Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
481
Like
311
Πόντοι
21
εγω τον Bukowski3  :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Εσυ ρε τυπε δε γαμησες εξεινη τη καυλιαρα μουναρα κολλητη της αδρλφης σου;;; εμενα τι με θες;;;
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Ε τοτε τραβα σε κανα πουστρακι ομοιο σου τυπε... ατυχησες!
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ελα.... βοηθηστε την Ελλαδα
Γαματε τουριστριες καλα για να ξαναερθουν και να φερουν συναλλαγμα

Γαμησατε καθολου ρε αλανια?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σεπτέμβριος ο Καλύτερος μήνας :rockon: :knockinb: :rockon:
Και Οκτώβριος φέτος θα πάει καλά!Βοηθάει και ο καιρός που είναι σαν Ιούλιος :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ελα.... βοηθηστε την Ελλαδα
Γαματε τουριστριες καλα για να ξαναερθουν και να φερουν συναλλαγμα

Γαμησατε καθολου ρε αλανια?
Οι Greek lovers έχουν μεγάλο μερίδιο στην οικονομική στήριξη της χώρας και τις χιλιάδες ταξιδιωτικές κινήσεις ικανοποιημένων γυναικών κάθε χρόνο με ότι αυτό συνεπάγεται για τις επιχειρήσεις!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
ελα.... βοηθηστε την Ελλαδα
Γαματε τουριστριες καλα για να ξαναερθουν και να φερουν συναλλαγμα
:hi:
Σεπτέμβριος ο Καλύτερος μήνας :rockon: :knockinb: :rockon:
Και Οκτώβριος φέτος θα πάει καλά!Βοηθάει και ο καιρός που είναι σαν Ιούλιος :rockon:
:hi:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Βλεπω τον Αυγουστο στις διακοπες στη παραλια μια Ρωσιδα 40αρα ολομοναχη,ψηλη,ξανθια,νταρντανα να κανει ηλιοθεραπεια.Φοραγε μονο ενα μαυρο στριγκ.Σωματαρα.Σηκωνεται να φυγει και βαζει ενα λευκο ρουχο απο πανω σαν αυτο που βαζει η Σονια η βυζαρου στο Αλκιβιαδου που τα βλεπεις ολα φορα παρτιδα.Την ακολουθω λοιπον λιγα μετρα αποφασισμενος να της μιλησω.Σταματαει σε μια αυτοκινηταρα λιγο πιο περα και ανοιγει το πορτ παγκαζ.Παιρνω θεση στα 5 μετρα απ αυτην απεναντι και καθομαι σε ενα πεζουλακι.Κοσμος εκεινη την ωρα δε περναγε καθολου.Και αρχιζει να αλλαζει και γδυνεται τελειως.Στα ορθια,μεγαλη καυλα.Φοραγε ενα υποτυπωδες αλλα τα εβλεπα ολα,βυζαρες κωλαρα,μου ειχε γινει πετρα.Σιγουρα με ειχε αντιληφθει που τη κοιταζα αλλα δε με ενοιαζε κιολας.Μονη της ηταν.Αλλαζει και της πεφτω αμεσως απο διπλα και της πιανω κουβεντα στα αγγλικα.Πολυ δυσκολη η συννενοηση,μιλαγε πολυ λιγο.Μου ειπε οτι ηρθε οδικως απο Γερμανια με την αυτοκινηταρα και οτι ειναι Ρωσιδα.Πραγματι το αυτοκινητο ειχε γερμανικες πινακιδες.Περπατησαμε λιγο και κουβεντιαζαμε και μας κοιταγαν ολοι,η κοπελα ηταν τοπ.Τη προσκαλεσα αν ηθελε να ανεβει μεχρι το διαμερισμα μου που ειναι διπλα εκει και της το εδειξα για να τη κερασω ενα ποτο αλλα μου αρνηθηκε ευγενικα και μου ειπε οτι βιαζοταν γιατι πηγαινε σε σπα-μασαζ.Φαινοταν οτι τα χε.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Φετος στις παραλιες ηδα τουλαχιστον 3 μουνια να αλλαζουν ετσι χυμα κι ας τις βλεπανε! Βυζαρες μουναρες ολα εξω! Μου βγηκανε τα ματια...
Τι εχουν παθει οι παλιοκαριολες!!!!!;;;;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Φετος στις παραλιες ηδα τουλαχιστον 3 μουνια να αλλαζουν ετσι χυμα κι ας τις βλεπανε! Βυζαρες μουναρες ολα εξω! Μου βγηκανε τα ματια...
Τι εχουν παθει οι παλιοκαριολες!!!!!;;;;
Ελληνίδες τύπε ;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Βλεπω τον Αυγουστο στις διακοπες στη παραλια μια Ρωσιδα 40αρα ολομοναχη,ψηλη,ξανθια,νταρντανα να κανει ηλιοθεραπεια.Φοραγε μονο ενα μαυρο στριγκ.Σωματαρα.Σηκωνεται να φυγει και βαζει ενα λευκο ρουχο απο πανω σαν αυτο που βαζει η Σονια η βυζαρου στο Αλκιβιαδου που τα βλεπεις ολα φορα παρτιδα.Την ακολουθω λοιπον λιγα μετρα αποφασισμενος να της μιλησω.Σταματαει σε μια αυτοκινηταρα λιγο πιο περα και ανοιγει το πορτ παγκαζ.Παιρνω θεση στα 5 μετρα απ αυτην απεναντι και καθομαι σε ενα πεζουλακι.Κοσμος εκεινη την ωρα δε περναγε καθολου.Και αρχιζει να αλλαζει και γδυνεται τελειως.Στα ορθια,μεγαλη καυλα.Φοραγε ενα υποτυπωδες αλλα τα εβλεπα ολα,βυζαρες κωλαρα,μου ειχε γινει πετρα.Σιγουρα με ειχε αντιληφθει που τη κοιταζα αλλα δε με ενοιαζε κιολας.Μονη της ηταν.Αλλαζει και της πεφτω αμεσως απο διπλα και της πιανω κουβεντα στα αγγλικα.Πολυ δυσκολη η συννενοηση,μιλαγε πολυ λιγο.Μου ειπε οτι ηρθε οδικως απο Γερμανια με την αυτοκινηταρα και οτι ειναι Ρωσιδα.Πραγματι το αυτοκινητο ειχε γερμανικες πινακιδες.Περπατησαμε λιγο και κουβεντιαζαμε και μας κοιταγαν ολοι,η κοπελα ηταν τοπ.Τη προσκαλεσα αν ηθελε να ανεβει μεχρι το διαμερισμα μου που ειναι διπλα εκει και της το εδειξα για να τη κερασω ενα ποτο αλλα μου αρνηθηκε ευγενικα και μου ειπε οτι βιαζοταν γιατι πηγαινε σε σπα-μασαζ.Φαινοταν οτι τα χε.
Κρίμα ρε τύπε. Πολύ απελευθερωμένες κάποιες από αυτές αλλά δεν παύει να το παίζουν δύσκολες. Έπρεπε να επιμένεις λίγο παραπάνω. Να ζητήσεις κάνα τηλ. Αν κι αυτές με το που παρανε το πόδι εδώ περικυκλώνονται κάθε μέρα από επίδοξους εραστές. Διαλέγουν οι άτιμες όποιον θέλουν. Μπορεί λοιπόν να σε πρόλαβε άλλος.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Βλεπω τον Αυγουστο στις διακοπες στη παραλια μια Ρωσιδα 40αρα ολομοναχη,ψηλη,ξανθια,νταρντανα να κανει ηλιοθεραπεια.Φοραγε μονο ενα μαυρο στριγκ.Σωματαρα.Σηκωνεται να φυγει και βαζει ενα λευκο ρουχο απο πανω σαν αυτο που βαζει η Σονια η βυζαρου στο Αλκιβιαδου που τα βλεπεις ολα φορα παρτιδα.Την ακολουθω λοιπον λιγα μετρα αποφασισμενος να της μιλησω.Σταματαει σε μια αυτοκινηταρα λιγο πιο περα και ανοιγει το πορτ παγκαζ.Παιρνω θεση στα 5 μετρα απ αυτην απεναντι και καθομαι σε ενα πεζουλακι.Κοσμος εκεινη την ωρα δε περναγε καθολου.Και αρχιζει να αλλαζει και γδυνεται τελειως.Στα ορθια,μεγαλη καυλα.Φοραγε ενα υποτυπωδες αλλα τα εβλεπα ολα,βυζαρες κωλαρα,μου ειχε γινει πετρα.Σιγουρα με ειχε αντιληφθει που τη κοιταζα αλλα δε με ενοιαζε κιολας.Μονη της ηταν.Αλλαζει και της πεφτω αμεσως απο διπλα και της πιανω κουβεντα στα αγγλικα.Πολυ δυσκολη η συννενοηση,μιλαγε πολυ λιγο.Μου ειπε οτι ηρθε οδικως απο Γερμανια με την αυτοκινηταρα και οτι ειναι Ρωσιδα.Πραγματι το αυτοκινητο ειχε γερμανικες πινακιδες.Περπατησαμε λιγο και κουβεντιαζαμε και μας κοιταγαν ολοι,η κοπελα ηταν τοπ.Τη προσκαλεσα αν ηθελε να ανεβει μεχρι το διαμερισμα μου που ειναι διπλα εκει και της το εδειξα για να τη κερασω ενα ποτο αλλα μου αρνηθηκε ευγενικα και μου ειπε οτι βιαζοταν γιατι πηγαινε σε σπα-μασαζ.Φαινοταν οτι τα χε.
Σε μια παρόμοια φάση πρόπερσι με ίδια εθνικότητα και ίδιο στυλ καμακιού σε "ανάλαφρη" γκόμενα είχα πάρει αριθμό δωματίου!
Όταν το βράδι πήρα τηλ στο δωμάτιο η γκόμενα άρχισε να τα χώνει πως είναι νωρίς και δεν είναι έτοιμη...
Όταν της είπα ποιος είμαι μου έλεγε συγνώμη και πως έχει άλλον συνονόματό μου...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως ρε παιδιά,πόσο καύλες αυτές οι Σλάβες γενικώς.Ρωσίδες,Σερβίδες,Τσέχες που τις βλέπουμε κάθε καλοκαίρι στα μέρη μας.Τα κορμιά τους,τα πρόσωπά τους,το περπάτημά τους,βγάζουν τέτοια θηλυκότητα οι καριόλες που λες ρε γαμώτο αν είχα μια τέτοια κι εγώ θα τη γαμούσα όλη μέρα.

Πόσο κωλόφαρδοι αυτοί οι άντρες των χωρών τους που ο κάθε χάλιας παντρεύεται και γαμάει τέτοια μουνιά.


 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.901
Like
1.425
Πόντοι
216
Πάντως ρε παιδιά,πόσο καύλες αυτές οι Σλάβες γενικώς.Ρωσίδες,Σερβίδες,Τσέχες που τις βλέπουμε κάθε καλοκαίρι στα μέρη μας.Τα κορμιά τους,τα πρόσωπά τους,το περπάτημά τους,βγάζουν τέτοια θηλυκότητα οι καριόλες που λες ρε γαμώτο αν είχα μια τέτοια κι εγώ θα τη γαμούσα όλη μέρα.

Πόσο κωλόφαρδοι αυτοί οι άντρες των χωρών τους που ο κάθε χάλιας παντρεύεται και γαμάει τέτοια μουνιά.

Σε νιωθω!!!
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Εμενα μονο οι ελληνιδες με γκαβλωνουν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom