Νέα

Διαφήμιση Jumbo με την Στανίση. Αυτός είναι ο νεοέλληνας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geman30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
ο πουστης κλαιγεται στο αρθρο πως το χαλαει την αισθητικη ο " ελληναρας" με το πασχα και τα αρνια και τις πλαστικες καρεκλες αν δε κανω λαθος.

Μιλάνε οι κίναιδοι για αισθητική! Που έχουν γεμίσει τα πάρκα καπότες και χεσμένα χαρτομάντηλα. Να φοβάται ο άλλος να πάει το παιδί του να παίξει. Που σε πιάνει κατούρημα στο δρόμο και δε μπορείς να μπεις σε δημόσια τουαλέτα γιατί τις έχουν γεμίσει γκράφιτι με μουσάτους να παίρνουν πίπα. Τα ξεράσματα γίναν μήστωρες της αισθητικής!
 

Επισκέπτης
Μιλάνε οι κίναιδοι για αισθητική! Που έχουν γεμίσει τα πάρκα καπότες και χεσμένα χαρτομάντηλα. Να φοβάται ο άλλος να πάει το παιδί του να παίξει. Που σε πιάνει κατούρημα στο δρόμο και δε μπορείς να μπεις σε δημόσια τουαλέτα γιατί τις έχουν γεμίσει γκράφιτι με μουσάτους να παίρνουν πίπα. Τα ξεράσματα γίναν μήστωρες της αισθητικής!

:thumbsup: :thumbsup:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
icemax_620_0f674aa5f0476899d7d261c765b3c518.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.star.gr/publishingimages/2013/04/160413115752_2352.jpg[/img[/URL]]
[img]http://static.parapolitika.gr/0/images/article_thumbs_cropped/katerina%20stanisi%20qwrt%2010_600_375_-1520156779.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.lifo.gr/uploads/image/317490/Screenshot_16.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.kanonitv.net/wp-content/uploads/2013/04/katerina-stanisi-gimni-kanoni-tv-7.jpg[/img[/URL]]

*Για Στανίση εδω ποστάρουνε;
[/quote]Στα νιατα της ηταν "ιππευσιμη"....η μεγαλη καψουρα του Ντουσαν
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Στανίση: "Τι τους πείραξε; Σερβιέτες διαφήμισα;"

Η Κατερίνα Στανίση δήλωσε πως έκανε την περιβόητη διαφήμιση αλυσίδας καταστημάτων παιχνιδιών για να γίνει νονά όλων των παιδιών και όχι για τα λεφτά, ενώ για όσους την σχολίασαν αρνητικά είπε:

«Τι τους πείραξε; Σερβιέτες διαφήμισα; Και αυτό να το έκανα γυναίκα είμαι! Τόσοι κάνουν διαφημίσεις συνέχεια. Εκεί γιατί δεν πάνε να πουν κάτι και τους πείραξε ξαφνικά η Στανίση;»

[URL unfurl="true"]http://patrasevents.gr/News/0ab6052e-1f8c-46d3-ba7a-11ef58c579ec/stanisi-ti-tous-peirakse-servietes-diafimisa[/url]
 

Επισκέπτης
Τι κακιασμενη αδερφη ειναι ο τυπος ρε. Του φταινε οσοι γιορταζουν με τις οικογενειες τους, προφανως ο μαλακας δεν εχει οικογενεια γιατι οι γονεις του τον εχουν αποριψει :2funny:
Μετα με αφορμη τη μαλακια που εγινε στη Μανωλαδα, χαρακριριζει ολους τους Ελληνες ρατσιστες. Αυτο κι αν ειναι ρατσισμος.
Ας παει ο ξενερωτος να ζησει το Μπαγκλαντες ή στην βορεια Ευρωπη κι ας μας αφησει να γλενταμε οπως γουσταρουμε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι να μισησω περισσοτερο,τους μαλακες "εξυπνακηδες" που εχουν αποψη για ολα και ολα τους βρωμανε η τους ψευτοχριστινους που πανε εκκλησια μια φορα το χρονο μονο και μονο για να γιορτασουν τη θρακα και την τσικνα.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν ξερω τι να μισησω περισσοτερο,τους μαλακες "εξυπνακηδες" που εχουν αποψη για ολα και ολα τους βρωμανε η τους ψευτοχριστινους που πανε εκκλησια μια φορα το χρονο μονο και μονο για να γιορτασουν τη θρακα και την τσικνα.
Γιατί ντε και καλά να πρέπει;
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι να μισησω περισσοτερο,τους μαλακες "εξυπνακηδες" που εχουν αποψη για ολα και ολα τους βρωμανε η τους ψευτοχριστινους που πανε εκκλησια μια φορα το χρονο μονο και μονο για να γιορτασουν τη θρακα και την τσικνα.

Οι δευτεροι τι σου φταινε ? Εγω δεν ειμαι χριστιανος, αλλα τη μ. Παρασκευη οταν περασει ο επιταφιος απο το καφενειο που θα πινω το κρασι μου και θα τσιμπαω τα νηστησιμα θα σηκωθω για ενα λεπτο οπως ολοι. Το βραδι της Αναστασης θα φυγω απο καφενειο κατα τις 11,15 θα παω σπιτι θα ντυθω και θα παω εξω απο την εκλησια μαζι με τον αδερφο μου τ΄ανηψια μου, τη νυφη μου και τη Βουλγαρα μου. Μολις ο παπας πει το Χριστος ανεστη θα την κανουμε για σπιτι. Θα φαμε τη μαγειριτσα κι οτι αλλο εχει η μανα μου, θα τσουγκρισουμε τ΄αυγα θα πιουμε, θα πουμε καμια μαλακια και υπνο για να σκωθω πρωι να ετοιμασω σουβλες και τα σχετικα. Τι κακο βλεπεις σε αυτα ?
 

Επισκέπτης
Οι δευτεροι τι σου φταινε ? Εγω δεν ειμαι χριστιανος, αλλα τη μ. Παρασκευη οταν περασει ο επιταφιος απο το καφενειο που θα πινω το κρασι μου και θα τσιμπαω τα νηστησιμα θα σηκωθω για ενα λεπτο οπως ολοι. Το βραδι της Αναστασης θα φυγω απο καφενειο κατα τις 11,15 θα παω σπιτι θα ντυθω και θα παω εξω απο την εκλησια μαζι με τον αδερφο μου τ΄ανηψια μου, τη νυφη μου και τη Βουλγαρα μου. Μολις ο παπας πει το Χριστος ανεστη θα την κανουμε για σπιτι. Θα φαμε τη μαγειριτσα κι οτι αλλο εχει η μανα μου, θα τσουγκρισουμε τ΄αυγα θα πιουμε, θα πουμε καμια μαλακια και υπνο για να σκωθω πρωι να ετοιμασω σουβλες και τα σχετικα. Τι κακο βλεπεις σε αυτα ?
Ο καθενας κανει αυτο που του γουσταρει φιλε,αν εξαιρεσεις τη μασα εμενα ου φαινονται μερες σαν ολες τις αλλες,οταν δουλευα τις εβλεπα αποκλειστικα σαν μερες εκδρομης-ξεκουρασης και τιποτα παραπανω.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Οι δευτεροι τι σου φταινε ? Εγω δεν ειμαι χριστιανος, αλλα τη μ. Παρασκευη οταν περασει ο επιταφιος απο το καφενειο που θα πινω το κρασι μου και θα τσιμπαω τα νηστησιμα θα σηκωθω για ενα λεπτο οπως ολοι. Το βραδι της Αναστασης θα φυγω απο καφενειο κατα τις 11,15 θα παω σπιτι θα ντυθω και θα παω εξω απο την εκλησια μαζι με τον αδερφο μου τ΄ανηψια μου, τη νυφη μου και τη Βουλγαρα μου. Μολις ο παπας πει το Χριστος ανεστη θα την κανουμε για σπιτι. Θα φαμε τη μαγειριτσα κι οτι αλλο εχει η μανα μου, θα τσουγκρισουμε τ΄αυγα θα πιουμε, θα πουμε καμια μαλακια και υπνο για να σκωθω πρωι να ετοιμασω σουβλες και τα σχετικα. Τι κακο βλεπεις σε αυτα ?


  Τη Βουλγάρα την πηδάς τύπε;

 

Επισκέπτης
Το μόνο κρίμα είναι πως η Στανίση (και ο ίδιος ο συθέτης επίσης υποθέτω) δέχθηκε να γελοιοποιήσει ένα από τα πολύ ωραία τραγούδια της.

:thumbsup:

το πρόβλημα του Έλληνα δεν είναι την ημέρα εορτασμού του Πάσχα.
Το πρόβλημα το χει τις υπόλοιπες 250 μέρες που πάει (; ) δουλειά.
Ξέρετε...εκείνες οι κοπάνες, οι αργοπορίες, το βάψιμο των νυχιών, οι άδειες απ τη σημαία, οι αργοί ρυθμοί, οι πονηροί συνειρμοί...

μακάρι να ταν το πρόβλημα αυτό που δείχνει η διαφήμιση
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Σε 10-20-30-100 χρόνια που όλος ο πλανήτης θα έχει γίνει ίδιος και που όλοι θα μιλάνε την ίδια γλώσσα και θα πρέπει να ζουν με τον ίδιο τρόπο, που θα έχουν ξεχαστεί λαοί,ήθη,έθιμα,παραδόσεις και οποιοδήποτε ιδιαίτερο χαρακτηριστικό που διακρίνει την μια κουλτούρα από την άλλη θα έχει εξαφανισθεί,τότε αυτή εδώ η συζήτηση θα φαντάζει άραγε ένα αστείο ή μία επαλήθευση τούτων των γραφομένων;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:thumbsup:

το πρόβλημα του Έλληνα δεν είναι την ημέρα εορτασμού του Πάσχα.
Το πρόβλημα το χει τις υπόλοιπες 250 μέρες που πάει (; ) δουλειά.
Ξέρετε...εκείνες οι κοπάνες, οι αργοπορίες, το βάψιμο των νυχιών, οι άδειες απ τη σημαία, οι αργοί ρυθμοί, οι πονηροί συνειρμοί...

μακάρι να ταν το πρόβλημα αυτό που δείχνει η διαφήμιση

Eμεις δεν τις ξερουμε απο που και ως που να τις ξερουμε ? ... εσυ απο που τις ξερεις? που τις βλεπεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom