Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι ακόμη ζαλισμένος και...μεθυσμένος. Ανταπόκριση σε λίγο, αν και δεν υπάρχουν και πολλά να ειπωθούν. she was there...
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Dreams, χτες, γύρω στις 1.

Παρκάρω, μπαίνω μέσα και το παλικάρι στην πόρτα μου λέει, κόβωντας το εισητήριο:

"Άντε, έλα να μας ανοίξεις, γιατί..."

"Ωχ, τι έγινε, μόνος μου είμαι;"

"Προς το παρόν ναι, αλλά αργότερα μάλλον θα έρθουν"

Τέλος πάντων, το να μην έχει και πολύ κόσμο δεν είναι απαραίτητα κακό.

Μπαίνω λοιπόν στο κυρίως μαγαζί και αμέσως μου κόβονται τα πόδια.

Ε, ναι λοιπόν! Η Σαμπίνα ήταν εκεί! (το ήξερα βέβαια, αφού είχαμε μιλήσει την προηγούμενη στο τηλέφωνο)

Με παραλαμβάνει ο Γιώργος, κάθομαι στον καναπέ και παραγγέλνω τη βότκα μου. Προσπαθώ να μην κοιτάω, εξάλλου με έχει δει. Αλλά αυτά θα τα πούμε μετά.

Λοιπόν, τα κορίτσια χτες:

1) Βαλεντίνα (Τσεχία)
2) Τζέσικα (μαυρούλα)
3) Ίρις (Ελλάδα)
4) Ντενίζ (Ρουμανία)
5) Μπρέντα (Ρουμανία)
6) Σαμπίνα (Ουκρανία)

Δεν ξέρω αν ξεχνάω κάποια, αλλά νομίζω πως όχι. 6 ήταν όλες κι όλες! Το μαγαζί, απ'ό,τι καταλαβαίνω, το χειμώνα δεν έχει σχεδόν καθόλου δουλειά! Τέλος πάντων, πάμε παρακάτω.

Δε θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες, γιατί ειπώθηκαν πολλά, προσωπικά και μη με τη Σαμπίνα. Θα σταθώ σε κανά 2 σημεία:

α) Όσο ήμουν μόνος στο μαγαζί, εφόσον η Σαμπίνα καθόταν μαζί μου, καμία κοπέλα δεν χόρεψε στην πίστα.

β) Όταν μπήκε η πρώτη παρέα και ενώ έπρεπε να χορέψει η Σαμπίνα πρώτη, επειδή καθόταν μαζί μου την "παρέκαμψαν" και βγήκαν άλλες κοπέλες. Αντί γα πρώτη χόρεψε τρίτη, αφού στο μαγαζί είχε 3 παρέες εκτός από εμένα.

γ) Την κέρασα 5 ποτά και κάναμε 2 χορούς (αχ Θεέ μου!) που αν τα δούμε ψυχρά και δολοφονικά διαρκούν 5x7+2*3=41 λεπτά. Δεν έφυγε καθόλου από δίπλα μου εκτός από 15 λεπτά που πήγε για χορό και ήμουν στο μαγαζί 2,5 ώρες!

δ) Για όσους την ξέρουν δεν λέω κάτι. Για όσους δεν την ξέρουν, είναι μελαχροινή με όμορφα μάτια, αλλά σίγουρα και αντικειμενικά υπάρχουν πολύ ομορφότερες εκεί μέσα... αλλά "πάρτε τα μάτια μου και δείτε..."

ε) 2 φορές κόντεψα να σηκωθώ να φύγω εν μέσω ποτού κιόλας! Άκουγα διάφορες βλακείες και τα είχα πάρει στο κρανίο. Τελικά όμως έμεινα και δεν το μετάνοιωσα.

στ) Σε ανοιχτή γραμμή με τον psix_fan έδωσα τις πρώτες πληροφορίες, όταν η Σαμπίνα πήγε να χορέψει. Με είδε από την πίστα και με ρωτούσε μετά τι έκανα με το κινητό! Ζήλειες; Ζήλειες; Χαχαχα

ζ) Όσο χόρευε, όποτε πλησίαζε στο μέρος μου, με κοιτούσε, χαμογελούσε, μου μιλούσε. Ωραία πράγματα.

Ζητώ συγγνώμη που δεν είμαι αντικειμενικός, αλλά έτσι κι αλλιώς ήταν ψώφια τα πράγματα χτες.

Το ποτό καλό, εκτός από τα γνωστά πατατάκια και φυστικάκια, μου έφεραν και φρουτάκια. Τα παιδιά άψογα όπως πάντα.

Κόστος επίσκεψης 5x30+2x30+20 = 230 ευρώ. Πολλά γενικά, value for money για τη Σαμπίνα.

Η βραδιά έκλεισε με μηνυματάκι στο κινητό και ο ύπνος ήταν γλυκός μετά από αρκετό καιρό.

Πολλοί θα με βρίσουν, θα με πούν μαλάκα και θα έχουν και δίκιο. Το γεγονός όμως είναι ότι η κοπέλα με κοιτάει και χάνω τον κόσμο.

Πώς θα εξελιχτεί; Δεν ξέρω. Το πιο πιθανό είναι να μην εξελιχτεί. Αλλά πάλι, η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

Πεθαίνει όμως, έτσι;
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Στο τέλος βέβαια και πεθαίνει.

Φίλε μου πρόσεχε. Κολυμπάς σε πολύ βαθιά νερά και κυκλοφορούν καρχαρίες.

ΠΡΟΣΕΧΕ
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Στο τέλος βέβαια και πεθαίνει.

Φίλε μου πρόσεχε. Κολυμπάς σε πολύ βαθιά νερά και κυκλοφορούν καρχαρίες.

ΠΡΟΣΕΧΕ

Μπα, είναι που είχα 2 μήνες να τη δω. Τώρα με τις δουλειές, είναι χαλαρά τα πράγματα. Η επόμενη κίνηση είναι για έξω από το μαγαζί και αν θέλει. Αν δε θέλει, λυπάμαι πολύ.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
οι παλαιωτεροι θαμωνες σιγουρα θα θυμουνται μια ιστορια με την κοπελια (Σαμπινα σημερα) απο τοτε που δουλευε στον καλιγουλα και ακομα παλιοτερα οταν το μαγαζι ηταν στο αεροδρομια (καλιγουλας) ..τι θυμηθικα τωρα..αντε να σας δω τους παλιους μνημονικο (αυτοι που ηταν τακτικοι)..και για να βοηθησω ηταν χοντρη φαση
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Μιλας για την φαση με τους φουσκωτους η με τους ρωσσους ?
Για το παλαιο Καλιγουλα στο αεροδρομειο μιλαω,οι φασεις γινανε για την Σαμπινα ,18-19 χρονων τοτε,το ονομα της αρχιζε απο Ν αν θυμαμαι καλα
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
;)
 

Συνημμένα

  • List.jpg
    List.jpg
    74,2 KB · Εμφανίσεις: 25

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ααααχ φίλε npetrak77, μου θυμίζεις τα δικά μου όταν πριν από 2 περίπου χρόνια έκανα επενδύσεις της τάξεως των 350 ευρώ μέσα σε 3 μόνο βράδυα για τον τρελό μου έρωτα, μια κουκλίτσα stripper σκέτη γλύκα! Το αστείο είναι ότι ουσιαστικά ποτέ δε μετάνοιωσα για τα πολλά λεφτά που έδινα επί ένα χρόνο με σκοπό κάποια στιγμή να γίνει το κορίτσι μου. Απλά το γλένταγα, περνούσα ΚΑΛΑ και αυτό έχει σημασία. Δε με πειράζει που απλά φασωθήκαμε και δεν το κάναμε τελικά. Σημασία σε αυτές τις περιπτώσεις έχει το ταξίδι, όχι ο προορισμός. Αρκεί να ξέρεις πού πατάς, που βρίσκεσαι. Η συμβουλή μου, πήγαινε και γλέντα, πάντα με μέτρο και με πολύ λιγότερα λεφτά από αυτά που ξόδεψες χθες και μην περιμένεις τίποτα από αυτήν εκτός από ένα ΚΑΛΟΟΟΟ prive!  ;)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Μιλας για την φαση με τους φουσκωτους η με τους ρωσσους ?
Για το παλαιο Καλιγουλα στο αεροδρομειο μιλαω,οι φασεις γινανε για την Σαμπινα ,18-19 χρονων τοτε,το ονομα της αρχιζε απο Ν αν θυμαμαι καλα
θα στοιχιματιζα προεδρε οτι θα το θυμοσουν..τοτε στη δυση του παλιου καλου καλιγουλα (με τις αμετρητες παρανομες ουγγαρεζες..τοτε που ο κωστας του λε καμπαρε ηταν απλος σερβιτορος..καλες εποχες, ο διαμαντης,η νταλμα αν τη θυμασε ενα φοβερο κορμι,η ρια..) ειχε πεσει πιστολιδι τοτε...γαμισε τα ,η συγκεκριμενη κορασιδα και αλλες της τελευταιας φουρνιας επειδη προφανως ο τοτε ιδιοκτητης,κωστα τον λεγαν αν θυμαμαι,πρεπει να ειναι στη γερμανια τωρα η ουγγαρια "διαφωνησε"στην πληρωμη(πληροφορειες) την επεσε η μαφια και τα εκανε λαμπογιαλο...μαγκες μακρια απο ομορφες καλιγραμμες και με χαμογελο "καλου παιδιου" ΧΕΙΡΟΒΟΜΒΙΔΕΣ..απο πισω παντα κατι κρυβεται...
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
θα στοιχιματιζα προεδρε οτι θα το θυμοσουν..τοτε στη δυση του παλιου καλου καλιγουλα (με τις αμετρητες παρανομες ουγγαρεζες..τοτε που ο κωστας του λε καμπαρε ηταν απλος σερβιτορος..καλες εποχες, ο διαμαντης,η νταλμα αν τη θυμασε ενα φοβερο κορμι,η ρια..) ειχε πεσει πιστολιδι τοτε...γαμισε τα ,η συγκεκριμενη κορασιδα και αλλες της τελευταιας φουρνιας επειδη προφανως ο τοτε ιδιοκτητης,κωστα τον λεγαν αν θυμαμαι,πρεπει να ειναι στη γερμανια τωρα η ουγγαρια "διαφωνησε"στην πληρωμη(πληροφορειες) την επεσε η μαφια και τα εκανε λαμπογιαλο...μαγκες μακρια απο ομορφες καλιγραμμες και με χαμογελο "καλου παιδιου" ΧΕΙΡΟΒΟΜΒΙΔΕΣ..απο πισω παντα κατι κρυβεται...

Ωραία όλα αυτά, αλλά δεν με αφορούν σε αυτή τη φάση. Θα συμφωνήσω με τον psix_fan στην τελική. Και για να ξέρω περίπου, για ποια χρονιά μιλάμε;
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
τοτε που εκλεισε το παλιο καλιγουλα......μμμ 98',99' καπου εκει δεν θυμαμαι ακριβως μπορει και 97' αποκλειεται πιο προσφατα...τωρα που το λες μπηκα στην περιεργια,θα ρωτησω
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
κα σιγουρα το να διασκεδσεις δεν ενοχλει κανεναν..ποσο μαλλων αν η διασκεδαση μεταφραζετε και σε αρκετα ευρω
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
θα στοιχιματιζα προεδρε οτι θα το θυμοσουν..τοτε στη δυση του παλιου καλου καλιγουλα (με τις αμετρητες παρανομες ουγγαρεζες..τοτε που ο κωστας του λε καμπαρε ηταν απλος σερβιτορος..καλες εποχες, ο διαμαντης,η νταλμα αν τη θυμασε ενα φοβερο κορμι,η ρια..) ειχε πεσει πιστολιδι τοτε...γαμισε τα ,η συγκεκριμενη κορασιδα και αλλες της τελευταιας φουρνιας επειδη προφανως ο τοτε ιδιοκτητης,κωστα τον λεγαν αν θυμαμαι,πρεπει να ειναι στη γερμανια τωρα η ουγγαρια "διαφωνησε"στην πληρωμη(πληροφορειες) την επεσε η μαφια και τα εκανε λαμπογιαλο...μαγκες μακρια απο ομορφες καλιγραμμες και με χαμογελο "καλου παιδιου" ΧΕΙΡΟΒΟΜΒΙΔΕΣ..απο πισω παντα κατι κρυβεται...
φιλε τι μου θυμησες τωρα
Οντως ο κωστας του λε καμπαρε ηταν απλος σερβιτορος,ο αλλος ο Κωστας το τοτε αφεντικο ειναι Γερμανια .Μπουκαρανε οι ρωσοι πολυ πιστολιδη ειχε πεσει τοτε,δεν πληρωνανε προστασια,το ειχε δειξει και η ΤV.
Νταλμα θεα αξεχαστη ,δεν ξερω αν θυμασαι την Μερσεντες απο USA,απο τις τελειες γυναικες.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μάγκες η Αλεξάνδρα τα "παράτησε"?????
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες η Αλεξάνδρα τα "παράτησε"?????

Αν αναφέρεσαι στην Αλεξάνδρα που ήταν στο Dreams, την Ρωσίδα, κοντούλα, όχι, είναι στο Le Cabaret. Τουλάχιστον ήταν μέχρι πριν μία βδομάδα!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν αναφέρεσαι στην Αλεξάνδρα που ήταν στο Dreams, την Ρωσίδα, κοντούλα, όχι, είναι στο Le Cabaret. Τουλάχιστον ήταν μέχρι πριν μία βδομάδα!
Αδερφέ ευχαριστώ πολύ σε αυτήν αναφερόμουνα.
Γύρισε στο Καμπαρέ το μανάρι μου ε?
Εκεί ανήκει εξάλλου... :grin:
Ανησύχησα προς στιγμήν....
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αδερφέ ευχαριστώ πολύ σε αυτήν αναφερόμουνα.
Γύρισε στο Καμπαρέ το μανάρι μου ε?
Εκεί ανήκει εξάλλου... :grin:
Ανησύχησα προς στιγμήν....

Κι εγώ έπαθα πλάκα όταν δεν την είδα στο Dreams, αλλά όλα καλά. Είναι γαμώ τα παιδιά πάντως και πολύ ξηγημένη, κατά τη γνώμη μου.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ναι ρε προεδρε..και τη μερσεντες θυμαμαι,πρεπει να ηταν στο vipστο παλιο παγοδρομιο..
αχ ρε npetrak77 το οτι εσυ εισαι καλο παιδι αν και δεν σε ξερω δεν αμφιβαλω..αλλα σε αυτες γαμω τα παιδια και ξηγημενη ειναι λεξεις ανυπαρκτες στο λεξιλογιο τους
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε προεδρε..και τη μερσεντες θυμαμαι,πρεπει να ηταν στο vipστο παλιο παγοδρομιο..
αχ ρε npetrak77 το οτι εσυ εισαι καλο παιδι αν και δεν σε ξερω δεν αμφιβαλω..αλλα σε αυτες γαμω τα παιδια και ξηγημενη ειναι λεξεις ανυπαρκτες στο λεξιλογιο τους

Δεν έχεις άδικο, αλλά πάντα μου έφτιαχνε τη διάθεση, τα ποτά της ήταν τουλάχιστον 20λεπτα (μη σου πω 30λεπτα και βάλε) και ερχόταν πολλές φορές και καθόταν μαζί μου και χωρίς ποτό. Για το σκοπό λοιπόν τον δικό μου (να περάσω καλά μερικές ώρες εκεί, έστω και με κουβέντα, γιατί αυτό είχα ανάγκη τις δεδομένες στιγμές) ήταν πολύ ξηγημένη. Νομίζω γίνομαι κατανοητός. :)
 

Nasout

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!

Εκτος απο την μεταγγραφη την (Σαντρα)Αλεξαντρα απο Dreams παιζει κατι αλλο
και νουργιο στο χειμερινο Le Cabaret?
Αν πηγε καποιος συναγωνηστης προσφατα θα ηθελα σχετικη ενημερωση.
Παντως το επιπεδο τους τελευταιους χειμωνες ηταν ικανοποιητικο και
για ολα τα γουστα.
Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom