είμαστε αρκετοί ....
Εχει κατι κονε ο Σαββιδαρος εκει.
Ασχολείται με real estate.
Αγοράζει διαμερίσματα με δυνατα μουνετα συνεταιρους.
Πολύ χρήμα.
Πες του να σε φτιάξει και εσενα.
Μην ασχολείσαι με στοματα εκατομμυριούχων ολη μερα και δε βρισκεις χρόνο να γράψεις εδω.
Οσο χρημα και να βγάζεις δεν αξίζει αυτή η σκλαβια
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.961
Πόντοι
2.356
Τύπε θα έρθεις κι εσύ πορνομετανάστης στην ουγγαρία ;;
Είμαστε αρκετοί ....
Το εζησα Μολδαβια αυτο με δικο μου σπιτι και καθολου δουλεια ,το φχαριστηθηκα πολυ :grin:
Ουγγαρια εχω να παω απο το 11 ... για το μελλον θα δειξει
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
μην εγκλωβιστεις σε μια χωρα
τα μουνολιβαδα ειναι απεραντα

Ρε τύπε , από ουγγαρία, έχουμε πολλά μέρη κοντά.
Έχω και παλιό αίσθημα από το 1999 που είναι χήρα , στα ούτε 500 χλμ ...

Θα πάω οργανωμένος !!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ρε τύπε , από ουγγαρία, έχουμε πολλά μέρη κοντά.
Έχω και παλιό αίσθημα από το 1999 που είναι χήρα , στα ούτε 500 χλμ ...

Θα πάω οργανωμένος !!!!!
Καλα και θα αφήσεις ολοκληρο οδοντιατρείο με υπαλλήλους που τζιραρει εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ το χρόνο?
Έχεις κάνει τα κουμάντα σου?
Μήπως έχεις χωθεί βαθια με σαββιδικες μπίζνες και μας το κρατας κρυφο ρε γατε?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Έχεις κάνει τα κουμάντα σου?


Εμ λες να πάω ξεβράκωτος ;;;;;;
Θα πάω με ένα σταθερό εισοδηματάκι ... που θα υπάρχει χωρίς εργασία.

Για ουγγαρία , πιστεύω ότι θα είναι αρκετό .
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εμ λες να πάω ξεβράκωτος ;;;;;;
Θα πάω με ένα σταθερό εισοδηματάκι ... που θα υπάρχει χωρίς εργασία.

Για ουγγαρία , πιστεύω ότι θα είναι αρκετό .
Εντάξει πλέον με τις νέες τεχνολογίες μπορείς να δουλεύεις και από άλλη χώρα.
Αν έχεις ίντερνετ στην Ουγγαρία μπορείς να συνεχίσεις την εργασία σου στο μπουρδέλα.κομ απο εκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom