Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Τύπε το ότι εσύ πιστεύεις πως έλυσες τα ψυχολογικά σου ρουφώντας ψωλές δεν σημαίνει ότι είναι όλοι πούστηδες σαν εσένα :orchestra:
Κολλησε η βελονα, καταλαβα. Κλασσικο φαινομενο των καινουργιων χαμηλης ποιοτητας τρολλ μετα απο 2-3 μηνυματα.. Αντε τωρα να σκεφτεις καμια ιστοριουλα με γκευ ξεσκισμα, σαν τα παραπανω μυθιστορήματά σου, να καβλωσεις λιγο.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Κολλησε η βελονα, καταλαβα. Κλασσικο φαινομενο των καινουργιων χαμηλης ποιοτητας τρολλ μετα απο 2-3 μηνυματα.. Αντε τωρα να σκεφτεις καμια ιστοριουλα με γκευ ξεσκισμα, σαν τα παραπανω μυθιστορήματά σου, να καβλωσεις λιγο.

Κωλοτρώγεσαι για ξεφτίλισμα εδώ μέσα :think:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Κωλοτρώγεσαι για ξεφτίλισμα εδώ μέσα :think:
Μαθε πρωτα να γραφεις πανω απο 2 φρασεις και να μην τρεχεις με την ουρα στα σκελια αν σου απαντησει καποιος σοβαρα και ασε τις μαλακιες. Θες και να ξεφτιλισεις καποιον κακομοιρη. :2funny:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Ρε τσαμπο γιατι δεν περνεις τον γκαου-μπιου στο θρεαντ της κωλοσυμοριας να παιξετε? :grin: :orchestra:
Εκει θα μπορει να παπαγαλιζει καλητερα αυτα που του μαθενουν στα κεντρικα :wanker: :wanker:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ρε τσαμπο γιατι δεν περνεις τον γκαου-μπιου στο θρεαντ της κωλοσυμοριας να παιξετε? :grin: :orchestra:
Εγω απαντησα στο Μυστικο παραπανω και μετα αυτος αρχισε να μου τριβεται. :dunno: Και μετα φταιω εγω που του δινω αυτο που ζηταει ο οργανισμος του? :s&m_1: Δες παραπανω.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Εγω απαντησα στο Μυστικο παραπανω και μετα αυτος αρχισε να μου τριβεται. :dunno: Και μετα φταιω εγω που του δινω αυτο που ζηταει ο οργανισμος του? :s&m_1: Δες παραπανω.

Ελα ελα αφου το βλεπεις θελει την κρεμουλα του !!! παρτον απο το χερακι και πεστου ... ελα παμε ατα στο διπλα θρεαντ :wanker: :wanker: :wanker:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Εγω απαντησα στο Μυστικο παραπανω και μετα αυτος αρχισε να μου τριβεται. :dunno: Και μετα φταιω εγω που του δινω αυτο που ζηταει ο οργανισμος του? :s&m_1: Δες παραπανω.

Στους μύστες δεν ευχήθηκες αρρώστιες?
Ο κουτσου, αν κρίνω απο την ορθογραφια του είναι το πακιστανικο σου σκυλάκι.
Αρκετα σε γλεντήσαμε οι μύστες, δώσε ενα 2ευρω στο σκυλάκι σου τον κουτσου να σε ξεφτιλίσει εκεινος.
Αλλη φορά θα πληρώνεις για να μπαίνεις εδω μέσα :s&m_2:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Στους μύστες δεν ευχήθηκες αρρώστιες?
Οχι. Καλο ψοφο ευχηθηκα. Για να μην κινδυνευει το κοινωνικο συνολο απο την αγραμματοσυνη, τον εγωισμο και τις αρρωστιες που φερουνε. Τεσπα,

Ο κουτσου, αν κρίνω απο την ορθογραφια του είναι το πακιστανικο σου σκυλάκι.
Αρκετα σε γλεντήσαμε οι μύστες, δώσε ενα 2ευρω στο σκυλάκι σου τον κουτσου να σε ξεφτιλίσει εκεινος.
Αλλη φορά θα πληρώνεις για να μπαίνεις εδω μέσα :s&m_2:

αυτο ηταν ολο? Αυτη τη μαλακια σκεφτοσουν να γραψεις τοση ωρα? Κι εγω περιμενα τιποτα της προκοπης. :tired: Ειπαμε, τα καινουργια τρολλ ειναι γελοιωδως ευκολα. Χαλασε το site. Σε βαρεθηκα. Αντε γεια και

[move][size=35pt]ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ! ! ![/size][/move]
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Στους μύστες δεν ευχήθηκες αρρώστιες?
Ο κουτσου, αν κρίνω απο την ορθογραφια του είναι το πακιστανικο σου σκυλάκι.
Αρκετα σε γλεντήσαμε οι μύστες, δώσε ενα 2ευρω στο σκυλάκι σου τον κουτσου να σε ξεφτιλίσει εκεινος.
Αλλη φορά θα πληρώνεις για να μπαίνεις εδω μέσα :s&m_2:
[size=11pt]Ακάποτε καταδρομέα, ξεροχύνω με το σκουπίδιασμα του Τσάμπο και του υποβολέα του  :2funny:  :2funny:

Το είχαμε όλοι, μύστες και μη, υπέρτατη ανάγκη  :orchestra:
[/size]
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Στους μύστες δεν ευχήθηκες αρρώστιες?
Ο κουτσου, αν κρίνω απο την ορθογραφια του είναι το πακιστανικο σου σκυλάκι.
Αρκετα σε γλεντήσαμε οι μύστες, δώσε ενα 2ευρω στο σκυλάκι σου τον κουτσου να σε ξεφτιλίσει εκεινος.
Αλλη φορά θα πληρώνεις για να μπαίνεις εδω μέσα :s&m_2:
:effemine: καλα κρυψου τωρα πισω απο την κλαν και το καθε μαντι για να νοιωσεις ασφαλεια
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Ειμαι 100% υπερ του πληρωμενου ερωτα και το χρημα πρεπει να κινειται , αλλα ρε ''διευθυνση'' δεν καταλαβαινεις οτι αυτο το θρεντ κανει ζημια στην ''αγορα''? πολλοι που δεν ειναι μελη κ διαβαζουν για ακα γαμησια δεν θα πανε να  :knockinb: ουτε με ολοσωμη καποτα.Μονο εγω εχω 7-8 φιλους που διαβαζουν το σαιτ και πανε και  :zfuck:

Καλος ο χαβαλες αλλα πιο πολυ η ζημια που κανει το θρεντ παρα το καλο,εστω και αν απλα τρολλαρουν τα παιδια.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Τύπε αθανασιάδη τι σόι πορνο-μαχητής είσαι αν εγκαταλείπεις στην πρώτη λαβωματιά  :rolleyes: :uglystupid: :think: :tickedoff: :headbang:.Εντάξει σου έκατσε μια στραβή,λογικά τότε δεν θα είχες διαβάσει και για τις συνταγές  :S :S αλλά αυτό δεν δικαιολογεί κάποιον να γίνει ένας μίζερος τριπλοκαποτάκιας  :headbang: :headbang:.Μπορείς να επανέλθεις στα παράνομα εξτραδάκια και να ξεφύγεις από την κατάντια των πιρφόρων,με την βοήθεια πάντα των ακάποτων καταδρομέων του σάιτ  :rockon: :rockon:.Επίσης να πω ένα μεγάλο πορνο-ρισπεκτ στον μύστη junis για τον τρόπο που ξεφτιλίζει την ελλεινίδα του θρεντ  :orchestra: :hi: και σε όλους τους ακάποτους καταδρομείς να κρατούν ψηλά την σημαία της ακάποτης ηδονής  :wanker: :wanker:.
Eυχαριστω kostakis27 για την προσκληση,προς το παρων θα ειμαστε απεναντι αλλα παντα με σεβασμο,χωρις τραμπουκισμους,εγω ειδικα δε μπορω να ειμαι τιμητης μια και ημουν ενας απο εσας.Παρεπτιποντως εσυ θα της τον καρφωνες τελικα στο κωλοτρυπιδι? :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
οχι τιποτα αλλο ρε τυπε αλλα κολλησες που κολλησες το παρασημο, δε χαρηκες και κουλουρι  :S
Ρε τυπε τελικα ανακαλωντας το περιστατικο πιστευω οτι τελικα καλως δεν της τον καρφωσα στο γκροβερ,εκει ελλοχευει ο μεγαλυτερος κινδυνος.Εσυ θα της τον περναγες? :rockon: :rockon: :rockon:
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Ρε τυπε τελικα ανακαλωντας το περιστατικο πιστευω οτι τελικα καλως δεν της τον καρφωσα στο γκροβερ,εκει ελλοχευει ο μεγαλυτερος κινδυνος.Εσυ θα της τον περναγες? :rockon: :rockon: :rockon:

Δε θα τον περναγα τυπε, αλλα ειναι πιθανο αμα βρισκομουν σε κατασταση οπως την περιεργραψες να παρασυρομουν κι εγω οπως εσυ και να χωνομουν. Απλα το λεω κατοπιν εορτης, επειδη κολλησες που κολλησες και ταλαιπωρηθηκες απο βλενορροια ας χαιροσουν και λιγο κουλουρι. Τωρα αμα η αλλη ειχε ολα τα ΣΜΝ πανω της και σου κανε μεγαλυτερη ζημια το κωλαντερο τι να πω  :-
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Δε θα τον περναγα τυπε, αλλα ειναι πιθανο αμα βρισκομουν σε κατασταση οπως την περιεργραψες να παρασυρομουν κι εγω οπως εσυ και να χωνομουν. Απλα το λεω κατοπιν εορτης, επειδη κολλησες που κολλησες και ταλαιπωρηθηκες απο βλενορροια ας χαιροσουν και λιγο κουλουρι. Τωρα αμα η αλλη ειχε ολα τα ΣΜΝ πανω της και σου κανε μεγαλυτερη ζημια το κωλαντερο τι να πω  :-
Ειδες φιλε μου,ενω θα μπορουσα να συνεχιζα ανετα με την καποτα,να την ξεμουνιαζα περαιτερω και να επαιρνα και κουλουρι το οποιο θα της εδινα να παραλαβει στο χερι :rockon:.Τωρα και παρασημοφορηκα και κωλοτρυπιδι δεν πηρα :S
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Πολύ σκληροί οι 3Χ-καποτάκηδες με χοντρή τραμπούκα εναντίον των ακα  :kneel: :kneel: :kneel:
giphy.gif
giphy.gif
giphy.gif
giphy.gif
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Ειδες φιλε μου,ενω θα μπορουσα να συνεχιζα ανετα με την καποτα,να την ξεμουνιαζα περαιτερω και να επαιρνα και κουλουρι το οποιο θα της εδινα να παραλαβει στο χερι :rockon:.Τωρα και παρασημοφορηκα και κωλοτρυπιδι δεν πηρα :S

ποσο δύσκολο ήταν να αντισταθείς τύπε ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Eυχαριστω kostakis27 για την προσκληση,προς το παρων θα ειμαστε απεναντι αλλα παντα με σεβασμο,χωρις τραμπουκισμους,εγω ειδικα δε μπορω να ειμαι τιμητης μια και ημουν ενας απο εσας.Παρεπτιποντως εσυ θα της τον καρφωνες τελικα στο κωλοτρυπιδι? :rockon:

Μύστη θα μπορούσα να σε παρομοιάσω με τον Κρίξο στην σειρά ''ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ'' όσον αφορά τις πουτάνες  :rockon: :rockon: :hi:.Εγώ προσωπικά σπάνια παίρνω κουλούρι μιας και δεν είμαι οπαδός  :grin: :grin: αλλά αν δω ότι και η γκόμενα το έχει τεράστια ανάγκη τότε οπωσδήποτε και παραβιάζω την πίσω πόρτα της  :zfuck: :fuck2:.
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Μύστη θα μπορούσα να σε παρομοιάσω με τον Κρίξο στην σειρά ''ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ'' όσον αφορά τις πουτάνες  :rockon: :rockon: :hi:.Εγώ προσωπικά σπάνια παίρνω κουλούρι μιας και δεν είμαι οπαδός  :grin: :grin: αλλά αν δω ότι  :hi: η γκόμενα το έχει τεράστια ανάγκη τότε οπωσδήποτε και παραβιάζω την πίσω πόρτα της  :zfuck: :fuck2:.
:idiot: :uglystupid:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
ποσο δύσκολο ήταν να αντισταθείς τύπε ?
Ηταν δυσκολο τυπε,εκανα υπερβαση του εαυτου μου,ακομα ταλανιζομαι,επρεπε να βαλω καποτα και να την τρυπησω,πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενος. :headbang:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom