Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
11
Like
4.746
Πόντοι
746
παρόλο το στραπάτσο του στοιχήματος στον εβδομαδιαίο κουμπαρά του τζόγου
Εσύ όπως κι οι λοιποί μαντραχαλαίοι να στρώσετε τον πισινό σας κάτω - έχω δώσει τα κογιότ στην 5382 σελίδα του καθαυτού νήματος. Θέλετε να τα μελετήσετε έχει καλώς, ειδάλλως Αλέκος - κι όπως είδες έχω αποχωρήσει από εκεί μέσα.
Τα κορίτσια επειδή ΔΕΝ πρόκειται να κάνουν κάποια εκτεταμένη ανάλυση και θα βασιστούν στη θεά Τύχη - βάσει όμως κάποιων παρατηρήσεων που θα αναλύονται στο φροντιστήριο - θα ακολουθήσουν μία συντομότερη οδό η οποία θα προσαρμοστεί στα γούστα και τον ελεύθερο χρόνο τους.
Το Skype παρέχει τη δυνατότητα άμεσης επικοινωνίας και το κυριότερο είναι ότι δεν δίνεις κανένα τηλεφωνικό αριθμό, μπαίνεις με ένα παρατσούκλι όπως καλή ώρα εδώ.

Ο απώτερος στόχος είναι να κερδίσω/σουν κάποιο σεβαστό ποσό και μετά να σταματήσω/σουν δια παντός ξεκινώντας μια νέα ζωή
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.222
Κριτικές
7
Like
4.597
Πόντοι
736
Εσύ όπως κι οι λοιποί μαντραχαλαίοι να στρώσετε τον πισινό σας κάτω - έχω δώσει τα κογιότ στην 5382 σελίδα του καθαυτού νήματος. Θέλετε να τα μελετήσετε έχει καλώς, ειδάλλως Αλέκος - κι όπως είδες έχω αποχωρήσει από εκεί μέσα.
Τα κορίτσια επειδή ΔΕΝ πρόκειται να κάνουν κάποια εκτεταμένη ανάλυση και θα βασιστούν στη θεά Τύχη - βάσει όμως κάποιων παρατηρήσεων που θα αναλύονται στο φροντιστήριο - θα ακολουθήσουν μία συντομότερη οδό η οποία θα προσαρμοστεί στα γούστα και τον ελεύθερο χρόνο τους.
Το Skype παρέχει τη δυνατότητα άμεσης επικοινωνίας και το κυριότερο είναι ότι δεν δίνεις κανένα τηλεφωνικό αριθμό, μπαίνεις με ένα παρατσούκλι όπως καλή ώρα εδώ.

Ο απώτερος στόχος είναι να κερδίσω/σουν κάποιο σεβαστό ποσό και μετά να σταματήσω/σουν δια παντός ξεκινώντας μια νέα ζωή
Όλα καλά φίλε Ντουντα , τα βλέπω παίρνω ιδέες, παίζω. Απλά παίζω ριψοκινδυνα εν γνώσει μου . Στην ζωή μου είμαι ικανοποιημένος με αυτά που έχω και ΟΧΙ με αυτά που θα ήθελα να έχω.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
11
Like
4.746
Πόντοι
746
Απλά παίζω ριψοκινδυνα εν γνώσει μου .
Τα κορίτσια όμως ΔΕΝ πρέπει να κάνουν κάτι τέτοιο και φυσικά σε τακτική βάση...
Τα γράφω εδώ πέρα για να αρχίσουν να μπαίνουν στο νόημα...
Στην τελική αν χάσω κάποιο κεφάλαιο, έχω και κάποιες καβάντζες να το αναπληρώσω, θες ελιές, θες αγροτικά λοιπά, είτε άλλα μερεμέτια ως πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης, θα καλυφθεί η χασούρα σε βάθος χρόνου...
Αυτές όμως ανέχονται τον καθέναν υποφέροντας που αφενός είναι δύσκολο, αφετέρου ως πότε θα εκδίδονται, έχουν μια ημερομηνία λήξης και πιστεύω ότι το έχουν συνειδητοποιήσει.

Ώρα μεσημεριανού, μπατάκες με κουνουπίδι και δύωρη σιέστα. Πάντα με πρόγραμμα
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.222
Κριτικές
7
Like
4.597
Πόντοι
736
Τα κορίτσια όμως ΔΕΝ πρέπει να κάνουν κάτι τέτοιο και φυσικά σε τακτική βάση...
Τα γράφω εδώ πέρα για να αρχίσουν να μπαίνουν στο νόημα...
Στην τελική αν χάσω κάποιο κεφάλαιο, έχω και κάποιες καβάντζες να το αναπληρώσω, θες ελιές, θες αγροτικά λοιπά, είτε άλλα μερεμέτια ως πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης, θα καλυφθεί η χασούρα σε βάθος χρόνου...
Αυτές όμως ανέχονται τον καθέναν υποφέροντας που αφενός είναι δύσκολο, αφετέρου ως πότε θα εκδίδονται, έχουν μια ημερομηνία λήξης και πιστεύω ότι το έχουν συνειδητοποιήσει.

Ώρα μεσημεριανού, μπατάκες με κουνουπίδι και δύωρη σιέστα. Πάντα με πρόγραμμα
Όταν μπορείς να κοντρολάρεις το ποσό που θα παίξεις είναι όλα καλά, τα άσχημα είναι όταν είσαι εθισμένος σε τυχερά παιχνίδια. Προσωπικά έχω τρεις κουμπαραδες ,έναν για τα προσωπικά έξοδα του μήνα και διαβίωσης, έναν για τα κορίτσια και ο τρίτος για τζόγο. Πάντα ο κουμπαράς της διαβίωσης είναι στα + ,αυτό το προσέχω ιδιαίτερα. Οι άλλοι οι δυο αν αδειάσουν πολύ απλά περιμένω τον επόμενο μήνα χωρίς να αγγίζω τα λίγα που βάζω στην άκρη γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom