Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Συναγωνιστες ελληνες,

Ο Ιουνιος είναι εδώ και μαζι το καλοκαιρι

Ανεβάζουμε στροφες και γαμαμε τουριστριες συνεχεια..... Βοηθάμε την Ελλαδα να βγει από την κριση

περιμενω νεα και διηγησεις
ΓΑΜΑΜΕ ΛΕΜΕ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
λοιπον λοιπον γνωρισα ουκρανικο μιλφακι σπεσιαλ μεσω διαδικτυακης εφαρμογης γνωριμιων.
κανονισα να τη συναντησω στο ξενοδοχειο που εμενε. μπορουσε μονο συγκεκριμενη μερα και ωρα και αυτο με παραξενεψε.
ειδικα το οτι ηθελε νωρις το απογευμα συναντηση , μεχρι τις 8.
παρολαυτα πηγα 5 μεσα στη ζεστη , διενυσα 90 χλμ μεχρι το ξενοδοχειο της που βρισκοταν σε χωριο παραθαλασσιο της χαλκιδικης.
ηπιαμε απο να κρασακι και μιλησαμε για να γνωριστουμε.
επειδη ηξερα οτι δεν ειχε πολυ χρονο για μενα , αλλα ουτε κ εγω γιαυτην εγινα αρχικα λιγο πιο διαχυτικος αρχιζοντας αγγιγματα και χαδια και με την παρελευση 1,5 ωρας που τα λεγαμε ειχα ηδη ανεβασει αρκετες στροφες ωστε να γινω φουλ επιθετικος και να ζητησω ανοδο στο δωματιο της για παιχνιδι.

αρνηθηκε καθετως , προφασιζομενη περιοδο αρχικα.
μιλησαμε λιγο ακομη κ αφου ειδα οτι δεν θα φορτωσω κατευθυνθηκα προς το αυτοκινητο μου και αποφασισε να με συνοδευσει ως εκει.
αναμεσα στα λογια αποχαιρετισμου επεσε δειλα το πρωτο φιλακι και δεν αργηισε να εξελιχθει σε καταιγιδα παθιασμενων γλωσσοφιλων.
τρελαθηκε το μωρο. ειχα γινει κ γω τουρμπο κ φροντισα να ακουμπαω στο κορμι της τον πουτσο μου που ειχε γινει καγκελο.

μετα εφυγα. στη συνεχεια μου αποκαλυψε (συνεχιζουμε να μιλαμε μεσω βαιμπερ) οτι ηταν εκει με τον αντρα της , ο οποιος ειχε παει εκδρομη με το υπολοιπο γκρουπ τους και αυτη ειχε προφασιστει αδιαθεσια και ειχε μεινει στο χοτελ για να παω εγω και να με γνωρισει!!!!

αναμενω προς φθινοπωρο αφιξη της για καυτο τριημερο τα δυο μας. παιζει να παω κ εγω προς την πατριδα της βεβαια θα δειξει!
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ελληνες,

Ο Ιουνιος είναι εδώ και μαζι το καλοκαιρι

Ανεβάζουμε στροφες και γαμαμε τουριστριες συνεχεια..... Βοηθάμε την Ελλαδα να βγει από την κριση

περιμενω νεα και διηγησεις
ΓΑΜΑΜΕ ΛΕΜΕ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ
Συνεχισε αυτο που κανεις vaskores.Μας αφυπνιζεις,μας δημιουργεις επιθυμιες και διαθεσεις να τραβηχτουμε για καμμια τουριστρια.Μας ξυπνας λεβεντη....
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Συνεχισε αυτο που κανεις vaskores.Μας αφυπνιζεις,μας δημιουργεις επιθυμιες και διαθεσεις να τραβηχτουμε για καμμια τουριστρια.Μας ξυπνας λεβεντη....

γερα.... να ξανααναστηθει το καμακι ολονων
ΓΑΜΑΤΕ τουριστριε
Για θαλλασσα, ηλιο και σπερμα ερχονται ΕΛΛΑΔΑ
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
τι εγινε αλανια?  ΣΚ καμακωσατε τιποτα καλο?
Γαμησταε καμια καλη τουριστρια να μας ξαναερθει?

Για πειτε αν καποιος εκανε κατι ομορφο.......
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Για τα φτηνά ξενοδοχεία έρχονται ρε κακομοίρη... εδώ και μια δεκαετία έχει υποβαθμιστεί η Ελλάδα με την κρίση...που θες να πήγαιναν; Ίμπιζα;

Άντε να σκάσει μύτη καμιά κουλτουριάρα που έρχεται εδώ για τα αρχαία. Το τελευταίο που θέλει είναι ένα μαλάκα ενοχλητικό να της κάνει καμάκι.

Έτσι είναι τα πράγματα, τώρα αν εσείς θέλετε να φαντάζεστε ότι κάνετε καμάκι και τις ρίχνετε και τις πηδάτε δικαίωμα σας. Η αλήθεια είναι άλλη.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.692
Πόντοι
606
λοιπον λοιπον γνωρισα ουκρανικο μιλφακι σπεσιαλ μεσω διαδικτυακης εφαρμογης γνωριμιων.
κανονισα να τη συναντησω στο ξενοδοχειο που εμενε. μπορουσε μονο συγκεκριμενη μερα και ωρα και αυτο με παραξενεψε.
ειδικα το οτι ηθελε νωρις το απογευμα συναντηση , μεχρι τις 8.
παρολαυτα πηγα 5 μεσα στη ζεστη , διενυσα 90 χλμ μεχρι το ξενοδοχειο της που βρισκοταν σε χωριο παραθαλασσιο της χαλκιδικης.
ηπιαμε απο να κρασακι και μιλησαμε για να γνωριστουμε.
επειδη ηξερα οτι δεν ειχε πολυ χρονο για μενα , αλλα ουτε κ εγω γιαυτην εγινα αρχικα λιγο πιο διαχυτικος αρχιζοντας αγγιγματα και χαδια και με την παρελευση 1,5 ωρας που τα λεγαμε ειχα ηδη ανεβασει αρκετες στροφες ωστε να γινω φουλ επιθετικος και να ζητησω ανοδο στο δωματιο της για παιχνιδι.

αρνηθηκε καθετως , προφασιζομενη περιοδο αρχικα.
μιλησαμε λιγο ακομη κ αφου ειδα οτι δεν θα φορτωσω κατευθυνθηκα προς το αυτοκινητο μου και αποφασισε να με συνοδευσει ως εκει.
αναμεσα στα λογια αποχαιρετισμου επεσε δειλα το πρωτο φιλακι και δεν αργηισε να εξελιχθει σε καταιγιδα παθιασμενων γλωσσοφιλων.
τρελαθηκε το μωρο. ειχα γινει κ γω τουρμπο κ φροντισα να ακουμπαω στο κορμι της τον πουτσο μου που ειχε γινει καγκελο.

μετα εφυγα. στη συνεχεια μου αποκαλυψε (συνεχιζουμε να μιλαμε μεσω βαιμπερ) οτι ηταν εκει με τον αντρα της , ο οποιος ειχε παει εκδρομη με το υπολοιπο γκρουπ τους και αυτη ειχε προφασιστει αδιαθεσια και ειχε μεινει στο χοτελ για να παω εγω και να με γνωρισει!!!!

αναμενω προς φθινοπωρο αφιξη της για καυτο τριημερο τα δυο μας. παιζει να παω κ εγω προς την πατριδα της βεβαια θα δειξει!
αυτα ειναι.να πινεις το κρασακι σου και να σκασει κανας ουκρανος με κανα σβερκο μισο στρεμα  :grin:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
τι εγινε αλανια?  ΣΚ καμακωσατε τιποτα καλο?
Γαμησταε καμια καλη τουριστρια να μας ξαναερθει?

Για πειτε αν καποιος εκανε κατι ομορφο.......
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
τι εγινε αλανια?  ΣΚ καμακωσατε τιποτα καλο?
Γαμησταε καμια καλη τουριστρια να μας ξαναερθει?

Για πειτε αν καποιος εκανε κατι ομορφο.......

Έχεις γαμήσει ποτέ σου τουρίστρια τύπε ή στη μαλακία είσαι μία ζωή?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τις προάλλες πέτυχα σε αστικό έναν τύπο που έπιασε κουβέντα σε δυο τουρίστριες.Δεν είμαι σίγουρος από που ήταν αυτές,πρέπει να ήταν ή Ουγγαρέζες ή Πολωνές.Και οι δυο ξανθές με γαλανά μάτια,μαυρισμένες,όχι ιδιαίτερα ψηλές αλλά ωραία μουνιά.Θα έλεγα η μία ήταν 6,5 και η άλλη 7.Μάλιστα,δεν κατέβηκα στη στάση μου γιατί ήθελα να δω πώς θα πάει η ιστορία.Ε λοιπόν ο τύπος κατάφερε και πήρε τηλέφωνο από το 7αρι και απ'ότι κατάλαβα κανόνισαν να βγουν και το βράδυ.

Δεν ξέρω εαν τελικά βγήκε μαζί τους,τις πήρε παρτούζα ή τον έστησαν αλλά και μόνο που μιλούσαν τόση ώρα μαζί του και του δωσαν και τηλέφωνο,σε κάνει να μελαγχολείς για τις μαλακισμένες εδώ.
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
447
Like
568
Πόντοι
81
Τις προάλλες πέτυχα σε αστικό έναν τύπο που έπιασε κουβέντα σε δυο τουρίστριες.Δεν είμαι σίγουρος από που ήταν αυτές,πρέπει να ήταν ή Ουγγαρέζες ή Πολωνές.Και οι δυο ξανθές με γαλανά μάτια,μαυρισμένες,όχι ιδιαίτερα ψηλές αλλά ωραία μουνιά.Θα έλεγα η μία ήταν 6,5 και η άλλη 7.Μάλιστα,δεν κατέβηκα στη στάση μου γιατί ήθελα να δω πώς θα πάει η ιστορία.Ε λοιπόν ο τύπος κατάφερε και πήρε τηλέφωνο από το 7αρι και απ'ότι κατάλαβα κανόνισαν να βγουν και το βράδυ.

Δεν ξέρω εαν τελικά βγήκε μαζί τους,τις πήρε παρτούζα ή τον έστησαν αλλά και μόνο που μιλούσαν τόση ώρα μαζί του και του δωσαν και τηλέφωνο,σε κάνει να μελαγχολείς για τις μαλακισμένες εδώ.

οταν λες αστικο, τι εννοεις?
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Έτσι λένε το λεοφωρείο που κανει διαδρομες μεσα στην πολη μονο(αστικες) οι επαρχιώτες
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
447
Like
568
Πόντοι
81
Τις προάλλες πέτυχα σε αστικό έναν τύπο που έπιασε κουβέντα σε δυο τουρίστριες.Δεν είμαι σίγουρος από που ήταν αυτές,πρέπει να ήταν ή Ουγγαρέζες ή Πολωνές.Και οι δυο ξανθές με γαλανά μάτια,μαυρισμένες,όχι ιδιαίτερα ψηλές αλλά ωραία μουνιά.Θα έλεγα η μία ήταν 6,5 και η άλλη 7.Μάλιστα,δεν κατέβηκα στη στάση μου γιατί ήθελα να δω πώς θα πάει η ιστορία.Ε λοιπόν ο τύπος κατάφερε και πήρε τηλέφωνο από το 7αρι και απ'ότι κατάλαβα κανόνισαν να βγουν και το βράδυ.

Δεν ξέρω εαν τελικά βγήκε μαζί τους,τις πήρε παρτούζα ή τον έστησαν αλλά και μόνο που μιλούσαν τόση ώρα μαζί του και του δωσαν και τηλέφωνο,σε κάνει να μελαγχολείς για τις μαλακισμένες εδώ.

σε ποια γραμμη ηταν??? απο παραλια ερχονταν??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom