Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Το cuckold με την έννοια του να παρακολουθείς να σου γαμανε την γκόμενα, να είμαι ειλικρινής το θεωρώ ντε-καυλε. Παρόλα αυτά το να συμμετέχεις κι εσύ είναι σίγουρα ανεκτό, πόσο μάλλον όταν συμφωνεί και η κοπέλα σου και στο τρίο με δύο γυναίκες.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
634
Like
1.119
Πόντοι
206
Επίσης ενδιαφέρον είναι να τη γαμαει αλλος και εσυ να περιμένεις σπίτι να γυρίσει και να σου πει το έγινε. Προσωπικά το βρήκα πιο ενδιαφέρον απο το να τη πηδαει ο άλλος μπροστά μου.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
Επίσης ενδιαφέρον είναι να τη γαμαει αλλος και εσυ να περιμένεις σπίτι να γυρίσει και να σου πει το έγινε. Προσωπικά το βρήκα πιο ενδιαφέρον απο το να τη πηδαει ο άλλος μπροστά μου.
Αν όμως καθυστερήσει πολύ ώρα να επιστρέψει; . Και μετά να λες σε φίλους , είχε πάει περίπτερο για μια πίπα και....δεν γύρισε ποτέ . Φίλε,πέρα από την πλάκα, αυτό που σκέφτηκες μου φάνηκε καυλωτικο! Να μου έδενε τα μάτια , να με έβαζε σε μια καρέκλα και να μου περιέγραφε τι έγινε ενώ μου τα έκανε κιολας
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
282
Like
821
Πόντοι
81
Όλα ωραία είναι μάγκες.. Τέτοιου είδους γουστα βγάζουν φουλ καυλα... Αλλά θα πρεπει να είναι και οι δυο πλευρες ξεκάθαρες μέσα τους κατ εμέ... Ότι όλο θα γίνεται με σκοπό την καυλα και τις εμπειρίες...
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
600
Κριτικές
15
Like
2.013
Πόντοι
2.477
Όλα ωραία είναι μάγκες.. Τέτοιου είδους γουστα βγάζουν φουλ καυλα... Αλλά θα πρεπει να είναι και οι δυο πλευρες ξεκάθαρες μέσα τους κατ εμέ... Ότι όλο θα γίνεται με σκοπό την καυλα και τις εμπειρίες...
Πάντα στο σεξ πρέπει όλα να γίνονται με συμφωνη γνωμη ολων
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
έχοντας προσωπική εμπειρία θα πω πως είναι είναι τέρμα κάβλα η φάση αλλά θέλει ζευγάρι που να υπάρχει εμπιστοσύνη
 
Τελευταία τροποποίηση:

taramosalata

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό, με φτιάχνει πολύ η ιδέα να δω καποιον αυταρχικο γαμιά να ξεσκίζει κάποια γνωστή μου ή κάποια πρώην μου. Τι έχετε να προτείνετε?
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
πολυ καυλα η ολη φαση...
προσωπικη εμπειρια δεν εχω αλλα θα ηθελα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.241
Κριτικές
81
Like
8.006
Πόντοι
7.865
Είμαι μια φάση που ξεκινάει ολοένα και περισσότερος κόσμος ανα τον πλανήτη,πλέον πιο ανοιχτά σε σχέση με παλιότερα,που επίσης γινόταν.Δεν κρίνω τι κάνει ο καθένας,αλλά έχω βρεθεί αρκετές φορές στο ρόλο του εραστή στο παρελθόν,κυρίως όταν σπούδαζα στην Γαλλία,κάποτε στο μακρινό παρελθόν,αλλά και στην Σουηδία.Δεν είναι απλά πράγματα...Δεν μιλάω για τον δικό μου ρόλο.Τότε ήμουν μικρός και δεν με ένοιαζε να κοιτάει κάποιος να του γαμάω την γυναίκα ή να ξέρω ότι η άλλη είναι παντρεμένη και ο άντρας της να είναι κάπου σπίτι ή και αλλού και να ξέρει ότι η γυναίκα του πηδιέται.Πλέον θα με ένοιαζε λίγο.Μάλλον γιατί είμαι μπάρμπας.Το δύσκολο,λοιπόν,δεν είναι να πηδάς κάποια παντρεμένη,αλλά το τι γίνεται στο ζευγάρι.Τότε ήταν πιο συνειδητοποιημένοι και υπήρχε εμπιστοσύνη.Ήταν απλά σεξ.Δεν με είχε καλέσει στο τηλέφωνο ποτέ καμία,ούτε ήρθε να με βρεί μόνη ή δεν μου έστειλε κάποιο γράμμα (ναι ναι,τότε δεν είχαμε κινητά και όσοι είχαν,ουσιαστικά κουβαλούσαν ενα μπαζούκας μαζί τους.) με σκοπό να πηδηχτούμε εκτός της όλης κατάστασης.Πλέον,επειδή είναι μόδα,δεν ξέρω αν μπορεί ένα μέσο ζευγάρι να ανταπεξέλθει,καθώς είναι πολύ δυνατό συναίσθημα να σου πηδάνε την γυναίκα και να πρέπει να το ανέχεσαι και το καταλαβαίνεις την ώρα που γίνεται,πιστεύω,καθώς πρίν έχεις κάβλες και γουστάρεις.Μετά αν η άλλη γουστάρει,μπορεί με πολλούς τρόπους να βρεί ξανα τον γαμιά και απλά να παραγκωνιστεί τελείως ο σύζυγος.Επίσης μπορεί να υπάρχουν και παραξηγήσεις και πλήρη ασέβεια και πάει λέγοντας.Γενικά πολύ δύσκολα παιχνίδια αυτά που θέλουν ώριμη σκέψη.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
969
Like
4.050
Πόντοι
446
Σε όλες τις παρακάτω στάσεις θέλω να με κερατώνει η γυναικα μου :alivedick::alivedick::alivedick:
31543512.gif

30069921.gif


30069801.gif
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
969
Like
4.050
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom