Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Φιλτατε ή φιλτάτη ;)  -- Νομιζω ...  δεν επιτρεπεται να δινουμε  δημοσιως τα κινητα αυτων των  καταστηματων.. :rolleyes:
καλη παντως  η Αλισια Λορεν στο avatar  :)
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Φιλτατε ή φιλτάτη ;)  -- Νομιζω ...  δεν επιτρεπεται να δινουμε  δημοσιως τα κινητα αυτων των  καταστηματων.. :rolleyes:
καλη παντως  η Αλισια Λορεν στο avatar  :)
Σόρρυ είμαι καινούργιος εδώ... Πώς σβήνεται;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Νομιζω οτι το προλαβαινεις να το κανεις
Πατησε  >>> Τροποποίηση  ( πρέπει να στο δειχνει επάνω δεξια)
-- σβησε το  nr / και μετα >> αποθήκευση   :)
 

boobiees

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
σαν τι να πω ρε φιλε??? εσυ δεν εχεις καταλαβει οτι η boobiees ειναι απο εκει μεσα????
Καλα ποσο μαλακας μπορεις να εισαι :hammer: επειδη ειμαι fun της Βικης και ετυχε αυτο το μαγαζι να ειναι 2 λεπτα απο την δουλεια μου και εγραψα καποια σχολια σαν νεο μελος μας εβγαλες και οτι κανουμε και προμοσιον.Απλα στην περιοχη ενα μαγαζι αξιολογο παει να στηθει και αρχισατε εσυ και καποιοι αλλοι να γραφετε οτι μαλακια σας κατεβαινε.Αφου εισαι τοσο υποχονδριος και φοβασαι μην κολησεις κανα μυκητα κατσε σπιτακι σου και  :jerking: και ασε εμας να εχουμε ενα μαγαζι να ξεχαρμανιαζουμε και να εχουμε εμεις το ρισκο του μυκητα απο την  παντοφλα ασε που μπορουμε να περπαταμε και ξυπολυτοι 3 μετρα ως το μπανιο :uglystupid:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις 6 ποστς  όλα κι όλα και γράφεις για το ίδιο μαγαζί. Και όλα τα βρίσκεις όμορφα και αύριο θα έχουμε και άλλα θέματα κ.λ.π. Μην ξεχνάς ότι εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι με τεράστια εμπειρία στο να διαβάζουν πόστς. Οι κριτικές σου πάσχουν πάντως. Και εγώ νομίζω κατ΄αρχήν ότι δεν είμαι μαλάκας και κατά δεύτερον ότι οι πιθανότητες να είσαι προμότορας είναι την στιγμή αυτή 99%
 

boobiees

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις 6 ποστς  όλα κι όλα και γράφεις για το ίδιο μαγαζί. Και όλα τα βρίσκεις όμορφα και αύριο θα έχουμε και άλλα θέματα κ.λ.π. Μην ξεχνάς ότι εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι με τεράστια εμπειρία στο να διαβάζουν πόστς. Οι κριτικές σου πάσχουν πάντως. Και εγώ νομίζω κατ΄αρχήν ότι δεν είμαι μαλάκας και κατά δεύτερον ότι οι πιθανότητες να είσαι προμότορας είναι την στιγμή αυτή 99%
Kατ'αρχας δεν ειπα εσενα μαλακα αλλα σ'αυτον που εγραψα την απαντηση σε οσα ηλιθια ανεφερε εκτος αν προκειτε για το ιδιο προσωπο με διαφορετικο nick name.Τεσπα για να τελειωνουμε με ηλιθιες συζητησεις  ναι εχεται δικο προμοταρο το μαγαζι γιατι μου ταξανε να ξεχαρμανιαζω δωρεαν για εναν χρονο αν γραψω καποιες καλες κριτικες και ενα χιλιαρικο τον μηνα cash :2funny:Τωρα αν εχεται να μου προτεινεται κανενα μαγαζι που να εχει κοριτσια στα γουστα μου  :tits2: :tits2:με 5αρια εξαρια και βαλε τοτε θα γινω προμοτορας δωρεαν και πελατης καθημερινος.Ζηταω πολλα? :dancing:
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Τελικα εμαθα τι γινοταν αυτες τις μερες και δεν δουλευε το μαγαζι και λεγαμε οτι εκλεισε.Ειχε προβλημα με τα κουδουνια και ποτε βαραγαν και ποτε οχι.Απο οτι μου ειπε joanna φτιαχτηκαν και ολα οκ.Το μονο δυσαρεστο αγνωστο ποτε θα επιστρεψει η Βικη η οποια ταλεπωρειται απο ιωση :tits2:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Καλα ποσο μαλακας μπορεις να εισαι :hammer: επειδη ειμαι fun της Βικης και ετυχε αυτο το μαγαζι να ειναι 2 λεπτα απο την δουλεια μου και εγραψα καποια σχολια σαν νεο μελος μας εβγαλες και οτι κανουμε και προμοσιον.Απλα στην περιοχη ενα μαγαζι αξιολογο παει να στηθει και αρχισατε εσυ και καποιοι αλλοι να γραφετε οτι μαλακια σας κατεβαινε.Αφου εισαι τοσο υποχονδριος και φοβασαι μην κολησεις κανα μυκητα κατσε σπιτακι σου και  :jerking: και ασε εμας να εχουμε ενα μαγαζι να ξεχαρμανιαζουμε και να εχουμε εμεις το ρισκο του μυκητα απο την  παντοφλα ασε που μπορουμε να περπαταμε και ξυπολυτοι 3 μετρα ως το μπανιο :uglystupid:
εσυ συνεχισε την μαλακια σου....ψαξε βρες τιποτα νεα κοροϊδακια για πελατακια σου...
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Λοιπόν εγώ έχω να πω κάτι τελευταίο επί του θέματος και δεν ξανασχολούμαι:
Δυστυχώς και το επαναλαμβάνω ΔΥΣΤΥΧΩΣ η Βίκυ είναι η μόνη στην Αθήνα που παίζει σε αυτό το μέγεθος βυζιών. Οπότε αφού είναι μονοπώλιο μπορεί να κάνει και τις μαλακίες της χωρίς κόστος γιατί όσοι ψάχνουνε βυζιά σε αυτήν θα καταλήξουν. Όσοι έχετε πρόβλημα μαζί της (δικαίως ή αδίκως, δεν το ξέρω και δε με ενδιαφέρει) από το να μπαίνετε εδώ μέσα και να σχολιάζετε το τι λέει και τι κάνει καλύτερα θα ήταν (αν είστε μπασμένοι στο χώρο και ξέρετε πρόσωπα και πράγματα) ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ Ή ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΒΥΖΑΡΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Όσο αυτό δε γίνεται, η Βίκυ θα παίζει μόνη της μπάλα και θα μαζεύει όλο το χαρτί. Είτε είναι σωστή επαγγελματίας, είτε είναι καργιόλα του κερατά. Αυτή έχει τις βυζάρες, εκεί θα πηγαίνουν όλοι οι πελάτες. Και αυτό το λέω δημοσίως εν γνώσει του ότι κάνω κακό γιατί όπως έχει παρατηρηθεί στο παρελθόν η δημόσια αποθέωση έχει σαν αποτέλεσμα την κατακόρυφη άνοδο των τιμών και την κατακόρυφη πτώση των υπηρεσιών. Κι εγώ έχω παράπονα από τη Βίκυ αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ δε μπορώ να κάνω αλλιώς. Γι' αυτό και εσχάτως αναζητώ την τύχη μου στο εξωτερικό (). Πρέπει να χωνέψετε μερικοί ότι όσοι είναι βυζιάρηδες ψάχνουν τα μεγαλύτερα βυζιά. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Ούτε καθαρές παντόφλες, ούτε αλλαγμένα σεντόνια, ούτε άρωμα χώρου με αίσθηση φρεσκάδας. Όποιος θέλει να ανταγωνιστεί τη Βίκυ φέρνει μια νέα Βίκυ. Δε γράφει ούτε για μούχλες, ούτε για μύκητες, ούτε για χαλασμένα κουδούνια. Αυτά και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Λοιπόν εγώ έχω να πω κάτι τελευταίο επί του θέματος και δεν ξανασχολούμαι:
Δυστυχώς και το επαναλαμβάνω ΔΥΣΤΥΧΩΣ η Βίκυ είναι η μόνη στην Αθήνα που παίζει σε αυτό το μέγεθος βυζιών. Οπότε αφού είναι μονοπώλιο μπορεί να κάνει και τις μαλακίες της χωρίς κόστος γιατί όσοι ψάχνουνε βυζιά σε αυτήν θα καταλήξουν. Όσοι έχετε πρόβλημα μαζί της (δικαίως ή αδίκως, δεν το ξέρω και δε με ενδιαφέρει) από το να μπαίνετε εδώ μέσα και να σχολιάζετε το τι λέει και τι κάνει καλύτερα θα ήταν (αν είστε μπασμένοι στο χώρο και ξέρετε πρόσωπα και πράγματα) ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ Ή ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΒΥΖΑΡΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Όσο αυτό δε γίνεται, η Βίκυ θα παίζει μόνη της μπάλα και θα μαζεύει όλο το χαρτί. Είτε είναι σωστή επαγγελματίας, είτε είναι καργιόλα του κερατά. Αυτή έχει τις βυζάρες, εκεί θα πηγαίνουν όλοι οι πελάτες. Και αυτό το λέω δημοσίως εν γνώσει του ότι κάνω κακό γιατί όπως έχει παρατηρηθεί στο παρελθόν η δημόσια αποθέωση έχει σαν αποτέλεσμα την κατακόρυφη άνοδο των τιμών και την κατακόρυφη πτώση των υπηρεσιών. Κι εγώ έχω παράπονα από τη Βίκυ αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ δε μπορώ να κάνω αλλιώς. Γι' αυτό και εσχάτως αναζητώ την τύχη μου στο εξωτερικό (). Πρέπει να χωνέψετε μερικοί ότι όσοι είναι βυζιάρηδες ψάχνουν τα μεγαλύτερα βυζιά. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Ούτε καθαρές παντόφλες, ούτε αλλαγμένα σεντόνια, ούτε άρωμα χώρου με αίσθηση φρεσκάδας. Όποιος θέλει να ανταγωνιστεί τη Βίκυ φέρνει μια νέα Βίκυ. Δε γράφει ούτε για μούχλες, ούτε για μύκητες, ούτε για χαλασμένα κουδούνια. Αυτά και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

...ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ...
 

boobiees

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
εσυ συνεχισε την μαλακια σου....ψαξε βρες τιποτα νεα κοροϊδακια για πελατακια σου...
Την μαλακια πολλοι αγαπησαν τους μαλακες ουδεις :2funny:οσο αφορα την απαντηση στην μαλακια σου την ελαβες ακριβως απο τον προλαλησαντα.Επειδη κατανταει βαρετο να σου εξηγω γιατι γουσταρω την την Βικη ανοιξε τα ματακια σου και διαβασε και τι λενε οι αλλοι και κοψε τις μαλακιες για μηκυτες και παντοφλες και αλλα ηλιθια . :jerking:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Την μαλακια πολλοι αγαπησαν τους μαλακες ουδεις :2funny:οσο αφορα την απαντηση στην μαλακια σου την ελαβες ακριβως απο τον προλαλησαντα.Επειδη κατανταει βαρετο να σου εξηγω γιατι γουσταρω την την Βικη ανοιξε τα ματακια σου και διαβασε και τι λενε οι αλλοι και κοψε τις μαλακιες για μηκυτες και παντοφλες και αλλα ηλιθια . :jerking:
προσεξε μην σε λιγο καιρο μου τραβας μαλακια τσαμπα.........
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
thn adinath ksanthia elena tin exi pari kanis??/aksizi??kani ta panda??sorry gia greeklish xalase to pliktrol :sunglasses:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κοιτα μην σε αρισω με τηυ παντοφλα με τον μηκυτα και γελαση καθε πικραμενος μαλακιστηρι :s&m_2:

Αναδουλειές ε.....? ([size=3pt]Και μαλακιζόμαστε με το πληκτρολόγιο?[/size])  :think:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Κοιτα μην σε αρισω με τηυ παντοφλα με τον μηκυτα και γελαση καθε πικραμενος μαλακιστηρι :s&m_2:
να με αερισεις??? αρχισεις, αερισεις, αεροπιπωσεις?? τι ακριβως θες να πεις?? οσο για το μαλακιστηρι λεω να περασω απο το μαγαζι σου να μου το πεις απο κοντα!!!!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
μην σε αρισω με τηυ παντοφλα με τον μηκυτα
===
:2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom