Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Κάποιος να σκουπίσει τα αίματα ρε παιδιά.
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειρήνη υμίν, συνάδελφοι.... τι έχετε πάθει???? Ξέρει κανείς εάν η Βίκη θα είναι στις επάλξεις μέσα στο μήνα??? θα κατέβω Αθήνα και θέλω να .....  :tits: πάντως εγώ από όταν δούλευε η Βίκη στο μάρνης δεν είχα κανένα πρόβλημα μαζί της... αν χάλασε μετά δεν ξέρω....
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Έχω πάει και εγώ με τη Βίκυ όταν ήταν στη Μάρνης και είχαμε κάνει διπλό μαζί με μια άλλη, μια ψηλή (νομίζω Άννα την έλεγαν). Η Βίκυ έκανε διπλό μόνο με συγκεκριμένες κοπέλες που ήθελε αυτή. Η φάση ήταν αρκετά καυλωτική. Από ότι θυμάμαι φιλιόντουσαν και μεταξύ τους. Είχα πληρώσει πέρυσι τον Ιούνιο 60 + 60 = 120 (στη Μάρνης).
 

boobiees

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
να με αερισεις??? αρχισεις, αερισεις, αεροπιπωσεις?? τι ακριβως θες να πεις?? οσο για το μαλακιστηρι λεω να περασω απο το μαγαζι σου να μου το πεις απο κοντα!!!!
Το περιεργο με εσενα ειναι οτι νομιζεις οτι απεναντι σου εχεις καμια μασαντζου  καμια φορα ομως τα λαθη πληρωνονται
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Το περιεργο με εσενα ειναι οτι νομιζεις οτι απεναντι σου εχεις καμια μασαντζου [size=12pt]καμια φορα ομως τα λαθη πληρωνονται[/size]

Σε Ρωσικό Ρούβλι, σε Παλιό Βουλγαρικό Λέβα, σε Νέο Βουλγαρικό Λέβα, σε Παλιό Ρουμανικό Λέϊ, ή σε Νέο Ρουμανικό Λέϊ? :think:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Σε Ρωσικό Ρούβλι, σε Παλιό Βουλγαρικό Λέβα, σε Νέο Βουλγαρικό Λέβα, σε Παλιό Ρουμανικό Λέϊ, ή σε Νέο Ρουμανικό Λέϊ? :think:

ρεεεεεεε!!!! Ξεχασες το βασικότερο!!!

το πολωνέζικο ζλότυ   :tooth: :tooth: :tooth:


γαμω τον Κοπέρνικο, χαχαχαχα
copernicus12.jpg
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Εχθες που περασα ηταν ανοικτο και ηταν η Βικη και 5 κοριτσια στις επαλξεις :grin:
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Ειναι καλη στο μαζεμα και οχι μονον  :birdman: Ενδιαφερον μου φανηκε ενα ταυλανδεζακι που συμφωνα με την βικη ξερει τελειο μασαζ διαφορων τυπων ανατολικων και διεθεται και ενα 4αρακι :tits: το μονο μειον οτι δεν κανει φουλ.Θα τσεκαριστει σε επομενη συνεδρια γιατι το βικακι ηταν τρελλα :new_shocked: :bounce-glasses:
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Καλησπέρα συμπαιχτες.
Την Δευτέρα μετά από πολλές σκέψεις, πήγα στην κηφισού 38.
Παρθένος στο μασάζ είπα να κάνω δωράκι στον εαυτό μου και να ρισκαρω. Μου άνοιξε η βικη με τα κανόνια .εγώ πήγαινα ντουφέκι για βικη.
Έκανα μπανακι και με ξεκίνησε με καλό μασάζ με λαδακι. Ανησυχίσα μήπως φάω ταπα και μείνουμε μόνο στο μασάζ. Μέχρι που μου έβαλε της βυζαρες της στο κεφάλι μου και δεν άντεξαν. Τις άρπαξαν, γδυθηκε και ήρθε απο πίσω μου να τριφτει με τις βυζαρες της. Μόλις γύρισα με εγλυψε αρκετά καλά μπορώ να πω με σκουφι. Μετα την ξαπλωσα και την εγλυψα παντου. Άρχισα ένα πρεσαρισμα όχι για πολυ ώρα γιατί ήμουν τεζα στην καυλα. Αυτή έκανε πως τελείωσε και σπαρταραγε! Ειχε πλάκα, είπαμε παρθένος στο μασάζ , όχι χαζος!
Το μόνο που με χάλασε ήταν τα 80€ πολλά ρε αγαπητοί έτσι δεν είναι;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ειναι καλη στο μαζεμα και οχι μονον  :birdman: Ενδιαφερον μου φανηκε ενα ταυλανδεζακι που συμφωνα με την βικη ξερει τελειο μασαζ διαφορων τυπων ανατολικων και διεθεται και ενα 4αρακι :tits: το μονο μειον οτι δεν κανει φουλ.Θα τσεκαριστει σε επομενη συνεδρια γιατι το βικακι ηταν τρελλα :new_shocked: :bounce-glasses:
δουλευει στην βικη και δεν κανει φουλ?????????????????????????? :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλησπέρα συμπαιχτες.
Την Δευτέρα μετά από πολλές σκέψεις, πήγα στην κηφισού 38.
Παρθένος στο μασάζ είπα να κάνω δωράκι στον εαυτό μου και να ρισκαρω. Μου άνοιξε η βικη με τα κανόνια .εγώ πήγαινα ντουφέκι για βικη.
Έκανα μπανακι και με ξεκίνησε με καλό μασάζ με λαδακι. Ανησυχίσα μήπως φάω ταπα και μείνουμε μόνο στο μασάζ. Μέχρι που μου έβαλε της βυζαρες της στο κεφάλι μου και δεν άντεξαν. Τις άρπαξαν, γδυθηκε και ήρθε απο πίσω μου να τριφτει με τις βυζαρες της. Μόλις γύρισα με εγλυψε αρκετά καλά μπορώ να πω με σκουφι. Μετα την ξαπλωσα και την εγλυψα παντου. Άρχισα ένα πρεσαρισμα όχι για πολυ ώρα γιατί ήμουν τεζα στην καυλα. Αυτή έκανε πως τελείωσε και σπαρταραγε! Ειχε πλάκα, είπαμε παρθένος στο μασάζ , όχι χαζος!
Το μόνο που με χάλασε ήταν τα 80€ πολλά ρε αγαπητοί έτσι δεν είναι;
την επομενη που θα πας,πεστης απο την αρχη 60 μονο για βιδωμα...αν πει ναι,καλως...αν αρνηθει την κανεις με ελαφρα......
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Μάγκες, δε βλέπω καμία ανανέωση εδώ κι ανησυχώ. Επειδή λέω να δοκιμάσω αύριο μια επίσκεψη, αν έχει κανείς καμιά φρέσκια ενημέρωση, ας τη μοιραστεί.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Καλησπέρα συμπαιχτες.
Την Δευτέρα μετά από πολλές σκέψεις, πήγα στην κηφισού 38.
Παρθένος στο μασάζ είπα να κάνω δωράκι στον εαυτό μου και να ρισκαρω. Μου άνοιξε η βικη με τα κανόνια .εγώ πήγαινα ντουφέκι για βικη.
Έκανα μπανακι και με ξεκίνησε με καλό μασάζ με λαδακι. Ανησυχίσα μήπως φάω ταπα και μείνουμε μόνο στο μασάζ. Μέχρι που μου έβαλε της βυζαρες της στο κεφάλι μου και δεν άντεξαν. Τις άρπαξαν, γδυθηκε και ήρθε απο πίσω μου να τριφτει με τις βυζαρες της. Μόλις γύρισα με εγλυψε αρκετά καλά μπορώ να πω με σκουφι. Μετα την ξαπλωσα και την εγλυψα παντου. Άρχισα ένα πρεσαρισμα όχι για πολυ ώρα γιατί ήμουν τεζα στην καυλα. Αυτή έκανε πως τελείωσε και σπαρταραγε! Ειχε πλάκα, είπαμε παρθένος στο μασάζ , όχι χαζος!
Το μόνο που με χάλασε ήταν τα 80€ πολλά ρε αγαπητοί έτσι δεν είναι;
Σου έκανε καλό σεξ;
ευχαριστήθηκες;
Αν ναι, δεν είναι πολλά , αν όχι, είναι
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα και είδα απλά τις κοπέλες άλλα και τη Βίκυ. Δε μου έκανε κλικ κάποια και  ακόμα δε μου άρεσε το ύφος της Βίκυς ή οποία κοίταζε με ένα κάπως πονηρό στυλ. Πέρα από αυτό σιγά τη γκόμενα ρε παίδες; Είναι πολύ πατσαβούρα η κοπέλα. Βυζάρες έχει πράγματι άλλα μόνο και μόνο αυτό! Τίποτα άλλο!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom