Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
565
Like
653
Πόντοι
86
Έκατσαν οι ελλεινιδες τζάμπα σε μάγειρα και ναύτη?Έλα ρε φίλε με τις ιστορίες με τα φίδια..
Το πληρωμα Καπετανιος, Μηχανικος, Λοστρομος, Ναυτης, Μαγειρας, Καμαρωτος, Βοηθος Καμαρωτος.
Στην συγγεκριμενη περιπτωση ο Μακης ο μαγειρας, εψεινε μια MILF πατριωτισα μας. Τα πινανε μαζυ απο το απογευμα, μεχρι που φεσι-χεσι ο Μακης τεζα απο το πιοτι, ξεμεινε η κυρια και την παρηγορισα εγω το βραδυ, 35αρης τοτε.
Εκεινο που ξερω, ειδα τρια καλοκαιρια σε εκεινο το κοτερο, οι Ελληνιδες ειταν οι πιο ματσο και οι πιο χουβαρντουδες. Κι οσες πηδηχτικαν με ατομα του πληρωματος το εκαναν για το κεφι τους. Εχω κανει κι ενα χρονο με μεγαλο κρουαζιεροπλοιο στην Καραιβικη. Εκεινο που εχω να πω ειναι οτι οι γυναικες στην θαλασσα, κατι συμβαινει κι αλλαζουν νοοτροπια και διαθεση. Μπαινει ο διαολος μεσα τους. Και μην λετε κοροιδευτικα "ναυτης" γιατι ο ναυτης που ειχαμε στο κοτερο τα βραδυα στα παρτυ εκανε χρεη μπαρμαν και dj. Tις περισσοτερες απο ολους μας ειχε πηδιξει ο Στρατος.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.121
Κριτικές
49
Like
5.521
Πόντοι
2.846
απο ποιες χωρες ειναι κατι τρελες που μπορουν απο το πουθενα να σε καταγγειλουν για βιασμο κλπ Αγγλιδες??
οι καταγγελίες για βιασμό δεν είναι θέμα εθνικότητας αλλά των όρων που περιέχουν τα διάφορα τουριστικά πακέτα που προσφέρουν τα γραφεία στις τουρίστριες.
Π.χ. πριν από λίγα χρόνια είχε ακουστεί ότι κάποια γραφεία έδιναν αποζημίωση σε περίπτωση βιασμού. Οπότε η άλλη έκανε σεξ τύφλα, την άλλη μέρα έλεγε δεν ήμουν σε θέση να συναινέσω άρα ήταν βιασμός κι έτσι μπορούσε να διεκδικήσει την αποζημίωση.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Το πληρωμα Καπετανιος, Μηχανικος, Λοστρομος, Ναυτης, Μαγειρας, Καμαρωτος, Βοηθος Καμαρωτος.
Στην συγγεκριμενη περιπτωση ο Μακης ο μαγειρας, εψεινε μια MILF πατριωτισα μας. Τα πινανε μαζυ απο το απογευμα, μεχρι που φεσι-χεσι ο Μακης τεζα απο το πιοτι, ξεμεινε η κυρια και την παρηγορισα εγω το βραδυ, 35αρης τοτε.
Εκεινο που ξερω, ειδα τρια καλοκαιρια σε εκεινο το κοτερο, οι Ελληνιδες ειταν οι πιο ματσο και οι πιο χουβαρντουδες. Κι οσες πηδηχτικαν με ατομα του πληρωματος το εκαναν για το κεφι τους. Εχω κανει κι ενα χρονο με μεγαλο κρουαζιεροπλοιο στην Καραιβικη. Εκεινο που εχω να πω ειναι οτι οι γυναικες στην θαλασσα, κατι συμβαινει κι αλλαζουν νοοτροπια και διαθεση. Μπαινει ο διαολος μεσα τους. Και μην λετε κοροιδευτικα "ναυτης" γιατι ο ναυτης που ειχαμε στο κοτερο τα βραδυα στα παρτυ εκανε χρεη μπαρμαν και dj. Tις περισσοτερες απο ολους μας ειχε πηδιξει ο Στρατος.
Είναι αλήθεια ότι οι Ισπανίδες παίζουν πολύ. Λίγο πρόβλημα η γλώσσα αλλά αν έχεις τρόπο τρως καλά…..
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
565
Like
653
Πόντοι
86
Είναι αλήθεια ότι οι Ισπανίδες παίζουν πολύ. Λίγο πρόβλημα η γλώσσα αλλά αν έχεις τρόπο τρως καλά…..
Φιλε, οι μισοι Ελληνες ναπτικοι το μιλανε το Σπανιολικο, χωρις ναχουν κανει και μαθηματα. Τωρα καποιοι που εχουμε ανοιξει και μια μεθοδο ανεφ διδασκαλου την σκιζουμε την γλωσσα. Εκει που ειμαστε για γελια ειναι τα Αγγλικα. Ακομα και οσοι τα διδαχτηκαν σε σχολεια, σε προφορα/συντακτικο, μας κλαινε οι ρεγγες.
Περασα καλα στο κοτερακι, δεν παραπονιεμαι, αλλα τα 250 χιλιαρικα που επερνα τοτε δεν μου εφταναν και ολο ζητουσα να μου στελνουν εξτρα απο το σπιτι. Γι αυτο και ξαναγυρισα στα εμπορικα
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Φιλε, οι μισοι Ελληνες ναπτικοι το μιλανε το Σπανιολικο, χωρις ναχουν κανει και μαθηματα. Τωρα καποιοι που εχουμε ανοιξει και μια μεθοδο ανεφ διδασκαλου την σκιζουμε την γλωσσα. Εκει που ειμαστε για γελια ειναι τα Αγγλικα. Ακομα και οσοι τα διδαχτηκαν σε σχολεια, σε προφορα/συντακτικο, μας κλαινε οι ρεγγες.
Περασα καλα στο κοτερακι, δεν παραπονιεμαι, αλλα τα 250 χιλιαρικα που επερνα τοτε δεν μου εφταναν και ολο ζητουσα να μου στελνουν εξτρα απο το σπιτι. Γι αυτο και ξαναγυρισα στα εμπορικα
Ωραία τα ισπανικια ρε καπετάνιε (η μάστορα) αλλά τα πιτσιρίκια σήμερα έχουν γίνει όλες χασικλουδες το κέρατο μέσα!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.943
Κριτικές
5
Like
8.061
Πόντοι
2.306
Λοιπον κυριοι, θα αναφερω γεγονοτα και οι εντυπωσεις δικες σας. Ειχα δουλεψει τρια συνεχομενα καλοκαιρια σε γρουπαδικο κοτερο. Πελατες μας, Αγγλοι, Γερμανοι, Ισραηλινοι, Γαλλοι, Αμερικανοι, Ισπανοι, Ιταλοι και Ελληνες. Επιβατες 30, μεσαιας οικονομικης ταξης, καθε ηλικιας. Πληρωμα 7. Εκει που γαμησαμε ολοι, ειταν οι Ισπανιδες, μεχρι και ο μαγειρας, 60 ετων. Μετα πιο ευκολες οι Ελληνιδες, γαμησαμε οι νεοτεροι (και ωραιοτεροι βεβαιως, βεβαιως), κατω των 40. Εκει που δεν γαμησε ποτε κανενας ειταν οι Γερμανιδες. Ρε τι μπομπες ποτιζαμε τους Γερμαναραδες και τους στελναμε αδιαβαστους για υπνο, ρε τι γλυκολογα, τι καυτες ματιες, δεν μας εκατσε ποτε καμια. Αλλη εμπειρια με τουρτουριστριες δεν εχω. Συνηθως εγω ειμουν ο τουρτουριστας σε αλλες χωρες. Βγαλτε τα συμπερασματα σας
Τύπε, γαμουσατε πάνω στο κότερο, μέσα στη θάλασσα ή κλείνατε AirBNB;
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
10
Like
2.604
Πόντοι
3.187
Λοιπον κυριοι, θα αναφερω γεγονοτα και οι εντυπωσεις δικες σας. Ειχα δουλεψει τρια συνεχομενα καλοκαιρια σε γρουπαδικο κοτερο. Πελατες μας, Αγγλοι, Γερμανοι, Ισραηλινοι, Γαλλοι, Αμερικανοι, Ισπανοι, Ιταλοι και Ελληνες. Επιβατες 30, μεσαιας οικονομικης ταξης, καθε ηλικιας. Πληρωμα 7. Εκει που γαμησαμε ολοι, ειταν οι Ισπανιδες, μεχρι και ο μαγειρας, 60 ετων. Μετα πιο ευκολες οι Ελληνιδες, γαμησαμε οι νεοτεροι (και ωραιοτεροι βεβαιως, βεβαιως), κατω των 40. Εκει που δεν γαμησε ποτε κανενας ειταν οι Γερμανιδες. Ρε τι μπομπες ποτιζαμε τους Γερμαναραδες και τους στελναμε αδιαβαστους για υπνο, ρε τι γλυκολογα, τι καυτες ματιες, δεν μας εκατσε ποτε καμια. Αλλη εμπειρια με τουρτουριστριες δεν εχω. Συνηθως εγω ειμουν ο τουρτουριστας σε αλλες χωρες. Βγαλτε τα συμπερασματα σας
ναι αλλα οι ισπανίδες είναι μπάζα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.056
Πόντοι
3.846
Οι Ρωσίδες ήταν αρκετά εύκολες, δυστυχώς όμως τις έχουμε χάσει τα τελευταία χρόνια.

Γενικά για σένα που έχεις μόνο απορίες:
- Αν θέλεις να γαμήσεις τουρίστρια πρέπει να παίξεις και dating app και χορό στο κλαμπ και σε όλα μέσα. Αν πρόκειται να βγεις έξω στο κλαμπ καλύτερα με άλλο ένα άτομο παρέα για να χώνεστε και εκεί που είναι δύο.
Δεν υπάρχουν ούτε στατιστικά ούτε εγγυήσεις. Θα παίξουν και χυλόπιτες πρέπει να έχεις υπομονή και επιμονή.
Για καταγγελίες βιασμού και ΣΜΝ τι θέλεις να στο πει η άλλη εκ των προτέρων; Εσύ πρέπει να είσαι υποψιασμένος.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Πάντως πολύ καλές και το δίνουν εύκολα οι Γαλλίδες!! Και πολύ καλά γαμησια!!!!
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαμησε κάποιος καμία τουρίστρια φέτος? Για πείτε ………
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαμησατε καμία τουρίστρια φέτος;
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Εσύ καλέ μου φίλε έκανες κάτι????:hi:
Πάντοτε φροντίζω να τιμήσω την Ελλάδα αν και παντρεμενος με παιδιά!!
Αρχές Ιουνίου πήγα να τακτοποιήσω το εξοχικό ένα ΣΚ. Έτσι γνώρισα μια Ρουμάνα η οποία ήταν μαζί με ένα ζευγάρι (με την αδελφή της και το άντρα της). Ποτακι χαλαρό το βράδυ και σπίτι για ξέσκισμα και την απίθανη πίπα της ρουμανικής σχολής!!!!!

Γαματε τουρίστριες για να ξαναέρθουν….
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.115
Πόντοι
34.538

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.597
Κριτικές
8
Like
33.123
Πόντοι
6.536
Που είναι το εξοχικό ρε φίλε να πάμε και εμείς?άκου Ρουμάνα..εγώ ψάχνω Ρουμάνα και δε βρίσκω αφού έχουν φυγει όλες από την Ελλάδα..δυστυχώς έχουμε γεμίσει ξινες ελλεινιδες
Στο Ζεφύρι που μένεις που να βρείς Ρουμάνα....

:confused::confused::confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.597
Κριτικές
8
Like
33.123
Πόντοι
6.536
Ανακουφίστηκε ο Βάκχος μετά από 2500 χρόνια.....

:zfuck:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.597
Κριτικές
8
Like
33.123
Πόντοι
6.536

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.597
Κριτικές
8
Like
33.123
Πόντοι
6.536
Λες εκεί να βρει τον Θέμη Κανέλλο;
20240708_225401.jpg
Ελα ρε...
:tooth:

Το επόμενο βήμα να πάρει σβάρνα όλα τα τσοντοσινεμά.....

:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom