Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως εγώ ξεκίνησα να πηγαίνω στο μαγαζί από τις 26 Ιουνίου και μετά, τέτοια κοπέλα δεν πέτυχα.

Όσο για το χειμερινό, ποιο εννοείς Tetsuo;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Εκτος απο του αεροδρομιου δν εχει και αλλο Dreams?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
TO platinum ειναι το αμεσα συνεργαζωμενο μαγαζι, η ραμονα ειναι μια ψηλη κοπελιτσα απο ρουμανια καλο κορμι αθωα φατσα καλη παρεα (ενα χρονο πριν τελευταια επισκεψη,μπορει τωρα να στραβωσε)
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως και τα 2 μαγαζιά λειτουργούν όλο το χρόνο, απ'όσο μου έχουν πει. Αν η Ραμόνα είναι μόνο στο Platinum, λογικό να μην την ξέρω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Το Ωραριο ποιο ειναι?? Γιατι κατι ακουσα μπορεις να πας και απο τις 9 το βραδυ... Ισχυει?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
το ωραριο ειναι ενα θεμα το οποιο θα ηθελα λιγο να ανοιξουμε....δεν υπαρχει δυνατοτητα να ειναι ολη μερα ανοιχτα αυτα τα μαγαζια?οπως γινεται σε πολλες χωρες του εξωτερικου....μπορει να εχει λειτουργικα προβληματα κ να μπαινει μεσα το μαγαζι τις πρωινες ωρες,αλλα σκεφτειτε να ξυπνουσαμε κ να πηγαιναμε για ενα πριβεδακι....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα ανοιξω θεμα
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
το ωραριο ειναι ενα θεμα το οποιο θα ηθελα λιγο να ανοιξουμε....δεν υπαρχει δυνατοτητα να ειναι ολη μερα ανοιχτα αυτα τα μαγαζια?οπως γινεται σε πολλες χωρες του εξωτερικου....μπορει να εχει λειτουργικα προβληματα κ να μπαινει μεσα το μαγαζι τις πρωινες ωρες,αλλα σκεφτειτε να ξυπνουσαμε κ να πηγαιναμε για ενα πριβεδακι....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα ανοιξω θεμα

Χε χε. Δε θα ήταν άσχημα, όντως. Πάντως και τα δύο μαγαζία έχουν θεωρητική έναρξη τα μεσάνυχτα. Βέβαια αν πάτε καθημερινή μέχρι τη 1, το πιο πιθανό είναι να είστε εσείς, τα γκαρσόνια και οι κοπέλες! Και φυσικά, έχει πλάκα, γιατί μετά χορεύουν μόνο για σας!
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η επίσκεψή μου το προηγούμενο Σάββατο συνοδεύτηκε από άσχημα νέα. Η Αλεξάνδρα "σταμάτησε για λίγο".
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ναι αυτη που τραβιεται-τραβιωταν με εναν χορευτη απο το λε καμπαρε εδω και καιρο τωρα...σορρυ για τους επιδοξους μνηστηρες
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω ότι η Αλεξάνδρα είναι στο Le Cabaret πλέον. Το μαγαζί δε μου άρεσε καθόλου σαν περιβάλλον, αλλά και σαν κοπέλες τίποτα το ιδιαίτερο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μα και πριν πάει στα Platinum, στο Le Cabaret ήταν. Απλά επέστρεψε δηλαδή.  ;)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Βρίσκομαι σε ζωντανή σύνδεση με npetrak77 ο οποίος αυτή τη στιγμή είναι στο Dreams και επικοινωνεί μαζί μου μέσω iphone! Με εξουσιοδότησε να ανακοινώσω ότι αύριο θα μας δώσει πλήρες ρεπορτάζ με τις παρουσίες, απουσίες, νέες αφίξεις καθώς και παραλλειπόμενα της αποψινής βραδυάς.  :rockon:
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Βρίσκομαι σε ζωντανή σύνδεση με npetrak77 ο οποίος αυτή τη στιγμή είναι στο Dreams και επικοινωνεί μαζί μου μέσω iphone! Με εξουσιοδότησε να ανακοινώσω ότι αύριο θα μας δώσει πλήρες ρεπορτάζ με τις παρουσίες, απουσίες, νέες αφίξεις καθώς και παραλλειπόμενα της αποψινής βραδυάς.  :rockon:

Μια διόρθωση psix_fan, από το N97 σου έγραφα, χαχαχα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom