Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Αν είχε φθηνό κινητό δηλαδή θα το είχε ανοιχτό;
Άκυρο το πόστ του, αλλά και εσύ μεγάλος ψάρακλας είσαι τσίμπησες αμέσως εντωμεταξύ την έρικα την έχεις βάλει σαν την πρώτη σου επιλογή ,και είσαι από Θεσσαλονίκη.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.125
Πόντοι
206
Αν είχε φθηνό κινητό δηλαδή θα το είχε ανοιχτό;
Και η έρικα,αφού δεν την ξέρεις και είσαι τρολ ,ρώτησε και θα μάθεις.
Τι να ρωτήσω; όταν είχε ξεκινήσει η Εύα, η ερικα πήγαινε σχολείο ακόμα, θα μας τρελάνεις;
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Τι να ρωτήσω; όταν είχε ξεκινήσει η Εύα, η ερικα πήγαινε σχολείο ακόμα, θα μας τρελάνεις;
Η καλύτερη αφέντρα που έχει έρθει στην Θεσσαλονίκη , ερχόταν με αυτοκίνητο και έφερνε μαζί της 2 βαλίτσες με τα πάντα όλα ,έχω κάνει πολλά session μαζί της ,χωρίς να κρατάει ώρα και να μας χρεώνει παραπάνω , καταπληκτική σε όλα ,η έρικα μας έμαθε αυταρχικό ,έχει ένα χρόνο που δεν έχει έρθει ,είναι αστέρι και μετράει πολύ ,έχει προσωπάρα και κορμάρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Άκυρο το πόστ του, αλλά και εσύ μεγάλος ψάρακλας είσαι τσίμπησες αμέσως εντωμεταξύ την έρικα την έχεις βάλει σαν την πρώτη σου επιλογή ,και είσαι από Θεσσαλονίκη.
Ισχύει ο forza την έχει βάλει σαν την καλύτερη όπως και εγώ ,είναι η καλύτερη ,καθαρή ,όμορφη και τα δίνει όλα.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Την περιμένουμε Θεσσαλονίκη ,την απόλυτη αφέντρα.
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
λοιπον καλησπερα και απο εμενα οπως οι πιο πολλοι ξερετε ειμαι φαν της Ερρικας και την γνωριζω πολλα χρονια 1 για το κινητο <που φτασαμε να ασχολουμαστε για το κινητο>δεν θα ελεγε ποτε σε κανενα υποτακτικο να της παρει κινητο η οτιδηποτε αλλο αυτα τα κανουν αλλες 2 ειναι lifestyle mistress 3 οσοι δεν την εχουνε δει απο κοντα καλυτερα να μην μιλανε αφου δεν εχουν ολοκληρωμενη αποψη ...ειναι κορμαρα 4 επειδη την εχω βγαλει και εγω πολλες φωτο οι περισσοτερες ειναι κανονικες που ανεβαζει συνηθως πειραζει χρωματα αντιθεσεις κτλ για οσους ξερουν 5 πλεον κανει ελαχιστες συνεδριες και πιο πολυ με γνωστους της υποτακτικους

Η Έρικα είναι από τις αφεντρες που γουστάρει να περνάει καλά. Αφήνει γλυφομούνι αλλά θα πρέπει να "δώσεις" κάτι όμως. Face sitting, ίσως το καλύτερο που μου έχει κάνει γυναίκα ποτέ. Μαστόρισα, μερακλού, Κυρία, μα πολύ ανθρώπινη πάνω απ όλα. Ευγενική με ταμπεραμέντο και φιλική. Παρ' όλα αυτά ενδείκνυται για πολύ σκληρές καταστάσεις.
Ρολόι δεν υπάρχει στη συνεδρία και γι αυτό δεν χρεώνει με την ώρα. Την πρώτη φορά, σε μένα τουλάχιστον η συνεδρία διήρκεσε μιάμιση ώρα και την δεύτερη ένα δίωρο. Σχετικά με την χρέωση επειδή δεν θα κοιτάξει ποτέ εναν άνθρωπο στο πορτοφόλι και λόγω των δύσκολων καιρών που ζούμε είναι πολύ συζητήσιμη και σίγουρα θα βρείτε μια λύση αρκεί να είσαι ειλικρινής.
Από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα ποτέ.
Έτσι ήταν πάντα
Καά από τις πρώτες δεν είναι σίγουρα...αππ τις πρώτες ήταν η Ευα
και η έρικα- Εύα έχει πολλά χρόνια στο αυταρχικό ,την ξέρω από πιτσιρίκα.
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Έτσι ήταν πάντα

και η έρικα- Εύα έχει πολλά χρόνια στο αυταρχικό ,την ξέρω από πιτσιρίκα.
Είδα το προφίλ της θέλω πολύ να την γνωρίσω, είχα μιλήσει μαζί της στο τηλέφωνο που βάζει στις αγγελίες αλλά είναι κλειστό, αν στείλω μήνυμα στο προφίλ της απαντά;
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
εγώ πάντως που δεν την έχω δει ποτέ από κοντά την κοπέλα, είδα μερικά βίντεο της στο ιντερνετ που κυκλοφορούν και μου φάνηκε πολύ trash η όλη φάση και η φωνή της...
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
104
Like
170
Πόντοι
1
εγώ πάντως που δεν την έχω δει ποτέ από κοντά την κοπέλα, είδα μερικά βίντεο της στο ιντερνετ που κυκλοφορούν και μου φάνηκε πολύ trash η όλη φάση και η φωνή της...
Αφού δεν την έχεις δει πως μπορείς να ξέρεις? εγώ την έχω δει πολλές φορές και είναι καταπληκτική σε όλα.
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
λοιπον καλησπερα και απο εμενα οπως οι πιο πολλοι ξερετε ειμαι φαν της Ερρικας και την γνωριζω πολλα χρονια 1 για το κινητο <που φτασαμε να ασχολουμαστε για το κινητο>δεν θα ελεγε ποτε σε κανενα υποτακτικο να της παρει κινητο η οτιδηποτε αλλο αυτα τα κανουν αλλες 2 ειναι lifestyle mistress 3 οσοι δεν την εχουνε δει απο κοντα καλυτερα να μην μιλανε αφου δεν εχουν ολοκληρωμενη αποψη ...ειναι κορμαρα 4 επειδη την εχω βγαλει και εγω πολλες φωτο οι περισσοτερες ειναι κανονικες που ανεβαζει συνηθως πειραζει χρωματα αντιθεσεις κτλ για οσους ξερουν 5 πλεον κανει ελαχιστες συνεδριες και πιο πολυ με γνωστους της υποτακτικους

εγώ πάντως που δεν την έχω δει ποτέ από κοντά την κοπέλα, είδα μερικά βίντεο της στο ιντερνετ που κυκλοφορούν και μου φάνηκε πολύ trash η όλη φάση και η φωνή της...
sotitsl πόσο trol είσαι? από πιτσιρίκα την ξέρω, δεν έχω δει βίντεο της αλλά καρφώνεσαι πολύ ,ξέρεις από bdsm?
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Αφού δεν την έχεις δει πως μπορείς να ξέρεις? εγώ την έχω δει πολλές φορές και είναι καταπληκτική σε όλα.
Μην ασχολείσαι με trol,δώσε μου το τηλέφωνο της με την ξέρω από πιτσιρίκα θα με θυμηθεί ,το τηλέφωνο που είχα δεν υπάρχει , αν μπορείς κάνε μου την χάρη και στείλτο μου σε μήνυμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
εγώ πάντως που δεν την έχω δει ποτέ από κοντά την κοπέλα, είδα μερικά βίντεο της στο ιντερνετ που κυκλοφορούν και μου φάνηκε πολύ trash η όλη φάση και η φωνή της...
τα βιντεο που ειδες αν καταλαβες ειναι ερασιτεχνικα τραβηγμενα με κινητο και τα εχει ανεβασει για την καυλα της και για τους υποτακτικους της και μαλιστα δωρεαν και αν κρινω απο τα views και τα σχολια μονο trash δεν ειναι αλλωστε υπαρχουν αλλες αφεντρες που εχουν επαγγελματικα βιντεο αλλα εκει πρεπει να πληρωσεις
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Ας μου κάνει ότι θέλει, μοντέλο Αφέντρα πρώτη φορά βλέπω
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Μην ασχολείσαι με trol,δώσε μου το τηλέφωνο της με την ξέρω από πιτσιρίκα θα με θυμηθεί ,το τηλέφωνο που είχα δεν υπάρχει , αν μπορείς κάνε μου την χάρη και στείλτο μου σε μήνυμα.
Και εγώ θα ήθελα το τηλέφωνο της
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
sotitsl πόσο trol είσαι? από πιτσιρίκα την ξέρω, δεν έχω δει βίντεο της αλλά καρφώνεσαι πολύ ,ξέρεις από bdsm?

φίλε μου, ασχολούμαι με το bdsm πάνω από 15 χρόνια, με πολύ ενεργή παρουσία στο fetlife για όλο αυτό το διάστημα. Και στο bou είμαι σχεδόν δέκα χρόνια... Ούτε τρολ είμαι, ούτε τίποτα από αυτές τις σαχλαμάρες.

Στο δια ταύτα όμως. Στα βίντεος η Έρικα φαίνεται σαν πατσαβούρα. Αυτό είναι γεγονός. Δεν είναι άποψη, δεν επιδέχεται αμφιβήτησης.

Διερωτώμαι λοιπόν, πως γίνεται στα βίντεος να φαίνεται σαν πατσαβούρα (και σε κάτι άλλες φωτογραφίες να έχει φάει το photoshop του αιώνα) και κάποιοι εδώ μέσα να προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι η γυναικάρα του αιώνα; Και μάλιστα να είναι και κάργα επιθετικοί και να μην σηκώνουν κουβέντα;

Μάλλον κάποιοι άλλοι είναι τα τρολλ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
φίλε μου, ασχολούμαι με το bdsm πάνω από 15 χρόνια, με πολύ ενεργή παρουσία στο fetlife για όλο αυτό το διάστημα. Και στο bou είμαι σχεδόν δέκα χρόνια... Ούτε τρολ είμαι, ούτε τίποτα από αυτές τις σαχλαμάρες.

Στο δια ταύτα όμως. Στα βίντεος η Έρικα φαίνεται σαν πατσαβούρα. Αυτό είναι γεγονός. Δεν είναι άποψη, δεν επιδέχεται αμφιβήτησης.

Διερωτώμαι λοιπόν, πως γίνεται στα βίντεος να φαίνεται σαν πατσαβούρα (και σε κάτι άλλες φωτογραφίες να έχει φάει το photoshop του αιώνα) και κάποιοι εδώ μέσα να προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι η γυναικάρα του αιώνα; Και μάλιστα να είναι και κάργα επιθετικοί και να μην σηκώνουν κουβέντα;

Μάλλον κάποιοι άλλοι είναι τα τρολλ...
καταρχην προσεχε τους χαραχτηρισμου σου <δεν το γραφω σαν απειλη> τωρα οσο αφορα αυτο που λες οτι φαινετε στα βιντεο 2 πραγματα μπορει να συμβαινουν η εχεις προβλημα στην οραση η εχει θεμα η οθονη σου τωρα για τα 15 χρονια που λες μαλλον δεν εμαθες τιποτα του πληκτρολογιου σε κοβω και τελος ειδικα εγω εχω επισκευτει πολλες Κυριες και ποτε δεν χαραχτηρησα ασεμνα ΚΑΜΜΙΑ!!!κανε λοιπον την αυτοκριτικη σου και ασε τους χαραχτηρισμους γιατι κανεις κακο πρωτα στον εαυτο σου και αν την δεις ποτε απο κοντα τοτε τα ξαναλεμε γιατι δεν μπορεις να εχεις αποψη για οποιοδηποτε ατομο απο την στιγμη που δεν το εχεις δει η μια και μιλαμε για BDSM δεν εχεις κανει ουτε καν σεσσιον μαζι του
 
Τελευταία τροποποίηση:

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
ό,τι να ναι... πραγματικά ό,τι να ναι...
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
καταρχην προσεχε τους χαραχτηρισμου σου <δεν το γραφω σαν απειλη> τωρα οσο αφορα αυτο που λες οτι φαινετε στα βιντεο 2 πραγματα μπορει να συμβαινουν η εχεις προβλημα στην οραση η εχει θεμα η οθονη σου τωρα για τα 15 χρονια που λες μαλλον δεν εμαθες τιποτα του πληκτρολογιου σε κοβω και τελος ειδικα εγω εχω επισκευτει πολλες Κυριες και ποτε δεν χαραχτηρησα ασεμνα ΚΑΜΜΙΑ!!!κανε λοιπον την αυτοκριτικη σου και ασε τους χαραχτηρισμους γιατι κανεις κακο πρωτα στον εαυτο σου και αν την δεις ποτε απο κοντα τοτε τα ξαναλεμε γιατι δεν μπορεις να εχεις αποψη για οποιοδηποτε ατομο απο την στιγμη που δεν το εχεις δει η μια και μιλαμε για BDSM δεν εχεις κανει ουτε καν σεσσιον μαζι του
Τι να δει το trol ,θα δει εμένα θα δεχτεί? εγώ εδώ είμαι για κάτι trol σαν και αυτόν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom