Νέα

Δε μου σηκώνεται στα 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NoShit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
καταλαβα ..... μουσατος γιοκ :2funny: :2funny: :2funny:

Σε μοναστηρι δοκιμασες να πας ?
Εχει πολλους μουσατους εκει  :grin:  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Θα σου ζητούσα να με συνοδεύσεις για παρέα αλλά στα μοναστήρια δεν επιτρέπονται γυναίκες Αγγελικούλα. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τον βλεπω πιο ωριμο απο ποτε

ξερει τι θελει και πως να το παρει


μπα σε 10 χρονια που θα πατησει μισο αιωνα ζωης θα αλλαξει κ θα αρχισει να ασχολειται με τσουπρες

μικρος ειναι ακομα
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
μπα σε 10 χρονια που θα πατησει μισο αιωνα ζωης θα αλλαξει κ θα αρχισει να ασχολειται με τσουπρες

μικρος ειναι ακομα

καποιος εγραψε παντως οτι το καλοκαιρι γαμησε καλα ο αχαχουχας..καλοκαιρινος ερωτας..μακαρι να ειναι ετσι..σαν τον βογλη με την αναμπελ
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
καποιος εγραψε παντως οτι το καλοκαιρι γαμησε καλα ο αχαχουχας..καλοκαιρινος ερωτας..μακαρι να ειναι ετσι..σαν τον βογλη με την αναμπελ
Τον Γιάννη Βόγλη τον ηθοποιό εννοείς;;;
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=6xqwmjDKmtw [/video]     [/video]


δικο σου αχαχουχα

κανε στριφτο κ βουτα το καραοκε
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
α ρε κοροιδα που του κανετε πλακιτσα και να ξερατε τι μουναρα γαμαει αυτη την εποχη ο αχαχουχας....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
images
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το σκαρλετακι με μικρο βυζακι

τωρα το εκανε πεπονακι το σκαρλετακι

μωρο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
για πες λεπτομερειες
Δεν μου λεει εμενα, γιατι ξερει οτι μπορει να μου ξεφυγει...και σε αυτες τις περιπτωσεις χρειαζεται εχεμυθεια!Το εχω καταλαβει μονος μου, απο το προφιλ του στο φατσοβιβλιο....του την πεφτει συνεχεια μια ωραια γκομενα!...Κατι πρεπει να παιζει μεταξυ τους, αλλα δεν ειμαι αδιακριτος για να ρωτησω..αμα θελει ας πει ο ιδιος! :)
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Δεν μου λεει εμενα, γιατι ξερει οτι μπορει να μου ξεφυγει...και σε αυτες τις περιπτωσεις χρειαζεται εχεμυθεια!Το εχω καταλαβει μονος μου, απο το προφιλ του στο φατσοβιβλιο....του την πεφτει συνεχεια μια ωραια γκομενα!...Κατι πρεπει να παιζει μεταξυ τους, αλλα δεν ειμαι αδιακριτος για να ρωτησω..αμα θελει ας πει ο ιδιος! :)

θα ειναι ωραιος ο μπαγασας..εχει και αυτο το χαμηλων τονων που αρεσει στις γυναικες
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Γεια σας παιδιά.
Έχω ένα μικρό προβληματάκι :2funny:

Είμαι 35 και δεν είχα ποτές (το ποτές είναι καραγκούνικο  :)) σχέση. Στην ουσία δεν ασχολιόμουν καν με το σεξ αφού η επισκεψή μου σε μπουρδελάκια ήταν μια φορά στο τόοοοοοοοσο και δεν πήρα ποτές τον αέρα. Σε όλες τις επισκέψεις μου το τσιμπούκωμα δε με ερέθιζε καθόλου και ήταν πάντα κουραστικό. Αλλά και όταν μου σηκωνόταν μόλις ξεκινούσα το πήδημα μου έπεφτε. Μόνο λίγο πριν τελειώσω ερχόμουν σε καλή στύση. Φυσικά μ'αρέσουν οι γυναίκες  :dancing: και μόνος μου μου σηκώνεται. Ξαναλέω μια φορά το εξάμηνο πήγαινα και αν... Και αυτό γι' αυτόν ακριβώς το λόγο. Τώρα που μεγάλωσα λίγο :think:, συνειδητοποίησα τα γνωστά (μια ζωή θα μείνω μόνος κτλ) οπότε πρέπει τουλάχιστον να χαίρομαι το σεξ. Είναι σίγουρα ψυχολογικό αλλά τι θα προτείνατε; Μην βιάζεστε, άμα δε γαμάς ως τα 35 σου, δεν έγινε τίποτα να περιμένεις κι άλλα 35... ;)

Δεν ησουνα και φαν του σπορ  απ οτι βλεπω........Δεν θα σου λειψει και πολυ...Οποτε γιατι στεναχωριεσαι?
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.366
Πόντοι
4.615
Γεια σας παιδιά.
Έχω ένα μικρό προβληματάκι :2funny:

Είμαι 35 και δεν είχα ποτές (το ποτές είναι καραγκούνικο  :)) σχέση. Στην ουσία δεν ασχολιόμουν καν με το σεξ αφού η επισκεψή μου σε μπουρδελάκια ήταν μια φορά στο τόοοοοοοοσο και δεν πήρα ποτές τον αέρα. Σε όλες τις επισκέψεις μου το τσιμπούκωμα δε με ερέθιζε καθόλου και ήταν πάντα κουραστικό. Αλλά και όταν μου σηκωνόταν μόλις ξεκινούσα το πήδημα μου έπεφτε. Μόνο λίγο πριν τελειώσω ερχόμουν σε καλή στύση. Φυσικά μ'αρέσουν οι γυναίκες  :dancing: και μόνος μου μου σηκώνεται. Ξαναλέω μια φορά το εξάμηνο πήγαινα και αν... Και αυτό γι' αυτόν ακριβώς το λόγο. Τώρα που μεγάλωσα λίγο :think:, συνειδητοποίησα τα γνωστά (μια ζωή θα μείνω μόνος κτλ) οπότε πρέπει τουλάχιστον να χαίρομαι το σεξ. Είναι σίγουρα ψυχολογικό αλλά τι θα προτείνατε; Μην βιάζεστε, άμα δε γαμάς ως τα 35 σου, δεν έγινε τίποτα να περιμένεις κι άλλα 35... ;)
Απλό το πρόβλημα: η πεοκρουσία κάνει κακό. Εάν την κόψεις, θα  :knockinb: σαν κουνέλι.....
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Γεια σας παιδιά.
Έχω ένα μικρό προβληματάκι :2funny:

Είμαι 35 και δεν είχα ποτές (το ποτές είναι καραγκούνικο  :)) σχέση. Στην ουσία δεν ασχολιόμουν καν με το σεξ αφού η επισκεψή μου σε μπουρδελάκια ήταν μια φορά στο τόοοοοοοοσο και δεν πήρα ποτές τον αέρα. Σε όλες τις επισκέψεις μου το τσιμπούκωμα δε με ερέθιζε καθόλου και ήταν πάντα κουραστικό. Αλλά και όταν μου σηκωνόταν μόλις ξεκινούσα το πήδημα μου έπεφτε. Μόνο λίγο πριν τελειώσω ερχόμουν σε καλή στύση. Φυσικά μ'αρέσουν οι γυναίκες  :dancing: και μόνος μου μου σηκώνεται. Ξαναλέω μια φορά το εξάμηνο πήγαινα και αν... Και αυτό γι' αυτόν ακριβώς το λόγο. Τώρα που μεγάλωσα λίγο :think:, συνειδητοποίησα τα γνωστά (μια ζωή θα μείνω μόνος κτλ) οπότε πρέπει τουλάχιστον να χαίρομαι το σεξ. Είναι σίγουρα ψυχολογικό αλλά τι θα προτείνατε; Μην βιάζεστε, άμα δε γαμάς ως τα 35 σου, δεν έγινε τίποτα να περιμένεις κι άλλα 35... ;)


Μεγάλε, no problem, μην σε προβληματίζει. Κι εγώ όταν είμουν 35, τα ίδια προβληματάκια είχα, ή χαλαρή στύση ή και καθόλου. Σε λίγα χρονάκια, μπορεί να έχεις εγκεφαλικές κάβλες, αλλά το σώμα να μην ανταποκρίνεται. Τη στύση που είχες όταν ήσουν εικοσι χρονών με περηφάνεια, δεν θα την ξαναέχεις. Ένα σου λέω, το πρόβλημα δεν θα το λύσεις με επισκέψεις στις πουτάνες. Αντίθετα, θα σου γίνει μόνιμο. Εκτός κι αν σταμπάρεις καμία πουτάνα που να σε ανάβει. Πάντως άμα κάνεις αποχή απο το σεξ για ένα διάστημα, όλο και κάποια βελτίωση θα δεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom