Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
968
Like
4.050
Πόντοι
446
Τυπε γιατι βαζω στοιχημα οτι ενω εσυ γουσταρεις τοσο πολυ να στην γαμησουνε, η γυναικα σου ειναι αρνητικη? Γιατι ετσι γινεται συνηθως. Κι εγω οσες φορες της ειχα πει για τριο κλπ που γουσταρα φουλ, δεν ψηνοταν με τιποτα μεχρι που βαρεθηκα να ασχολουμαι και ξενογαμαω με την ησυχια μου και τελος. Απλα σε νιωθω ας πουμε και πιστευω οτι ενω γουσταρεις τοσο, εχεις πεσει σε πουριτανη.
Τα είπες όλα φίλε, με τη διαφορά ότι δεν είναι πουριτανη. Μαζί μου κάνει διάφορα, αλλά θα ήθελα και πιο extreme καταστασεις. Δεν πειράζει, κάπου τα βρίσκουμε, κάπου δεν τα βρίσκουμε. Το έχω αποδεχτεί κ εγώ και αν θέλω κάτι διαφορετικό ξενογαμαω όπως λεςκ ησυχαζω..
 
Τελευταία τροποποίηση:

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
968
Like
4.050
Πόντοι
446
το οτι περιφερει μια και μονη φωτογραφια του κωλου της συζυγου απο τον προηγουμενο αιωνα ειναι η απάντηση στο ερωτημα σου.
Εδώ μέσα δείχνω ελάχιστες φώτο γιατί δεν με ενδιαφέρει να δείχνω μόνο φώτο. Γουστάρω την ελευθερία που προσφέρει αυτό το site στην έκφραση του καθενός όποια κ ν είναι αυτή. Η συγκεκριμένη φώτο που ανέβασα σε αυτό το thread είναι τραβηγμένη τον Ιούνιο νομίζω. 2,5 μήνες πριν δηλαδή. Άδικα με αποπαίρνεις, εδώ μέσα χαλαρώνουμε υποθέτω, δεν μπαίνουμε για να ενοχληθουμε από την διαφορετικότη τα του καθενός
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.510
Πόντοι
2.306
Εδώ μέσα δείχνω ελάχιστες φώτο γιατί δεν με ενδιαφέρει να δείχνω μόνο φώτο. Γουστάρω την ελευθερία που προσφέρει αυτό το site στην έκφραση του καθενός όποια κ ν είναι αυτή. Η συγκεκριμένη φώτο που ανέβασα σε αυτό το thread είναι τραβηγμένη τον Ιούνιο νομίζω. 2,5 μήνες πριν δηλαδή. Άδικα με αποπαίρνεις, εδώ μέσα χαλαρώνουμε υποθέτω, δεν μπαίνουμε για να ενοχληθουμε από την διαφορετικότη τα του καθενός
Ενταξει , μιλας σωστα.
αν ενοιωσες οτι σε αποπηρα, ζητω συγγνωμη.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
968
Like
4.050
Πόντοι
446
'Ολοι μαζί να μαζευτούμε σε μια παραλία να πούμε τα νέα μας.
21785591.gif
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom