Νέα

Τα Jumbo εξόργισαν τους vegans - Αντιδράσεις για την πασχαλινή διαφήμιση με τον Μπουγά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά θεωρείτε την πιο καλτ πασχαλινή διαφήμιση του Jumbo τα τελευταία έτη;;;;

  • #1 Η Lady Άντζελα (2016)

  • #2 Η Κατερίνα Στανίση στον ρόλο της νονάς (2013)

  • #3 «Κράζεις; Θαυμάζεις!» (2015)

  • #4 «Σφάξ’τη Σφάξ’τη, την προβατίνα Σφάξ’τη» (2014)

  • #5 Ο καραγκιόζης που βρίσκει καταφύγιο στο Jumbo (2010)

  • #6 «Γιατί έχεις τα Jumbo πλάι σου» (2011)

  • #7 Γαϊτάνος «Μένουμε Σπίτι» (2019)

  • #8 Μπουγάς «Φεγγάρι μου» (2023)


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Ένα κωλοπράγμα, ένα γαμημένο πράγμα έμαθα σε αυτή την ζωή. Ποτέ να μη λες ποτέ. Πάντα να έχεις μια επιφύλαξη μια πισινή.
Έφαγα με Τούρκους έφαγα με Ιρακινούς έφαγα με Γάλλους έφαγα με Βέλγους με Γερμανούς.
Στην ηλικία που ήμουν σαν άλλα μικρότερα μέλη του bou, απαίδευτος αδούλευτος απο την ζωή, έλεγα τι μαλάκες οι Μουσουλμάνοι δεν τρώνε χοιρινό. Έγω είμαι λάτρης του γύρου και γενικά του χοιρινoύ. Εντάξει αυτοί δεν τρώνε λόγω θρησκείας και μαλακίας...... όμως......
έφαγα μια ωραία ήττα όταν έγινα 35 χρονών, εδώ Ελλάδα σε αυτό το γαμημένο μπουρδέλο που ζούμε.
Κορινθου Αθηνών στο ύψος που ήταν τα Goodies πετυχαίνω τρακαρισμα αυτοκινήτων και το αυτοκινητο έπιασε φωτιά...
Μετά απο λίγο ήρθε η μυρωδιά που με έκανε να πω κοιτα ρε πούστη μου δεν γινονται αυτά..... Ο επιβάτης του saxo καιγόταν ζωντανός πεθαμένος και μύριζε σαν χοιρινό σαν γύρος.......
Ο άνθρωπος είναι όσο πιο κοντά στα γουρούνια.........
Τέτοια σκατά είμαστε, για αυτό λέω ποτέ μη λες ποτέ.
Συνεχίζω να τρώω χοιρινό αλλά δεν αδικώ ούτε μουσουλμάνους ούτε vigan, καθένας ας τρώει ότι γουστάρει και αγαπάει......
Κάτι παραπάνω ξέρουν οι Μαορί και οι ιθαγενείς της Νέας Γουινέας

:tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Εδω την θρησκεια την σεβαστηκε ο ιδιος ο Τσιπρας ακομη, που ενω δηλωνει αθεος, πηγε με λαμπαδα στην εκκλησια την Μεγαλη Εβδομαδα. Ας μην συζητησουμε την δεδομενη υποκρισια του, αλλά ας μεινουμε στο οτι θελησε θεσμικα να επιδειξει εναν σεβασμο.
Πήγε ΜΕΣΑ στην εκκλησία ο άθεος κατσαπλιας η περιορίστηκε στο να βγει στο προαύλιο επειδή φοβήθηκε μην πέσει καμμία εικόνα στο κεφάλι του;
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Πάντως είχα πάει στο Άμπου Ντάμπι και έτρωγα κρέας δίπλα στους ντόπιους σε ένα ξενοδοχείο και δεν έτρεχε τίποτα. Και στην Τουρκία το ίδιο.
Με το κοτόπουλο,την καμήλα ,το αρνίσιο η το μοσχαρίσιο δεν έχουν θέμα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
τυπε δε βγηκαμε να κατουρησουμε καμια εικονα ουτε να σπασουμε καμια εκκλησια ουτε να βρισουμε κανενα παπα.

βγηκαμε να φαμε ψητα σε μαγαζι που δουλευει νομιμα και τρωμε μενου το οποιο ειναι νομιμο

τον ολο ντορο λοιπον δεν τον κανουμε εμεις ουτε και τον προκαλουμε... αλλοι ειναι που ασχολουνται με αυτα και τρελαινονται αντι να κατσουν να συμμαζεψουν τα του ποιμνιου τους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


περιμενε να τους δεις 25η Μαρτιου και κυριακη των βαιων πως θα κατεβαζουν τα νηστισιμα ψαρακια!
Σε τιμά αυτό που λες στην πρώτη παράγραφο.
Δυστυχώς δεν εφαρμόζεται αυτό που γινόταν παλια στην Θεσσαλονικη όπου δεν υπήρχε κρέας στα μαγειρεία σε επίμαχες μέρες.Τοτε δεν προκαλούσε κανείς...τώρα λόγω της "δημοκρατίας" που συγχέεται με την ασυδοσία βρίσκει και κάνει ο καθείς.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Εδω την θρησκεια την σεβαστηκε ο ιδιος ο Τσιπρας ακομη, που ενω δηλωνει αθεος, πηγε με λαμπαδα στην εκκλησια την Μεγαλη Εβδομαδα. Ας μην συζητησουμε την δεδομενη υποκρισια του, αλλά ας μεινουμε στο οτι θελησε θεσμικα να επιδειξει εναν σεβασμο.
κανενας σεβασμος, ξερη ψηφοθηρια ηταν.
Και φανηκε κυριως οταν μπορουσε να σταματησει να πληρωνει το παπαδαριο της παμπλουτης εκκλησιας απο τα λεφτα του δημοσιου, και να ορισει τα θρησκευτικα ειτε ως προαιρετικο μαθημα στα σχολεια, ειτε να ειναι οντως θρησκευτικα και οχι χριστιανικη κατηχηση.
Αλλα σου λεει, ας πεισω αυτους τους λιγους μαλακες χριστιανοταλιμπαν που θα με δουν, ολο και καποιος θα τσιμπησει.
Μεγαλη απατη.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
τυπε οσο μας προκαλουν οι βιγκαν τοσο προκαλουν και οι ΧΟ οταν βρουν την ευκαιρια. νομιζουν κιολας οτι κανουν θεαρεστο εργο προσπαθωντας να μας βαλουν στον ισιο δρομο (μαλλον προσπαθουν να κλεισουν θεση στον παραδεισο πατσιζοντας τη μη νηστεια τους)

εσυ ειπες μαλακες τους αθεους για τη μεγαλη παρασκευη. λες και ειναι μεγαλη για αυτους! τους μαγαζατορες ομως δεν ειδα να τους λες μαλακες που πουλανε κρεατα μεγαλη σαρακοστη! για αυτο λεμε αλα καρτ χριστιανοι και αλα καρτ θιγμενοι κατα το τι συμφερει!

Λοιπόν για να τελειώνουμε στο επί προσωπικού που εσύ το ξεκίνησες , και για να δεις το πόσο κολλημένος και το πόσο μαλάκας είσαι , κάτσε και διάβασε με προσοχή .

Καταρχήν προσωπικά είμαι άθεος , και εσύ ,σαν κολλημένος που ψάχνεις για αντιπάλους και εχθρούς, με βαπτίζεις με το ζόρι χριστιανό. Τόσο μαλάκας είσαι

Παρακάτω .Στα αρχίδια μου το εάν την μεγάλη παρασκευή [για αυτούς μεγάλη παρασκευή και όχι για εμένα ] οι όντως χριστιανοί δεν τρώνε κρέας . Στα αρχίδια μου το εάν οι ψησταριές ψήνουν , και στα αρχίδια μου το εάν την σαρακοστή τα κρεοπωλεία πωλούν κρέας .

Παρακάτω . Είμαι άθεος δεν νηστεύω , αλλά ταυτόχρονα δεν νιώθω να απειλούμαι , η να προσβάλλομαι , λόγο του ότι ο χριστιανός νηστεύει , η λόγο του ότι είναι χριστιανός ,και δεν βρίσκω κανέναν απολύτως λόγο , να πάω την μεγάλη παρασκευή , να στήσω μια ψησταριά , και με σκοπό να τον προκαλέσω για να ξεκατινιαστούμε Απλά στα αρχίδια μου .

Παρακάτω Επίσης στα αρχίδια του , έχει γραμμένο και ο όντως χριστιανός [ και όχι ο δήθεν ] το εάν είμαι άθεος η όχι , και το αν νηστεύω η όχι , όπως στα αρχίδια του έχει γραμμένα και τα κρεοπωλεία που πωλούν κρέας την σαρακοστή κτλ κτλ κτλ

Είμαι όντως άθεος ρε Δεν είμαι ούτε αντί χριστιανός ούτε αντί μουσουλμάνος , ούτε αντί βουδιστής η ότι άλλο , ούτε κομπλεξικος φασίστας με την βιτρίνα του δήθεν άθεου , η του δήθεν χριστιανου η του βιγκαν η του μιγκαν
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
κανενας σεβασμος, ξερη ψηφοθηρια ηταν.
Και φανηκε κυριως οταν μπορουσε να σταματησει να πληρωνει το παπαδαριο της παμπλουτης εκκλησιας απο τα λεφτα του δημοσιου, και να ορισει τα θρησκευτικα ειτε ως προαιρετικο μαθημα στα σχολεια, ειτε να ειναι οντως θρησκευτικα και οχι χριστιανικη κατηχηση.
Αλλα σου λεει, ας πεισω αυτους τους λιγους μαλακες χριστιανοταλιμπαν που θα με δουν, ολο και καποιος θα τσιμπησει.
Μεγαλη απατη.
Ήξερε πολύ καλά ότι οι άθεοι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ Τσυριζαιοι είναι το 4% στο μαντρί του και έπρεπε να μην θίξει το υπόλοιπο 32% που είναι ΠΑΣΟΚοι που απλώς πέταξαν την πράσινη προβιά για να βάλουν την ροζουλι.
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Sad Doctor Who GIF
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Λοιπόν για να τελειώνουμε στο επί προσωπικού που εσύ το ξεκίνησες , και για να δεις το πόσο κολλημένος και το πόσο μαλάκας είσαι , κάτσε και διάβασε με προσοχή .

Καταρχήν προσωπικά είμαι άθεος , και εσύ ,σαν κολλημένος που ψάχνεις για αντιπάλους και εχθρούς, με βαπτίζεις με το ζόρι χριστιανό. Τόσο μαλάκας είσαι

Παρακάτω .Στα αρχίδια μου το εάν την μεγάλη παρασκευή [για αυτούς μεγάλη παρασκευή και όχι για εμένα ] οι όντως χριστιανοί δεν τρώνε κρέας . Στα αρχίδια μου το εάν οι ψησταριές ψήνουν , και στα αρχίδια μου το εάν την σαρακοστή τα κρεοπωλεία πωλούν κρέας .

Παρακάτω . Είμαι άθεος δεν νηστεύω , αλλά ταυτόχρονα δεν νιώθω να απειλούμαι , η να προσβάλλομαι , λόγο του ότι ο χριστιανός νηστεύει , η λόγο του ότι είναι χριστιανός ,και δεν βρίσκω κανέναν απολύτως λόγο , να πάω την μεγάλη παρασκευή , να στήσω μια ψησταριά , και με σκοπό να τον προκαλέσω για να ξεκατινιαστούμε Απλά στα αρχίδια μου .

Παρακάτω Επίσης στα αρχίδια του , έχει γραμμένο και ο όντως χριστιανός [ και όχι ο δήθεν ] το εάν είμαι άθεος η όχι , και το αν νηστεύω η όχι , όπως στα αρχίδια του έχει γραμμένα και τα κρεοπωλεία που πωλούν κρέας την σαρακοστή κτλ κτλ κτλ

Είμαι όντως άθεος ρε Δεν είμαι ούτε αντί χριστιανός ούτε αντί μουσουλμάνος , ούτε αντί βουδιστής η ότι άλλο , ούτε κομπλεξικος φασίστας με την βιτρίνα του δήθεν άθεου , η του δήθεν χριστιανου η του βιγκαν η του μιγκαν
μαλακας εισαι και φαινεσαι λοιπον τυπε! εγω δε χρησιμοποιησα πρωτος υβρεις. εσυ τις χρησιμοποιησες και τις επανελαβες για να μας δειξεις τι ακριβως εισαι. στα @@ μας τι εισαι λοιπον και αν θεωρεις οτι δεν εισαι σε βαφτιζω εδω και τωρα
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
μαλακας εισαι και φαινεσαι λοιπον τυπε! εγω δε χρησιμοποιησα πρωτος υβρεις. εσυ τις χρησιμοποιησες και τις επανελαβες για να μας δειξεις τι ακριβως εισαι. στα @@ μας τι εισαι λοιπον και αν θεωρεις οτι δεν εισαι σε βαφτιζω εδω και τωρα

Τι έγινε ρε , στράβωσες με το πόσο μαλάκας και με το πόσο κομπλεξικός είσαι ? Περαστικά σου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
ηθικο δεν ειναι για εναν που ειναι ΧΟ και τρωει κρεας!!!
για τους αλλους ειναι απλα μια συνηθισμενη παρασκευη!
Στο σπίτι αυτά....αν καθήσουν έξω κάποιοι με κοψιδια και μπουζουκοτραγουδα στην διαπασών και τους σιχτιρισει το θεοσεβουμενο πλήθος ποιος θα φταίει;
Η πλάκα είναι ότι οι ισλαμολαθρο δέν τα κάνουν αυτά .Προκλητικοί είναι μόνο κάποιοι ελάχιστοι ευτυχώς που όμως φέρουν ελληνικά ονόματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
μαλακας εισαι και φαινεσαι λοιπον τυπε! εγω δε χρησιμοποιησα πρωτος υβρεις. εσυ τις χρησιμοποιησες και τις επανελαβες για να μας δειξεις τι ακριβως εισαι. στα @@ μας τι εισαι λοιπον και αν θεωρεις οτι δεν εισαι σε βαφτιζω εδω και τωρα


Τι έγινε μωρή λουλου ? Ήρθες και άρχισες να διαστρεβλώνεις , για να δημιουργήσεις εντυπώσεις και σενάρια που δεν ισχύουν επί προσωπικού , και να φέρεσαι πούστικα και κουτοπόνηρα και τώρα παριστάνεις το θύμα ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Στο σπίτι αυτά....αν καθήσουν έξω κάποιοι με κοψιδια και μπουζουκοτραγουδα στην διαπασών και τους σιχτιρισει το θεοσεβουμενο πλήθος ποιος θα φταίει;
Η πλάκα είναι ότι οι ισλαμολαθρο δέν τα κάνουν αυτά .Προκλητικοί είναι μόνο κάποιοι ελάχιστοι ευτυχώς που όμως φέρουν ελληνικά ονόματα.
κοιτα η διαπασων ειναι αλλο θεμα και εχει να κανει και με την κοινη ησυχια αλλα και με την προκληση. το να φας ομως οπως και το τι θα φας απο ποτε κρινεται απο τους αλλους ως ανηθικο?

το να σε κραξουν γιατι κανεις γλεντι και ξεσηκωνεις τη γειτονια τετοια μερα να πω οτι ειναι οκ οντως προκληση/ασεβεια και το φας φιρι φιρι...

ο αλλος πιο πισω το παιζει αθεος και κραζει για να το παιξει υπερανω. στουγκανοβλαχος που νομιζει οτι εχει επιφοιτηση. σε λιγο θα μας πει οτι δε γαμαει κιολας την 40κοστη γιατι σεβεται!
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
κοιτα η διαπασων ειναι αλλο θεμα και εχει να κανει και με την κοινη ησυχια αλλα και με την προκληση. το να φας ομως οπως και το τι θα φας απο ποτε κρινεται απο τους αλλους ως ανηθικο?

το να σε κραξουν γιατι κανεις γλεντι και ξεσηκωνεις τη γειτονια τετοια μερα να πω οτι ειναι οκ οντως προκληση/ασεβεια και το φας φιρι φιρι...

ο αλλος πιο πισω το παιζει αθεος και κραζει για να το παιξει υπερανω. στουγκανοβλαχος που νομιζει οτι εχει επιφοιτηση. σε λιγο θα μας πει οτι δε γαμαει κιολας την 40κοστη γιατι σεβεται!

Τι έγινε μωρή λουλου ? Πάλι πούστικα φέρεσαι ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Ένα κωλοπράγμα, ένα γαμημένο πράγμα έμαθα σε αυτή την ζωή. Ποτέ να μη λες ποτέ. Πάντα να έχεις μια επιφύλαξη μια πισινή.
Έφαγα με Τούρκους έφαγα με Ιρακινούς έφαγα με Γάλλους έφαγα με Βέλγους με Γερμανούς.
Στην ηλικία που ήμουν σαν άλλα μικρότερα μέλη του bou, απαίδευτος αδούλευτος απο την ζωή, έλεγα τι μαλάκες οι Μουσουλμάνοι δεν τρώνε χοιρινό. Έγω είμαι λάτρης του γύρου και γενικά του χοιρινoύ. Εντάξει αυτοί δεν τρώνε λόγω θρησκείας και μαλακίας...... όμως......
έφαγα μια ωραία ήττα όταν έγινα 35 χρονών, εδώ Ελλάδα σε αυτό το γαμημένο μπουρδέλο που ζούμε.
Κορινθου Αθηνών στο ύψος που ήταν τα Goodies πετυχαίνω τρακαρισμα αυτοκινήτων και το αυτοκινητο έπιασε φωτιά...
Μετά απο λίγο ήρθε η μυρωδιά που με έκανε να πω κοιτα ρε πούστη μου δεν γινονται αυτά..... Ο επιβάτης του saxo καιγόταν ζωντανός πεθαμένος και μύριζε σαν χοιρινό σαν γύρος.......
Ο άνθρωπος είναι όσο πιο κοντά στα γουρούνια.........
Τέτοια σκατά είμαστε, για αυτό λέω ποτέ μη λες ποτέ.
Συνεχίζω να τρώω χοιρινό αλλά δεν αδικώ ούτε μουσουλμάνους ούτε vigan, καθένας ας τρώει ότι γουστάρει και αγαπάει......

που θες να καταληξεις τυπε?
να σταματησουμε να τρωμε γυρο ή να ξεκινησουμε να τρωμε ανθρωπο?
:think::coffee:
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
672
Κριτικές
1
Like
1.299
Πόντοι
206
Καταρχήν άνθρωπος χωρίς κρέας δεν μπορεί να ζήσει γιατί θα πάθει είτε στένωση στομάχου είτε κακοήθη αναιμία είτε ένα σωρό άλλες σοβαρές βλάβες της υγείας του, που θα αναγκαστεί να αγοράζει συμπληρώματα διατροφής από τα φαρμακεία για να ενδυναμώνεται κάπως. Απλά ο βιγκανισμός προωθείται γιατί σκοπεύουν με πρόσχημα την δήθεν οικολογική επιβάρυνση του περιβάλλοντος από τις εκπομπές αζώτου των κτηνοτροφείων (όπως κάνανε στην Ολλανδία με αποτέλεσμα να κατέβουν οι Ολλανδοί κτηνοτρόφοι στους δρόμους υποστηριζόμενοι από τον λαό και λέγοντας ότι οι επόμενοι στο στόχαστρο θα είναι οι Γερμανοί κτηνοτρόφοι) να κλείσουν τα περισσότερα από αυτά ώστε το παραγόμενο κρέας να φτάσει τα 25 ευρώ το κιλό. Έτσι ο κόσμος θα είναι είτε αδύναμος μυικά και αποβλακωμένος για να αντιδράσει, είτε θα καταφεύγει στα συνθετικά κρέατα του Bill Gates από τα οποία όλοι μέχρι τα 40 με 45 τους θα έχουν πάθει καρκίνο και θα πεθαίνουν. Επίσης πολύ παίζουν και τα έντομα τα οποία μας διαβεβαιώνουν ότι είναι πλούσια σε πρωτεΐνες και μπορούν να αντικαταστήσουν το κρέας, με άλλα λόγια φάτε ακρίδες και κατσαρίδες να χορτάσετε, όπως και η προπαγάνδα ότι δεν επαρκεί το φαγητό που παράγει ο πλανήτης για να συντηρείται μια τόσο μεγάλη ανθρωπότητα, ενώ φτάνει και περισσεύει κιόλας. Οι ομοφυλόφιλοι ακτιβιστές είναι απλά οι πληρωμένοι διάφοροι που τους βάζουν να κάνουν γελοία και άθλια πράγματα για να προωθήσουν αυτή την προπαγάνδα... Και που ξέρεις τα λεφτά μπορεί να είναι και καλά σε αυτές τις καταστάσεις...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
κοιτα η διαπασων ειναι αλλο θεμα και εχει να κανει και με την κοινη ησυχια αλλα και με την προκληση. το να φας ομως οπως και το τι θα φας απο ποτε κρινεται απο τους αλλους ως ανηθικο?

το να σε κραξουν γιατι κανεις γλεντι και ξεσηκωνεις τη γειτονια τετοια μερα να πω οτι ειναι οκ οντως προκληση/ασεβεια και το φας φιρι φιρι...

ο αλλος πιο πισω το παιζει αθεος και κραζει για να το παιξει υπερανω. στουγκανοβλαχος που νομιζει οτι εχει επιφοιτηση. σε λιγο θα μας πει οτι δε γαμαει κιολας την 40κοστη γιατι σεβεται!
Oι υπερβολές δεν βοηθάνε στο καλό κλίμα.
Είπα για μουσική στην διαπασών γιατί οι προκλητικοί αυτό κάνουν ...ίσως είναι εξίσου ενοχλητικη η μουσική ξενυχταδικου όσο και η κατανάλωση κοψιδιων την Μεγάλη Εβδομάδα.
Ειρήνη υμίν anyway.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom