Νέα

CT - Martina ένας ξανθός άγγελος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RoccoSiffredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tonousou

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εχει ομως η Μια  "διδακτορικό στη Ρώσικη λογοτεχνεία " ??
αυτο κανει την διαφορα ....

Αν εσενα σου σηκωνετε με Ντοστογιέφσκι,Τολστόι,Τσέχωφ κ.τ.λ. σου βγαζω το καπελο!!
 
OP
OP
R

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
εσύ ρε φιλε democrat αφού δε γουστάρεις όπως λές την κοπέλα τι κάνεις σε αυτό το thread??
ετσι απλά μια απορια
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Περίμενε ρε μπαγάσα δεν το άνοιξα...με το δάχτυλο στο φερμουάρ είσαι.
μαλλον να ανοιξουμε και ενα CTDR
CT ντοκτορες.Τι διαβασαμε σημερα!ντοκτορα στην ρωσικη λογοτεχνια!!!
μιλαμε το γελιο της χρονιας ΚΟΡΥΦΑΙΟΟΟΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
 
Προαπαθώ ειλικρινά να καταλάβω γιατί τέτοια εμπάθεια και χολή από ορισμένους απέναντι σε μια κοπέλα την οποία υποτίθεται πως δεν γνωρίζουν και η οποία και δεν μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό της.
Να υπενθυμίσω ότι η ίδια ποτέ δεν είπε κάτι για σπουδές, αντιθέτως αρνήθηκε σαφώς το ότι σπούδαζει ή έχει σπουδάσει. Ακριβώς αυτή  η επίμονη άρνησή της σε συνδυασμό με την προφανέστατη μόρφωση και καλλιέργειά της μου ενέβαλαν την υποψία πως κάτι πρέπει να έχει σπουδάσει και απλώς "προστατεύει" τις σπουδές της από την δουλειά που κάνει τώρα, όπως ακριβώς θα έκανα εγώ που είμαι γιατρός αν άλλαζα δουλειά και γινόμουν ας πούμε έμπορος ναρκωτικών ή νταβατζής, θα απέκρυπτα στη νέα μου δουλειά τις σπουδές μου.
Η υπόθεση για διδακτορικό στη ρώσικη λογοτεχνεία ήταν δική μου, εντελώς αυθαίρετη και τυχαία, ένα σχήμα λόγου που ο κάθε εμπαθής το πήρε και το ξέσκισε με την κακεντρέχειά του.

Δεν μπορώ λοιπόν παρά να φανταστώ 4 πιθανές εκδοχές :
1. Αυτοί που τα γράφουν αυτά είναι σαλταρισμένοι και πυροβολημένοι και έχουν το ακαταλόγιστο. Αυτή είναι η πλέον καλοήθης εκδοχή όχι όμως και ιδιεταίρως πιθανή γιατί το παραλήρημα φαίνεται σαφώς οργανωμένο!
2. Τελικά να την γνωρίζουν την κοπέλα και να έχουν φάει ήττα και να μην θέλουν να το παραδεχτούν. Επίσης όχι τόσο πιθανή εκδοχή γιατί θα μπορούσαν ευκολότερα να βγουν και να πούνε : "Τί μαλακίες λέτε ρε, με εμένα βαριώταν, κοιμόταν, μύριζε κλπ" ότι τους είχε τέλος πάντων ενοχλήσει.
3. Ο πραγματικός στόχος να μην είναι τελικά η κοπέλα αλλά ΕΓΩ από προηγούμενες διαφορές που είχα με τον πλέον δραστήριο των αναφερομένων εμπαθών, σε άλλα τόπικς. Αυτό δείνει μια εξήγηση αλλά βέβαια φανερώνει κατινιά : Δεν σε παίρνει να βαρέσεις το γάιδαρο και βαράς το σαμάρι,
            όμως δεν είναι η πλέον απεχθής πιθανότης που είναι η
4. Η κριτική, οι υπερβολές και οι διαστρευλώσεις να μην έγιναν αυτοβούλως αλλά σε διατεταγμένη υπηρεσία, προφανώς απο ανταγωνιστικό γραφείο δεν μπορώ να ξέρω ποιό, που δεν του άρεσε η προβολή της κοπέλας.

Εις την κρίσιν του κάθε νοήμονος συναθλητού εναπόκειται η επιλογή της πιθανοτέρας εκδοχής.
Δεν θα επανέλθω επί του θέματος όσο και αν προκληθώ [και το γνωρίζω πως θα γίνει!] γιατί είπα ότι είχα να πω.

Υ.Γ. Τελικά την κοπέλα δεν την ξανασυνάντησα και μάλλον δεν θα την ξανασυναντήσω γιατί όπως έχω προείπει το πολύ GFE με χαλάει στην ηλικία μου, με βγάζει από το στύλ μου και ενδεχομένως να μου αφίσει και κουσούρι, και έτσι επανέρχομαι εις αναζητήσεις ξεκολίων για άγριες PSE καταστάσεις, που είναι το στοιχείο μου.
Είμαι όμως σίγουρος όμως πως πολλούς, ιδίως νεώτερους, συναθλητές θα τους σαγηνεύσει η εν λόγω κορασίς.
 
OP
OP
R

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
ή το 1 είναι ή το 4,

εγώ δεν μπορώ να μην την ξανασυναντήσω, παρόλο που οικονομικά θα με παει πολύ πίσω, αλλά χαλάλι της δεν πειράζει,
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Παιχτες, καντε οτι γουσταρετε ρε σεις, αλλα στο φιναλε κρατηστε το και λιγο για την παρτυ σας, οσοι θελουν εχουν ενημερωθει πληρως, απο εκει και περα ολα τα αλλα ειναι .... λογια.
 
OP
OP
R

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Παιχτες, καντε οτι γουσταρετε ρε σεις, αλλα στο φιναλε κρατηστε το και λιγο για την παρτυ σας, οσοι θελουν εχουν ενημερωθει πληρως, απο εκει και περα ολα τα αλλα ειναι .... λογια.
δεν το εξηγείς λίγο καλύτερα τι θες να πεις?
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Σωστός ο ρεμπέτης. Μόνο στον ντέμοκρατ δεν άρεσε η γκόμενα και ανακαλύψατε οργανωμένο σχέδιο από αντίπαλα πρακτορεία. Χαλαρώστε λίγο γιατί χάνει την πλάκα του το όλο θέμα όταν αρπάζεστε.
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
παιδια αδικα φαγωνεστε μεσημεριατικα και γενικα...το ανοιγμα ενος 8ρεντ για την μαρτινα η την οποια μαρτινα πρεπει λογικα να συγχωνευεται σε μεγαλυτερα 8ρεντ του τυπου σιτυ τουρ στην ελλαδα κλπ
ειναι νομιζω αδικο και για τις υπολοιπες γκομενες σ.τ...οσο και να αξιζει το κοριτσι ειναι αδιανοητο να τσακωνομαστε!
φιλικα... :)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ειπαμε μια χαρα ειναι η κοπελα αλλα δεν θα σκισουμε και τα ρουχα μας.
Αν ειναι ετσι να ανοιξω καμμια 300αρια καινουρια threadακια.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
ε ναι δουλεια δεν ειχε ο διαλος... :rockon:
την ηλιθιοτητα ανοιγματος αυτου του πανηλιθιου θρεντ διακωμωδισα.
(εκτος βεβαια απο τα γκαφρα που κτυπησα απο τους ανταγωνιστες.Ας ειναι
καλα οι ανθρωποι δωσανε κατι παραπανω αφου ειχαμε να αντιμετωπισουμε ενα διδακτορικο
απο το πανεπιστημιο της ηρωικης νησου Σαχαλινης).
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
την ηλιθιοτητα ανοιγματος αυτου του πανηλιθιου θρεντ διακωμωδισα.
(εκτος βεβαια απο τα γκαφρα που κτυπησα απο τους ανταγωνιστες.Ας ειναι
καλα οι ανθρωποι δωσανε κατι παραπανω αφου ειχαμε να αντιμετωπισουμε ενα διδακτορικο
απο το πανεπιστημιο της ηρωικης νησου Σαχαλινης).

προφανως ο φιλος που το ανοιξε εν8ουσιαστηκε τοσο απο το μιτινγκ με την κοπελα που 8εωρησε σωστο για δικους του λογους να της αφιερωσει αυτο το 8ρεντ...αλλωστε το τοπιο χαρακτηριζεται απο την ελευ8ερια που εχουμε ολοι να λεμε το κοντο και το μακρυ μας στα ορια των μοντερειτορ και των κανονων του σαιτ που οπως φαινεται δυστυχως δεν διαβαζει κανενας! :)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom