Νέα

CT - Martina ένας ξανθός άγγελος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RoccoSiffredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
γιατι ρε φιλε λεει πουθενα οτι απαγορευεται να βαλει καποιος 2 ή και παραπάνω κριτικές για την ιδια?
Πρέπει να στο απαγορέψει κανείς Ρόκο; Αν συμφωνείς ότι είναι μαλακία αυτή η πρακτική απλά δεν το κάνεις. Αυτά τα περί απαγορεύσεων δεν τα πολυκαταλαβαίνω εγώ τουλάχιστον. Καλύτερα δε θα ήταν να έχεις κάποια απάντηση όταν σε ρωτάνε κάτι και να μην κάνεις κάτι επειδή απλά δεν απαγορεύεται;
 
OP
OP
R

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Πρέπει να στο απαγορέψει κανείς Ρόκο; Αν συμφωνείς ότι είναι μαλακία αυτή η πρακτική απλά δεν το κάνεις. Αυτά τα περί απαγορεύσεων δεν τα πολυκαταλαβαίνω εγώ τουλάχιστον. Καλύτερα δε θα ήταν να έχεις κάποια απάντηση όταν σε ρωτάνε κάτι και να μην κάνεις κάτι επειδή απλά δεν απαγορεύεται;
ρε φιλε εδω αλλοι μπαινουν με 10 διαφορετικά nick names και γράφουν ότι να ναι, εγώ και την αλήθεια εγραψα οπως τουλάχιστον την αντιλαμβάνομαι εγώ και ουτε προωθώ καμία, τελος πάντων μπορει να εχεις και δικιο
 
OP
OP
R

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
ελα τρεζ το αλλαξα το avatar, καλό?
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
ρε φιλε εδω αλλοι μπαινουν με 10 διαφορετικά nick names και γράφουν ότι να ναι, εγώ και την αλήθεια εγραψα οπως τουλάχιστον την αντιλαμβάνομαι εγώ και ουτε προωθώ καμία, τελος πάντων μπορει να εχεις και δικιο

Ούτε έγραψα ούτε εννοούσα πουθενά ότι προωθείς κάποια. Απλά η πρακτική των ίδιων κριτικών δε με βρίσκει σύμφωνο από όποιον και αν γίνεται και αυτό έγραψα. Το ότι υπάρχουν άτομα που προωθούν τα δικά τους συμφέροντα και έχουν δέκα νικ ο καθένας είναι γνωστό αλλά δε μου λέει και τίποτα.
 
OP
OP
R

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Ακόμη μια συνάντηση (2 ωρών αυτή τη φορά) και θα πώ μόνο οτι η κοπέλα ειναι απλά τέλεια.

Κριτική δεν βάζω, γιατι ήδη εχω βάλει 2 τη προηγούμενη φορά που ειχε ερθει και τώρα μπορει (και με το δικιο τους) να τη κόψουν οι admin. Ας βάλουν και ας πουν τη γνώμη τους οι άλλοι συναγωνιστές.

Δεν ξέρω αν εχω κολήσει αλλά εγώ περνάω καλά και γουστάρω,

Απλά η γνώμη μου ........
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ακόμη μια συνάντηση (2 ωρών αυτή τη φορά) και θα πώ μόνο οτι η κοπέλα ειναι απλά τέλεια.

Κριτική δεν βάζω, γιατι ήδη εχω βάλει 2 τη προηγούμενη φορά που ειχε ερθει και τώρα μπορει (και με το δικιο τους) να τη κόψουν οι admin. Ας βάλουν και ας πουν τη γνώμη τους οι άλλοι συναγωνιστές.

Δεν ξέρω αν εχω κολήσει αλλά εγώ περνάω καλά και γουστάρω,

Απλά η γνώμη μου ........

Ναι Ρόκο! Θέλαμε και ειδικό θρεντάκι εσύ έκανες και δύο ριβιούς, έγινε [την κάναμε!] ντίβα και τώρα οι μαλάκες του κωλοπρακτορείου δεν μου απαντούν σε sms δεύτερη φορά [τέτοιος επαγγελματισμός!]
Τώρα ετοίμασε 1,5 χιλιαρικάκι να βάλω και εγώ άλλα τόσα να την φέρουμε private meeting προσεχώς.
Και πάλι σε συμφέρει μπαγάσα, θα στην αφίσω περισσότερες ώρες!!
 
OP
OP
R

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Ναι Ρόκο! Θέλαμε και ειδικό θρεντάκι εσύ έκανες και δύο ριβιούς, έγινε [την κάναμε!] ντίβα και τώρα οι μαλάκες του κωλοπρακτορείου δεν μου απαντούν σε sms δεύτερη φορά [τέτοιος επαγγελματισμός!]
Τώρα ετοίμασε 1,5 χιλιαρικάκι να βάλω και εγώ άλλα τόσα να την φέρουμε private meeting προσεχώς.
Και πάλι σε συμφέρει μπαγάσα, θα στην αφίσω περισσότερες ώρες!!
ήδη της εχω δωσει πάρα πολλά για μένα ... μην το παρακάνουμε κιολας 
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ξαναηρθε η Martina??? πως την βρισκουμε???
 

delios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
17
Like
80
Πόντοι
0
Γεια και χαρά σας συναγωνιστές.. έκλεισα τη μαρτίνα κι είναι η πρώτη μου φορά με ct. Άκουσα και διάβασα πολλά οπότε νομίζω πως έχω κάνει καλή επιλογή.. έχετε κάποιος κάποια φώτο της εκτός από αυτές που έχει στα διάφορα σάιτ;; Έτσι για να δούμε και μια άλλη πιο amateur όψη της;;; Ευχαριστώ! ;-)
 

spot346

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρά σας συναγωνιστές.. έκλεισα τη μαρτίνα κι είναι η πρώτη μου φορά με ct. Άκουσα και διάβασα πολλά οπότε νομίζω πως έχω κάνει καλή επιλογή.. έχετε κάποιος κάποια φώτο της εκτός από αυτές που έχει στα διάφορα σάιτ;; Έτσι για να δούμε και μια άλλη πιο amateur όψη της;;; Ευχαριστώ! ;-)
amateur δεν είναι, διότι είναι επαγγελματίας, αλλά είναι πάρα πολύ καλή σε αυτό που κάνει. καλά να περάσεις
 

delios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
17
Like
80
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ! Έχω μιλήσει μαζί της κ μέσω mail και με διαβεβαίωσε κι η ίδια πως για gfe θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί! Μέχρι τώρα μου έχει κάνει πολύ εντύπωση πάντως ο τρόπος επικοινωνίας της και ο επαγγελματισμός της!
 

spot346

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ! Έχω μιλήσει μαζί της κ μέσω mail και με διαβεβαίωσε κι η ίδια πως για gfe θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί! Μέχρι τώρα μου έχει κάνει πολύ εντύπωση πάντως ο τρόπος επικοινωνίας της και ο επαγγελματισμός της!

θα το δεις και μόνος σου, ότι είναι πράγματι επαγγελματίας και πολύ μορφωμένη. άμα ξερεις και καλά αγγλικά, μπορείς να συζυτήσεις άνετα, οποιοδήποτε θέμα. θα γίνεις και εσύ ένας οπαδός της, όπως ημουνα και εγώ, αλλά τώρα με την οικονομική στενότητα, έχω αρκετό καιρό να την συναντήσω. αλλά είναι καταπληκτική, τουλάχιστον για μένα.
 

delios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
17
Like
80
Πόντοι
0
Πιστεύω είμαι ήδη οπαδός της.. έχω διαβάσει όλες τις κριτικές κι έχω δει πως δεν χαρίζεστε, οπότε έχω καταλάβει για τι επίπεδο μιλάμε. Για μένα σημαντικό είναι πως έχει και όμορφο/γλυκό πρόσωπο.. και πως μπορεί να φερθεί και σαν ΚΥΡΙΑ! Σας λέω στην επικοινωνία μας μέσω mail ήταν φοβερή. Τώρα όσο για τα χρήμαα που ζητάει.. επειδή είναι η πρώτη φορά με ct, είπα να δώσω κάτι παραπάνω και να πάω στα σίγουρα. Ήμουν ανάμεσα σ'αυτήν κ τη lauryn.. τώρα πως κατέληξα σ'αυτές τις 2, δε ξέρω! :P Αλλά μια και είναι εδώ η Μαρτίνα θα κάνω την αρχή με αυτήν.. κι αν δε με ικανοποιήσει 1000%, δοκιμάζω και τη lauryn όταν κι άμα ξανάρθει!
Καμιά φώτο της ζήτησα πιο πολύ για να τη "συνηθίσω".. δε πάμε και κάθε μέρα με τέτοια πλασματάκια! :)
 

spot346

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Πιστεύω είμαι ήδη οπαδός της.. έχω διαβάσει όλες τις κριτικές κι έχω δει πως δεν χαρίζεστε, οπότε έχω καταλάβει για τι επίπεδο μιλάμε. Για μένα σημαντικό είναι πως έχει και όμορφο/γλυκό πρόσωπο.. και πως μπορεί να φερθεί και σαν ΚΥΡΙΑ! Σας λέω στην επικοινωνία μας μέσω mail ήταν φοβερή. Τώρα όσο για τα χρήμαα που ζητάει.. επειδή είναι η πρώτη φορά με ct, είπα να δώσω κάτι παραπάνω και να πάω στα σίγουρα. Ήμουν ανάμεσα σ'αυτήν κ τη lauryn.. τώρα πως κατέληξα σ'αυτές τις 2, δε ξέρω! :P Αλλά μια και είναι εδώ η Μαρτίνα θα κάνω την αρχή με αυτήν.. κι αν δε με ικανοποιήσει 1000%, δοκιμάζω και τη lauryn όταν κι άμα ξανάρθει!
Καμιά φώτο της ζήτησα πιο πολύ για να τη "συνηθίσω".. δε πάμε και κάθε μέρα με τέτοια πλασματάκια! :)

μια και είσαι on line, να σου πω να ξέρεις, ότι δεν σου επιτρεπει να την φωτογραφίσεις. τουλάχιστον εμένα δεν με αφησε. δεν ξέρω με άλλους συναγωνιστές εάν τους το επιτρέπει.
για την Lauryn δεν ξέρω τίποτα.
 

delios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
17
Like
80
Πόντοι
0
Δε με πρόλαβες χθες το βράδυ φίλε μου... κρίμα που δεν αφήνει φωτογραφίες!  :S
Η αλήθεια είναι πως δεν τη θέλω γυμνή για να πω στα φιλαράκια μου κοιτάτε τι πήδηξα! Απλά για να την έχω σαν "ανάμνηση", αν δε ξανακάτσει μαζί της συνάντηση.. πάντως ακόμα δε πιστεύω πως θα συναντηθώ με τέτοιο "άγγελο".  :dancing:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195

delios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
17
Like
80
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος, κι ας με διαψεύσουν οι παλιοί, το δεύτερο προφίλ που έδωσες είναι το παλιό της. Τώρα που είναι ανεξάρτητη έχει αυτό!
 

delios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
17
Like
80
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να πέσει.. αλλά σαν καινούριος, θα ρωτούσα, υπάρχουν κι άλλες κοπέλες επιπέδου martina που να παίρνουν λιγότερα;;;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom