Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαμησατε καμια τουρστρια φετος?
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.455
Πόντοι
216
Εγω δε γαμισα τουριστρια εφετος, προλαβαινω?
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
Ρέ μάγκες πείτε κανένα καλο νησί όπου μπορείς να σπρώξεις εύκολα τουρίστριες οι οποίες δεν ήρθαν να θαυμάσουν μόνο την ελληνική μας κληρονομιά
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ρέ μάγκες πείτε κανένα καλο νησί όπου μπορείς να σπρώξεις εύκολα τουρίστριες οι οποίες δεν ήρθαν να θαυμάσουν μόνο την ελληνική μας κληρονομιά

30 Αυγούστου ψάχνεις για νησί με τουρίστριες;Νωρίς το θυμήθηκες ρε φίλε
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ρέ μάγκες πείτε κανένα καλο νησί όπου μπορείς να σπρώξεις εύκολα τουρίστριες οι οποίες δεν ήρθαν να θαυμάσουν μόνο την ελληνική μας κληρονομιά
Αυτή τη στιγμή στη Ρόδο γίνεται του μουνιού το πανηγύρι! Έφτιαξε πάρα πολύ η φάση απο τις 20 του μηνός και μετά! Και το τίντερ ξεκίνησε πάλι ενώ είχε παγώσει για έναν μήνα μέσα στο καλοκαίρι! Η μουνοροή θα συνεχιστεί μέχρι μέσα Οκτωβρίου!
Χρόνο και καλή διαθεση χρειάζεται!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτή τη στιγμή στη Ρόδο γίνεται του μουνιού το πανηγύρι! Έφτιαξε πάρα πολύ η φάση απο τις 20 του μηνός και μετά! Και το τίντερ ξεκίνησε πάλι ενώ είχε παγώσει για έναν μήνα μέσα στο καλοκαίρι! Η μουνοροή θα συνεχιστεί μέχρι μέσα Οκτωβρίου!
Χρόνο και καλή διαθεση χρειάζεται!!!

Τουλάχιστον εσεις στη Ρόδο έχετε μουνοροή.Σε άλλα μέρη που έχουν λαθροροή,τί να πουν;  :2funny:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.335
Κριτικές
112
Like
18.604
Πόντοι
20.686
Ναι αλλά όλο αοριστολογιες διαβάζω. Συγκεκριμένα πράγματα δεν βλέπω.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Καμακι και γαμησι μαγκες.... μην ξεχνατε.... βοηθηστε τη χωρα!!!

Γαμηστε τουριστριες αλλα γαμηστε τες καλα και δυνατα να ξαναερθουν!!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως από τουρίστριες,εγώ μόνο κάτι μιλφ βλέπω να μας ρίχνουν καμιά ματιά.Οι νέες φοβούνται και να μας κοιτάξουν πλέον,δεν ξέρω αν κάθονται σε κανέναν από τιντερ κλπ αλλά έξω δεν υπάρχει ενδιαφέρον.Πρέπει να πέσεις σε περίπτωση για να κάνεις κάτι.Τώρα στη Ρόδο δεν ξέρω εαν έχουν άλλη συμπεριφορά,αλλά Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική που γύριζα το καλοκαίρι,δεν είδα και μεγάλο ενδιαφέρον για greek lovers
 

Επισκέπτης
Πάντως από τουρίστριες,εγώ μόνο κάτι μιλφ βλέπω να μας ρίχνουν καμιά ματιά.Οι νέες φοβούνται και να μας κοιτάξουν πλέον,δεν ξέρω αν κάθονται σε κανέναν από τιντερ κλπ αλλά έξω δεν υπάρχει ενδιαφέρον.Πρέπει να πέσεις σε περίπτωση για να κάνεις κάτι.Τώρα στη Ρόδο δεν ξέρω εαν έχουν άλλη συμπεριφορά,αλλά Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική που γύριζα το καλοκαίρι,δεν είδα και μεγάλο ενδιαφέρον για greek lovers

Παλικάρι δε θέλω να σε σοκάρω αλλά στο Ποσείδι, στο κάμπινγκ του Α.Π.Θ. και στα αιγαιοπελαγίτικα  γινόταν της τρελής. Γάμησα και εγώ και όλοι οι φίλοι μου, ο ένας μάλιστα παντρεμένος. Φοιτήτριες πλην του παντρεμένου που έκανε παιχνίδι με ξένη. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά από το να γαμάς όμορφα και σωστά, τσάμπα, γυναίκα όχι πουτάνα, όταν δεν είσαι όμορφος. Εγώ προσωπικά λατρεύω το ότι είμαι ο πιο άσχημος της παρέας. Δεν υπάρχει άγχος. Μάλλον εσύ δεν ήσουν με καλή παρέα ή δεν είχες χρόνο να παίξεις. Έχεις παιδιά;
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Παλικάρι δε θέλω να σε σοκάρω αλλά στο Ποσείδι, στο κάμπινγκ του Α.Π.Θ. και στα αιγαιοπελαγίτικα  γινόταν της τρελής. Γάμησα και εγώ και όλοι οι φίλοι μου, ο ένας μάλιστα παντρεμένος. Φοιτήτριες πλην του παντρεμένου που έκανε παιχνίδι με ξένη. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά από το να γαμάς όμορφα και σωστά, τσάμπα, γυναίκα όχι πουτάνα, όταν δεν είσαι όμορφος. Εγώ προσωπικά λατρεύω το ότι είμαι ο πιο άσχημος της παρέας. Δεν υπάρχει άγχος. Μάλλον εσύ δεν ήσουν με καλή παρέα ή δεν είχες χρόνο να παίξεις. Έχεις παιδιά;

για Ποσείδι συμφωνώ απόλυτα.Πηγαίνω 9 συνεχόμενα χρόνια στο κάμπινγκ και έχει πολύ ψωμί. γενικώς είναι η φάση πολύ χαλαρά εκεί και λίγο πολύ έχουν οι περισσότερες στο νου τους το ότι είναι πολύ πιθανόν να γαμηθούν με αυτόν που θα τους κάνει το κλικ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Παλικάρι δε θέλω να σε σοκάρω αλλά στο Ποσείδι, στο κάμπινγκ του Α.Π.Θ. και στα αιγαιοπελαγίτικα  γινόταν της τρελής. Γάμησα και εγώ και όλοι οι φίλοι μου, ο ένας μάλιστα παντρεμένος. Φοιτήτριες πλην του παντρεμένου που έκανε παιχνίδι με ξένη. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά από το να γαμάς όμορφα και σωστά, τσάμπα, γυναίκα όχι πουτάνα, όταν δεν είσαι όμορφος. Εγώ προσωπικά λατρεύω το ότι είμαι ο πιο άσχημος της παρέας. Δεν υπάρχει άγχος. Μάλλον εσύ δεν ήσουν με καλή παρέα ή δεν είχες χρόνο να παίξεις. Έχεις παιδιά;

Ποσείδι δεν πήγα και δεν ξέρω τι παίζει,αλλά αυτά τα πήγαμε όλοι εκεί και γαμήσαμε,τ'ακούω μούφες.Εκτός εαν πήγατε όλοι με γκόμενες φοιτήτριες
 

Επισκέπτης
Ποσείδι δεν πήγα και δεν ξέρω τι παίζει,αλλά αυτά τα πήγαμε όλοι εκεί και γαμήσαμε,τ'ακούω μούφες.Εκτός εαν πήγατε όλοι με γκόμενες φοιτήτριες

4 ψωλές και δεν είμαστε ούτε του γυμναστηρίου ούτε της ακριβής παντόφλας. Απλοί τύποι, με την κοιλίτσα μας, τα μούσια μας και εγώ δεν έχω μαλλιά γιατί μου πέσανε. Εδώ σου λέω η άλλη με έπιανε από το χεράκι και μου έλεγε δεν αντέχω πάμε τώρα. Φοιτήτρια με το ζόρι εικοσιδύο χρονών. Όρμα παλικάρι μη κάθεσαι, γιατί διάβασα ποστ που έκανες και λυπήθηκα. Χαλιέσαι τσάμπα.  Γιατί να σου πώ ψέματα;;;
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Πολύ σωστα τα λεει ο μικρός πρίγκηπας
Έτσι είναι

Αξιοι και 4!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom