Νέα

Δάγκωμα λαμαρίνας με λεσβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Delalis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Δεν είναι η πρώτη φορά τύποι και σίγουρα όχι η τελευταία που κολλάω με μια λεσβία. Αυτή τη φορά όμως μιλάμε για κάτι πολύ ξεχωριστό και μοναδικό. Υπάρχει ελπίδα ή αρχίδια δουλειές; Είναι αγύριστα κεφάλια οι λεσβίες γενικά ή να συνεχίσω να το ψήνω λάου λάου το μουνέτο και ίσως κάποια στιγμή καταφέρω να κολυμπήσουμε παρέα στα ανοιχτά νερά της ευτυχίας;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.901
Like
11.601
Πόντοι
3.656
Δεν είναι η πρώτη φορά τύποι και σίγουρα όχι η τελευταία που κολλάω με μια λεσβία. Αυτή τη φορά όμως μιλάμε για κάτι πολύ ξεχωριστό και μοναδικό. Υπάρχει ελπίδα ή αρχίδια δουλειές; Είναι αγύριστα κεφάλια οι λεσβίες γενικά ή να συνεχίσω να το ψήνω λάου λάου το μουνέτο και ίσως κάποια στιγμή καταφέρω να το σκίσω;
τυπε ειναι πωλητρια?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.764
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
Δεν είναι η πρώτη φορά τύποι και σίγουρα όχι η τελευταία που κολλάω με μια λεσβία. Αυτή τη φορά όμως μιλάμε για κάτι πολύ ξεχωριστό και μοναδικό. Υπάρχει ελπίδα ή αρχίδια δουλειές; Είναι αγύριστα κεφάλια οι λεσβίες γενικά ή να συνεχίσω να το ψήνω λάου λάου το μουνέτο και ίσως κάποια στιγμή καταφέρω να το σκίσω;
Να συνεχίσεις το ψήσιμο.Μπορει να έκανε κανα✂️ετσι για πειραματισμό η πάνω σε μια πιο φιλικη ας πούμε φάση με λίγο ποτό κτλ.
 
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Να συνεχίσεις το ψήσιμο.Μπορει να έκανε κανα✂️ετσι για πειραματισμό η πάνω σε μια πιο φιλικη ας πούμε φάση με λίγο ποτό κτλ.
Έχει κοπέλα κανονικά. Είναι λεσβία, αγορέ μαλλί και τα συναφή.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.764
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Πρέπει να κάνω κάποιο βήμα λοιπόν. Κι ας χάσω.

Τι όμως; :confused::confused::confused::confused::confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.764
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Το σκέφτηκα. Θα μετρούσε πολύ να γίνει κάτι τέτοιο.

Αλλά και πάλι θέλει μαγείρεμα η φάση. Άμα σκάσεις με το καλημέρα, Γεια σας, Θέλω να σας γαμήσω και τις δύο ε δε ξέρω, θα στραβώσουν σίγουρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.764
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
Το σκέφτηκα. Θα μετρούσε πολύ να γίνει κάτι τέτοιο.

Αλλά και πάλι θέλει μαγείρεμα η φάση. Άμα σκάσεις με το καλημέρα, Γεια σας, Θέλω να σας γαμήσω και τις δύο ε δε ξέρω, θα στραβώσουν σίγουρα.
Φέρε το σιγά σιγά ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πες ότι έχετε κοινά ενδιαφέροντα....
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.736
Πόντοι
216
Δεν είναι η πρώτη φορά τύποι και σίγουρα όχι η τελευταία που κολλάω με μια λεσβία. Αυτή τη φορά όμως μιλάμε για κάτι πολύ ξεχωριστό και μοναδικό. Υπάρχει ελπίδα ή αρχίδια δουλειές; Είναι αγύριστα κεφάλια οι λεσβίες γενικά ή να συνεχίσω να το ψήνω λάου λάου το μουνέτο και ίσως κάποια στιγμή καταφέρω να κολυμπήσουμε παρέα στα ανοιχτά νερά της ευτυχίας;
Τύπε καλύτερα βρες μια μόνιμη κάτοικο σε ψυχιατρείο που θα ταιριάξετε τέλεια και θα έχετε και πολλά κοινά να συζητάτε μεταξύ σας :grin::grin::grin:
 
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Ένα + είναι ότι την άρπαξα στο φεύγα και τη πήρα αγκαλιά απ το λαιμό και τη φίλησα στο μάγουλο πριν προλάβει να πει κύμινο.

Αν είχε στραβώσει 100% δε θα με είχε δεχτεί αργότερα στο instagram όταν άνοιξε το κινητό της. Και σήμερα απάντησε και κάπως χαριτωμένα στα μηνύματα. Για να δούμε ρε τύποι.

Να μαι ειλικρινής μ' αρέσει τόσο πολύ που το σεχ έρχεται μετά. :confused:

Σαν να με πήρε ένα βέλος έρωτα στο κούτελο.
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
Το σκέφτηκα. Θα μετρούσε πολύ να γίνει κάτι τέτοιο.

Αλλά και πάλι θέλει μαγείρεμα η φάση. Άμα σκάσεις με το καλημέρα, Γεια σας, Θέλω να σας γαμήσω και τις δύο ε δε ξέρω, θα στραβώσουν σίγουρα.
Αμα θέλει μαγείρεμα η φάση μίλα με thrilo1986, ξέρει απο αυτά
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.769
Like
14.416
Πόντοι
3.506
Έχει κοπέλα κανονικά. Είναι λεσβία, αγορέ μαλλί και τα συναφή.
Ε πες της κοπελια καλα ολα αυτά αλλά και μια ποικιλία κρεατικών που και που καλό κάνει έχει και πρωτείνες :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Delalis

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Φέρε το σιγά σιγά ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πες ότι έχετε κοινά ενδιαφέροντα....
Θα το πάω ακόμη πιο πλάγια. Θα επιδιώξω να αράξουμε πάλι με τη παρέα αυτή να φανεί πιο κοολ. Μη χωθώ μπαμ και κάτω. Είναι λεπτή η κατάσταση να ούμε. Αν πέσει θα σπάσει μου φαίνεται και μάλλον δε ξανακολλάει η φάση..
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.181
Πόντοι
19.795

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom