Νέα

Διακίνηση γυμνών φωτογραφιών γυναικών μέσω Telegram

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokolotripidogliftis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.220
Κριτικές
8
Like
32.514
Πόντοι
6.536
Με την ευκαιρία το νήμα της Άσπας Πρεδαρη σβήστηκε και από το μπου και η τσόντα της από όλο το ίντερνετ. Άραγε έπεσε κάνα εξώδικο και εδώ και σβήστηκε ως προϊόν εκβιασμού ??
Δεν βρίσκεις υλικό να τον παίξεις?
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Δεν χρειάζεαι να ψάξεις πολύ απλά μπαίνεις onlyfans και mym τα βγάζουν μόνες τους από εκεί και πέρα όποιος τα παίρνει από εκεί και τα αναδημοσιεύει κάνει ακριβώς το ίδιο με τις πειρατικές ταινίες, παιχνίδια, μουσική και προγράμματα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.721
Like
11.140
Πόντοι
3.556
Θυμάμαι κάποτε σε ένα μπλογκ που είχα μου είχε στείλει μήνυμα ένας δικηγόρος να κατεβάσω κάποιες φωτογραφίες της πρώην πορνοστάρ Σαατσάκη γιατί προφανώς λόγω βλακείας θα πίστευε ότι μπορεί να κρύψει το παρελθόν της...
Μια μέρα που τής είχα δώσει το μουνι στο χέρι μου εκμυστηρεύτηκε ότι έχει γυρίσει δύο τσόντες με μάσκα, η μία τσόντα με λεσβιακό γιατί είχε ανάγκη από χρήματα και προσπαθούσε να τής εξαφανίσει για να μην χαλάσει την καριέρα της έκανε παρέα με έναν δροσερό τον Παλαιολόγου που πέθανε από ναρκωτικά ο οποίος με επερνε τηλέφωνο να μου ζητήσει τα ρέστα ότι του γάμησα τη γκόμενα. Μιλάμε για γκόμενα πανχαζη!!
 

Dimi manou1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι αυτή η γενικότερη μαλακία να δημοσιοποιούνται φωτογραφίες και βίντεο χωρίς την συναίνεση της συντρόφου α πρέπει να σταματήσει. Και μες την "ανηθικότητα" πρέπει να υπάρχει μια ηθική.
Σωστός !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom