Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Και επειδη πολύ το "βαρύναμε" !!! :grin:

Μια εικονα χιλιες λεξεις !!! :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1505937526679.jpg
    FB_IMG_1505937526679.jpg
    126,9 KB · Εμφανίσεις: 23

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Επιπλέον !! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1466457242100.jpg
    FB_IMG_1466457242100.jpg
    24,5 KB · Εμφανίσεις: 27

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Mindreader ποσες φορές έχεις παντρευτεί?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τη γνωμη οσων ανθρωπων εχουν δοκιμαστεί στη ζωή τους απλά τη σέβομαι. :hi: :hi:

Πολυ περισοτερο οταν βιωματικα συμπιπτει σε μεγαλο βαθμο με τη δικη μου.

Η εμπειρια ομως ειναι κακος δασκαλος. Πρωτα δινεις τις εξετασεις και μετα παιρνεις το μαθημα.

Για αυτο και οι εξυπνοι ανθρωποι μαθαινουν απο τα λαθη τους. Οι πολυ εξυπνοι ομως ανθρωποι μαθαινουν απο τα λαθη των αλλων.

Οι ηλιθιοι περιμενουν απο ιδιες ενεργειες διαφορετικα αποτελεσματα.

Οι δε μαλακες δεν κανουν τα ιδια λαθη, βρισκουν παντα ενα καινουργιο λαθος να κανουν.

Οσα γατακια ακουνε τη γνωμη ηλικιωμενων και δοκιμασμενων στη ζωη ανθρωπων "βερεσε" θα το βρουν απλα μπροστα τους !!


respect!!!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Εχω μια υπόψιν οτι πρέπει για σένα.. θα σου πώ οταν ειναι   :grin:   :thumbsup:

Ενταξει περιμενω !!

Δεν πιστεύω να ειναι η τυπισα της φωτογραφιας !!

Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν τα μπορω τα χακί !!! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1490593631535.jpg
    FB_IMG_1490593631535.jpg
    46,5 KB · Εμφανίσεις: 29

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Ενταξει περιμενω !!

Δεν πιστεύω να ειναι η τυπισα της φωτογραφιας !!

Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν τα μπορω τα χακί !!! :grin: :grin:

Αυτα ειναι Ασιατισα με Βυζάρες... Αυτη θα τη κράταγα για μένα πάντως :grin:  :hi:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ta λεει ωραια εχει εμπειριες στη ζωη του

στο μιστερ τυπος ημουν 2 πισω απο λακη κ μου πηρε το ασημενιο στο τελος με κατι τετοια ποστ

και εσυ θα αποκτησεις καποτε τετοιες εμπειρις στη ζωη σου και θα τα λες ετσι ωραια
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
ta λεει ωραια εχει εμπειριες στη ζωη του

στο μιστερ τυπος ημουν 2 πισω απο λακη κ μου πηρε το ασημενιο στο τελος με κατι τετοια ποστ

:hi: :hi:

Αυτο το χρονο θα σε αφήσω να νικησεις για να μην εχεις παραπονο !! :2funny: :2funny:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
3
Like
1.666
Πόντοι
216
Τελικα οσο προχωραει η θρενταρα αυτή, φαινεται να καταληγουμε στα εξης συμπερασματα, τυποι:

1) παιδια=καταστροφή κάθε σεξουαλικης σχεκης εντος του γαμου, οικονομικος θανατος, μιζερια και συνεχη προβλήματα.

2) Ο ανθρωπος εκ φυσης ΔΕΝ είναι μονογαμικος, αλλα αναγκάζεται να παιξει έναν ψευδη ρολο, για χαρη του γαμου.

3) Παρ ολ`αυτα, είναι πολύ μεγαλη υποθεση να βρεθει μια γυναικα που να αξιζει σαν ανθρωπος πλεον, και να μην σχετίζεται με ολο αυτό το βλαχογκλαμουρ χτικιο.

Κατανοητα όλα...
....αλλα ρε γαμωτο απορω ρε παιδια!

ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ κανουν παιδια τοσα πολλα ζευγάρια που τα χουν χαλια μεταξυ τους? δεν βλεπουν την μιζερια τους?

Ημουν τις προαλλες σ ένα εστιατοριο πχ, και διπλα ένα ζευγαρι νέο και ομορφο, καπου στα 32-33, με το παιδακι τους (καπου 4-5 χρονων), γενικα ησυχο.
δεν προλαβαινε το μικρο να κουνησει το χερακι του, 'ΘΑΝΑΣΗ ΜΗ', γυρναγε το κεφαλι του ο μικρος και κοιταγε τριγυρω 'ΘΑΝΑΣΗ ΤΡΩΜΕ ΤΩΡΑ', μιλαμε μου ρθε καταθλιψη-φανταστειτε ο μικρος Θανασης πως θα νιωθε, και τι ανθρωπος θα γινει με τετοια ζωα για γονεις!

μεταξυ τους δεν μιλιόντουσαν, αμφότεροι με τα μουτρα κατω, παρ όλα αυτά ντυμενοι στην πενα, για να δειξουν επιφανείς και ωραιοι!
Ποιον κορόιδεψαν?

Τις προαλλες, αθελα μου ακουω τυπισσα να μιλαει με την μανα της για τον ανδρα της: 'καλα ρε μαμα, δεν εχεις παρει ακομα χαμπαρι ότι δεν σκαμπαζει και πολλα? μονο στην δουλεια ξερει να πηγαινει, και μετα ρακος γυρναει και απλωνεται στον καναπε! Τι τον πηρα κι εγω η χαζη?'...

Δεν λεω, σιγουρα υπαρχουν υγιεις περιπτώσεις, αλλα μιλαμε για εξαιρέσεις πλεον!
Κι εχω αηδιασει απ όλα αυτά που βλεπω!
Ξερω κι ατομα που ηταν μια χαρα δλδ πριν απτον γαμο! Ανδρες που ηταν νορμαλ και καλοπερασάκηδες, και γκομενες που ησαν μαγκάκια και ξηγημένες!
Καταληξη?-καημενοι και γυναικούλες!

Αντε πες, κι εχεις πολλα λεφτα-βασικη προϋπόθεση για δημιουργια οικογενειας, από κάθε αποψη!
Αντε πες ότι εχεις να διαθετεις και αρκετο χρονο να περνατε ωραια οικογενειακα (ταξίδια πχ).
Τι να τα κανεις όταν είναι η άλλη απέναντι σου με τα μουτρα μεχρι το πατωμα κάθε πρωι?

 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Τελικα οσο προχωραει η θρενταρα αυτή, φαινεται να καταληγουμε στα εξης συμπερασματα, τυποι:

1) παιδια=καταστροφή κάθε σεξουαλικης σχεκης εντος του γαμου, οικονομικος θανατος, μιζερια και συνεχη προβλήματα.

2) Ο ανθρωπος εκ φυσης ΔΕΝ είναι μονογαμικος, αλλα αναγκάζεται να παιξει έναν ψευδη ρολο, για χαρη του γαμου.

3) Παρ ολ`αυτα, είναι πολύ μεγαλη υποθεση να βρεθει μια γυναικα που να αξιζει σαν ανθρωπος πλεον, και να μην σχετίζεται με ολο αυτό το βλαχογκλαμουρ χτικιο.

Κατανοητα όλα...
....αλλα ρε γαμωτο απορω ρε παιδια!

ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ κανουν παιδια τοσα πολλα ζευγάρια που τα χουν χαλια μεταξυ τους? δεν βλεπουν την μιζερια τους?

Ημουν τις προαλλες σ ένα εστιατοριο πχ, και διπλα ένα ζευγαρι νέο και ομορφο, καπου στα 32-33, με το παιδακι τους (καπου 4-5 χρονων), γενικα ησυχο.
δεν προλαβαινε το μικρο να κουνησει το χερακι του, 'ΘΑΝΑΣΗ ΜΗ', γυρναγε το κεφαλι του ο μικρος και κοιταγε τριγυρω 'ΘΑΝΑΣΗ ΤΡΩΜΕ ΤΩΡΑ', μιλαμε μου ρθε καταθλιψη-φανταστειτε ο μικρος Θανασης πως θα νιωθε, και τι ανθρωπος θα γινει με τετοια ζωα για γονεις!

μεταξυ τους δεν μιλιόντουσαν, αμφότεροι με τα μουτρα κατω, παρ όλα αυτά ντυμενοι στην πενα, για να δειξουν επιφανείς και ωραιοι!
Ποιον κορόιδεψαν?

Τις προαλλες, αθελα μου ακουω τυπισσα να μιλαει με την μανα της για τον ανδρα της: 'καλα ρε μαμα, δεν εχεις παρει ακομα χαμπαρι ότι δεν σκαμπαζει και πολλα? μονο στην δουλεια ξερει να πηγαινει, και μετα ρακος γυρναει και απλωνεται στον καναπε! Τι τον πηρα κι εγω η χαζη?'...

Δεν λεω, σιγουρα υπαρχουν υγιεις περιπτώσεις, αλλα μιλαμε για εξαιρέσεις πλεον!
Κι εχω αηδιασει απ όλα αυτά που βλεπω!
Ξερω κι ατομα που ηταν μια χαρα δλδ πριν απτον γαμο! Ανδρες που ηταν νορμαλ και καλοπερασάκηδες, και γκομενες που ησαν μαγκάκια και ξηγημένες!
Καταληξη?-καημενοι και γυναικούλες!

Αντε πες, κι εχεις πολλα λεφτα-βασικη προϋπόθεση για δημιουργια οικογενειας, από κάθε αποψη!
Αντε πες ότι εχεις να διαθετεις και αρκετο χρονο να περνατε ωραια οικογενειακα (ταξίδια πχ).
Τι να τα κανεις όταν είναι η άλλη απέναντι σου με τα μουτρα μεχρι το πατωμα κάθε πρωι?
Κανουν παιδια γιατι νομιζουν οτι με απογονους καταξιωνονται,θα αφησουν καπου τα <<λεφτα>>τους,την περιουσια τους,πολλοι πιστευουν οτι οσοι δεν εχουν παιδια ειναι δυστυχισμενοι ,οταν βλεπουν πως ζουν ομως οσοι δεν εχουν παιδια ειδικα εδω μεσα
με πορνοταξιδευτες με τους μπουρδελακηδες ,με τις βιζιτες ,κ.τ.λ. σκανε απο την ζηλεια τους .Δεν λεω καλα τα παιδια αλλα με τις σωστες προυποθεσεις σωστη γυναικα ,χρηματα ,διαφορετικα η μιζερια φερνει τσακωμους που τελικα οδηγει σε διαζυγια και παιδια με ψυχολογικα προβληματα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
αυτα τα χερακια ωσπου να τα κανουν αυτα που λεει ο βεγγος, θα εχουν πληρωθει με χρυσαφι''
αφιερωση χρονου ζωης, και αλλα πολλα.. :S

ο φ. Σωκρατης ομως τα λεει πιο φιλοσοφημενα.. :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (3).jpg
    αρχείο λήψης (3).jpg
    11,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 26

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Νηματαρα σε γενικες γραμμες αλλα γραφετε πολλες ΜΑΛΑΚΙΕΣ εδω μεσα τυποι...

Φιλικα το λεω...
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Δέχομαι ισχυρές πιέσεις για συγκατοίκηση. Προσπαθώ να χωρίσω, αλλά την αγαπάω. Την εβαψα νομίζω :think:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.461
Πόντοι
216
Δέχομαι ισχυρές πιέσεις για συγκατοίκηση. Προσπαθώ να χωρίσω, αλλά την αγαπάω. Την εβαψα νομίζω :think:
Φιλε αμα θελεις να χωρισεις οριστικα, κερατωσε την και ασε να το μαθει.
Τι ηλικια εχεις και τι ηλικια το αισθημα?
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Καντην ταρανδο τυπε!!!!
Κι αν επιμενει πατα της και καμια σφαλιαρα και φυγε κυριος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom