Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 480K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
ρε τρελος εισαι,τι να παντρευτω? μια χαρα δεν τα λεμε και κανουμε τη πλακα μας εδω περα. ξερεις τι ειναι να πληρωνεσαι καθε μηνα και ο μισος μισθος να πηγαινει σε γαμησιατικα? ασε φιλε,πουτανες μασατζιδικα και κριτικες εδω.
ωπ φεραμε και αλλον με το μερος μας σαντ :headbang2:

και τον μακιατο ψησε να κλεισουμε ταμειο να παμε να ξεκουραστουμε
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
σαντμαν αιθέρα παρε την μεγαλη αποφαση να γλυτώσεις. θα μπορουσες ΕΣΥ να ησουν στην θεση αυτη. καντο ΤΩΡΑ:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

Συνημμένα

  • 5850ABCC-9AE4-4892-A4BF-5B090F358D2B.jpeg
    5850ABCC-9AE4-4892-A4BF-5B090F358D2B.jpeg
    139,5 KB · Εμφανίσεις: 45

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.809
Πόντοι
8.815
αρα αφου συμφωνεις με σαντ γιατι μας βγαζεις την ψυχη? :undecided:
μιλαω βασει λογικης ρε φιλε,δεν γινεται οοοοοοοοοοολες οι γυναικες στην Ελλαδα να ειναι αχρηστες να ανοιξουν σπιτι μ'εναν ανθρωπο που εχουν σχεση και θελουν να προχωρησουν παρακατω. αυτο λεω απλα.
τωρα,οπως ξανα εγραψα,απο δικη μου εμπειρια απο ολες αυτες που εχω κανει σχεση μονο μια ηταν για σπιτι αλλα ημουν πιο πιτσιρικας τοτε και εκανα τσαχπινιες.
στην ηλικια που ειμαι αυτη τη στιγμη και οπως εχει καταντησει το πραμα,καλυτερα πουτανες και μασατζιδικα και το κεφαλι μου ησυχο.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
μιλαω βασει λογικης ρε φιλε,δεν γινεται οοοοοοοοοοολες οι γυναικες στην Ελλαδα να ειναι αχρηστες να ανοιξουν σπιτι μ'εναν ανθρωπο που εχουν σχεση και θελουν να προχωρησουν παρακατω. αυτο λεω απλα.
τωρα,οπως ξανα εγραψα,απο δικη μου εμπειρια απο ολες αυτες που εχω κανει σχεση μονο μια ηταν για σπιτι αλλα ημουν πιο πιτσιρικας τοτε και εκανα τσαχπινιες.
στην ηλικια που ειμαι αυτη τη στιγμη και οπως εχει καταντησει το πραμα,καλυτερα πουτανες και μασατζιδικα και το κεφαλι μου ησυχο.
ετσι

ολες οχι δεν ειναι αχρηστα εγωκεντρικα χειριστικα παρταλια αλλα εχει μια καλη στις 200

καταλαβαινεις τι σκουπιδι πρεπει να φας για να την βρεις ετσι? δεν αξιζει απλα

α και για να μην παρεξηγηθω το μεγαλο μεριδιο ευθυνης που οι γκομενες σημερα ειναι γαμημενα ζωα που δεν κανουν ουτε για πεταμα το εχουν οι "αντρες"
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Ασχετως με τις γυναικες που ενταξει σε μια θαλασσα ολοκληρη εγωκεντρισμου και ματαιοδοξιας που κολυμπανε οι περισσοτερες ειναι τοσο λιγες οι εξαιρεσεις πλεον που δε ξερω αν εχει να νοημα να ασχολειται καποιος , ηθελα να πως για τους αντρες .

Λοιπον το χειροτερο ειδος αντρα ειναι .... ο φολοουερ
Ρε μαγκα φολοουερ δε γινεται να πληρωνεις για να ανοιξουν τη βιτρινα να θαυμασεις τα προιοιντα χωρις να αγοραζεις . Αφηστε τα γαμημενα τα λαικ ρε μαγκες και τα φολοου . Και στις γυναικες φουσκωνετε τον εγωισμο τους και τις κανετε ακαματες ( σου λεει ετσι ζει η Τουνη και η καθε Τουνη γιατι να μη τη μιμηθω και να κουραστω ) επιπλεον ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΤΕ και πατατε την αξιοπρεπεια σας . Σεβαστειτε τον ευατο σας πανω απο ολα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Σα να μου λες πάνε Νεάπολη αλλά μη βρεις παοκτζή :2funny:

Και μόνο αν πεις ότι δεν ασχολείσαι,σ'έχουν βγάλει ήδη εξωγήινο

ακομη ενα στερεοτυπο,για να μην πω μυθος..! :confused: εχεις παει ποτε Νεαπολη η ακους τις μλκιες του Ραπτοπουλου?

αν εξαιρεσεις το δρομο που εχουν συνδεσμο οι αλλοι(στα συνορα με Πολιχνη) ,μεγαλη ΑΡΕΙΑΝΟμανα απο παλια :wanker:

εχει και κατι παοκτσηδες ,σαν τους τρελους του χωριου ενα πραμα... :tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Ασχετως με τις γυναικες που ενταξει σε μια θαλασσα ολοκληρη εγωκεντρισμου και ματαιοδοξιας που κολυμπανε οι περισσοτερες ειναι τοσο λιγες οι εξαιρεσεις πλεον που δε ξερω αν εχει να νοημα να ασχολειται καποιος , ηθελα να πως για τους αντρες .

Λοιπον το χειροτερο ειδος αντρα ειναι .... ο φολοουερ
Ρε μαγκα φολοουερ δε γινεται να πληρωνεις για να ανοιξουν τη βιτρινα να θαυμασεις τα προιοιντα χωρις να αγοραζεις . Αφηστε τα γαμημενα τα λαικ ρε μαγκες και τα φολοου . Και στις γυναικες φουσκωνετε τον εγωισμο τους και τις κανετε ακαματες ( σου λεει ετσι ζει η Τουνη και η καθε Τουνη γιατι να μη τη μιμηθω και να κουραστω ) επιπλεον ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΤΕ και πατατε την αξιοπρεπεια σας . Σεβαστειτε τον ευατο σας πανω απο ολα
ποσο σιχαματα ρε φιλε καμια αξιοπρεπεια

περιμενουν κρεμασμενοι στα κινητα να προλαβουν να κανουν λαικ και να γραψουν "θεαρα" στην αλογομουρα μην τυχον και τους προλαβει αλλος σιχαμερος γλιτσοπεφτουλας

αυτοι φταινε για ολα τραμπουκιστε τους οπου τους βρειτε τουλαχιστον αφου ειναι σιχαμενες σερβιετες να ντρεπονται να εκδηλωθουν :2funny:
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.809
Πόντοι
8.815
ετσι

ολες οχι δεν ειναι αχρηστα εγωκεντρικα χειριστικα παρταλια αλλα εχει μια καλη στις 200

καταλαβαινεις τι σκουπιδι πρεπει να φας για να την βρεις ετσι? δεν αξιζει απλα

α και για να μην παρεξηγηθω το μεγαλο μεριδιο ευθυνης που οι γκομενες σημερα ειναι γαμημενα ζωα που δεν κανουν ουτε για πεταμα το εχουν οι "αντρες"
α μπραβο! ειδικα για το τελευταιο
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
ποσο σιχαματα ρε φιλε καμια αξιοπρεπεια

περιμενουν κρεμασμενοι στα κινητα να προλαβουν να κανουν λαικ και να γραψουν "θεαρα" στην αλογομουρα μην τυχον και τους προλαβει αλλος σιχαμερος γλιτσοπεφτουλας

αυτοι φταινε για ολα τραμπουκιστε τους οπου τους βρειτε τουλαχιστον αφου ειναι σιχαμενες σερβιετες να ντρεπονται να εκδηλωθουν :2funny:
Στιβαζονται σα να περιμενουν στο συσσιτιο της ενοριας ενα πιατο φαι στα προφιλ ολων αυτων των μαλακισμενων εγωπαθεστατων πλασματων περιμενοντας μια φωτο . Το λιγουρια ειναι πολυ επιεικης ορος και δυστυχως ασχετα τι λενε οι πολλοι εδω μεσα , ειναι σιγουρα η πλειοψηφια των αντρων ( εχω ανακαλυψει φιλους μου κιολας που δε το περιμενα )

Σηκωνεται το παρταλι ινφλουενσερ ξυσταρχιδω και λεει στο κοπαδι ''τι σας εχω σημερα αστερακια μου'' , παταει μια σελφι το κωλο της τουρλωμενο και ολα τα προβατα με το δαχτυλο στο πληκτρολογιο ετοιμα να τη γεμισουν χιλιαδες λαικ και να κανουν εμετικα σχολια απο κατω . Καλυτερα να τον εκοβα και να τον πεταγα κι ας μη ξαναγαμουσα ποτε . Ντροπη του ανθρωπινου ειδους οχι μονο των αντρων , με μαθανε να ζω για μια αξιοπρεπεια , πως σκατα σκεφτονται δε καταλαβαινω
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.040
Like
6.577
Πόντοι
1.056

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
και ΓΙΑΤΙ πρεπει να ξερεις ποσες ψωλες εχει φαει τυπε??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

η γνωση οδηγει στο μονοπατι της δυστυχιας να πουμε:undecided:

Εσύ πάνε ν'ανοίξεις σπίτι με καμια που'χει φαει 200 ψωλές.

Να'χει ένα fb γεμάτο με πρώην της

Αλλά εσύ κοιμήσου ησύχος αφού θα σου λέει ότι είσαι ο τρίτος της :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
μιλαω βασει λογικης ρε φιλε,δεν γινεται οοοοοοοοοοολες οι γυναικες στην Ελλαδα να ειναι αχρηστες να ανοιξουν σπιτι μ'εναν ανθρωπο που εχουν σχεση και θελουν να προχωρησουν παρακατω. αυτο λεω απλα.
τωρα,οπως ξανα εγραψα,απο δικη μου εμπειρια απο ολες αυτες που εχω κανει σχεση μονο μια ηταν για σπιτι αλλα ημουν πιο πιτσιρικας τοτε και εκανα τσαχπινιες.
στην ηλικια που ειμαι αυτη τη στιγμη και οπως εχει καταντησει το πραμα,καλυτερα πουτανες και μασατζιδικα και το κεφαλι μου ησυχο.

Πάνε ν'ανοίξεις σπίτι.Εσύ,αυτή...κι η μάνα της :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.375
Κριτικές
62
Like
45.039
Πόντοι
9.297
Όχι, από τότε που οι αστυνομικές ακαδημίες "μπήκαν" στο σύστημα των πανελλήνιων (από το 1995), μόλις περάσουν κάνουν και την στρατιωτική εκπαίδευση σε αυτές, απλώς πάνε και στο ΚΕΒΟΠ, σαν μέρος της εκπαίδευσής τους...
Νομίζω, αν δεν κάνω λάθος από την δεκαετία του 2000, κάποιες χρονιές, αφού έχουν πετύχει την εισαγωγή τους στις αστυνομικές ακαδημίες, πάνε πρώτα στον στρατό για 4 μήνες σε μονάδα του πυροβολικού ή των τεθωρακισμένων και μετά πάνε στην αστυνομική ακαδημία...
Αυτό αποφασίζεται στην αρχή της ακαδημαϊκής χρονιάς όμως...
Γιατί όχι στο Πεζικό;:think:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.375
Κριτικές
62
Like
45.039
Πόντοι
9.297
Δεν υπάρχουν.Κι όσες υπάρχουν,πρέπει να τις βρεις απο μικρές πριν πλακωθούν στις πούτσες

Μην περιμένει κανεις μετά τα 30 να βρει καμία για σπίτι
Μόνο μέσω κύκλου αυτό...άλλη αξιόπιστη λύση είναι ένα καλό γραφειο συνοικεσίων.Οχι μέσω διαδικτύου φυσικά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom