Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 713
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
11
Like
5.464
Πόντοι
1.346
.Σιουσμπερυ- Εξετερ /Βολφσμπουργκ-Λυων (γυναικες).
Ξαργύρωσε τα και κράτησε τα για τη Λαίδη.
ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ βαρέθηκα να διαβάζω τις ίδιες μαλακίες εκεί μέσα και γιαυτό αποχώρησα.
  • Διαλέγεις μεμονωμένο παιχνίδι σε κατηγορία δύσκολης χώρας που συνήθως έχει 6+ ανά βάρδια;
  • Τις γυναίκες τις πουτσώνουμε δεν ποντάρουμε.
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
7
Like
5.424
Πόντοι
736
Ξαργύρωσε τα και κράτησε τα για τη Λαίδη.
ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ βαρέθηκα να διαβάζω τις ίδιες μαλακίες εκεί μέσα και γιαυτό αποχώρησα.
  • Διαλέγεις μεμονωμένο παιχνίδι σε κατηγορία δύσκολης χώρας που συνήθως έχει 6+ ανά βάρδια;
  • Τις γυναίκες τις πουτσώνουμε δεν ποντάρουμε.
Αγαπητέ Ντουντα ,άλλο εσυ και άλλο εγώ ,σεβαστά τα γραπτά σου αλλά το μυαλό μου ποτέ δεν συμβάδιζε με τα τυποποιημένα .
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
11
Like
5.464
Πόντοι
1.346
Όπως νομίζει ο καθένας, προχωρούμε παρακαλώ....
Λαίδη παραπάνω έλεγες για πάρλα - καταλαβαίνω ότι έχεις και τα δικά σου - τέσπα εγώ προγραμματίζω σε νέα σεξουαλική γλώσσα προγραμματισμού. Ξέρεις τι σημαίνει ΑΚΑΠ;
Μην σου πάει το μυαλό στο ακάπωτο :2funny:
ΨΨ @Magi θα σε τρέξω σήμερα κι αύριο, έχεις αφήσει κενά με τις απουσίες στα μαθήματα, δες τις εξόδους του προγράμματος - μην αποθηκεύεις τίποτα από εδώ και το συζητάμε.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20241009-204413.png
    Screenshot_20241009-204413.png
    38,1 KB · Εμφανίσεις: 3
  • viber_image_2024-10-13_21-39-32-983.jpg
    viber_image_2024-10-13_21-39-32-983.jpg
    147,8 KB · Εμφανίσεις: 2

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.308
Κριτικές
3
Like
2.257
Πόντοι
736
Όπως νομίζει ο καθένας, προχωρούμε παρακαλώ....
Λαίδη παραπάνω έλεγες για πάρλα - καταλαβαίνω ότι έχεις και τα δικά σου - τέσπα εγώ προγραμματίζω σε νέα σεξουαλική γλώσσα προγραμματισμού. Ξέρεις τι σημαίνει ΑΚΑΠ;
Μην σου πάει το μυαλό στο ακάπωτο :2funny:

ΨΨ @Magi θα σε τρέξω σήμερα κι αύριο, έχεις αφήσει κενά με τις απουσίες στα μαθήματα, δες τις εξόδους του προγράμματος - μην αποθηκεύεις τίποτα από εδώ και το συζητάμε.
δασκαλε νευρακια? δεν ουρλιαζουν τα τσακαλια αποψε?
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
11
Like
5.464
Πόντοι
1.346
6 ομαδες 20 επιλογες το ειπε ο οπαπ:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
ΨΨ @Lady Alexia

Xτυπάει η πόρτα κι έρχονται η Λαίδη, η Μάγκυ, η Χριστίνα @xristina35ara @Αγγελική και η Bέρα @verasub και θέλουν να τις (σας) πάρω παρτούζα :smiling-face-with-heart-eyes:
Τρεις δεν θα πάρω κάθε φορά;
Οι δυνατοί συνδυασμοί είναι 20, δηλαδή θα κάνω 20 ραντεβού μαζί σας, με κόστος πες 300Ε μέση τιμή θα με γαμήσετε 6 χιλιάρικα, βάλε και 3000 μεταφορικά, ξενοδοχεία πάμε κοντά στο δεκαχίλιαρο :confused:

Το αναλύω όσο γίνεται απλά: στο πρώτο ραντεβού θα μπουν Λαίδη, Μάγκυ & Χριστίνα, ενώ στο δεύτερο Λαίδη, Μάγκυ & Αγγέλω, στο τρίτο Λαίδη, Μάγκυ & Βέρα, στο 4ο Λαίδη, Αγγέλω & Βέρα, στο 5ο Λαίδη, Χριστίνα & Βέρα, ε ας βάλουμε μια άνω τελεία γιατί θα χάσουμε τα αυγά και τα πασχάλια :2funny:

Υπάρχει ο τύπος των συνδυασμών, αλλά εντάξει δεν θέλω να σας ζαλίζω με δαύτα γιατί σας αγαπάω κι αν μου πάθετε κανένα κακό - άσχετα αν βρεθούμε ή όχι - ως καλό παιδάκι που είμαι δεν το θέλω :angel:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
11
Like
5.464
Πόντοι
1.346
Εναλλακτικά μπορείς/μπορείτε να πάτε εκεί για παράδειγμα


υπάρχουν κι άλλες σελίδες, τέσπα βάζεις τους αριθμούς που θες => 6 συνολικά ανά 3 και δίνει 20.
Αλλά το σενάριο της παρτούζας είναι καλύτερο για να συμβαδίζει με το φόρουμ.
Αν τυχόν χτυπήσει η πόρτα κι έλθουν 8 κορίτσια :rolleyes:και θέλουν παρτούζες ενώ η μία να εκτελεί χρέη καμέραμαν :2funny: θα μπουν 4 κάθε φορά κι έτσι θα γίνουν 70 ραντεβού ήτοι 30 χιλιάδες δεν με φτάνουν, αλλιώς θα με λέγανε Ωνάση και δεν θα έγραφα εδώ :confused:
Είδες/ατε τι ωραία είναι τα μαθηματικά;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20241009-204413.png
    Screenshot_20241009-204413.png
    30,8 KB · Εμφανίσεις: 1

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.308
Κριτικές
3
Like
2.257
Πόντοι
736
ΨΨ @Lady Alexia

Xτυπάει η πόρτα κι έρχονται η Λαίδη, η Μάγκυ, η Χριστίνα @xristina35ara @Αγγελική και η Bέρα @verasub και θέλουν να τις (σας) πάρω παρτούζα :smiling-face-with-heart-eyes:
Τρεις δεν θα πάρω κάθε φορά;
Οι δυνατοί συνδυασμοί είναι 20, δηλαδή θα κάνω 20 ραντεβού μαζί σας, με κόστος πες 300Ε μέση τιμή θα με γαμήσετε 6 χιλιάρικα, βάλε και 3000 μεταφορικά, ξενοδοχεία πάμε κοντά στο δεκαχίλιαρο :confused:

Το αναλύω όσο γίνεται απλά: στο πρώτο ραντεβού θα μπουν Λαίδη, Μάγκυ & Χριστίνα, ενώ στο δεύτερο Λαίδη, Μάγκυ & Αγγέλω, στο τρίτο Λαίδη, Μάγκυ & Βέρα, στο 4ο Λαίδη, Αγγέλω & Βέρα, στο 5ο Λαίδη, Χριστίνα & Βέρα, ε ας βάλουμε μια άνω τελεία γιατί θα χάσουμε τα αυγά και τα πασχάλια :2funny:

Υπάρχει ο τύπος των συνδυασμών, αλλά εντάξει δεν θέλω να σας ζαλίζω με δαύτα γιατί σας αγαπάω κι αν μου πάθετε κανένα κακό - άσχετα αν βρεθούμε ή όχι - ως καλό παιδάκι που είμαι δεν το θέλω :angel:
τελικο σκορ ..ετσι για μια ποιο δυσκολη γκανιότα....

οσο για τις παρτουζες

Cracking Up Lol GIF
παιζει ενα καινουργιο με κατι σε κοστακη δεν εχω χρονο..:coffee:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
11
Like
5.464
Πόντοι
1.346
@Magi Τι έπαθες μωρέ, μεθυσμένη είσαι και κάνεις κενό κογιότ;
Σκέψου να δούλευες με τις ώρες για χρόνια στον υπολογιστή (και πόσο μάλλον να έχεις δύο ταυτόχρονα) και να παίζουν τα μάτια από εδώ κι από εκεί...
Ε είναι μεγάλη καύλα να γαμάς τους πουσταράδες των στοιχηματικών εταιρειών και να τα τρως με τα κορίτσια της αρεσκείας σου, όμως δεν βγαίνει εύκολα το μετρητό....
ΓΚΡ θα σε χρεώσω το ξενοδοχείο όταν έρθω Αθήνα, εξαιτίας του βραδυνού μαθήματος παραμέλησα να ποντάρω το περουβιανό παιχνίδι που εν τέλει έκατσε.
 

Συνημμένα

  • viber_image.jpg
    viber_image.jpg
    239,7 KB · Εμφανίσεις: 1

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.308
Κριτικές
3
Like
2.257
Πόντοι
736
@Magi Τι έπαθες μωρέ, μεθυσμένη είσαι και κάνεις κενό κογιότ;
Σκέψου να δούλευες με τις ώρες για χρόνια στον υπολογιστή (και πόσο μάλλον να έχεις δύο ταυτόχρονα) και να παίζουν τα μάτια από εδώ κι από εκεί...
Ε είναι μεγάλη καύλα να γαμάς τους πουσταράδες των στοιχηματικών εταιρειών και να τα τρως με τα κορίτσια της αρεσκείας σου, όμως δεν βγαίνει εύκολα το μετρητό....
ΓΚΡ θα σε χρεώσω το ξενοδοχείο όταν έρθω Αθήνα, εξαιτίας του βραδυνού μαθήματος παραμέλησα να ποντάρω το περουβιανό παιχνίδι που εν τέλει έκατσε.
δεκτο...αλλα μισο λεπτακι ..ειμαι λιγο παρα διπλα ακουω κατι καλαντα απο ενα χεστη ...και επιστρεφω για κρεβατομουρμουρα:happy::happy:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
11
Like
5.464
Πόντοι
1.346
και επιστρεφω για κρεβατομουρμουρα:happy::happy:
Εδώ είμαι, σε περιμένω, έτσι κι αλλιώς στα @@ρια μου τα ξύλα τοποθετήθηκαν, ας ρίξει χιόνι από αύριο, έχω πάνω από 10 κυβικά δεν τα έχω και ζυγίσει (μετρήσει) στον πόντο, θα ανεβάσω φωτογραφίες όταν ξημερώσει αν βρω όρεξη.
Πλέον θα δουλέψουμε στο χαλαρό για το χειμώνα, αλλά δεν θα ψωλάρω κι εντελώς (επειδή δεν έχει και παραγωγή γενικά) γιατί κάπου θα βαρεθώ.
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
11
Like
5.464
Πόντοι
1.346
....και στην Θεσσαλια τσακωμενοι ειμαστε :cheesy::cheesy::cheesy:
Το λοιπόν...
Μαγειρεύω φασουλάδα τις στοιχηματικές αποδόσεις, Γάτε τι ομάδα είσαι είτε ήσουν;
Λάρισα, Τυρίκαλα, Αναγέννηση Χάρτ, Νίκη Βόλου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom