Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.817
Πόντοι
736
Εσύ όπως κι οι λοιποί μαντραχαλαίοι να στρώσετε τον πισινό σας κάτω - έχω δώσει τα κογιότ στην 5382 σελίδα του καθαυτού νήματος. Θέλετε να τα μελετήσετε έχει καλώς, ειδάλλως Αλέκος - κι όπως είδες έχω αποχωρήσει από εκεί μέσα.
Τα κορίτσια επειδή ΔΕΝ πρόκειται να κάνουν κάποια εκτεταμένη ανάλυση και θα βασιστούν στη θεά Τύχη - βάσει όμως κάποιων παρατηρήσεων που θα αναλύονται στο φροντιστήριο - θα ακολουθήσουν μία συντομότερη οδό η οποία θα προσαρμοστεί στα γούστα και τον ελεύθερο χρόνο τους.
Το Skype παρέχει τη δυνατότητα άμεσης επικοινωνίας και το κυριότερο είναι ότι δεν δίνεις κανένα τηλεφωνικό αριθμό, μπαίνεις με ένα παρατσούκλι όπως καλή ώρα εδώ.

Ο απώτερος στόχος είναι να κερδίσω/σουν κάποιο σεβαστό ποσό και μετά να σταματήσω/σουν δια παντός ξεκινώντας μια νέα ζωή
Όλα καλά φίλε Ντουντα , τα βλέπω παίρνω ιδέες, παίζω. Απλά παίζω ριψοκινδυνα εν γνώσει μου . Στην ζωή μου είμαι ικανοποιημένος με αυτά που έχω και ΟΧΙ με αυτά που θα ήθελα να έχω.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.466
Κριτικές
11
Like
4.846
Πόντοι
746
Απλά παίζω ριψοκινδυνα εν γνώσει μου .
Τα κορίτσια όμως ΔΕΝ πρέπει να κάνουν κάτι τέτοιο και φυσικά σε τακτική βάση...
Τα γράφω εδώ πέρα για να αρχίσουν να μπαίνουν στο νόημα...
Στην τελική αν χάσω κάποιο κεφάλαιο, έχω και κάποιες καβάντζες να το αναπληρώσω, θες ελιές, θες αγροτικά λοιπά, είτε άλλα μερεμέτια ως πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης, θα καλυφθεί η χασούρα σε βάθος χρόνου...
Αυτές όμως ανέχονται τον καθέναν υποφέροντας που αφενός είναι δύσκολο, αφετέρου ως πότε θα εκδίδονται, έχουν μια ημερομηνία λήξης και πιστεύω ότι το έχουν συνειδητοποιήσει.

Ώρα μεσημεριανού, μπατάκες με κουνουπίδι και δύωρη σιέστα. Πάντα με πρόγραμμα
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.817
Πόντοι
736
Τα κορίτσια όμως ΔΕΝ πρέπει να κάνουν κάτι τέτοιο και φυσικά σε τακτική βάση...
Τα γράφω εδώ πέρα για να αρχίσουν να μπαίνουν στο νόημα...
Στην τελική αν χάσω κάποιο κεφάλαιο, έχω και κάποιες καβάντζες να το αναπληρώσω, θες ελιές, θες αγροτικά λοιπά, είτε άλλα μερεμέτια ως πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης, θα καλυφθεί η χασούρα σε βάθος χρόνου...
Αυτές όμως ανέχονται τον καθέναν υποφέροντας που αφενός είναι δύσκολο, αφετέρου ως πότε θα εκδίδονται, έχουν μια ημερομηνία λήξης και πιστεύω ότι το έχουν συνειδητοποιήσει.

Ώρα μεσημεριανού, μπατάκες με κουνουπίδι και δύωρη σιέστα. Πάντα με πρόγραμμα
Όταν μπορείς να κοντρολάρεις το ποσό που θα παίξεις είναι όλα καλά, τα άσχημα είναι όταν είσαι εθισμένος σε τυχερά παιχνίδια. Προσωπικά έχω τρεις κουμπαραδες ,έναν για τα προσωπικά έξοδα του μήνα και διαβίωσης, έναν για τα κορίτσια και ο τρίτος για τζόγο. Πάντα ο κουμπαράς της διαβίωσης είναι στα + ,αυτό το προσέχω ιδιαίτερα. Οι άλλοι οι δυο αν αδειάσουν πολύ απλά περιμένω τον επόμενο μήνα χωρίς να αγγίζω τα λίγα που βάζω στην άκρη γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.466
Κριτικές
11
Like
4.846
Πόντοι
746

Συνημμένα

  • 6 σκορ.png
    6 σκορ.png
    166,3 KB · Εμφανίσεις: 6

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.886
Like
7.943
Πόντοι
2.306
Φθινοπωρινή ισημερία αυτό το ΣουΒου. Επιστρέφω σήμερα στις παραλίες, παρά τον λίγο πιο δροσερό, λίγο πιο άστατο καιρό.

Καλή διάθεση κι ευεξία χρειάζεται ο άνθρωπος. Όλα τα άλλα τα βρίσκουμε στην πορεία.
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.817
Πόντοι
736
Η δουλειά, δουλειά και οι καυλες, καυλες πρωί πρωί,,,δεν το γλυτώνω το 150αρι . Καλημέρα κόσμε !!!
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.471
Κριτικές
15
Like
5.702
Πόντοι
1.446

Proedros19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
256
Κριτικές
2
Like
695
Πόντοι
361
Καλά ποιο μωρό έχεις που είναι τόσο άμεσο στα ραντεβού. Χαχα
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.817
Πόντοι
736

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.471
Κριτικές
15
Like
5.702
Πόντοι
1.446
Όχι θα κάτσουμε να σκάσουμε ,στον τάφο θα τα πάρουμε? Πουτανα όλα ,δεύτερη ζωή δεν έχουμε !!!
ναι ρε φιλος...βιζιταρες και ξερο ψωμι...........αστο διακο με της καργιολες!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαα
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.817
Πόντοι
736
Καλά ποιο μωρό έχεις που είναι τόσο άμεσο στα ραντεβού. Χαχα
Άμεσα και να είναι τώρα δεν μπορώ λόγω δουλειάς ,μην το γαμαω το θέμα κιόλας, η δουλειά, δουλειά. Το μεσημέρι όμως μετά την δουλειά μια χαρά θα κάτσει.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.466
Κριτικές
11
Like
4.846
Πόντοι
746
Είναι κακό δλδ που έχεις κάνει μισή περιτομή?
Στο δια ταύτα - για να μην ενοχλώ συνεχώς τη Λαίδη - αύριο βράδυ θα πέσουν βόμβες γουδιών 2ης - άρα πες της να γαργαλιέται εκείνες τις στιγμές ώστε να έχεις περισσότερα ραντ€βού μαζί της - κι εγώ γιατί όχι αν τα τσ€πώσω :grin:

@Sorococo μην γράφουμε συνεχώς στης Λαίδης άσχετα σχόλια, φυσικά μπορεί να μας το ζητήσει η ίδια, εντάξει μια φορά στη φέξη και τη χάση λέμε καμμιά μαλακία είτε τζόγο εκεί, αλλά συνεχώς δεν είναι ωραίο, τέσπα στο νήμα του Στοιχήματος σελίδα 5382 έχω δώσει κάποιες γενικές πληροφορίες.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.466
Κριτικές
11
Like
4.846
Πόντοι
746
Τότε ας μεταφέρουμε κι εδώ κανένα ποστ για να κινείται το θέμα αφενός και να γλυτώσουμε τις πιθανές αναφορές αφετέρου :confused:

Θα σας Κανει Αναφορα τα Μηνυματα Το Κοριτσι ! Και θα εχει δικιο ??????
Μωρή πουτάνα θάλασσα
που σε γαμούν τα ψάρια,
τη Μπέτις εποντάρισα
και πήρα δύο @@ρια...

@Magi έφαγε γκολ λίγο πριν τη λήξη, εμ αφού είχε διπλό δοκάρι στην αρχή του συνημιτόνου, μετά έχασε 2 καλές ευκαιρίες, είχε υπεροχή κατοχής, περισσότερα κόρνερ, όμως :glasses::lipsrsealed:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.202
Κριτικές
3
Like
1.847
Πόντοι
496
Τότε ας μεταφέρουμε κι εδώ κανένα ποστ για να κινείται το θέμα αφενός και να γλυτώσουμε τις πιθανές αναφορές αφετέρου :confused:


Μωρή πουτάνα θάλασσα
που σε γαμούν τα ψάρια,
τη Μπέτις εποντάρισα
και πήρα δύο @@ρια...

@Magi έφαγε γκολ λίγο πριν τη λήξη, εμ αφού είχε διπλό δοκάρι στην αρχή του συνημιτόνου, μετά έχασε 2 καλές ευκαιρίες, είχε υπεροχή κατοχής, περισσότερα κόρνερ, όμως :glasses::lipsrsealed:
εχω οπαδικο ρέζους θετικο ..και συνεχίζουμε..:coffee:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.466
Κριτικές
11
Like
4.846
Πόντοι
746
Άστα Magi σήμερα έχει πριόνι κι όποιος δεν το αντέχει ιδρώνει...
Όπως και το νινί θέλει πριόνι LOL...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
4.817
Πόντοι
736
Καλημέρεςςςςς με καυλες ,,,,,,,!!!
 

Συνημμένα

  • received_204835037826188.mp4
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom