Νέα

Δάγκωμα λαμαρίνας με λεσβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Delalis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Τώρα που το σκέφτομαι , φιλαράκο έχεις μια ακόμα κρυφή ελπίδα να σου κάτσει, ίσως μάλιστα και για τρίο με την δικιά της.

Επειδή στην Ελλάδα απαγορεύονται οι υιοθεσίες από ομόφυλα ζευγάρια και οι τεχνητή γονιμοποίηση κοστίζει. Αν θέλει να κάνει παιδί με την δικιά της χρειάζονται κι ένα ζωντανό εργαλείο. Άρχισε να τις ψαρεύεις και τις 2 αν θέλουν να γίνουν μάνες, πόσο ωραία είναι τα παιδιά, πόσο καλύτερα είναι να μεγαλώνει ένα παιδί με 2 μανάδες και κλείσε την δουλειά με το να προσφέρεις τον εαυτό σου σαν οικονομική και νόμιμη λύση για τεκνοποίηση!
 
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Nα σαι καλά φίλε. Ωραίος!

Θα χωθώ.. και να μη γίνει τίποτα στ αρχίδια μας πάλι. Δε χάνω τπτ..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.567
Πόντοι
3.656
Ένα τραγούδι παλιό λέει: Κερνούσα σινεμά, ποτά η γκόμενα ήταν γύφτος δε μου κατσε ποτέ. :confused: :confused: :confused:
ένα άλλο τραγούδι έλεγε. Αλλού τρως, αλλού πίνεις, αλλού πας και το δίνεις. Πρόσεξε μην υλοποιηθεί σε σένα
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Nα σαι καλά φίλε. Ωραίος!

Θα χωθώ.. και να μη γίνει τίποτα στ αρχίδια μας πάλι. Δε χάνω τπτ..
Φιλε θα σου πω κατι και αν θελεις καντο, αφου δεν εχεις να χασεις τιποτα,,,
καλεσε την η πηγαινε σπιτι της, (κατι απο τα 2) και εκει που βλεπετε τηλεοραση η γενικα μιλατε, πες την οτι πως ειναι να ειναι λεσβια να γλυφει μουνια κτλ. και οταν σου πει 2-3 πραγματα πες της...
Πω πω με καυλωσες τωρα...και πες την μετα....συγνωμη δηλαδη με μια τετοια πουτσα δεν θα εκανες τιποτα?
και βγαλτην εξω...
η θα στον αρπαξει, η θα τις αρπαξεις...
Εγω κατι τετοιο θα εκανα ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ....και δεν θα με ενοιαζε μετα αν με μιλαει η οχι...
 
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Μωρό μου σε θέλω στο πούτσο μου να σ' αγαπήσω
Φιλε θα σου πω κατι και αν θελεις καντο, αφου δεν εχεις να χασεις τιποτα,,,
καλεσε την η πηγαινε σπιτι της, (κατι απο τα 2) και εκει που βλεπετε τηλεοραση η γενικα μιλατε, πες την οτι πως ειναι να ειναι λεσβια να γλυφει μουνια κτλ. και οταν σου πει 2-3 πραγματα πες της...
Πω πω με καυλωσες τωρα...και πες την μετα....συγνωμη δηλαδη με μια τετοια πουτσα δεν θα εκανες τιποτα?
και βγαλτην εξω...
η θα στον αρπαξει, η θα τις αρπαξεις...
Εγω κατι τετοιο θα εκανα ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ....και δεν θα με ενοιαζε μετα αν με μιλαει η οχι...
Mπα είπαμε ρε τύπε. Είναι ακραίο κάτι τέτοιο τελείως.

Είπαμε δεν έχω να χάσω αλλά όχι και να τα γαμήσω όλα χαχα.
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
170
Κριτικές
40
Like
1.977
Πόντοι
2.391
Δεν νομιζω μια λεσβια να σου κατσει εκτος και να της δωσεις κωλο και σε πεγκαρει
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έχει κοπέλα κανονικά. Είναι λεσβία, αγορέ μαλλί και τα συναφή.
ειχα συμμαθήτρια η οποία τον έπαιρνε από κώλο στο Λύκειο, μετά το σχολείο το γύρισε σε λεσβία με γκόμενα, μαλλί κτλ, και σήμερα είναι μια χαρά γυναίκα (φαινομενικά) παντρεμένη και με 2 παιδιά.
άρα, όλα γίνονται, και όλα έχουν λόγο που γινονται.
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
ειχα συμμαθήτρια η οποία τον έπαιρνε από κώλο στο Λύκειο, μετά το σχολείο το γύρισε σε λεσβία με γκόμενα, μαλλί κτλ, και σήμερα είναι μια χαρά γυναίκα (φαινομενικά) παντρεμένη και με 2 παιδιά.
άρα, όλα γίνονται, και όλα έχουν λόγο που γινονται.
Συμφωνώ ότι όλα γίνονται και μπορεί να συμβούν, γιά το όλα έχουν λόγο δε ξέρω...
'Αραγε τι λογους ειχε η συμμαθητρια σου :)
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Συμφωνώ ότι όλα γίνονται και μπορεί να συμβούν, γιά το όλα έχουν λόγο δε ξέρω...
'Αραγε τι λογους ειχε η συμμαθητρια σου :)
Δοκίμασε διάφορα και από μικρή ηλικία.
Και καταστάλαξε. Μάλλον
 
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
1. Η παρέα της ήταν αγόρια.
2. Έγινε ότι έγινε και δεν έφαγα μπλοκ. ίσα ίσα δέχτηκε και έστειλε και μήνυμα. Όχι ότι σημαίνει κάτι, αλλά σίγουρα δε σημαίνει και τίποτα.
3. Δεν δέχομαι γνώμη από τύπους που δεν έχουν δει ποτέ μουνί απλήρωτο. Εδώ μερικοί δεν έχετε γαμήσει γκόμενα απλήρωτη και εκφέρετε γνώμη για μια τόσο λεπτή υπόθεση. Σόρρυ δεν την δέχομαι.
4. Στα παπάρια μου τι θα γίνει. Θα παίξω μπάλα κι ας πάρω τα τρία μου. Δεν χάνω τπτ.
5. Όσο παιρνάνε οι μέρες εξασθενεί το ενδιαφέρον μου. Αλλά δεν ξέρεις ποτέ αν θα ξαναφουντώσει αν την ξαναδώ. Anyway.
υ.γ. Salute σ' όσους απάντησαν σοβαρά.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Δεν είναι η πρώτη φορά τύποι και σίγουρα όχι η τελευταία που κολλάω με μια λεσβία. Αυτή τη φορά όμως μιλάμε για κάτι πολύ ξεχωριστό και μοναδικό. Υπάρχει ελπίδα ή αρχίδια δουλειές; Είναι αγύριστα κεφάλια οι λεσβίες γενικά ή να συνεχίσω να το ψήνω λάου λάου το μουνέτο και ίσως κάποια στιγμή καταφέρω να κολυμπήσουμε παρέα στα ανοιχτά νερά της ευτυχίας;
Δεν εχεις ελπιδα μαν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.764
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
τυπε ειχα γνωρισει μια λεσβια αντρικα ρουχα,κοντοκουρμεενη και ετσι,μιλαγαμε για πολιτικη μερικες φορες,μενει και κοντα μου σχετικα οποτε την εβλεπα,ειχε μανια με κουβα βενεζουελα..τελευταια φορα την ειχα δει πριν 3 μηνες,ηταν με εναν πακιστανο αλλα σχετικα καλοντυμενο,τωρα ποιο γαμαει ποιον αντε βγαλε ακρη..
Τσυριζαια η με Μπαρουφακη;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.764
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
ειχα συμμαθήτρια η οποία τον έπαιρνε από κώλο στο Λύκειο, μετά το σχολείο το γύρισε σε λεσβία με γκόμενα, μαλλί κτλ, και σήμερα είναι μια χαρά γυναίκα (φαινομενικά) παντρεμένη και με 2 παιδιά.
άρα, όλα γίνονται, και όλα έχουν λόγο που γινονται.
Βρέθηκε κάποιος και την αποκατέστησε.Ηταν σε φάση πειραματισμού το κορίτσι τότε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom