Νέα

Διέσυραν γυναίκα φορέα του Aids

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarNow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
Εννοείται όχι. Αν κάτι με κάνει να ανησυχήσω θα πάω να κάνω το τεστ. Αυτός είναι ο μόνος επιστημονικός τρόπος να μάθω αν έχω έητζ. Το να μάθω αν κάποια που γάμησα είναι φορέας δε λέει τίποτα. Προσωπικά θεωρώ ότι κάθε εκδιδόμενη έχει έητζ, ηπατίτιδα, σύφιλη, έρπη, κονδυλώματα και χλαμύδια. Και κάθε χρόνο κάνω προληπτικές εξετάσεις γιατί ανήκω σε ομάδα υψηλού κινδύνου, τους τακτικούς πελάτες εκδιδομένων.

Δυστυχώς ο Έλληνας μπουρδελογαμάει όχι από ηδονιστική άποψη αλλά από ανάγκη με αποτέλεσμα να μην ξέρει να προστατευθεί και να πάσχει από βουκολικού τύπου φοβίες. Ονειρεύομαι τη μέρα που το 90% των κατοίκων των Αθηνών θα γυρίσουν στα χωριά τους και τα χωράφια τους.

ο μενεδημος απαντησε στο 2ο σκελος των γραφομενων σου.
για το πρωτο, δεν εισαι σοβαρος μου φαινεται.
δηλαδη κανεις εξετασεις, σε κολλαει μετα απο 1 μηνα (εστω εισαι γκαντεμης) μια πουτανα καποια αρρωστια, και εσυ την απλωνεις απο δω κι απο κει για μηνες μεχρι να ξανακανεις εξετασεις... και μου λες οτι δεν θα ηθελες να ξερεις αν μια πουτανα που πηρες εχει aids γιατι σε 11 μηνες θα ξανακανεις εξετασεις..............πολυ καλος !!  :headbang: :headbang:

ή πιστευεις οτι ολα τα αφροδισια θα εμφανιστουν την επομενη ημερα σε εμφανες σημειο με εντονους πονους πανω στην ψωλη σου ? το aids καλα καλα, θα κανεις μερικες βδομαδες να το ανιχνευσεις απο εξετασεις, ποσο μαλλον να το παρεις χαμπαρι απο συμπτωματα...

εγω δεν ειπα να σε ενημερωσουν για να πας να κανεις εξετασεις μονο, αλλα να σε ενημερωσουν κυριως για να σταματησεις να μοιραζεις ΣΜΝ απο δω κι απο κει ανεξελεγκτα εν αγνοια σου.

κι αν δεν θες εσυ να ξερεις αν η πορνη που πηγες ειχε aids, εγω (και πολλοι αλλοι οι οποιοι ειναι οικογενειαρχες ή σε σχεση) θα θελαμε να μην καταστρεψουμε τοσο ευκολα ανθρωπους που αγαπαμε. εσυ πηγαινε για εξετασεις μια φορα το χρονο και να νιωθεις συνειδητοποιημενος μπουρδελακιας...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Οι δράστες δεν έμειναν μόνο στη φωτογραφία της νεαρής γυναίκας, γεγονός που προκαλεί ερωτήματα...
Σοκαρισμένη είναι μια ολόκληρη γειτονιά στο κέντρο της Μυτιλήνης, αλλά και όσοι πέρασαν από αυτή, χθες και προχθές το πρωί, όπου αντίκρισαν αφίσες με το ονοματεπώνυμο γυναίκας και την αναφορά ότι είναι φορέας του AIDS.

Μέχρι χθες το πρωί, περίοικοι και εργαζόμενοι στην περιοχή μάζευαν τις πεταμένες φωτοτυπίες που είχαν «μοιραστεί» κατά δεκάδες σε διάφορα σημεία, προκαλώντας σοκ και οργή στους περαστικούς που τις αντίκριζαν.

Η καταδικαστέα πράξη, πέραν των λόγων που την υποκίνησαν, έγκειται στο ότι ο δράστης ή οι δράστες φωτοτύπησαν ιατρική γνωμάτευση νοσοκομείου των Αθηνών ότι η εν λόγω γυναίκα έχει λοίμωξη του Ιού Ανθρώπινης Ανοσοανεπάρκειας (Human Immunodeficiency Virus – HIV) και το Σύνδρομο Επίκτητης Ανοσοανεπάρκειας (AIDS), νόσος του ανθρώπινου ανοσοποιητικού συστήματος.

Φωτοτύπησαν δηλαδή και μοίρασαν αντίγραφα της ιατρικής γνωμάτευσης με το πλήρες ονοματεπώνυμο της ασθενούς. Οι έρευνες της αστυνομίας βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη...

ΠΗΓΗ: Newsit . gr

...άλλη μια έκφανση κοινωνικής βαρβαρότητας, ότι διαφέρει απο το κοπάδι , ακόμη και ένα άρρωστο μέλος
πρέπει να απομακρύνεται
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
Για τον πουτσο κοινωνια.
Χωριατες
Βαρβαροι
Ταλιμπαν....
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
θα την πηδηξε ακαποτα κανας γκασμας  κ οταν θα ανακαλυψε το παρασημο θα θελε εκδικηση....
τυπε εγω διδασκω στα παιδια να παιρνουν προφυλαξεις και απο ποιες ασθενειες προστατευονται ετσι, πχ το προφυλακτικο ΔΕΝ προστατευει απο ερπη, συφιλη, κονδυλωματα τα οποια μπορει να εχουν διασπαρθει σε αρκετη επιφανεια γυρω απο τα γενετικά οργανα και να μην φαινονται με το ματι.
επισης χρησιμοποιω προφυλακτικο σε πολλες σχεσεις μου.
αν θελω ομως να κανω παιδι και σχεδιαζω να γκαστρωσω την σχεση μου και η εν λογο κορασιδα ουτε εκδιδομενη ειναι ουτε πρεζου ουτε σε καμμια επικινδυνη ομαδα ανηκει, θα πρεπει να ψιλιαστω οτι πετυχα λαχειο και θα πρεπει να ζηταω εξετασεις? αν αυτη γνωριζει οτι ειναι φορεας ΣΜΝ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ (γκομενα που ειχα μου ειπε εκαψε πολλα κονδυλωματα προσφατα απο τον κολπο της και χρησιμοποιουσαμε παντα προφυλακτικο. τιμη της που με προειδοποιησε και μου εδωσε την δυνατοτητα να σταματησω την σχεση αν δεν θελω το ρισκο). οπως οφειλει να με προειδοποιησει πχ οτι δεν εχει διπλωμα οδηγησης ή ειναι νεα οδηγος οταν παω να μπω στο αμαξι της. εδω να σου κρυψει οτι ειναι παντρεμενη την πας αν θες στα δικαστηρια για απατη και εδω που παιζεται η υγεια και η ζωη δεν ειναι υποχρεωμενη να σε ενημερωσει?????  :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικά θεωρώ ότι κάθε εκδιδόμενη έχει έητζ, ηπατίτιδα, σύφιλη, έρπη, κονδυλώματα και χλαμύδια.

Για εμενα αυτη ειναι η πιο σωστη σταση για τα ξενογαμησια (με πληρωμη ή οχι)
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
Την αρχή πάντως την είχε κάνει το Ελληνικό Κράτος πριν περίπου δυο χρόνια, δίνοντας στη δημοσιότητα τις φωτογραφίες 11 νομίζω γυναικών.

Τον οποίο τύπο τον έχουμε κ Yπουργό Παιδείας τώρα.
Να τον χαιρόμαστε τον παίκτη.

AndreasLoverdos.jpg


Ας θυμίσουμε ότι τότε εκτός από το γεγονός ότι κάποιες τελικά δεν ήταν φορείς, διέσυραν και τοξικομανείς.
Διπλό το σίχαμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
με ρωτας ή υποθετεις οτι θα εκανα ενα απο τα δυο ? και στις 2 περιπτωσεις με προσβαλεις μαγκα, τουλαχιστον δεν εχω δειξει τετοια δειγματα ανευθυνοτητας απο τα μεχρι τωρα γραπτα μου ....

ρωταω, γιατι όπως απλα θα ηθελες να σου πει μια κοπελα πριν το σεξ αν εχει hiv αν σε ρωτουσε αυτή και ας πουμε ότι ειχες, θα ηθελες να το μαθει ?
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Τον οποίο τύπο τον έχουμε κ Yπουργό Παιδείας τώρα.
Να τον χαιρόμαστε τον παίκτη.

AndreasLoverdos.jpg


Ας θυμίσουμε ότι τότε εκτός από το γεγονός ότι κάποιες τελικά δεν ήταν φορείς, διέσυραν και τοξικομανείς.
Διπλό το σίχαμα.


Οσες έδωσαν στην δημοσιοτήτα φωτό με τα στοιχεία τους  ειναι φορείς.
 
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Οσους σας αφορα το θεμα με τις 11 γυναικες που εδωσαν τις φωτογραφιες τους στη δημοσιοτητα, υπαρχει ταινια ελληνικη, ντοκιμαντερ λεγεται πιο σωστα, οπου μιλουν οι ιδιες αλλα και ανθρωποι που κανουν τις εξετασεις στα νοσοκομεια. Ειναι στο youtube και λεγεται "Ερειπια (ruins)". Διαρκεια: 53 λεπτα
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Οσους σας αφορα το θεμα με τις 11 γυναικες που εδωσαν τις φωτογραφιες τους στη δημοσιοτητα, υπαρχει ταινια ελληνικη, ντοκιμαντερ λεγεται πιο σωστα, οπου μιλουν οι ιδιες αλλα και ανθρωποι που κανουν τις εξετασεις στα νοσοκομεια. Ειναι στο youtube και λεγεται "Ερειπια (ruins)". Διαρκεια: 53 λεπτα

Δέν μιλάνε οι ίδιες,το ντοκυμαντέρ βασίζεται στην μυθοπλασία της σκηνοθέτιδας.
 
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Δέν μιλάνε οι ίδιες,το ντοκυμαντέρ βασίζεται στην μυθοπλασία της σκηνοθέτιδας.

Παει ενας χρονος απο τοτε που το ειδα, αλλα θυμαμαι στην αρχη να μιλαει μια απο τις κοπελες, σε αλλο σημειο μιλουσε η μητερα μιας αλλης κοπελας, επειτα καποιοι γιατροι και καποιοι απο hiv οργανωσεις. Μυθοπλασια δεν εντοπισα σε κανενα σημειο.
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Παει ενας χρονος απο τοτε που το ειδα, αλλα θυμαμαι στην αρχη να μιλαει μια απο τις κοπελες, σε αλλο σημειο μιλουσε η μητερα μιας αλλης κοπελας, επειτα καποιοι γιατροι και καποιοι απο hiv οργανωσεις. Μυθοπλασια δεν εντοπισα σε κανενα σημειο.

Eχω μιλήσει με την ίδια την σκηνοθέτιδα και δέν γνωρίζει τίποτα απο τα γεγονότα πρωσοπικώς η ίδια.Απλώς μάζεψε δεξιά αριστερά κάποια αποσπάσματα και το έκανε ντοκυμαντέρ με σκοπό την κονόμα.
 
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Eχω μιλήσει με την ίδια την σκηνοθέτιδα και δέν γνωρίζει τίποτα απο τα γεγονότα πρωσοπικώς η ίδια.Απλώς μάζεψε δεξιά αριστερά κάποια αποσπάσματα και το έκανε ντοκυμαντέρ με σκοπό την κονόμα.

Λιγοι σκηνοθετες ασχολουνται προσωπικα με τα θεματα τους. Χτυπισε παντως ωραιο θεματακι και το παρουσιασε ωραια. Τωρα για κονομα δεν ξερω γιατι προσωπικα δεν πληρωσα κατι για να το δω στο youtube.
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Λιγοι σκηνοθετες ασχολουνται προσωπικα με τα θεματα τους. Χτυπισε παντως ωραιο θεματακι και το παρουσιασε ωραια. Τωρα για κονομα δεν ξερω γιατι προσωπικα δεν πληρωσα κατι για να το δω στο youtube.


Δικηγόροι-ΜΚΟ βρήκαν πάτημα απο αυτό το γεγονός να βγάλουν λεφτά αλλά ατύχησαν.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Άκου ηδονιστική άποψη. Τι άλλη μ***** θα ακούσουμε.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΔΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΝΟ Η ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ. ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΛΕΓΧΕΙΣ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ.

Στη γυναικούλα σου Μενέδημε. Δεν είμαστε όλοι το ίδιο.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
ο μενεδημος απαντησε στο 2ο σκελος των γραφομενων σου.
για το πρωτο, δεν εισαι σοβαρος μου φαινεται.
δηλαδη κανεις εξετασεις, σε κολλαει μετα απο 1 μηνα (εστω εισαι γκαντεμης) μια πουτανα καποια αρρωστια, και εσυ την απλωνεις απο δω κι απο κει για μηνες μεχρι να ξανακανεις εξετασεις... και μου λες οτι δεν θα ηθελες να ξερεις αν μια πουτανα που πηρες εχει aids γιατι σε 11 μηνες θα ξανακανεις εξετασεις..............πολυ καλος !! 

Κόψε το αγενές υφάκι μαζί μου γιατί σου γαμάω το σόι μέχρι να πεις παπαροτρίφτουλας.

Έγραψα ότι αν είχα λόγο ανησυχίας, θα έκανα και πιο συχνά απ' το χρόνο τεστ, αλλά φυσικά και δεν έχω την απαίτηση να διαπομπεύει αρρώστους το κράτος ώστε να αισθάνομαι εγώ πιο ασφαλής! Όποιος φοβάται τόσο πολύ τα αφροδίσια απλά να μην πηγαίνει με πουτάνες! Διώξεις πρέπει να γίνονται μόνο σε περίπτωση που στοιχειοθετείται δόλος. Αν δεν υπήρξε δόλια ενέργεια, τότε δε φταίει ούτε η πουτάνα που σε κόλλησε έητζ, ούτε το κράτος. Φταίς εσύ και μόνο εσύ που έκανες την επιλογή να επιδοθείς σε σεξουαλική δραστηριότητα αυξημένου ρίσκου.

Κάνεις λάθος αν νομίζεις ότι η υγεία σου είναι πιο πάνω από την αξιοπρέπεια μιας πουτάνας του δρόμου. Μιλάς λες και οι πουτάνες είναι δούλες, ή παροχές του δημοσίου.

Η ηθική/σεξουαλική σας διαπαιδαγώγηση είναι για να κάνετε σχέση/γάμο με ελλεϊνίδα, αλλά επειδή δεν είστε ικανοί να αποκτήσετε αυτό που ο πραγματικός πορνιστής απεχθάνεται, πηγαίνετε στα μπουρδέλα και έχετε μάλιστα την απαίτηση, άκουσον - άκουσον, να σας εξασφαλίσει το κράτος την ίδια ησυχία και σιγουριά που θα είχατε πηδώντας τη γυναικούλα σας!

Και αν κάποιος έχει γυναικούλα που θέλει να πηδάει ακάποτα και φοβάται μην την κολλήσει τίποτα, η λύση είναι να φροντίσει να είναι πιστός συζυγούλης.

Καμία ευθύνη δεν έχει το κράτος για προσωπικές επιλογές.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Eχω μιλήσει με την ίδια την σκηνοθέτιδα και δέν γνωρίζει τίποτα απο τα γεγονότα πρωσοπικώς η ίδια.Απλώς μάζεψε δεξιά αριστερά κάποια αποσπάσματα και το έκανε ντοκυμαντέρ με σκοπό την κονόμα.

Ά,ρε...Robocop που της χρειάζεται... :zfuck: :grin: :grin: :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Για άλλη μια φορά οι γαμιόληδες αυτού του κόσμου μας εκπλήξανε.Η σιχαμάρα του ανθρώπου είναι ατελείωτη.Μην συγκρίνετε την περίπτωση αυτή με των ιερόδουλων που έπασχαν από hiv.Μπορεί να ήταν σκληρό αλλά δεν ξέρει κανείς πόσοι μπορεί να ''σώθηκαν'' κάνοντας εξετάσεις θορυβούμενοι από τις φωτογραφίες και βρήσκοντας ότι έχουν κολλήσει κάτι τέτοιο.Λέω ''σώθηκαν'' γιατί μπορεί να ξεκίνησαν να πέρνουν φάρμακα.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
κι αν δεν θες εσυ να ξερεις αν η πορνη που πηγες ειχε aids, εγω (και πολλοι αλλοι οι οποιοι ειναι οικογενειαρχες ή σε σχεση) θα θελαμε να μην καταστρεψουμε τοσο ευκολα ανθρωπους που αγαπαμε. εσυ πηγαινε για εξετασεις μια φορα το χρονο και να νιωθεις συνειδητοποιημενος μπουρδελακιας...

Διαβάστε ρε τι λέει το άτομο! Απαιτεί και με θυμό μάλιστα, να διαπομπεύει συστηματικά το κράτος γυναίκες ώστε ΝΑ ΚΕΡΑΤΩΝΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!

Αν την αγαπάς ρε μαλακοτρίφτουλα μην την κερατώνεις!

Ή βάζε καπότα, όπως κάνω εγώ με τις γκόμενες!

Ή πάρε διαζύγιο!

Ή σάλτα και γαμήσου παπάρα που θα παρουσιάσεις τις μουρλές απαιτήσεις σου σαν υπευθυνότητα!

ΡΕ ΣΕΙΣ, εγώ θέλω να με προσλάβει το δημόσιο με 5000 μισθό γιατί αν δεν πιω κόκα κάθε μέρα είμαι ικανός να σκοτώσω όλη τη γειτονιά με τσεκούρι! Αγαπάω πολύ τους ανθρώπους για να τους κάνω κακό τόσο εύκολα, μην το παίζεται συνειδητοποιημένοι ρε, βάλτε με διευθυντή σε μια ΔΕΚΟ ρε καθάρματα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom