Νέα

Εάν πετύχει η πίπα, τύφλα να 'χει το γαμήσι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Εμένα μια γκομενιτσα κάποτε σε ένα ελληνικό νησί ήθελε αρχές Οκτώβρη να με τσιμπουκωσει μέσα στο νέο μου αμαξι ενω εγώ ήθελα έξω στη φύση ...γιατί μύριζε ακόμη ο βιολογικός καθαρισμος κ δεν ήθελα να λερωθει.... της είπα φοβάμαι μην λερώσει και η απάντηση της: ΜΗΝ φοβάσαι μωρό είμαι ....Νεροχύτης!!! κ πράγματι ήταν αφού δεν έπεσε σταγόνα κάτω...
Καλοτάξιδο! Ποιο είχες πάρει;
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Έχοντας δώσει καμποσα μπουκια σε νεαρές κορασίδες, από την λιγοστή εμπειρία μου θα έλεγα ότι καμία δεν τρελαίνεται για τσιμπούκι, οριακά για το λάδωμα να μπει αέρας άντε και καμιά φορά να μου κάνουν το χατίρι. Ε άμα βρεις κοπέλα που να γουστάρει πίπες κράτα την.:2funny:
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.527
Πόντοι
481
Αυτο για να να συμβει,υποθετω οτι πρεπει να υπαρχρει σχεση-παθους
διαφορετικα δεν ξερω αν ειναι ικανο!! :think:
Εμενα με καβλωνει να την βλεπω να παιδευεται ,να πιστοναρω και να ζοριζεται,να κυριαρχω πανω της !
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
49
Like
5.255
Πόντοι
2.846
Οι χοντρουλες μου εχει τυχει να ειναι οι πιο παθιασμενες στο κρεββατι.
σχετικά είναι όλα. Προσωπικά μου έχει τύχει αυτό με μη επαγγελματίες. Έκανα πολύ καλό σεξ με μια χοντρούλα και με μια όχι παντού γεμάτη αλλά με πολύ μεγάλη περιφέρεια.
Με τις επαγγελματίες μου βγήκε το ανάποδο: έχω πάρει τρεις χοντρούλες έσκορτ - τις δυο κατά λάθος - κι οι τρεις ήταν εντελώς υποτονικές, έπιπλα.
 

Negroni

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
49
Like
194
Πόντοι
0
Το καλύτερο μου όταν είμαι σε σχέση, είναι όταν η κοπέλα έχει περίοδο. Μόνο πιπα και τίποτα άλλο. Ειδικά όταν της λες πόσο τέλεια πιπα κανει(λες και είναι παράσημο) τότε όλοι είναι ευτυχισμένοι
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Στο λύκειο είχαμε μια κοπέλα σχετικά πιο όμορφη από όλες τις άλλες...
Είχε εθισμό με την πουτσα και τα τσιμπούκια..
Φίλος καλός μου είχε πει ότι σε εκδρομή οπαδών ομάδας η γκόμενα είχε ξεπαστρεψει στα τσιμπούκια όλο το πούλμαν...
Να πω την αμαρτία μου δεν τον πίστεψα και σκέφτηκα ότι είναι υπερβολικός...
Μάγκες σε μια κατάληψη αυτή και μια φίλη της παίζει χωρίς υπερβολές να τις χύσαμε εις διπλούν δεν θυμάμαι και εγώ πόσα άτομα και αρκετοί τις γάμησαν κιόλας..
Εγώ έδωσα από ένα τσιμπούκι στην κάθε μία και τα πέταξα μούτρα τα φλοκια...
Όλα αυτά δεκαετία 90 σε σχολείο νοτίων προαστίων..
Ας είναι καλά όπου και να είναι και οι δύο κοπέλες για το blowbang που μας χάρισαν πριν ο όρος έρθει καλά καλά στην Ελλάδα και πριν τον προσθέσουμε στα φετίχ μας...
Αλητεία ρε νιαμου...
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
12
Like
2.612
Πόντοι
746
Πολλές δεν το αντέχουν πνίγονται.. θυμάμαι την Αννα590 της γαμουσα συνέχεια το στόμα πνίξιμο, αντεχε
Η Αννα 590 ητανε η επιτομη της λαρυγγωτης πιπας,mouthfuck μεχρι αηδιας και αντεχε,κριμα που σταματησε/
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Στο λύκειο είχαμε μια κοπέλα σχετικά πιο όμορφη από όλες τις άλλες...
Είχε εθισμό με την πουτσα και τα τσιμπούκια..
Φίλος καλός μου είχε πει ότι σε εκδρομή οπαδών ομάδας η γκόμενα είχε ξεπαστρεψει στα τσιμπούκια όλο το πούλμαν...
Να πω την αμαρτία μου δεν τον πίστεψα και σκέφτηκα ότι είναι υπερβολικός...
Μάγκες σε μια κατάληψη αυτή και μια φίλη της παίζει χωρίς υπερβολές να τις χύσαμε εις διπλούν δεν θυμάμαι και εγώ πόσα άτομα και αρκετοί τις γάμησαν κιόλας..
Εγώ έδωσα από ένα τσιμπούκι στην κάθε μία και τα πέταξα μούτρα τα φλοκια...
Όλα αυτά δεκαετία 90 σε σχολείο νοτίων προαστίων..
Ας είναι καλά όπου και να είναι και οι δύο κοπέλες για το blowbang που μας χάρισαν πριν ο όρος έρθει καλά καλά στην Ελλάδα και πριν τον προσθέσουμε στα φετίχ μας...
Αλητεία ρε νιαμου...

Άραγε ποιος αγαπούλης θα παντρεύτηκε αυτό το κελεπούρι και θα έκανε κουτσούβελα μαζί της???
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Η εμπειρία μου (50αρης πλέον) λέει ότι υπάρχει ειδική κατηγορία γυναικών που γουστάρουν πίπα, να τις χύνεις κ να σε στραγγίζουν .. Δεν ξέρω ποσοστό, αν είναι 10% ή 20% αλλά άμα πετύχεις τέτοια περίπτωση, την αφήνεις κ παίζει μπάλα μόνη της κ σου λέει κ ευχαριστώ ..

Εγώ θυμάμαι πάνω από 10 γκομενάκια που έδωσα μόνο πίπα και ήταν master στο γλυφιτζούρι (δεν έπαιξε γαμήσι)

βέβαια αν δεν ξέρει η γκόμενα να σε γλύφει είναι λόγος .... "διαζυγίου" ..
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
Μία καλή πίπα είναι το κάτι άλλο, άμα ξέρει ή γυναίκα νά γλείφει καί νά γλύφει σωστά μέ μπόλικο σάλιο νά υγράνετε ή τσαπου νά κάνει διάφορα κόλπα με τήν γλώσσα καί άλλες λεπτομέρειες μπορεί να σε στείλει μέ τήν μια...νά μην θες νά τελειώσει.

Σε νέες ηλικίες τον 20+ (όχι εκδιδόμενες) γλύφουν αβέρτα καί ψάχνονται γενικά για νέες εμπειρίες.

Σε ηλικίες 35+ όχι παντρεμένες αλλά ψάχνοντας τόν (πρίγκηπα) καί αν κατά τά κριτήρια τους, τούς κάνεις τότε καί θά γλυψουν καί θά δώσουν πίσω πόρτα αλλά αργότερα ώστε να μην τής πεις πουτανες αλλά ούτε καί νά χάσουν το κελεπούρι.

Σε ηλικίες 45+ παντρεμένες αλλά ειδικά ή χωρισμένες εκεί τά πάντα όλα πίπες,κατάποση, κωλαρακια, κλπ χωρίς αναστολές λές καί δέν θά ξανά γαμηθουν.

Σε εκδιδόμενη αν έχει όρεξη καί θέλει μπορεί νά σε κάνει νά τρέμουν τά πόδια σού μόνο από τήν πίπα.
Θυμάμαι σε μία πού τήν είχα δει 3 φορές τής έκανε καλή πιπα με φτυσιματα γλυψιματα dt τής είπα στο ενδιάμεσο ωραία πιπα κάνεις, μού απαντάει ε καλή είναι μία συνηθισμένη πιπα.... κάτσε να δείς πώς είναι ή καλή πίπα... ε καί ξεκινάει μία πιπαρα άλλο πράγμα έχασα το φως μού.

Κάποια πράγματα δέν περιγράφονται απλά τά ζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom