Νέα

Εάν πετύχει η πίπα, τύφλα να 'χει το γαμήσι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Έχουν στο στόμα τους ηλεκτρισμό οι καριολες. :tooth:
Κάποιες ναι
Έχει τύχει να έχουν χαλιά τεχνική και να το κόψω αμέσως
Αλλά εάν το κάνουν καλά ναι σκίζει η τσιμπουκαρα
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Έφαγα κάποτε απαγωγή από χοντρούλα μετά από παρτι και με πήγε στο άδειο σπίτι της που μόλις ειχε μετακομίσει και είχε μόνο ένα τραπέζι και δύο καρέκλες..
Μου εξήγησε ότι το τσιμπούκι για αυτήν είναι αγάπη και ότι θέλει μόνιμα μια πουτσα μέσα στο στόμα της...
Τα λόγια της και η άρρωστη εμμονή της με την πουτσα ενεργοποίησαν το φιλότιμο μου και δεν την άφησα παραπονεμένη εννοείται...
Επίσης ανάμεσα στο τσιμπούκι ήθελε όσο το δυνατόν πιο πολλές σφαλιάρες γίνεται στο πρόσωπο..
Και δυνατές κιόλας..
Το πρωί με βρήκε αφυδατωμένο να πηγαίνω με την δουλειά σε ταξίδι στην Βόρεια Εύβοια και να κρατώ μετά δυσκολίας το τιμόνι μην σκοτωθώ.
Στα μεράκια πάνω της ζήτησα να τηνε γαμησω και μου είπε ότι ήθελε μόνο να με πιπωνει..
Έχυσα 3 φορές και τις 3 τα κατάπιε και στραγγίζε και την πουτσα για τελευταίες σταγονες..
Την σκέφτομαι ακόμα και παρότι οι χοντρούλες δεν είναι του γούστου μου καυλώνω άσχημα...
Αυτά..
Εχεις αντοχη για 3 χυσιματα ? Και πιπα και χοντρη γκομενα ? Πως τα καταφερες ρε μεγαλε πες μου και μενα. Ποσο χρονων εισαι τι τρως και γενικα τι καθημερινοτητα ακολουθεις τι συνηθειες. Απανωτα χυσιματα αμεσως ή περασε καποια ωρα μεταξυ τους ? Εγω μια φορα τη μερα και με το ζορι 2 φορες καθε 4 μερες
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Εγω ειχα παει σε πουτανα και εκανε πιπα χωρις προφυλακτικο πρωτη μου φορα αυτη η εμπειρια εχυσα σε λιγα δευτερολεπτα και μετα ηταν τα μελιγκια μου τεντωμενα ολη τη μερα. Τα νευρα των κροταφων εννοω τις φλεβες οταν βγηκα εξω στον κρυο αερα
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
310
Πόντοι
5.785
Η εμπειρία μου (50αρης πλέον) λέει ότι υπάρχει ειδική κατηγορία γυναικών που γουστάρουν πίπα, να τις χύνεις κ να σε στραγγίζουν .. Δεν ξέρω ποσοστό, αν είναι 10% ή 20% αλλά άμα πετύχεις τέτοια περίπτωση, την αφήνεις κ παίζει μπάλα μόνη της κ σου λέει κ ευχαριστώ ..

Εγώ θυμάμαι πάνω από 10 γκομενάκια που έδωσα μόνο πίπα και ήταν master στο γλυφιτζούρι (δεν έπαιξε γαμήσι)

βέβαια αν δεν ξέρει η γκόμενα να σε γλύφει είναι λόγος .... "διαζυγίου" ..
Συμφωνω κ επαυξανω
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
14
Like
4.508
Πόντοι
746
Όσον αφορά την πιπα ... ένα έχω να πω ...

Μεγάλη σχολή ή Ρουμανικη... μιλάμε για Harvard ... !
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Εχεις αντοχη για 3 χυσιματα ? Και πιπα και χοντρη γκομενα ? Πως τα καταφερες ρε μεγαλε πες μου και μενα. Ποσο χρονων εισαι τι τρως και γενικα τι καθημερινοτητα ακολουθεις τι συνηθειες. Απανωτα χυσιματα αμεσως ή περασε καποια ωρα μεταξυ τους ? Εγω μια φορα τη μερα και με το ζορι 2 φορες καθε 4 μερες
Νερό πολύ καθόλου κάπνισμα και φρούτα...
Σημαντικό πολύ επίσης το να βλέπεις πολλές τσόντες και
να την έχεις και μια άλφα εμμονή με το σεξ καλή ώρα όπως εγώ..
Ελπίζω να βοήθησα.
Καλή χρονιά με υγεία και πολύ σεξ για όλους μας.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Νερό πολύ καθόλου κάπνισμα και φρούτα...
Σημαντικό πολύ επίσης το να βλέπεις πολλές τσόντες και
να την έχεις και μια άλφα εμμονή με το σεξ καλή ώρα όπως εγώ..
Ελπίζω να βοήθησα.
Καλή χρονιά με υγεία και πολύ σεξ για όλους μας.
Εγω οταν βλεπω γλειφομουνι με λεσβιες και εντονους αναστεναγμους γινομαι τουρμπο κι αν ειναι πιτσιρικες ακομα καλυτερα
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
πέρα απο την πλάκα είναι βασική δεξιότητα για μια γυναίκα να παίρνει καλές πίπες..
αν δεν παίρνει και το παίζει diva άστα να πάνε

Η πιπα ειναι απο τα πιο δυνατα χαρτια για μια γυναικα. Να λιωνεις στο στομα της!
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
1.120
Πόντοι
201
Εχεις αντοχη για 3 χυσιματα ? Και πιπα και χοντρη γκομενα ? Πως τα καταφερες ρε μεγαλε πες μου και μενα. Ποσο χρονων εισαι τι τρως και γενικα τι καθημερινοτητα ακολουθεις τι συνηθειες. Απανωτα χυσιματα αμεσως ή περασε καποια ωρα μεταξυ τους ? Εγω μια φορα τη μερα και με το ζορι 2 φορες καθε 4 μερες
Φίλε μου, στατιστικά (και διαχρονικά) οι χοντρούλες κάνουν τις καλύτερες πίπες. Έχουν επίγνωση του προβλήματος που δημιουργεί το πάχος, οπότε επικεντρώνουν την προσοχή τους σε εναλλακτικούς τρόπους για να τρελάνουν έναν άντρα.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Φίλε μου, στατιστικά (και διαχρονικά) οι χοντρούλες κάνουν τις καλύτερες πίπες. Έχουν επίγνωση του προβλήματος που δημιουργεί το πάχος, οπότε επικεντρώνουν την προσοχή τους σε εναλλακτικούς τρόπους για να τρελάνουν έναν άντρα.
Τελικα μπορει μια γυναικα να σε κανει να χυσεις δυο φορες συνεχομενα καπακι ?
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
1.120
Πόντοι
201
Τελικα μπορει μια γυναικα να σε κανει να χυσεις δυο φορες συνεχομενα καπακι ?
Δύσκολο, αλλά όχι ακατόρθωτο. Νομίζω όμως ότι εξαρτάται κατά 70 ή 80% από εσένα (σωστή διατροφή, άθληση, όχι τσιγάρο κλπ. ή συνδυασμός energy drinks και μαγικού χαπιού) και κατά 20 ή 30% από τη διάθεση και το ταλέντο της.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.092
Πόντοι
2.306
Τελικα μπορει μια γυναικα να σε κανει να χυσεις δυο φορες συνεχομενα καπακι ?
Μου έχει τύχει με πίπα.
Βεβαια εκτός από καλή κατάσταση σωματική, είχα και καλή ψυχολογία. Πολυ σημαντικό.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.247
Πόντοι
201
Εξαρτάται βασικά από την ηλικία. Στα 22 μου έχυσα 9 φορές σε 24 ώρες μετρημένες. Φρέσκια γκόμενα, φουλ προπονήσεις εγώ, θεόμουνο και πολύ γκαυλιάρα. Χάσαμε ανατολή και δύση ηλίου..Ούτε θυμάμαι αν ήταν κανένα στα καπάκια. Φουλ της πίπας αλλά πάντα χυσιμο με πήδημα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.407
Πόντοι
456
Τελικα μπορει μια γυναικα να σε κανει να χυσεις δυο φορες συνεχομενα καπακι ?

sta 25 μου 4 φορες συνεχομενα ..τωρα μετά το πρώτο χρειάζομαι 10 λεπτα διάλειμα και μετα ανετα και κραταω και πολυ 56 ετων πρωην πρωταθλητισμου επιπεδο ,με καθημερινη ασκηση και μπανιο ολο το χρονο αλλά λιγο υπέρβαρος 93 κικλα 1,81 αν τα χασω θα παει καλύτερα
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.582
Κριτικές
40
Like
25.003
Πόντοι
11.096
Τελικα μπορει μια γυναικα να σε κανει να χυσεις δυο φορες συνεχομενα καπακι ?
Νάι αμέ μου έχει συμβεί μέ την γνωστή ανεξάρτητη Izabella, βέβαια παίζουν αρκετά ρόλο για να γίνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom